برگزیده های پرشین تولز

سامانه ساده پرداز برای استفاده از پرداخت آنلاين زرين پال

h.hermes

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان کسی موفق به نصب ساده پرداز شده ؟
منم نصب کردم پیغام خطا می ده . باید چی کار کنم تا درست کار کنه ؟

لطفا مسئول تاپیک یا هرکسی که می دونه جواب بده من منتظرم . ممنون
پیغام خطا
[h=2]Missing Database Table[/h] Error: Database table pay_onlinetrans for model Onlinetran was not found.
Notice: If you want to customize this error message, create app/views/errors/missing_table.ctp

Last edited:

h.hermes

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان کسی موفق به نصب ساده پرداز شده ؟
منم نصب کردم پیغام خطا می ده . باید چی کار کنم تا درست کار کنه ؟

لطفا مسئول تاپیک یا هرکسی که می دونه جواب بده من منتظرم . ممنون
پیغام خطا
Missing Database Table

Error: Database table pay_onlinetrans for model Onlinetran was not found.
Notice: If you want to customize this error message, create app/views/errors/missing_table.ctp

دوستان خودم موفق به حلش شدم

دیدم تو پیغام اشاره به دیتابیس کرده حدس زدم فایلی که برای دیتابیس آپلود کردم شاید درست آپلود نشده برای همین اینبار در قسمت phpMyAdmin ( من که سیستم مدیریت هاستم دارکت ادمین هست زیر قسمت ایجاد دیتابیس این گزینه راداره ) وارد شدم و از اونجا ساب دامین مربوط به درگاه پرداختم رو انتخاب کردم و دوباره فایل رو آپلود کردم و تنظیمات رمز و اطلاعات درگاه رو همانجا دستی وارد کردم و مشکلم حل شد .

حالا اگر یک کلمه از توضیحات من را فهمیدید بهتون تبریک میگم:D

ghandeasal69

Registered User
لایک‌ها
133
سلام به دوستان عزیز.
دوستانی که پست های قبلی من رو تو انجمن خوندن می دونن که من نابینا هستم.
البته امیدوارم که این تاپیک مثل تاپیک های قبلی به بی راه نره!!
آخه خیلیا تعجب می کردن از این که من نابینا هستم و ......
حالا من 1سوال داشتم. من با سیستم وردپرس قالب کلاسیپرس که واسه راه اندازی سایت آگهی رایگان هست رو نصب کردم. حالا درگاه پرداخت این پوسته پیپال هست. من چه طور می تونم از زرینپال در این پوسته استفاده کنم؟ تو قسمت درگاه بانکی برای اضافه کردن درگاه پرداخت 1قسمت هست که فکر می کنم باید توش 1کد html یا php بنویسیم.
حالا من نمیدونم این کد رو باید از کجا بیارم و چی بنویسم.
دوستان اگر لطف کنن کمک کنن ممنون میشم. موفق باشید.

HoP

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,422
سلام به دوستان عزیز.
دوستانی که پست های قبلی من رو تو انجمن خوندن می دونن که من نابینا هستم.
البته امیدوارم که این تاپیک مثل تاپیک های قبلی به بی راه نره!!
آخه خیلیا تعجب می کردن از این که من نابینا هستم و ......
حالا من 1سوال داشتم. من با سیستم وردپرس قالب کلاسیپرس که واسه راه اندازی سایت آگهی رایگان هست رو نصب کردم. حالا درگاه پرداخت این پوسته پیپال هست. من چه طور می تونم از زرینپال در این پوسته استفاده کنم؟ تو قسمت درگاه بانکی برای اضافه کردن درگاه پرداخت 1قسمت هست که فکر می کنم باید توش 1کد html یا php بنویسیم.
حالا من نمیدونم این کد رو باید از کجا بیارم و چی بنویسم.
دوستان اگر لطف کنن کمک کنن ممنون میشم. موفق باشید.

سوالتون رو توی این تاپیک هم مطرح کنید.شاید سریعتر جواب بگیرید

http://forum.persiantools.com/t221395.html

موفق باشید

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
زرین پال با پشتیبانی بد و افزونه های کمی که داره فقط کاربراش رو داره اینطوری از دست میده
گذشت اون زمون که فقط یه زرین پال بود .الان زرین پال نباشه پی لاین ، تک پرداخت و... هست
این متن رو نوشتم تا اگه وقت کردن و به این تاپیک سر زدن بدونن که تا شاید حس رقابت باعث بشه امکانات رو بیشتر بکنن

