برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
اسمی که نداره حساب 20 ماهه هست واریز سود هم ماهانست فکر نکنم کف موجودی داشته باشه .....
از این به بعد به بانک ها توصیه باید کرد به جای اسامی روز شمار - ماهیانه - سه ماه - شش ماه - n ساله از اسامی حیوانات ,میوه های یا شخصیت های کارتونی برای تفهیم برخی از مشتری ها استفاده کنند.

kingil4

Registered User
لایک‌ها
335
کسی بدون خرید دستگاه توکن، از اینترنت بانک آیند ه استفاده میکنه؟
به تازگی امکان دریافت رمز تلفنبانک با کد USSD با تلفن همراه را بانک آینده امکان پذیر کرده.
اول باید در سایتش برای اینترنت بانک ثبت نام کنید و رمز با کد USSD یا فکر کنم تو لیست گزینه vasco را انتخاب کرده و سپس 24 ساعت بعد به شعبه برای فعال سازی مراجعه کنید.
و دیگه نیازی به دستگاه سخت افزاری توکن نیست (تکنولوژی توکن قدیمی شده). و میشه با اینترنت بانکش تا 50 میلیون در روز را پایا کرد که 2 ساعته می رسه.

Last edited:

kingil4

Registered User
لایک‌ها
335
نور چه خبر
کارسازان اینده
30 ملیون تومان 5 ساله 32 درصد هست هنوز؟>
مطمین هستین 30 ملیون حداقل هست؟!مطمین هستین 32 سودش هست//؟

سایت جدیدش WWW.CINOOR.IR
شعبه هاش در تهران چرا کم هست
چرا فقط در مناطق مرکزی و جنوب شهر شعبه داره
موسسه نور یه شعبه تهرانش ، خ شریعتی نرسیده به میدان قدسه. تقریبا بالاترین نقطه شهر. حدود 25 شعبه در تهران و 200 شعبه در ایران داره.
در تهران شریعتی تجریش - نارمک - نیرو هوایی - خ معلم - خ پیروزی - خ جمهوری - میدان پونک و ... شعبه داره
اون سایتشم جدید دایر کرده و کامل نیست. چون قبلا سایت کارسازان آینده را داشته
من هر وقت رفتم شلوغه و مشتری زیاد داره. پذیره نویسی کرده و تا چند ماه دیگه مجوز هم می گیره و عضو شتاب میشه.

در ضمن فعلا بالای 30 میلیون را 5 ساله 32 درصد و بالای 100 میلیون را 33 درصد و بالای 500 میلیون را 34 درصد میده.
یکساله را هم برای هر مبلغی بالای 30 میلیون 29 درصد می ده..
کوتاه مدت روزشمارش هم 24.5 درصده

mohamad021

Registered User
لایک‌ها
159
دوستان من 400م تومن پول رو میخوام 3ماه بزارم بانک
کدوم بانک یا موسسه بیشترین سود رو میده؟؟؟
حدوا چقدری سود میدن؟؟؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
حدوا چقدری سود میدن؟؟؟

.3 ماه ِ بانک مسکن 23% عزیز.. سود هم سر ماه..

davod.

Registered User
لایک‌ها
308
حدوا چقدری سود میدن؟؟؟
بانک آینده هم خوب بود ! طرحی اومده بود به اسم عیدانه که تا بیستم فرصت داشت...روز شمار 23 %

Dante.ir

Registered User
لایک‌ها
149
حدوا چقدری سود میدن؟؟؟
بانک ایران زمین 24.5% 3 ماهه, سود در سررسید
بانک سرمایه 24.1% 3 ماهه, سود بصورت ماهانه
اطلاعات من مال عید بود, اینکه این طرح ها الان هم پا برجا باشند رو میتونی از یکی از شعب بپرسی. درمورد موسسات هم تحقیق نکرده بودم, احتمالآ رقم های بیشتری میدن

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
طبق مستندات موجود در بانک مرکزی
pix.gif

بانک‌ها و مؤسسات اعتباري مجاز

در راستاي شفاف سازي و اطلاع‌رساني صحيح به هموطنان گرامي، فهرست بانکها و موسسات اعتباري و ساير نهادهايي که مجوز تاسيس و فعاليت آنها توسط بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران صادر و تحت نظارت قرار گرفته‌اند، به شرح ذيل اعلام مي‌گردد.

