برگزیده های پرشین تولز

سایت خارجی درآمدش بیشتره یا سایت فارسی؟

mojtaba0912

Registered User
لایک‌ها
23
به این راحتی ها هم که دوستان میگن. مخاطبان و وب مستران خارجی مثل ایرانی ها نیستند که شما بشینید یه مطالبی رو کپی کنید و بذارین داخلش. به محض اینکه مطالب کپی توی سایت شما قرار بگیره ازتون شکایت و از کل جستجو گر گوگل حذف میشید. باید مطالب اختصاصی باشه یا خودتون باید بنویسید یا باید نویسنده بگیرین که هزینه های خاص خودش رو داره. خیلی از حساب بانکی خارجی هم ایران رو تحریم کردن باید خیلی مواظب باشین که متوجه نشن شما ایرانی هستین چون کل درامدتون بلاک میشه. اون سایت هایی هم که شما میگین کپی کرده قطعا منبع رو ذکر کرده ولی حتی اون سایت ها هم بعد از مدتی توسط گوگل بن میشه شاید حتی بعد از سه سال.

وب سایت فارسی رو هم که کارت به نظرم راحت تره بازدید ها سریع بالا میاد ولی خب درامدش پایینه همه سایت های کلیکی و پاپ اپ هم که واقعا درامدشون کمه. مثلا یه سایت خارجی با 2000 ای پی خیلی درامدش بیشتر از یه وب سایت فارسی با 12000 بازدید هست البته بازم با توجه موضوع وب سایت.

نکته اخر اینکه با وضعیت موجود من وب سایت خارجی رو پیشنهاد میکنم توی ایران تا زمانی که تلگرام هست وب سایت های ایرانی و وب مستر ها از این رکود خارج نمیشن

salar_del

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
59
عزیزان زیاد جو گیر نشید همچین میگن تا یه مطلب کپی بزارید سایت به فنا میره که انگار همه اسپمر جماعت ایرانن عزیز من کل این خزنده و چرنده های اینترنت اول تو خارج کار می کنن چند سال بعدش میان وب فارسی اصلا اساس اینترنت یعنی کپی کردن چرا چون هدف اینترنت به اشتراک گذاری و حفظ دانشه حالا شما فرض کن یکی مقاله نوشت و فقط یه نسخه ازش تو کل نت موجود بود فردا اون نفر اصلا مرد و سایت داون شد یعنی اون دانش حذف شد اینجوری که همیشه باید چرخ رو از نو اختراع کرد سایت یاهو به اون بزرگی بخش خبرش کپی محض هست زیاد سخت نگیرید مزیت سایت خارجی از نظر من اینه که سایتت امسال هست سال دیگه هم هست دو سال دیگه هم هست پس ارزش داره که براش بک لینک بخری نویسنده بزاری مثل اینجا نیست که صبح بلند بشی ببینی کلا نیست

wapmaster

Registered User
لایک‌ها
112
بنظرم کپی کردن مطالب خارجی با یکم دستکاری اختصاصی تر بشه ! همین کد کنیون . صد تا سایت ازش کپی میزنه بدون اینکه یک دونه از کپی کنندگان اسپم شده باشن .کافیه یه سرچ کنید متوجه میشید . سایت خارجی امتیاز و درامدش بیشتره . یه سایت دیدم با ادرس null24.ir ! دیدم مال یه ایرانیه ولی داره مطالب خارجی میزاره ! رتبه عالی از هند داشت !

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
بنظرم کپی کردن مطالب خارجی با یکم دستکاری اختصاصی تر بشه ! همین کد کنیون . صد تا سایت ازش کپی میزنه بدون اینکه یک دونه از کپی کنندگان اسپم شده باشن .کافیه یه سرچ کنید متوجه میشید . سایت خارجی امتیاز و درامدش بیشتره . یه سایت دیدم با ادرس null24.ir ! دیدم مال یه ایرانیه ولی داره مطالب خارجی میزاره ! رتبه عالی از هند داشت !
یعنی با پست نیمه اختصاصی میشه به درآمد معقولی رسید؟

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
همه چیزو در نظر گرفتین خیر از لوکیشن یعنی سایت مربوط به کدوم کشور باشه
همانطور که میدونین گوگل بر حسب ای پی بازدید کننده که تو گوگل سرچ میکنه نتایج سایت ها رو بر اساس اون ای پی اولویت بندی میکنه
یعنی ما اگه یه چیز سرچ کنیم تو اولویت اول سایت های ایرانی میاره نه خارجی

من یه زمانی سایت خارجی زدم ولی یونمو پاره کردم اصلا بازدید نگرفت که نگرفت
تو این فروم هم کسی ندیدم که سایت خارجی داشته باشه با ترافیک بالا

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
همانطور که میدونین گوگل بر حسب ای پی بازدید کننده که تو گوگل سرچ میکنه نتایج سایت ها رو بر اساس اون ای پی اولویت بندی میکنه
خوب هدف اینه که بازدید کننده ها خارج از ایران باشن
مشکلش چیه؟

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
خوب هدف اینه که بازدید کننده ها خارج از ایران باشن
مشکلش چیه؟
خوب مشکل اینه شما میخواین یه سایت جهانی بزنین
یه سایت جهانی میلین ها رقیب داره
ولی یه سایت محدود به یه کشور رقابت توش نسبت به حهای راحت تره
اینارو در نظر بگیر
وقتی یه سایت جهانی میزنی اینطور نیست که هر پستی بزنی بیاد صفحه اول شاید اصلا تو نتایج گوگل نیاد

بالا