برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری با سود بالا و مطمئن در swisscash

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
اگه دست من بود همه کسای که این مسخره بازیارو تبلیغ میکردن از دم بن میکردم
گند زدید به این بخش

سلام
درسته ممکنه سایتی که دوستمون معرفی فرمودند معتبر باشه ولی یک نکته.

واقعا وقت من و شما و دیگر کاربران ایرانی انقدر بی ارزش هست که یک ساعت آن را به یک دلار و پنجا سنت حراج بزنیم؟؟ من متاسفم

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
واقعا که
پس مدیرامون کجان ؟
دیوید جان مگه قرا نبود بیشتر بیاید ؟ پس چرا اینجا اینقدر بی در و پیکر شده

Moein

Registered User
لایک‌ها
64

ahura_vgh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان. عرضم به حضور شما که همه چیز خوب و بد داره. من نیومدم اینجا که از چیزی تبلیغ کنم یا سیستمی رو بکوبونم. فقط بهتون می گم که سوئیس کش از اولش هم معلوم بود که چی بود. لطفا تو هر جا که می خواین سرمایه گذاری کنین ببینین مطمئن هست یا نه. آدرس شرکت رو چک می کردین یا شماره تلفنش رو چک می کردین. البته این رو هم بگم که قضیه بسته شدن سوئیس کش بر می گرده به شکایت دولت های جنوب شرقی آسیا که کار این سایت به اینتر پل کشیده شده. :p بازم اگه اطلاعات در مورد این چیزا خواستید در خدمتم

rezashams44

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب حالا میخوام این سرمایه گذاری رو با توضیحات کامل براتون توضیح بدم.

1) برنامه ی سرمایه گذاری Swiss :
Swiss Investment Plan (SIP25

SWISSCASH در طول سالها توانسته بازگست مالی عالی برای سرمایه گذارانش فراهم کند.

در حال حاضر این کمپانی با توجه به سود سرشاری که از سرمایه گذاریهایش دارد ، اقدام به بازپرداخت قطعی ۲۵٪ در ماه برای همیشه نموده است.

به یک مثال توجه کنید:

فرض میکنیم شما 1۰۰۰۰۰$ سرمایه در SIP25 می گذارید:

مدت زمان باز پرداختها : هر 30 روز تقویم میلادی .

مبلغ باز پرداخت:

۲۵۰۰۰ $ در ماه برای همیشه.

فرض میکنیم شما ۵۰۰۰۰$ سرمایه در SIP25 می گذارید:

مدت زمان باز پرداختها : هر 30 روز تقویم میلادی .

مبلغ باز پرداخت:

۱۲۵۰۰ $ در ماه برای همیشه.

توجه:

کمپانی اعلام کرده است در صورتی که به هر دلیل این بازپرداخت خارج از توان کمپانی باشد٬ ۲ پیشنهاد برای شما دارد:

۱) اصل پولتان به شما بازگردانده شود.

۲) در طرح جدیدی که در آن زمان توسط کمپانی پیشنهاد می شود (که ممکن است بالاتر یا پایین تر از ۲۵٪ باشد) سرمایه گذاری کنید.

سرمایه گذاران جهانی نیازی به نگرانی در مورد بازگشت سرمایه ی خود ندارند.

زیرا شرکت SwissMutualFund باز پرداخت قطعی اصل سرمایه را برای سرمایه گذاران خود گارانتی کرده است و همچنینن SwissCash اصل و سود سرمایه گذاری شما را گارانتی کرده است.

این قسمت از تسهیلات مالی با سرمایه گذاری های معمولی شرکت های تعاونی متفاوت است. همچنین با سرمایه گذاری مدت دار بانکها و یا محلهای سرمایه گذاری که با نوسان بازار احتمال سود یا ضرر وجود دارد متفاوت است.

تسهیلات مالی Swiss Cash بدون شک بهترین محل سرمایه گذاری حال حاضر با درصد بازپرداخت بسیار بالا و حداقل ریسک می باشد.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خدا رحمتش کند ......