توجه به اين مهم ضروري است که بانک‌ها و موسسات اعتباري يا ساير نهادهايي که نام آنها در فهرست قرار ندارد، داراي مجوز از اين بانک نبودهو مسئوليت ناشي از عملکرد ناصحيح آنها مستقيماً متوجه کساني مي‌شود که به اين موسسات مراجعه داشته‌اند

موسسات مجاز
1-توسعه
2-کوثر
3-عسگریه

نتیجه گیری کلی:سرمایه گذاری در غیر این سه موسسه کار بسیار اشتباهی است.حتی موسسه مهر اقتصاد که انقد معروف شده اگه زیان بده که احتمالش هست هر موسسه ای زیان بده به هیچ وجه بانک مرکزی قبول نمیکنه ولی اگه موسسه کوثر یا دیگر موسسات مجوز دار زیان بدن بانک مرکزی سرمایه رو تضمین میکنه.

sam_sami_2000

Registered User
لایک‌ها
70
دوستان کسی آدرس شعبه های موسسه نور در شیراز رو میدونه ؟

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
طبق مستندات موجود در بانک مرکزی
pix.gif

بانک‌ها و مؤسسات اعتباري مجاز

در راستاي شفاف سازي و اطلاع‌رساني صحيح به هموطنان گرامي، فهرست بانکها و موسسات اعتباري و ساير نهادهايي که مجوز تاسيس و فعاليت آنها توسط بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران صادر و تحت نظارت قرار گرفته‌اند، به شرح ذيل اعلام مي‌گردد.

توجه به اين مهم ضروري است که بانک‌ها و موسسات اعتباري يا ساير نهادهايي که نام آنها در فهرست قرار ندارد، داراي مجوز از اين بانک نبودهو مسئوليت ناشي از عملکرد ناصحيح آنها مستقيماً متوجه کساني مي‌شود که به اين موسسات مراجعه داشته‌اند

موسسات مجاز
1-توسعه
2-کوثر
3-عسگریه

نتیجه گیری کلی:سرمایه گذاری در غیر این سه موسسه کار بسیار اشتباهی است.حتی موسسه مهر اقتصاد که انقد معروف شده اگه زیان بده که احتمالش هست هر موسسه ای زیان بده به هیچ وجه بانک مرکزی قبول نمیکنه ولی اگه موسسه کوثر یا دیگر موسسات مجوز دار زیان بدن بانک مرکزی سرمایه رو تضمین میکنه.
به نقل از ویکی پدیا.
مؤسّسه‌های مالی و اعتباری نهادهای اقتصادی در جمهوری اسلامی ایران هستند که برخلاف بانک‌های خصوصی و دولتی، تابع قوانین بانک مرکزی نیستند و به همین دلیل قدرت کسب توان مالی بسیار بالاتر از بانک‌ها دارند. اکثر آن‌ها وابسته به نهادهای دیگری هستند.

به نظر من موسسه ای که چند سال رو پا بوده دیگه ورشکسته نخواهد شد.

hossein1285

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
بالاترین سود حساب بانکی کوتاه مدت (روزشمار)

بانک دی : 22 درصد (و برای موجودی 1 میلیارد تومان به بالا 23 درصد)

بانک گردشگری : 23 درصد برای موجودی 10 میلیون تومان به بالا

بانک اقتصاد نوین : 22 درصد برای موجودی 10 میلیون تومان به بالا

بانک انصار : 22 درصد برای موجودی 10 میلیون تومان به بالا

بانک آینده (تات) : 20.5 درصد (و برای مبلغ بالای 50 میلیون 21 درصد، و بالای 100 میلیون 22.5 درصد)

بانک مهر اقتصاد : 22 درصد (شرایط کمی متفاوت با بانک های دیگر است، 5 میلیون تومان باید "برای 1 سال" در حساب بماند)

بانک خاورمیانه : 22 درصد برای موجودی 200 میلیون تومان به بالا

بانک سپه : 20 درصد.

بانک حکمت ایرانیان : 19 درصد (و برای مبلغ بالای 50000000 تومان 19.5 درصد، و بالای 100000000 تومان 20 درصد)

بانک قوامین : 18 درصد (بصورت پلکانی برای مبالغ بالای پنجاه میلیون و صد میلیون و... سود بیشتر می دهد)

بانک ایران زمین : 18 درصد.

