• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
من فکر کردم شما قرار بود پست ندی دیگه؟!
یادمه خودتون گفته بودین که پست نمیدم!
کلا بشین با خودت یه مقدار فکر کن چرا مثلا تو این جمع اینجا با اینهمه آدم نظرات شما با ۱۰٪ افراد هم یکی نیست و ۹۰٪ مخالف شما هستن!؟
البته شاید ۹۰٪ اشتباه میکنن شما درست میگی اما منطق و حتی علم ریاضی هم چیز دیگه ای میگه!

آره زمان آقای! خاتمی هم یادمونه:mad: مردم 110 هزار تومن حقوق میگرفتن که فقط 20 تومنش شارژ فضای سبز بود تو تهران!!!!!!!!!!!!تازه کجاش ایران این همه تحریم بود (الان چی مونده که تحریم نکرده باشن) ایشون و دوستانش که در مقابل مشکلات مردم تو روستاها و کپر های کرمان فقط لبحند تخویل میدادن!

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
آره زمان آقای! خاتمی هم یادمونه:mad: مردم 110 هزار تومن حقوق میگرفتن که فقط 20 تومنش شارژ فضای سبز بود تو تهران!!!!!!!!!!!!تازه کجاش ایران این همه تحریم بود (الان چی مونده که تحریم نکرده باشن) ایشون و دوستانش که در مقابل مشکلات مردم تو روستاها و کپر های کرمان فقط لبحند تخویل میدادن!

خاتمی یک گهی بود تو جمع گه هایی بدتر از خودش اما خدایی اینقدر گرونی تو زمان انتر نوبره فقط گوسفندایی از جنس ایرانی میتونن تحمل کنن و صداشون درنیاد اگه تو هر کشور دیگه ی بود خشدک حکومت کلهم اجمعین میکشیدن پایین خیلی بی تربیتی شد اما جماعت حکومتی اینم زیادشون تازه ادب رعایت کردم :rolleyes: الان دهن درصد پایینی پر شده بخاطر یارانه ولی طبقه متوسط داره نابود میشه قشر روستایی با n تا بچه که خرج روزانشون کمتر از یک توله سگ باباشون داره حال میکنه رفته تو کار تولید مثل اما قشر شهری که حالیش بچه چی آینده چی بدبخت کمرش خورد شده (بی تربیتی منو بزارید به حساب 2 تا ساندیس تگری)

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
مثل کره شمالی هم نیستند که ! باید دزدی هاشون سنگین باشه

حداقل مردم اونجا دلشون خوشه رهبرای پر دل و جرأتی دارن پشت چین و روسیه قایم نمیشن زر زر زیادی نمیکنن تو جنگ صف اول جنگن نه که پسراشون بفرستن خارج جنگ که تموم شد بیان چپاول این مدل حیوون فقط تو سرزمین ایران میشه پیداش کرد خداکنه همینجام منقرض شن کل دنیارو به گند نکشن

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
خاتمی یک گهی بود تو جمع گه هایی بدتر از خودش اما خدایی اینقدر گرونی تو زمان انتر نوبره فقط گوسفندایی از جنس ایرانی میتونن تحمل کنن و صداشون درنیاد اگه تو هر کشور دیگه ی بود خشدک حکومت کلهم اجمعین میکشیدن پایین خیلی بی تربیتی شد اما جماعت حکومتی اینم زیادشون تازه ادب رعایت کردم :rolleyes: الان دهن درصد پایینی پر شده بخاطر یارانه ولی طبقه متوسط داره نابود میشه قشر روستایی با n تا بچه که خرج روزانشون کمتر از یک توله سگ باباشون داره حال میکنه رفته تو کار تولید مثل اما قشر شهری که حالیش بچه چی آینده چی بدبخت کمرش خورد شده (بی تربیتی منو بزارید به حساب 2 تا ساندیس تگری)

با جمله اولت به شدت موافقم !
خاتمی هم هیچ پخی نبود ، ولی تو جمعشون پرفسور بود ! ( ببینید چقدر وضع خرابه خاتمی پرفسوره )

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
با جمله اولت به شدت موافقم !
خاتمی هم هیچ پخی نبود ، ولی تو جمعشون پرفسور بود ! ( ببینید چقدر وضع خرابه خاتمی پرفسوره )

منم کاملا موافقم خاتمی هم یه اسلام گرا هست و جزئی از همین **** و اوایل انقلاب از اون تند روهاش بوده کتاب هم اون زمان نوشته که احمدی نژاد باید جلوی خاتمی اون موقع لنگ بندازه :دی

ولی خب مسلما از خیلی ها بهتر و شاید با شرایط موجود بهترین باشه

taei

Registered User
لایک‌ها
170
ملتی که تو دنیا رتبه دوم مصرف مواد رو داره می تونه خشتک حکومت پاره کنه ؟! فقط کافیه 48 ساعت یارانه ها دیر واریز بشه همه جولو عابر بانکا از خماری هلاک میشن

mosalmanirani

Registered User
لایک‌ها
1,886

از طرز جواب دادنت معلومه که چقدر با منطق و کمالاتی!!!!!!!

hes_luckey

Registered User
لایک‌ها
27

دادا ساندیست از دهن نیفته یه موقع ، اندازه چند تا ساندیس امروزت پست دادی و عاغا هم ازت راضیه برو دیگه با ساندیسات حال کن بزار بچه ها به تحلیلشون برسن نه اینکه انرژیشون رو صرف جواب دادن به مزخرفات شما بدن

بچه ها از قدیم گفتن جواب بعضی ها خاموشیست !