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
و اين قصه عدم سرويس دهي مناسب زرين پال سر دراز دارد
.........
اين روزها زرين پال بجاي بهتر شدن سرويس دهي و سريعتر شدن و بيشتر كردن امكاناتش فقط داره روز به روز بدتر ميشه و هيچ فكري هم نميكنه متاسفانه
بنده حدود ده ماه هست از زرين پال در حال استفاده هستم تا اين لحظه
در حاليكه در سايت درج شده درخواست ها 3 تا 4 روز بعد از درخواست واريز ميشه با اينجال تمام درخواست هاي واريز شخص بنده در شش ماه گذشته بيشتر از 4 روز شده و هر بار هم در پايان روز چهارم با تيكت بنده روز بعد واريز صورت ميگيره در اينجا ذكر اين نكته ضروري هست كه مديران زرين پال بايد مورد توجه قرار بدهند كه بارخا به ايشان متذكر شده ام
براي بنده كه يك بنگاه بزرگ ندارم براي كسب درامد همين يك قرون 2زار با اين وضع اقتصاد كشور كه هر روزهم بي ارزشتر ميشه خيليه . ممنون ميشم بجاي كاهش مدت زمان بررسي واريز.حداقل بيشتر از 3 تا 4 روز افزايشش نديد اونم در زمانيكه سيستم هاي مالي مشابه شما با كسر كارمزد كمتر و زمان واريز سريعتر در حال بوجود امدن هستند چون نتيجتا كوچ از زرين پال رو به سيستم هاي مشابه در برخواهد داشت. با تشكر
توجه كنيم كه در حال حاضر سرويس هاي رقيب زرين پال با
1. كسر درصد كارمزد كمتر
2. مدت زمان واريز بسيار كمتر
3. دادن امكانات بيشتر مخصوصا به صاحبان وبلاگ
4. دادن امكانات در پنل خود مثل گزارش گيري از تراكنش ها و... در حال بوجود امدن هستند و نتيجه اين امر همانطور كه قبلا باز هم به مسئولين زرين پال متذكر شدم
با اينكه اولين در اين صنعته اما خودتون داريد كم كم نابود ميكنيد خودتونو .

همكنون 4 سايت پاي لاين payline پارس پال و جي پال و تك پرداخت takpardakht با :
قوانين آسان تر
مدت زمان كمتر واريز وجه
كارمزد كمتر
در حال قدرت نمايي هستند زرين پال همچنان خدمات دهي و سرويس دهي خود را محدود نگه داشته و در خواب خرگوشي خود به سر ميبرد
زرین پال با پشتیبانی بد و افزونه های کمی که داره فقط کاربراش رو داره اینطوری از دست میده
گذشت اون زمون که فقط یه زرین پال بود .الان زرین پال نباشه پی لاین ، تک پرداخت و... هست
این متن رو نوشتم تا اگه وقت کردن و به این تاپیک سر زدن بدونن که تا شاید حس رقابت باعث بشه امکانات رو بیشتر بکنن

به عكس توجه كنيد خودش گوياي مطلب ميباشد

i2636_200.jpg

در پاسخي كه مسئ.ل زرين پال (علي اميري) در جواب تيكت دوم من ارسال كرده گفتند :
با سلام
تاخير موجود به خاطر پر شدن سقف واريز های روزانه هستش.
تلاش ما برای حل اين مشکل ادامه داره.

در حاليكه سقف روزانه پايا بطور عادي براي هر فرد روزانه 30 ميليون تومان ميباشد و حال آنكه اين شركت با بانك قرارداد دارد و احتمالا اين سقف پرداخت بايد براي ايشان بيشتر باشد باز هم كه بگوئئيم اينطور نيست يعني همان 30 ميليون باشد آيا مورد قبول ميباشد كه يا بنظر شما آيا واقعا تبادل تراكنش هاي اين شركت روزانه به 30 ميليون تومان ميرسد كه به دليل پر شدن سقف پرداخت هاي روزانه نتوانستند مبلغ مثلا 20 هزار تومان بنده يا مابقي كاربران را واريز كنند ؟
باز هم چنين باشد كافيست دو كارت بانك داشته باشند انوقت سقف روزانه پاياي ايشان به 60 ميليون تومان ميرسد باز هم چنين راهكاري كه تازه يكي از هزاران راهكار ساده و در دسترس بانكي ميباشد وجود ندارد ؟

amiri27

Registered User
لایک‌ها
37
اولا اين تاپيک مربوط به ساده پرداز هست.
دوما واريز های زرين پال 3 تا 4 روز کاری بعد از درخواست انجام ميشه. تو يک بازه زمانی اواخر سال 91 مقداری تاخير وجود داشت و تراکنش ها روز 4 ام کاری بعد از درخواست واريز ميشد.
با تمهيداتی که از ابتدای سال 92 انجام شده واريز های کاربران در پايان روز سوم کاری بعد از درخواست انجام ميشه.
برای کاربران طلائی هم 8 تا 36 ساعت کاری بعد از درخواست واريز ميشه.