بانک پاسارگاد : 10 درصد!

--------------------------------------------------------------------------------------
حساب هایی که به صورت سپرده بلند مدت هستند:

بانک قوامین : سپرده 1 ماهه 23 درصد

بانک سرمایه : سپرده 3 ماهه 23.6 درصد

بانک ایران زمین : سپرده 3 ماهه برای مبلغ بالای 30 میلیون تومان 24.5 درصد (سود بعد از 3 ماه داده می شود)

بانک صادرات ایران : سپرده 6 ماهه برای مبلغ بالای 10 میلیون تومان 23.3 درصد

بانک سپه : سپرده شش ماهه 23 درصد

روش محاسبه سود بانکی:

مبلغ × تعداد روز × سود ÷ 36500

* مثال:
اگر یک بانک سود 19 درصد می‌دهد، شما برای مبلغ 1 میلیون تومان در مدت یک ماه (30 روز)، تقریباً 15 هزار تومان سود دریافت می‌کنید:

1000000 × 30 × 19 ÷ 36500 = 15616

-------------------------------------------------

** اگر بانک صادرات برای حساب روزشمار مثلا 7 درصد سود می‌دهد، یعنی برای مبلغ 10 میلیون تومان در یک روز شما 1917 تومان سود دریافت می‌کنید:

10000000 × 1 × 7 ÷ 36500 = 1917

اگر بانک دی برای حساب روزشمار مثلا 19 درصد سود می‌دهد، یعنی برای مبلغ 10 میلیون تومان در یک روز شما 5205 تومان سود دریافت می‌کنید:

1000000 × 1 × 19 ÷ 36500 = 5205

یعنی اگر 10 میلیون تومان شما در بانک صادرات باشد، روزی 3288 تومان و در ماه 98640 تومان دارید ضرر می‌کنید!

لطفا هنگام افتتاح حساب در بانک، قوانین و شرایط را مجددا جویا شوید. مواردی مانند: سود، حداقل موجودی برای دریافت سود بالا، حداقل زمان اولیه که پول باید در حساب بماند و...

منبع: http://god-quran-islam.blogfa.com/post/50

rt912

Registered User
لایک‌ها
392
سود 2 و 3 و 4 ساله نور چقدره؟
اگه 5 ساله باز كنيم بعد از يكسال بخوايم برداريم 28.5 ميدن؟ توي قرارداد مينويسه؟ يا بعدا صد تا بهونه و فرمول در مياره كه بخشي زيادي از سود رو برگردنن؟
من خودم يكبار يه جايي 5 ساله باز كردم همون موقع گفتن اگر زودتر بگيريد سود همان حسابي كه بهش بخوره رو ميدن...
سود 5 ساله 22 بود اون موقع و يكساله 19 درصد ولي وقتي خواستم بعد از يكسال ببندم بهونه گرفتن كه سود يكساله معمولي (كه اون زمان 14 درصد بود) بهش ميخوره و منم كه ديدم خيلي كسر ميشه منصرف شدم
اگر در قرارداد به طور واضح نمينويسه كه سود چه طوري محاسبه ميشه ( كه معمولا هم همينطوره) به نظرم اگر واقعا به پولتون نياز نداريد بلند مدت بذاريد و روي اينا خيلي حساب نكنيد

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
دوستان من یه حساب 3 ماهه با نرخ 24درصد توی بانک سرمایه باز کردم ولی العان که یک ماه گذشته از سرمایه گذاریم برای 4 میلیون تومن فقط 26411 تومان سود ریخته برای 4 میلیون کسی میدونه چرا اینجوری حساب کرده در صورتی که برای 4 میلیون توی یک ماه با نرخ 24درصد باید 78904 تومان سود واریز میکرده کسی میدونه جریان چیه؟

Last edited:

Rock Star

Registered User
لایک‌ها
72
بانک آینده هم خوب بود ! طرحی اومده بود به اسم عیدانه که تا بیستم فرصت داشت...روز شمار 23 %
طرح عیدانه تا اطلاع ثانوی تمدید شده
در ضمن شما میتونی بری بانک آینده بگی همون حساب 20.5 درصد قبلیتو عیدانه بکنن با نرخ 23 درصد بعد 48 ساعت اعمال میشه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

davod.

