برگزیده های پرشین تولز

:: سایت موزیک ::

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
کسی اینجا میدونه که فروشگاه مجازی موزیک در ایران میشه زد. كه (Cd,Dvd,Video,Score) بشه توش فروخت؟؟ البته نه هر موزيكي .موزيكاي سنگين مثه اينا : (Pink Floyd,Al di Meola,Bob Dylan,Camel,Deep Purple,Elvis Presley ,....)
خفتمون نكنن ؟؟! (البته بتهوون همه اينارو ميفروشه ها ..)
[/left]

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
از اونجايي كه هنوز براي تجارت الكترونيك قانوني ندارن فكر ميكنم بتوني. البته يه مشكل كوچيك داري و اونم نحوه دريافت وجه به آسونترين شيوه ممكن!

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
والا احسان يه سايت موزيك دادم يه شركت برام طراحي كنه. كليم پول دارم بالاش دادم تا حالا.خدا كنه گير ندن بهم. راستي آمار اين سيستم اينترنت Wireless داري؟؟ من كه فرم پر كردم برام وصل كنه. نه پول نلفن ميدي هم ميگه سرعتش تا400 برابر Dialup اينم قيمتاش:
ليست قيمت های اينترنت بيسيم (Wireless):
برای کاربران شخصی به صورت نامحدود ماهانه Shared

کد مدت عضويت مبلغ به ازای يک ماه(تومان) هزينه نصب(تومان)
W1 1ماهه 50،000 40،000
W2 3ماهه 45،000 30،000
W3 6ماهه 40،000 20،000
W4 9ماهه 35،000 10،000
W5 12ماهه 30،000 رايگان

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
آقا تو اين شيراز ما يه شركتي كه خيلي هم برا خودش برو بيا داشت يه مدت برا اينترنت بيسيم از ملت نفزي 100 هزار تومن پول گرفت. ادامه نميدم چون بقيشو خودتون حدس زديد. :D بهتر حق مردم بود كه به چند تا جوجه بسيجي اعتماد كردند. البته الان صاحبهاي اون شركت كذايي در حال آب خنك خوري هستند. (البته اگر الطاف الهي و امداد غيبي شامل حالشون نشده باشه. :!: )

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
والا احسان يه سايت موزيك دادم يه شركت برام طراحي كنه. كليم پول دارم بالاش دادم تا حالا.خدا كنه گير ندن بهم. راستي آمار اين سيستم اينترنت Wireless داري؟؟
يه كم شركتش مشكوكه... راستي ندا هم به زودي اين سرويس رو ميده. به همون دور و بريهاي اسكان... ماهي 45 تومان يا سالي 400 تومان. تجهيزات هم اماني.

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
احسان جان ايني كه من فرم پر كردم همون تهران وب تو پاسداران. اين ميگي مشكوكه ؟؟ اگه آماري چزي داري بگو كه پاچمون نكنه.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
نه... من منظورم سرويسشون نبود. از جمله اينكه گفتن هيچ گونه فيلتري نداره و اين خيلي عجيبه! مگرنه دوست من هم فرم رو پر كرده...

mjme

Registered User
لایک‌ها
11
کسی اینجا میدونه که فروشگاه مجازی موزیک در ایران میشه زد. كه (Cd,Dvd,Video,Score) بشه توش فروخت؟؟ البته نه هر موزيكي .موزيكاي سنگين مثه اينا : (Pink Floyd,Al di Meola,Bob Dylan,Camel,Deep Purple,Elvis Presley ,....)
خفتمون نكنن ؟؟!  (البته بتهوون همه اينارو ميفروشه ها ..)
[/left]

منم همين فكرو دارم اگه خواستي ميتونيم باهم كار كنم .

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
والا من با يكي از دوستام داريم اين كار ميكنيم. الانم دو ماهي ميشه شركته داره روش كار ميكنه. اسمشم www.music4iran.com . سعيم كردم با بهترينا كار كنم . مثلا عكسامون پيمان هوشمندزاده قرار بياد بگيره و .... . فقط خدا كنه سر فروش cd خفتمون نكنن. اگه كمك خواستيم حتما برات ميل ميزنم دوست داشتي كمكمون كني. :) [/url]

mjme

Registered User
لایک‌ها
11
بهرحال من آرشيو كاملي از آهنگهاي ايراني دارم . حدود 50گيگ ميشه :shock:

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
مجيد جان مواظب باش! هرقدر موسيقي خارجي خواستي بفروشي نگران نباش ولي مواظب داخلي ها باش جيك ثانيه يقه مي كنن. سيستم محكمي هم براي اين كار دارن... از مركز موسيقي مافيايي بگير تا مراكز توزيع سيسيلي(همان لاله زار خودمون منظوره).
آرش خان كمك لازم داشتي بگو. شايد در مورد تبليغات سايتت يه كارائي بتونم...

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
آقا دمت گرم. حال دادي. ;) اين سايت 2 ماه ديگه ميره بالا. خدا كنه خوب بشه . كاريه كه كسي نكرده اينجا . اگه نگيره بيچارم چون هم اين ترم سر اين حذف ترم كردم هم كلي مايه دارم ميدم بالاش. يه مترجم خدا با يه Photoshop كارم استخدام كردم. :shock: دعا كنين خفتمون نكنن :shock: واسه تبليغم مزاحم ميشم . :D

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
سيستمت چي مي‌خواي باشه؟ مي‌خواي ملت بتونن Download كنن يا CD رو مي‌فرستي دم در خونه؟ يه كم در مورد اينا بگو تا اگه كسي فكر مي‌كنه يه جاش مشكل داره، حلش كنيم برات. مام طلبه‌ايم!

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
والا مي فرستيم در خونه. ولي Top 10 هر هفت رو براي DL ميزارم. ;)

kourosh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا دمت گرم. حال دادي. ;)  اين سايت 2 ماه ديگه ميره بالا. خدا كنه خوب بشه . كاريه كه كسي نكرده اينجا . اگه نگيره بيچارم چون هم اين ترم سر اين حذف ترم كردم هم كلي مايه دارم ميدم بالاش. يه مترجم خدا با يه Photoshop كارم استخدام كردم. :shock:   دعا كنين خفتمون نكنن  :shock:  واسه تبليغم مزاحم ميشم . :D

آقا آرش از اون دو ماهي كه گفتي كلي گذشته ها. پس كي راه ميافته؟
مي دونم كار سختي رو پيش گرفتين، خسته نباشين و اميدوارم موفق باشين. :D

mjme

Registered User
لایک‌ها
11
فكر كنم بيخيال شده. ادامه بده بابا . ما باهاتيم

بالا