به کارتون برسید دوستای خوبم

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
دلار فعلا 1787
به نظرم همین که زیر 1800 باشه خود جو روانی کمتری داره

ali_nioton

Registered User
لایک‌ها
156
باز این دکتر دیر کرد برو بچ زدن تو کار اراجیف

میبینید

شما عضو کوچکی از جامعه بزرگ ایرانی هستید که 5 دقه ولتون کنن همدیگرو تیکه پاره میکنید

تو ایالات متحده انتخابات برگزار میشه بین 2 تا رئیس جمهور یه داد گاه با اختلاف یک رای یکی رو رئیس جمهور اعلام میکنه

فرداش همه ملت انگار نه انگار رقیب بو دن دس میندازن گردن هم میرن 13 به در

اینجا بعد 8 سال اون میاد به این میگه ساندیس اونیکی میگه ...

4 تا مترسک اون بالا نشستن مارو به هر سازی میرقصونن شما هنوز تو فکر خربزه اید

دلیل ثابت موندن قیمت دلار چیه ؟

بانک مرکزی داره دلار میده تو بازار ؟؟؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
مذاکرات کی هست؟
قیمت بین 1770 تا 1800 ثابت مونده
میگم ارز دیگه تجزیه تحلیل نمیخواد چون همه چیز الکیه، فقط قیمتا اعلام بشه بهتره

منطق و کمالات امثال شما را هم دیده ایم، نوشته های pool مناسب نبود اما این نوشته ها باید جلوی حرفای شما که به مخالف خود میزنید لنگ بندازه ...

mosalmanirani

Registered User
لایک‌ها
1,886
میشه بفرمایید من به مخالف خودم چه توهیتی کردم؟؟ فعلا که حضرات «زنده باد مخالف من» دارن انواع و اقسام توهین ها رو به بنده میکنن. خوبه یکمی پستها رو بخونین:

hes-luckey:

دادا ساندیست از دهن نیفته یه موقع ، اندازه چند تا ساندیس امروزت پست دادی و عاغا هم ازت راضیه برو دیگه با ساندیسات حال کن بزار بچه ها به تحلیلشون برسن نه اینکه انرژیشون رو صرف جواب دادن به مزخرفات شما بدن

بچه ها از قدیم گفتن جواب بعضی ها خاموشیست !

به کارتون برسید دوستای خوبم

persiart:

بشین بابا انقدر فضا را مصموم نکن. اینجا دوستان فقط تحلیل اقتصادی کنید

NASA_DE

Registered User
لایک‌ها
43
مذاکرات کی هست؟
قیمت بین 1770 تا 1800 ثابت مونده
میگم ارز دیگه تجزیه تحلیل نمیخواد چون همه چیز الکیه، فقط قیمتا اعلام بشه بهتره

امروز که وارد مسکو شدن، اما:

حسین موسویان، از اعضای سابق تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران می‌گوید "من فکر نمی‌کنم ایران پیشنهادهای غرب را بپذیرد." او ابراز نگرانی می‌کند مذاکرات مسکو نیز به شکست بینجامد. به گزارش خبرگزاری فارس موسویان ۲۷ خرداد در یک گفتگوی تلفنی با رویترز پیشنهادهای غرب به تهران در برابر توقف غنی‌سازی را به "مبادله الماس در مقابل بادام زمینی" تشبیه کرده است.

کاش آرامش قبل طوفان نباشه.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
امروز که وارد مسکو شدن، اما:

کاش آرامش قبل طوفان نباشه.

آرامش قبل از طوفان هم باشه واسه ملت فرقی نداره. دلار 3000 هم بشه فرقی براشون نداره، فقط فشار بیشتری رو تحمل می کنن همین

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
اگر مذاکرات مسکو هم به بنبست برسه فکر نکنم دلار خیلی گرون بشه ! من که دلار بالای 2 تومن رو فعلا بعید میدونم ! شاید در اینده ولی فعلا نه !!!!

NASA_DE

Registered User
لایک‌ها
43
اگر مذاکرات مسکو هم به بنبست برسه فکر نکنم دلار خیلی گرون بشه ! من که دلار بالای 2 تومن رو فعلا بعید میدونم ! شاید در اینده ولی فعلا نه !!!!

اگر نتیجه منفی بشه، با توجه به اینکه دلار یک شبه 100 تومان بالا پایین شد در این چند هفته اخیر، بعید نیست به بالای 2000 برسه، اما نظر بنده این هست که نرخ ارز را در این موقعیت به سختی میتوان پیش بینی کرد.

glofin

Registered User
لایک‌ها
202
البته همین الان هم به لطف شرایط ملتهب بازار کم نیستن کسایی که دلار ( از نوع الکترونیک ) رو به قیمت نزدیک 2 هزار تومان عرضه می کنن

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
اگر نتیجه منفی بشه، با توجه به اینکه دلار یک شبه 100 تومان بالا پایین شد در این چند هفته اخیر، بعید نیست به بالای 2000 برسه، اما نظر بنده این هست که نرخ ارز را در این موقعیت به سختی میتوان پیش بینی کرد.

نتایج منفی باشه با توجه به این که دیگه مذاکره ای در کار نیست و آخرین فرصت دیپلماسی برای ایران هست از نظر من دلار میرسه به حدود 2300 - 2400 :eek:

بالا