Registered User
لایک‌ها
308
طرح عیدانه تا اطلاع ثانوی تمدید شده
در ضمن شما میتونی بری بانک آینده بگی همون حساب 20.5 درصد قبلیتو عیدانه بکنن با نرخ 23 درصد بعد 48 ساعت اعمال میشه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
اوکی ممنون از توجهتون...از قضا به اونیکی حسابم که 20.5 بود دست نزدم چون میتونم کارت به کارت کنم به حساب عیدانه.ممنون

HDDD

Registered User
لایک‌ها
37
لطفا یکی پاسخ بده..
روز شمار یعنی چی ؟؟؟
یعنی اگه 5 میلیون تومان پول داری به اندازه 5 میلیون هر روز سود میاد.. بعدش اگه 1 میلیون تومن برداری بشه 4 میلیون از فرداش به اندازه 4 میلیون سود پول میاد ؟
حالا کدوم بانک ها تا هم اکنون به ترتیب بیشترین سود روز شمار رو میدن.؟
مرسی

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
روز شمار یعنی کمترین موجودی شما در روز محاسبه خواهد شد ... و اگر 48 ساعت پول تو حسابتون باشه و 38 روز نباشه ... باز هم بهتون سود تعلق میگیره...

HDDD

Registered User
لایک‌ها
37
روز شمار یعنی کمترین موجودی شما در روز محاسبه خواهد شد ... و اگر 48 ساعت پول تو حسابتون باشه و 38 روز نباشه ... باز هم بهتون سود تعلق میگیره...
دقیقا متوجه نشدم..میشه با مثال توضیح بدید..:general711:
یعنی اگه 28 روز 10میلیون پول تو حساب من نباشه و 2 روز باشه..بازم به اندازه 10 میلیون کل ماه رو بهم سود میدن..!:D
یا منظورت اینه اگه بین ماه پول برداشت کنی جریمه نمیشی و بازم سود میگیری..ولی چقدر ؟؟ یعنی اون روزایی که پول تو حساب نبود کسر میشه دیگه ؟
.مگه قبل روز شمار چطوری حساب میکردن..؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
دقیقا متوجه نشدم..میشه با مثال توضیح بدید..:general711:
یعنی اگه 28 روز 10میلیون پول تو حساب من نباشه و 2 روز باشه..بازم به اندازه 10 میلیون کل ماه رو بهم سود میدن..!:D
یا منظورت اینه اگه بین ماه پول برداشت کنی جریمه نمیشی و بازم سود میگیری..ولی چقدر ؟؟ یعنی اون روزایی که پول تو حساب نبود کسر میشه دیگه ؟
.مگه قبل روز شمار چطوری حساب میکردن..؟

نه نگاه کنید -->

بانک ها دیگه مثل زمان ناصرالدین شاه نیستند که یک پلن سود دهی داشته باشند و هزاران انواع و اقسام حساب ها رو ما میبینیم امروزه :دی

در حال حاضر بانک سامان روز شمار 19% با کف موجودی 20 میل میده --> خب این یعنی چی؟؟ یعنی اینکه شما باید حداقل 20 میل تو حسابتون باشه تا سود 19% بهتون تعلق بگیره ، و هر چقدر هم که شما موجودیتون رو افزایش بدید مشکلی نداره و قرار دادی و سپرده مدت دار نیست که دیگه نشه کم و زیادش کرد.. حالا شما امروز 100 میل تو حساب میریزی ، 10 روز این پول میمونه و شما بعد از 10 روز 80 میل رو برداشت میکنید ، سود ماهانه ی شما رو اینجوری حساب میکنند --> 10 روز --> 100 میل موجودی ، 20 روز --> 20 میل :D یا نه شما هر روز حسابتون کم و زیاد میشه .. امروز 100 میل تو جسابتون هست شب میشه 1 میل ، فردا صبح میشه 200 میل... اونا میان کمترین موجودی روز رو حساب میکنند و سودش رو میریزن به حساب ، و اینطور که شما میگی نیست چون قبلا مثلا من بانک مسکن حساب داشتم اگر 29 روز هم پول تو حساب بود سود نمیدادن و حتما باید 30 روز کامل تمام میشد..

بالا