برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

PremiumDomains

Registered User
لایک‌ها
117
من بدم نمیاد اینکار رو بکنم ولی بهشون اعتماد ندارم. قبلا تو این زمینه سابقه خوبی نداشتن. پس فردا با بهانه و تبصره میگن دلار رو به قیمت روز اول یا اصلا به قیمت دولتی بهتون پس میدیم...
من فکر میکنم بانکها با این اقدامها واقعا خودشونو بدنام کردن

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
دوستان وضعیت صندوق سرمایه‌گذاری بانک آینده چطوره؟
شایعه کردن ارزش سهام و سودش به شدت کم شده؟ درسته این موضوع؟ ماه قبل چند درصد حساب کردن؟

نمیدونم چرا چند وقته حسابی گیر دادن به بانک آینده؟ از چپ و راست دارن میزنن این بانک رو:eek:
البته شنیدم گروه وکلای علی انصاری دارن به شدت موضوع شایعه ها رو پیگیری میکنن و از کسانی که شایعه پخش کردن شکایت کردن
سود این ماه اومد و دقیقاً مثل ماه قبل هست، یعنی همون حدود 22،23%.

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
یعنی حتی به بانک ملی هم اعتباری نیست در این مورد؟

من در اکثر بانک ها حساب ارزی شخصی و شرکتی با مبالغ ریز و درشت داشتم. در این مورد به خود خدا هم اعتباری نیست، چه برسه به بانک ملی:D

Erfan90ir

Registered User
لایک‌ها
366
ماه قبل 22 یا 23% بود. این ماه هم یه 5،6 روز دیگه می‌فهمم! :D
بانک آینده همینه. یکی دو سال پیش هم پشت سرش شایعه بود. چند هفته پیش هم از یه منبع خیلی خیلی معتبر(!) شایعه اومد و 5 سال دیگه هم میاد. اگه کاری با شایعات ندارین که هیچی، ولی اگه هر دفعه با یه شایعه جدید نگران میشین، بهتره برین سراغ یه جای دیگه که آرامش داشته باشین. چون اگه بانک مشکلی هم نداشته باشه، ممکنه با همین شایعه‌ها به فنا بره. مثل فک و فامیل شیرازی ما که رفتن پولشون رو از آینده کشیدن بیرون و الآن میخوان دوباره بذارن اونجا! :general304:
اونهایی که شایعه درست میکنن هم ایران نیستن که بشه باهاشون برخورد کرد. امثال سایت آواتودی هستن که کافیه یه سری به سایتش بزنین تا مشخص بشه چیکاره هست. :D
دوباره آواتودی و شخصی به نام جوانمردی تو اینستاگرام شایعه پراکنی کرده که علی انصاری تمام دارایی بانک آینده را از کشور خارج کرده و ماه فوریه هم برای سفر تفریحی به خارج از کشور بلیط گرفته میگفت اگه از کشور خارج بشه دیگه برنمیگرده مثل خاوری میگفت باید ممنوع الخروجش کنن
داره حسابی بین سپرده داران بانک آینده ترس و واهمه ایجاد میکنه که پولشون را از این بانک بکشن بیرون
من فکر میکنم با علی انصاری خصومت شخصی داره آخه ولکن ماجرا نیست مردک

PremiumDomains

Registered User
لایک‌ها
117
من در اکثر بانک ها حساب ارزی شخصی و شرکتی با مبالغ ریز و درشت داشتم. در این مورد به خود خدا هم اعتباری نیست، چه برسه به بانک ملی:D
با این تفاسیر حساب ارزی برای مردم عادی کاربردی داره ؟ من هدفم فقط اینه جای امنی دلار رو نگه دارم

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
با این تفاسیر حساب ارزی برای مردم عادی کاربردی داره ؟ من هدفم فقط اینه جای امنی دلار رو نگه دارم

خیر. واقعا کاربردی نداره. در حال حاضر حساب ارزی، فقط به درد تسویه حساب شرکت های داخلی با پتروشیمی ها میخوره. اون هم با ارز مجعولی که هیچکس نمیدونه چیه و به چه قیمتیه:D

شما می تونید از صندوق امانات بانک ها استفاده کنید. اما پیشنهاد من نگهداری شخصی در سیف باکس یا بهتر از اون، بالشه:D

TANHA81

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
36
سلام دوستان....من ۱۱دی مبلغ۱۰۳میلیون سپرده ۲۰درصد یکساله تو بانک شهر گذاشتم امروز بعد یکماه سود سپرده ۸۰۰واریز شده کسی میدونه روش واریز این بانک چطوره تو دونوبت واریز میشه؟؟؟؟این مبلغ که سود۲۰درصد نیست باید به بانک مراجعه کنم؟؟؟؟

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
سلام دوستان....من ۱۱دی مبلغ۱۰۳میلیون سپرده ۲۰درصد یکساله تو بانک شهر گذاشتم امروز بعد یکماه سود سپرده ۸۰۰واریز شده کسی میدونه روش واریز این بانک چطوره تو دونوبت واریز میشه؟؟؟؟این مبلغ که سود۲۰درصد نیست باید به بانک مراجعه کنم؟؟؟؟