کلا زرين پال يکی از پايدارترين سرويس ها در اين زمينه هست و شرکت سامان سيستم (مجری سايت زرين پال) از معدود شرکت های فعال در اين زمينه هست که موافقت اوليه برای دريافت مجوز شاپرک رو از اداره **** های پرداخت بانک مرکزی دريافت کرده. :cool:

Last edited:

danial_xo66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام امروز بعد آپدیت php یه مشکل کوچیک تو سامانه ساده پرداز برام پیش اومد که این ارور ها رو ایجاد کرد

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home2/-----/public_html/epay/cake/libs/inflector.php on line 131

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home2/
-----/public_html/epay/cake/libs/configure.php on line 136

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home2/
-----/public_html/epay/cake/libs/configure.php on line 226

-----/public_html/epay/cake/libs/configure.php on line 903

-----/public_html/epay/cake/libs/configure.php on line 943

-----/public_html/epay/cake/libs/cache.php on line 71

-----/public_html/epay/cake/libs/cache.php on line 155

بعد گفتم شاید دوستان به این مشکل برخورن واسه همین راه حل شو گفتم بزارم همه استفاده کنن
خیلی سادست
فایل هایی که این مشکل رو دارن ( دیباگ رو فعال نکنین)
توی ادیتور باز کنید سطر هایی رو که ارور ایجاد کردن رو باید ویرایش کنید به این صورت که & از قسمت دوم پاک کنید

برای مثال
$instance[0] =& new Inflector();
رو به
$instance[0] = new Inflector();

تغییر بدید.

amiri27

Registered User
لایک‌ها
37
لطفا داخل وبسايت تيکت باز کنيد همکاران شما رو راهنمائی ميکنن.

goldenaxis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من به خوبی نصبش کردم. فقط مشکل اینجاست که در صفحه خرید نوشته شده افزایش اعتبار! و بعد از کلیک کردن روی اون هیچ اتفاقی نمی افته و بر میگرده به صفحه اول!
http://bazdid.danyar.ir

m74diba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فايل جديدی که الان برای دانلود قرار داده شده قابليت انتخاب محصول رو داره و تفاوتش با فايل قبلی به اين صورت هستش که تو نسخه قبلی مشتری شما در صفحه ای که وجود داشت رقم رو وارد ميکرد اما در اين صفحه نياز به وارد کردن رقم نيست و فقط محصول رو انتخاب ميکنه و سيستم به صورت خودکار به ارزش محصول پرداخت رو آماده ميکنه!

در صفحه اصلی که به طور مثال آدرس http://pay.yoursite.com يک select هستش که برای انتخاب محصول بکار ميره اما در سيستم اين قابليت وجود داره که کاربر مستقيما برای خريد محصول هدايت بشه به اين صورت آدرس دهی http://pay.yoursite.com/users/index/1 که مستقيما برای خريد محصول 1 لينک داده ميشه.

دسترسی به مديريت اين محصول مثل نسخه قبلی و نصبش هم مثل نسخه قبلی هستش!

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

دانلود نسخه دوم
سلام و با تشکر
من ساده پرداز محصول دار رو نصب کردم در قسمت ادمین هم همه چیز مرتبه جز اینکه نمیتونم محصول جدید وارد کنم و هرچی فرم رو پرمیکنم ثبت نمیشه آیا باید قبل از پرکردن فرم محصول جدید کاردیگه ای انجام بدم و اینکه صفحه یوزر رو که میزنم ارور میده یعنی وقتی در انتهای آدرسم user مینویسم با ارور مواجه میشم و طبق فرمایش شما صفحه select باز نمیشه
ممنون میشم راهنماییم کنید

m74diba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببینید من ساده پرداز کارت شارژ رو هم نصب کردم خرید انجام میشه ولی بعد خرید پین کد جایی نمایش داده نمیشه همینطور اینکه چطور میشه آدرس صفحه ارجاع از زرین پال رو وارد کرد

amiri27

Registered User
لایک‌ها
37
آدرس ارجاع از سايت شما ارسال ميشه.
بعد از خريد و بازگشت به وبسايتتون چه پيامی نمايش داده ميشه ؟

wsxproxy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
چند سالي هست با زرين پال كار ميكنم در پايداريش و قانون مند بودنش هيچ شكي نيست اما از نظر ساپورت بسيار ضعيف هستند يه تيكت ممكن هست بعد دو روز جواب داده بشه و اصلاً همه تخصص برنامه نويسي گويا در اين شبكه وجود نداره كه تا الان موفق به توليد يه سامانه پرداخت مناسب براي شبكه ي خودشون نشدند و اگر توسعه دهنده هاي ديگر نبودن فكر نكنم عملا استفاده اي ميشد ازش كرد ...

raveh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
من افزونه edd رو با زرین پال راه اندازی و نصب کردم اما وقتی خریدارن میخوان خرید رو انجام بدن صفحه رمز و پسورد باز میشه و می نویسه:
سرور سایت به نام کاربری و رمز ورود نیاز دارد.سرور می گوید:members Area
کسی می تونه کمک کنه این مشکل رو حل کنم

بالا