• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
بانک قوامین نرخ سود سپرده های ۶ ماهه خود را در باز هم افزایش و به ۲۴ و نیم درصد رساند.
به گزارش خبرنگار پايگاه خبري اخبار بانک، مشاهدات میدانی از سطح شعب این بانک حکایت از افزایش دوباره نرخ سود سپرده های ۶ ماهه این بانک از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری دارد.

این بانک در اواخر بهمن ماه سال گذشته به مشتریان خود سپرده بهمن با نرخ ۲۳ درصد و قابل برداشت پس از گذشت یک ماه بدون برگشت سود پرداخت کرد.

به نظر می رسد با افزایش نرخ سود در سایر بانک ها بانک قوامین نیز چاره ای جز افزایش نرخ سود نداشته و سپرده اردیبهشت با نرخ جذاب ۲۴ و نیم درصد را ارائه کرده است.

این سپرده ۶ ماهه بود و در صورتی که مشتری بخواهد پیش از ۶ ماه اصل سپرده را بردارد جریمه ای معادل ۷ درصد را نصیب مشتری می کند.

به گفته کارمند یکی از شعب این بانک در صورتی که مشتری سپرده ۶ ماهه را باز کند نرخ آن ۲۴ و نیم درصد خواهد بود و اگر مشتری قبل از ۶ ماه برداشت کند نرخ آن ۱۷ و نیم درصد محاسبه خواهد شد.

همچنین این بانک مهلت افتتاح سپرده بهمن را تا پایان شهریور ماه تمدید کرده است.

sunflower1

Registered User
لایک‌ها
65
بانک قوامین نرخ سود سپرده های ۶ ماهه خود را در باز هم افزایش و به ۲۴ و نیم درصد رساند.
به گزارش خبرنگار پايگاه خبري اخبار بانک، مشاهدات میدانی از سطح شعب این بانک حکایت از افزایش دوباره نرخ سود سپرده های ۶ ماهه این بانک از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری دارد.

این بانک در اواخر بهمن ماه سال گذشته به مشتریان خود سپرده بهمن با نرخ ۲۳ درصد و قابل برداشت پس از گذشت یک ماه بدون برگشت سود پرداخت کرد.

به نظر می رسد با افزایش نرخ سود در سایر بانک ها بانک قوامین نیز چاره ای جز افزایش نرخ سود نداشته و سپرده اردیبهشت با نرخ جذاب ۲۴ و نیم درصد را ارائه کرده است.

این سپرده ۶ ماهه بود و در صورتی که مشتری بخواهد پیش از ۶ ماه اصل سپرده را بردارد جریمه ای معادل ۷ درصد را نصیب مشتری می کند.

به گفته کارمند یکی از شعب این بانک در صورتی که مشتری سپرده ۶ ماهه را باز کند نرخ آن ۲۴ و نیم درصد خواهد بود و اگر مشتری قبل از ۶ ماه برداشت کند نرخ آن ۱۷ و نیم درصد محاسبه خواهد شد.

همچنین این بانک مهلت افتتاح سپرده بهمن را تا پایان شهریور ماه تمدید کرده است.

حداقل موجودی نداره این بانک قوامین ؟
حداقل موجودی برای افتتاح این حساب باید چقدر باشه ؟
شما خبر دارید ؟

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58
با سلام

کسی از دوستان اطلاع داره روز شمار بانک سرمایه چقدره؟

mehran_

Registered User
لایک‌ها
219
بیشترین سود سپرده 1 ساله رو کدوم بانک میده و چند درصد و کف موجودی باید چقدر باشه !!؟ :)
گردشگری 5 ساله ویژه ( یکساله ) 25% این بیشترین بود تو بانکا. آینده رو نمیدونم احتمالا آینده هم همین باشه. دوستان کسی میدونه آینده بلند مدت چقدره؟ واریز ماهیانه سود.

PedramIderli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
بیشترین سود سپرده 1 ساله رو کدوم بانک میده و چند درصد و کف موجودی باید چقدر باشه !!؟ :)
سلام
بانک گردشگری هست با نرخ سود ۲۵ درصد که باید از مبلغ ده میلیون تومان به بالا سپرده کنی و واریز سود هم ماهیانست،موفق باشی.

