• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سایت جدید دیجی کالا

♣ACE

Registered User
لایک‌ها
1,385
یه چند تا نکته درباره دیجی بگم که جایی نیست
تازگیا یه فروشگاه افتتاح کردن در وسعت خیلی بزرگ تو خیابون شریعتی بالاتر از سید خندان (( درس همون مغازه ای که اورفلیم بود)) که دقیقن مثل سایتشون موجودی بالایی داره
دیجی جزو نمایندگی های سازگار ارقام محسوب میشه .. من با یکی از اشناهام که تو بخش تبلیغات سازگاره صحبت میکردم میگفت فروشی که دیجی داره ۵ تا نمایندگی فعال ما روی هم رفته ندارن
نکته دیگه من سالهای قبل تو زمینه سخت افزار یه همچین سایت مشابهی زدم با این که واقعن سورس زیادی در بازار داشتم و نواسان قیمت ها یک دهم الان نبود .. با این حال بیشتر از ۳ ماه نتونستم دوام بیارم ..مطمعن باشید حداقل ۷۰ ٪ فروشگاه موجودی خودشون هست و صد البته یک حامی مالی بسیار قوی و معتمد پشت قضیه بوده و قطعن جواب این اعتماد رو به خوبی گرفته

Sent from my HTC ONE using Tapatalk 2

janajana

Registered User
لایک‌ها
475
نمودار تغییر قیمت رو مثل اینکه حذف کردن!!

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,718
اون قسمت نظرات کاربران و نقد و بررسی بازدید زیادی رو براشون میاره. استخدام یه گوینده رادیویی مشهور هم برای بخش ویدئوی خودش حرفه ای بودنشون رو نشون میده!

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
ویدیو هاشو من میبینم همیشه
خودم توکار افترافکت و ساخت تیزر هستم تمام نقد و بررسی هاشو بجرات میتونم بگم اختصاصی میزنن که خیلی سخت و وقت گیر هستش ازشونم باید همه تشکر کنیم و به احترامشون کلاهمونو از سرمون برداریم خخخخ بقول خودشون

خیلی مفید این بخشش

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 2

elahi43

Registered User
لایک‌ها
499
قشنگتر شده
یه بار موجودی داشت
پول ریختم
بعد زنگ زد نداریم
پولو با هزار دنگ و فنگ برگردوند

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
نظر عزیزان در مورد دی جی بن چی هست؟ فکر می کنم منطقی به نظر نمیاد, به نظر شما تخفیف 2% برای خریدار بهتر نبود؟

Rezaguitar

Registered User
لایک‌ها
414
بچه ها در کل به نظرتون خرید بالای یک میلیون از دیجی کالا مطمئن هستش یا نه ؟ آیا توصیه میکنید؟ مثلا خرید یه گوشی در حد 1800
اگر تهران هستی از علاادین یا ولیعصر بخری تا 100 تومن ارزونتر گیرت میاد.ولی از لحاظ معتبر بودن دیجی کالا خیالت راحت باشه

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
حضوری هم میشه از دی جی کالا خرید کرد? لپ تاپ میخوام بگیرم.

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
جالبه، هر کسی برای خودش تفاسیری از قانون رو هر طور که دوس داره عنوان می کنه .
دوستان همون مطالبی که توی دی جی کالا نوشته شده کاملا درسته !
اتفاق اولین همایش کسب و کارهای اینترنتی در ایران چند روز پیش شیراز برگزار شد توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی که ای نماد رو صادر می کنه و سازمان صنعت و معدن و تجارت برگزار شد و در این مورد و مخصوصا ماده 37 کارشناس حقوقیشون خیلی توضیح داد .
این همایش به ترتیب تو همه ی استانها برگزار میشه و از طریق سایت ای نماد هم اطلاع رسانی میشه . توصیه می کنم دوستان به این همایشها بروند و از قوانین درست و حسابی مطلع بشوند و تفاسیر خودشون رو نداشته باشن .
آخه اگه اینجور که بعضی دوستان محترم تفسیر می کنند بود که دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه ! یکی بیاد یه کالایی رو بخره و 1 هفته ازش استفاده کنه و بعد پس بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه میشه ؟!!!!!!!!!!!!!! یا یکی امروز کالایی رو باقیمت x خریداری کنه و بعد از چند روز افت قیمت داشته باشه ! اونوقت این وسط فروشنده باید ضرر کنه ؟ اصولا پس دادن جنس اونجورکه دوستان فکر می کنند نیست . پس دادن بدون قید و شرط یک هفته ای منوط به باز نشدن بسته هست و این هم برای کسانی هست که از محتویات بسته مطلع هستن و فرض بر بدون مشکل بودن کالا هست و در صورت باز شدنش هم در صورتی که کالا مشکل داشته باشه و فروشنده تایید کنه که این ایراد ناشی از استفاده ناصحیح خریدار یا صدمه زدن توسط او نباشه قابل قبوله و ....