چون سود 20 درصد از لحاظ قانونی از پارسال به تناوب قانونی و غیر قانونی اعلام میشه، روال بانک ها اینه که در سررسید، سود معادل 10 یا 15 درصد رو میریزند، چند روز بعدش مابه التفاوت 10 و 15 با 20 رو میریزن. اگر در چند روز آینده بقیه سودت نیومد، شما به بانک مراجعه کن

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
سلام دوستان واسه صد میلیون تومن بالاترین سود سپرده یک ساله رو کدوم بانک میده ؟ بانک معتبر معرفی کنید لطفا

irbroker

Registered User
لایک‌ها
253

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
دوستان العان سود بانك آينده چقدره؟
و اينكه كسي در مورد صندوق بانك گردشگري اطلاع داره حدود 22درصد سود ميده و اينكه هزينه ابطال داره اين صندوق؟
و سوال سوم اينكه جديدا هركسي كه بخواد توي صندوق هاي سرمايه گذاري پول بذاره بايد حتما توي سامانه سجام ثبت نام كنه؟

Last edited:

TANHA81

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
36
دوستان العان سود بانك آينده چقدره؟
و اينكه كسي در مورد صندوق بانك گردشگري اطلاع داره حدود 22درصد سود ميده و اينكه هزينه ابطال داره اين صندوق؟
و سوال سوم اينكه جديدا هركسي كه بخواد توي صندوق هاي سرمايه گذاري پول بذاره بايد حتما توي سامانه سجام ثبت نام كنه؟
درحال حاضر حداکثر سود بانکی اکثر بانکها ۲۰درصده هرچند از نظر بانک مرکزی۱۵درصده ولی با اینکه میدونه کسی رعایت نمیکنه ولی گیر هم نمیده صندوق گردشگری بازده یکساله اش۲۲هست ولی ماه قبل ۲۱داده هزینه ابطال هم نداره ولی باتوجه به مدت۴تا۷روزی که زمان ابطالش طول میکشه تا پول به حسابت بیاد واین مدت سودی بهت تعلق نمیگیره میشه میگفت بدون هزینه هم نخواهد بود
اون سامانه سجام هم یکساله دارن میگن فکر کنم کشکه یه روشی هست که یه جوری از ملت پول بکشن چون حذود۱۰تا۱۵هزار هزینه ثبت نامش هست

sam_sami_2000

Registered User
لایک‌ها
70
سلام روزتان بخیر
کدام صندوق زمان ابطال و صدور سریع دارد که بتوان مشابه حساب روزشمار با آن فعالیت کرد ؟
فکر کنم صندوق آینده سرعتش بالا باشد، درست است ؟

behnam_tr2006

Registered User
لایک‌ها
1,047
صندوق گسترش فردای اینده اختلاف مبلغ صدور و ابطالش کمه به نظر خوبه

Sent from my SM-G6100 using Tapatalk

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
درحال حاضر حداکثر سود بانکی اکثر بانکها ۲۰درصده هرچند از نظر بانک مرکزی۱۵درصده ولی با اینکه میدونه کسی رعایت نمیکنه ولی گیر هم نمیده صندوق گردشگری بازده یکساله اش۲۲هست ولی ماه قبل ۲۱داده هزینه ابطال هم نداره ولی باتوجه به مدت۴تا۷روزی که زمان ابطالش طول میکشه تا پول به حسابت بیاد واین مدت سودی بهت تعلق نمیگیره میشه میگفت بدون هزینه هم نخواهد بود
اون سامانه سجام هم یکساله دارن میگن فکر کنم کشکه یه روشی هست که یه جوری از ملت پول بکشن چون حذود۱۰تا۱۵هزار هزینه ثبت نامش هست
براي سرمايه گذاري توي صندوق ها بايد حتما توي سامانه سجام ثبت نام كرد؟

sam_sami_2000

Registered User
لایک‌ها
70
امروز رفتم واسه صندوق گسترش آینده گفت دیگه صادر نمیکنیم، صندوق مشابه چی خوبه ؟ امین آشنا قبلا باهاش کار میکردم خوب بود، دوستان تایید میفرمایید ؟

Arshiar

Registered User
لایک‌ها
371
امروز رفتم واسه صندوق گسترش آینده گفت دیگه صادر نمیکنیم، صندوق مشابه چی خوبه ؟ امین آشنا قبلا باهاش کار میکردم خوب بود، دوستان تایید میفرمایید ؟
آره الان بهترین گزینه برای کسایی که سود روزشمار بیست و سه چهار درصدی میخوان ، همین امین آشناس با صدور و ابطال آسان

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,818
باز ماه آخر سال شد
بانکها برای جمع کردن نقدینگی مردم
فروش اوراق مشارکت عام شروع کردن

نمونه بانک ملی
این اوراق با نرخ سود علی الحساب 18 درصد معاف از مالیات در شعب سراسر کشور بانک فروخته می شود و تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت

https://bmi.ir/fa/news/15522/آغاز-فروش-اوراق-گواهی-سپرده-یک-ساله-در-بانک-ملّی-ایران

بالا