PedramIderli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
گردشگری 5 ساله ویژه ( یکساله ) 25% این بیشترین بود تو بانکا. آینده رو نمیدونم احتمالا آینده هم همین باشه. دوستان کسی میدونه آینده بلند مدت چقدره؟ واریز ماهیانه سود.
سلام
بالاترین نرخ سودش ۲۴ درصده اما متاسفانه اطلاعی از شرایطش ندارم،موفق باشی.

Last edited:

PedramIderli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
سلام
دوستان بانک سرمایه یک سپرده دو ساله داره با نرخ سود ۲۵ درصد که اگر بعد از یک سال بخواید اصل سرمایتون رو برداشت کنید سود به صورت ۲۴/۷ درصد محاسبه می شه،اطلاع دیگه ای دربارش ندارم اگه اطلاعی دارین بگین،موفق باشید.

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
حداقل موجودی نداره این بانک قوامین ؟
حداقل موجودی برای افتتاح این حساب باید چقدر باشه ؟
شما خبر دارید ؟

طی تماسی که با یکی از شعبه ها داشتم :

حداقل موجودی نداره . سود در سر رسید نیست ( سود ماهانه واریز میشه )

فقط یه نکته ای بگم این بانک فقط برای سود مناسبه .

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
سپرده بهمن بانک قوامین ( سود 23 درصد شش ماهه با قابلیت برداشت اصل پول بعد از یک ماه ) هم تمدید شده تا پایان شهریور امسال

IvY

Registered User
لایک‌ها
110
دوستان سود روز شمار بانک دی و سامان ( همراه با کارت شتاب ) چقدره ؟

بعد از آینده و قوامین و مهر ، بیشترین سود روز شمار ( همراه با کارت شتاب ) برای کدوم بانکه ؟

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,400
دوستان من یه سپرده در 25 اسفند باز کردم بانک سرمایه 3 ماهه یعنی بعد از 3 ماه باید برم برداشتش کنم یا باید برذارم تا سر برج بمونه؟چون بانک سرمایه سود رو 1 هر ماه میریزه

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
بانک سینا
روزشمار پول در کارت 22.2 درصد

1 ساله 24.6 درصد

kingil4

Registered User
لایک‌ها
335
بانک سینا
روزشمار پول در کارت 22.2 درصد

1 ساله 24.6 درصد
خوب بانک آینده که داره کوتاه مدت روزشمار با حداقل مانده 20 هزار تومان ، 23 درصد میده. همه امکانات بانکی و شعبات بیشتر هم داره.
بانک سینا حداقل ماندهش باید 30 میلیون باشه!!!

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
بانک آینده به شتاب وصله؟شماره شبا داره؟فرقی نداره که به تات سابق یا صالحین مراجعه کنم که حساب آینده باز کنم؟
برای حساب 23%اگه بخام افتتاح کنم،کارمزد افتتاح حساب(تمبر)و صدورکارت و فعال کردن اینترنت بانک چجوری هست و چنده؟

kingil4

Registered User
لایک‌ها
335
بانک آینده به شتاب وصله؟شماره شبا داره؟فرقی نداره که به تات سابق یا صالحین مراجعه کنم که حساب آینده باز کنم؟
برای حساب 23%اگه بخام افتتاح کنم،کارمزد افتتاح حساب(تمبر)و صدورکارت و فعال کردن اینترنت بانک چجوری هست و چنده؟
بله بانک آینده به شتاب وصله . کارت شتابی - اینترنت بانک کامل با USSD (بدون توکن) - تلفنبانک - موبایل بانک - پیامک و ... همه چی داره.
همه شعبات الان بانک آینده هستند و فرقی نداره کدوم شعبه بروید. تعداد شعباتش هم خیلی زیاده و این نکته مثبتیه.
هزینه تمبر 1000 تومان و کارت هم 2000 تومان مثل همه بانکها است. ولی اینترنت بانک و ... مجانی است.

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
خوب بانک آینده که داره کوتاه مدت روزشمار با حداقل مانده 20 هزار تومان ، 23 درصد میده. همه امکانات بانکی و شعبات بیشتر هم داره.
بانک سینا حداقل ماندهش باید 30 میلیون باشه!!!

بانک آینده رو با سینا مقایسه نمیکنند که
بانکهای پاسارگاد . سینا . سامان . اقتصاد نوین و پارسیان گریدشون الاتره
سرعتشون بیشتره

بالا