عزیزم من تفسیری نکردم،عین متن ماده قانونی رو قر دادم،اگر شما همایشش رو رفتی من واحد درسیش رو پاس کردم،این ماده باگ قانونیه،همچین عجیبم نیست چون این قانون مصوب سال ۸۲ که هنوز خیلی چیزا رو اطلاع نداشتن ازش
اون ای نماد قوانینش اخص،یعنی میگه اگر فلان مساله پیش اومد با فلان شرایط جنس بدون هیچ قید و شرطی قابل بازپس گیریه،بله درسته
اما اگر قرار باشه دعوایی توی دادگاه جرایم رایانه ای اقامه بشه،یعنی حالتی که فروشنده و خریدار به توافق نرسن،شک نکنید که قانون تجارت الکترونیکه که حاکمه نه ای نماد !!!
توضیح دادم بهتون قبلا،اگر جنس پلمپ تحویل شده باشه و خریدار پلمپشو باز کنه و بخواد برگردونه ما به تفاوت جنس پلمپ باز و بسته و همینطور اختلاف قیمت روز فروش روز برگردوندن توسط کارشناس دادگاه محاسبه میشه و به طرفین جهت اجرا،ابلاغ میشه
اگر جنس دست دو باشه و فروخته بشه و تا ۷ روز قرار باشه برش گردونن در صورتی که جنس صدمه ظاهری و باطنی ندیده باشه بدون هیچ خسارتی فروشنده باید بپذیره
اگر جنس پلمپ باشه و پلمپ بخوان برش گردونن هم هیچ مشکل و خسارتی نداره

ندونسته چیزی رو نگید

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk 2

bazarche0098

Registered User
لایک‌ها
335
نظر عزیزان در مورد دی جی بن چی هست؟ فکر می کنم منطقی به نظر نمیاد, به نظر شما تخفیف 2% برای خریدار بهتر نبود؟

همون 2 درصدم خوب نبود . دی جی بن رو اگر مدت استفادش رو بیشتر می کردن و همچنین از همه مهمتر اختیار استفاده از دی جی بن رو به خریدار می دادن می شد یه فاکتور مثبت ! اما الان این نکته مثبتی نداره . چون از قبل تعیین کردن که چقدر دی جی بن بابت هر کالا کسر بشه و دی جی بن بعدی رو هم باید ظرف 30 روز خرجش کرد . ضمنا تو خرید از هر جای دیگه خیلیبیشتر از این قیمتها میشه تخفیف گرفت .
دی جی کالا باید این موارد رو اصلاح کنه اگر می خواد همیشه تو رده بالا باقی بمونه :)

anindex

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
حضوری هم میشه از دی جی کالا خرید کرد? لپ تاپ میخوام بگیرم.
سایت زده اند که حضوری نفروشند! ولی مرکزشون توی خیابون جلفا نرسیده به بزرگراه حکیم (بالای ابتدای پل سید خندان) روبری فرهنگسرای ارسباران هستش. جالبه یه ساختمون چند طبقه است با چه عظمتی. در حد ساختمون اینتل :)

docomid

Registered User
لایک‌ها
299
پیشنهاد شگفت انگیز چرا حذف شده ؟ اینطوری می خواد بالا بمونه دیجی کالا ؟

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
اگه کسی قالب جومولا را بدونه محدئیت میخواد به قیمت 4000 تومان بره تو سایت http://learnfile.ir/post/402 دانلود کنه و ازش لذت ببره . نسخه جوملا 2.5
دانلود بسته نصبی فروشگاه ساز سامان (دیجی کالا)نامحدود
فرمت فایل zip
حجم فایل 51 مگابایت
قیمت فایل 4000 تومان
دانلود اتوکاتیک پس از پرداخت آنلاین
سلام.
من میخوام فقط لطفا بگید ببینم افزونه های سایت دی جی کالا رو هم این قالب داره? و اینکه آیا راست چین شده هست? و اینکه بسته نصبی هست واقعا?? لطفا این سه سوال منو جواب بدید. من میخرمش و اینجا هم فیدبک میذارم...

bazarche0098

Registered User
لایک‌ها
335
سلام.
من میخوام فقط لطفا بگید ببینم افزونه های سایت دی جی کالا رو هم این قالب داره? و اینکه آیا راست چین شده هست? و اینکه بسته نصبی هست واقعا?? لطفا این سه سوال منو جواب بدید. من میخرمش و اینجا هم فیدبک میذارم...
اقا این قالب مزخرف ترین قالبی هست که من دیدم !!!
پرستا شاپ قالبهای متنوع و نرمال تری داره .

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947
دیجی خیلی شلوغ پلوغه آدم دیوانه میشه میره تو سایت! یکم خلوتتر هم میتونستن درستش کنن!!!:general210:
به زور همه چی رو با هم چپوندن تو یه صحفه!!!!:general311:

blue-panther

Registered User
لایک‌ها
284
این سایت جدید نیست ظاهر جدید سایتشونه..

بالا