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
خدا رحمتش کند (swiss cash)

اتفاقا برعکس, خدا لعنتش کنه! از زمانی که بازار نتورک مارکتینگ در دنیا رو به فروکش گزاشت یک سری از سرمایه دارای شرق آسیا که اتفاقا بعضی از اونا از اعضای حکومتی کشور خودشون بودند و ثروتای باد آورده خودشون رو هم از نتورک مارکتینگ و نفوذ و رانت و ... توی کشور خودشون و بقیه کشورا بدست آورده بودند. اومدن و این ایده مزخرف رو جایگزین نتورک مارکتینگ کردن. در حالی که همه ما میدونیم این سیستم ها هم از جنس همون نتورک مارکتینگ ها هستن و از سرمایه های ورودی جدید به عنوان سود به سرمایه گزارای قبلی داده میشه! فقط همین و بس! هیچ معدن طلایی در کار نیست هیچ سرمایه گزاری هم در کار نیست.
بند حقیر هیچی نمیدونم شاگرد خیلی از شماها هستم. خودتون بشینید و حلاجی کنید ببینید اگه سرمایه گزاری قابل توجیهی توی کار بود واقعا شرکت ها نمیتونستند از بانک ها با بهره های حداکثر ده درصد درسال وام بگیرند؟؟؟ مگه مریض بودند که بیان دنبال شما بگردن؟
شاید خیلی ها بگن که وام بانکی محدودیت داره! ولی اینطوری نیست باور کنید. خیلی از سرمایه داران دنیا وام هایی در حد میلیارد دلار از بانک ها میگیرن اون هم باسودی مثلا سالیانه 10 درصد!
مگه دیوانه شدند که بیان از من و شما بگیرن با بهره ماهی بیست درصد! من هیچی نمیدونم ولی از روند گرفتن وام سنگین حداقل تو مملکت خودم با خبرم و از اینطرف اونطرف هم چیزهایی میشنوم.
چرا باور میکنید و پولتونو دست این دزد ها میدین؟ باور کنید سرمایه گزاری در کار نیست این ها همه بازی هست که هزار دلار هزار دلار از دست من و شما بکشن بیرون.
موفق و پیروز باشید

jakstar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نعلت بر هر چي هايپ و پول به ازاي كليك و از اين جور مسخره بازي ها كه ميخوان سر ما جهان سومي ها رو شيره بمالن.
1.بلفرض اينكه پولي هم بدست اورديد كي ميتونه تضمين 100% بده كه اين پول حلاله.من يكي كه فهميدم حرامه.
2.فكر نميكنيد ميتونيد از وقتتون استفاده هاي خيلي بهتري بكنيد.
3.شما ادامه بديد

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باور کنید ما مقصّر نیستیم، شخصاً وقتی میبینم نمیتونم تو ایران یک دونه حساب گوگل ادسنس باز کنم و مثل اماراتی ها با اسم و آدرس خودم، چکم رو تو کشور خودم نقد کنم، حالم از ایرانی بودنم که به هم میخوره هیچ، تمام ایده هایی رو که دارم هم نقش بر آب میشه چون اجراء کردنشون هیچ سودی برام نداره. منتظر باشید که همین همسایه سمت چپیمون (عراق) تا چند سال دیگه کشور ما روپشت سر بگذاره.

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
نعلت بر هر چي هايپ و پول به ازاي كليك و از اين جور مسخره بازي ها كه ميخوان سر ما جهان سومي ها رو شيره بمالن.
1.بلفرض اينكه پولي هم بدست اورديد كي ميتونه تضمين 100% بده كه اين پول حلاله.من يكي كه فهميدم حرامه.
2.فكر نميكنيد ميتونيد از وقتتون استفاده هاي خيلي بهتري بكنيد.
3.شما ادامه بديد
حاجی جون چه خبره به همه لعنت میفرستی؟!
مگه توی بازار سنتی کم کلاهبرداری میشه؟
اگه می‌خوای سرت کلاه نره و ببینی پولت حلاله یا نه فقط کافیه چشماتو باز کنی و یکم تحقیق کنی!
ضمناً اینایی که اسم بردی چه ربطی به تجارت الکترونیک داشت؟!

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
باور کنید ما مقصّر نیستیم، شخصاً وقتی میبینم نمیتونم تو ایران یک دونه حساب گوگل ادسنس باز کنم و مثل اماراتی ها با اسم و آدرس خودم، چکم رو تو کشور خودم نقد کنم، حالم از ایرانی بودنم که به هم میخوره هیچ، تمام ایده هایی رو که دارم هم نقش بر آب میشه چون اجراء کردنشون هیچ سودی برام نداره. منتظر باشید که همین همسایه سمت چپیمون (عراق) تا چند سال دیگه کشور ما روپشت سر بگذاره.
اتفاقاً خودمون مقصریم
بقیه می‌تونن سرعتت رو کم کنند ولی فقط تو میتونی خودت رو متوقف کنی!
مانع برای پریدنه، نه برای ایستادن!
کسی اگر واقعاً بخواد کاری رو انجام بده، راهش رو پیدا میکنه همونطور که خیلیهای دیگمون داریم این کارو میکنیم و از این طریق درآمد داریم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا