• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سایت تفریحی با الکسای 50000

ehsan640

Registered User
لایک‌ها
87
قضیه دومین رو هم که همون اول گفتم از یه هاستی گرفتیم که به اسم اونه (یه هاستی تو قزوین) من بهشون می گم که فروختم، من خودم زیاد پیگیری نکردم که دامین رو منتقل کنم ولی بهشون بگین مدارک میفرستن و منتقل میشه اینشالا... قسمت های دیگه مثل امور مالی و 2 تا چیز دیگه که الان یادم نیست به نام من هست که اونا رو میشه انتقال داد. کار انتقال دامین و حرف زدن با هاست با صاحب دومین با خریدار خواهد بود. همون اول هم گفتم. من فقط اطلاع می دم که فروختم.

من درست متوجه این موضوع دامین نشده بودم
مساله دامین برای من خیلی مهمه
و پیشنهاد های من فقط در صورتی سر جاش هست که شما به عنوان فروشنده متعهد باشین که انتقال دامین رو تا آخرین مرحله پیگیری کنین و دامین به صورت 100% به پنل خریدار منتقل بشه
در غیر اینصورت ضمن تشکر از شما من کلیه پیشنهاد هامو لغو میکنم...

ccirco

Registered User
لایک‌ها
4
قضیه دومین رو هم که همون اول گفتم از یه هاستی گرفتیم که به اسم اونه (یه هاستی تو قزوین) من بهشون می گم که فروختم، من خودم زیاد پیگیری نکردم که دامین رو منتقل کنم ولی بهشون بگین مدارک میفرستن و منتقل میشه اینشالا... قسمت های دیگه مثل امور مالی و 2 تا چیز دیگه که الان یادم نیست به نام من هست که اونا رو میشه انتقال داد. کار انتقال دامین و حرف زدن با هاست با صاحب دومین با خریدار خواهد بود. همون اول هم گفتم. من فقط اطلاع می دم که فروختم.

)

نه عزیز این جوری نمی شه معامله کرد من اگر برنده شدم با شما قرارداد می بند و رسمی
با شما طرف حساب هستم انتقال دامین هاستینگ و محتویات اون به سرور من کاملا همه کارش با شماست و مسولیت و هماهنگی های لازمه همه با شماست

اگر شرایط این طوری هست بفرمایید ادامه ندیم
ولی این که بخواییم مناقصه را ادامه بدیم و حالا کلا مطمئن باشیدکه فرد خریدار
با این شرایط که امکان ترانسفر دامین رو هوا باشه یا بخوایین این کارها پیگیریش با خریدار باشه کسی زیر بار نمیره
دامین وسایت رنک خوبی دارن اما مورد معمله باید کاملا واضح باشد
کسی که داره پول می ده به شما و خریداری می کنه با شما طرف حساب هست پاون شرکتی هم که دامین را برای شما ثبت کرده شما را می شناسه

شرایط انتقال دامین به همراه محتویات هاستینگ سایت لطفا به وضوح توضیح داده شود

با تشکر

ccirco

Registered User
لایک‌ها
4
و پیشنهاد های من فقط در صورتی سر جاش هست که شما به عنوان فروشنده متعهد باشین که انتقال دامین رو تا آخرین مرحله پیگیری کنین و دامین به صورت 100% به پنل خریدار منتقل بشه

دقیقا تایید میشود من هم به همین صورت
با تشکر

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38

سلام

همونطور که گفتم من بهشون اطلاع می دم که دامین رو فروختم و اونها باید مدارک رو بفرستند. دومین های .ir دیگه هم که الان به عنوان اشانتیون هست رو من می تونم مدارک ارسال کنم ولی برای دومینی که به نام من نیست تنها کاری که از دست من برمیاد اطلاع دادن به هاست است.

در مورد پس گرفتن پیشنهاد هم خواهش می کنم هیچ موردی نداره.

salar_t

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام , کاملا صحبت های دوستمون در مورد دومین صحیح است , کسانی که بید میدن باید تعین هویت شن ,
و البته اینکه دومین باید به شما انتقال داده بشه و برای تایید نهایی کاربر فعلی یه جا قرار بذارید و حضوری این کار رو انجام بدین

دو تا گردن کلفت هم با هم ببرین که اگه بعد انتقال طرف دوید در رفت بگیریدش ببریدش کهریزک ! :دی

به هرحال همونطور که عرض کردم خیلی مزایده قشنگیه و من می کشم کنار امید وارم یکی از دوستان قشنگ حالشو ببره !

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
پس حالا که همه کنار کشیدن درسته؟! (هر چند که من شرایط رو در اول هم گفته بودم)

پس من مناقصه رو کنسل می کنم و دنبال کاراش می افتم و دومین رو به نام خودم انتقال می دم

بعد از انتقال مزایده رو ادامه میدیم... تا اینطوری طرفین راضی باشن (ممکن هست 2 3 هفته طول بکشه)

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
خوب اینجوری خوبه منم ممکنه بیام تو مزایده اگر تکلیف دامنه معلوم بشه :دی

ehsan640

Registered User
لایک‌ها
87

پس من مناقصه رو کنسل می کنم و دنبال کاراش می افتم و دومین رو به نام خودم انتقال می دم

بعد از انتقال مزایده رو ادامه میدیم... تا اینطوری طرفین راضی باشن (ممکن هست 2 3 هفته طول بکشه)

چرا 2-3 هفته؟
اگه صاحب دامین همکاری کنه به 24 ساعت هم نمیکشه
شما که خودت استاد مایی...

ccirco

Registered User
لایک‌ها
4
تمام دامین ها به اسم خوتان باشه
و داخل پنل خودتان
این جوری مورد معماله روشن و واضح است کاره خودتون هم جلو میره

این انتقال ها انجام شد خبر بدین که ادامه بدیم

خرداد

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
82

واقعا چرا دو سه هفته ؟

من صبح تا حالا نبودم دوستان سنگ تمام گذاشتن وقتی انتقال تموم شود همین جا اعلام کنید تا مناقصه رو ادامه بدیم.

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
من الکسا رو چک کردم جالب بود برام که سایت شما در کمتر از 3 ماه گذشته ناگهان به ترافیک بالا رسیده :-؟ و قبلش هیچ !

Last edited:

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
چرا 2-3 هفته؟
اگه صاحب دامین همکاری کنه به 24 ساعت هم نمیکشه
شما که خودت استاد مایی...

نه خواهش می کنم :D

من از اون لحاظ گفتم 2 3 هفته به علت کاهایی است که ممکنه هفته آینده داشته باشم و نرسم برم دنبالش...!!

در ضمن بعد از انتقال، مدت مزایده رو 24 ساعت می کنیم که زیاد طولانی نشه..!

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
من الکسا رو چک کردم جالب بود برام که سایت شما در کمتر از 3 ماه گذشته ناگهان به ترافیک بالا رسیده :-؟ و قبلش هیچ !

راستش رو بخواهین یکی از فامیل هامون تو الکسا کار می کنه هماهنگ کرده بودم باهاش!! :D (ولی خوب میشد آدم یه فامیلی چیزی تو الکسا و گوگل داشت ها...)

ولی من این سایت رو خریدم و از اول خرداد شروع به کار باهاش کردم (قبلش هم برقرار بود ولی بازدید زیادی نداره)، و این یعنی اینکه بعد از اینکه من صاحبش شدم رنکش رفته بالا! :cool:

مطالب سایت رو هم نگاه کنید، می تونم بگم 95 درصد تک هست و تو هیچ سایت فارسی نیست (ویا اگه هست از ما کپی شده و یا بعداً کشف شده) واسه همین پیشبینی رنک بالایی برای این سایت میره..... (آخ اگه تو این 2 3 روزه گوگل آپ کنه چی میشه!!!! ، البته ما که شانس نداریم یه دفعه دیدی شد 1)

Last edited:

avan

Registered User
لایک‌ها
207
اون دامين ir رو ميگي؟
---------
راستي رضا اين blogspam از كار افتاده چند ميگيري برام اوكيش كني؟

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
اون دامين ir رو ميگي؟
---------
راستي رضا اين blogspam از كار افتاده چند ميگيري برام اوكيش كني؟

سلام

آره همون .ir
-------------------

این بلاگ اسپم کلی خز شد ها!! الان هم هر روز 100 تا (شاید هم بیشتر) به میلم یه کد می فرستن که آقا کد اکتیویشن اینو بده :D منم می گم آقا غلط کردم، دیگه کار نمی کنه...! مگه باور می کنن!!
ولی برنامه رو می دم خدمتتون،‌ البته یه چند ماهی فرصت می خوام اگه خدا بخواد می خواهیم دکتر بشیم :D!!! بعد از چند ماه که این مشکل حل شد، آپ دیت رو مجانی تقدیم می کنم!

به هرحال از بحث منحرف نشیم!! :D

ممنون

amk

Registered User
لایک‌ها
9
رضا جان حواست باشه بهشون نگی میخوام بفروشما ....

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
رضا جان حواست باشه بهشون نگی میخوام بفروشما ....

نه حواسم هست!! اتفاقا دقیقا داشتم به همین فکر می کردم الان!!! :D
البته جای معتبری اونجا فکر نکنم بیاد واسه چند قاز دزدی کنه!

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
آدرس سایت و بازدید روزانه رو پی ام کنید!

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
خوب بالاخره دومین انتقال پیدا کرد.... :D

قبل از ادامه ماجرا بزارین چند تا توضیح بدم خدممتون...

- بعد از پایین بردن این تاپیک چند تا از دوستان در این 2 هفته لطف کردن و گفتن که سایت رو نفروشم و اونها من رو در آپ کردن سایت کمک می کنند و در عوض من با شاپ اونا همکاری کنم (به صورت درصدی). من هم اولش یکم وسوسه شده بودم که نفروشم ولی دیدم که نمیشه پس همینجا از این دوستان که این تاپیک رو می بینن عذرخواهی می کنم

- قیمت پایه رو افزایش دادم و حالت پیشفرض رو به این صورت گرفتم که کسی پیشنهاد نداده :D :blush: (یکم جو گرفت)

- برای کاهش تعداد پیشنهاد ها و هم اینکه اگه کسی خواست مزایده کنه قیمت سایت بالا بره ( دروغ چرا؟) گام افزایش رو زیاد کردم...

- راستش حوصلم نیومد از اول تاپیک بزنم، اینو ادیت کردن، با عرض معذرت از خرداد عزیز

نکته1: VPS ای که سایت الان رو اون هست قراره در 2 روز آینده به یه سرور دیگه انتقال داده بشه (البته الان کامل انتقال دادم فقط یه چند تا تنظیم کوچولو مونده و ست کردن name server ها) لذا اگه به احتمال 1% اختلالی در سایت دیدین (که معمولا به دلیل طولانی شدن پاک شدن کش ISP ها ممکنه رخ بده) بدونید که سایت سالم هست!!‌:D

نکته 2 : بعضی از دوستان گفته بودن که کار انتقال سایت به سرور ما با شماست، اما من یوزر و پس هاست های خودمون رو میدم بهتون و عمل انتقال رو اگه خودتون خواستید باید به عهده بگیرید...

نکته 3: دوستان جدیدی که می خوان آدرس سایت ها رو بدونن خواهشن به قیمت و الکسا نگاه بکنن و در صورتی که به نظرشون مناسب اومد و قصد خرید داشتن در خواست آدرس بدن

نکته 4: زمان مزایده با ساعت PT تنظیم خواهد شد :D

نکات جدید هم اگه باشه بعدا می نویسم...

بالا