برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
قیمت لحظه ای #مثقال
1398-01-28
12:30:46

قیمت #دلار نقدی #دبی 13,700 تومان

20 تومان کاهش نسبت به قیمت قبل
برابر با قیمت اول وقت امروز

در صورت تغییر، قیمت جدید اعلام می‌شود.

فرستاده شده از MI 8 Liteِ من با Tapatalk

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
قیمت طلا، سکه و ارز در روز چهارشنبه
57300183.jpg

در پی رشد طلا در بازارهای جهانی و به تبع آن رشد طلای خام ۱۸ عیار، ارزش انواع سکه به جز ربع سکه روند صعودی به خود گرفته است.

به گزارش ایسنا، ارزش انس جهانی نسبت به روز گذشته رشد داشته و طی معاملات روز جاری ارزش۱۲۷۶ دلار و ۲۱ سنتی را برای خود انتخاب کرده است. این رشد طلا در بازار جهانی در حالی به ثبت رسیده که ارزش طلای خام ۱۸ عیار نیز انس را همراهی کرده و با رشد کمتر از ۳,۰۰۰ تومان به ارزش ۴۲۹ هزار و ۳۸۱ تومان رسیده است. حال با این شرایط انتظار می‌رود که ارزش انواع سکه در روز جاری نسبت به روز گذشته روند صعودی به خود گرفته باشد که این پیش بینی تا حدودی محقق شده و تنها ربع سکه نسبت به ارزش روز گذشته روند نزولی به خود گرفته است.

سکه تمام طرح قدیم با رشد ۱۰۰ هزار تومانی به ارزش چهار میلیون و ۶۹۰ هزار تومان، سکه طرح جدید با رشد ۷۰ هزار تومانی چهار میلیون و ۷۵۵ هزار تومان معامله می‌شود. همچنین نیم سکه با رشد ۷۰ هزار تومانی به قیمت دو میلیون و ۶۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی با رشد ۲۰ هزار تومانی به قیمت ۹۵۰ هزار تومان ارزش گذاری شده است و این در حالیست که ربع سکه با کاهش ۱۰ هزار تومانی یک میلیون و ۶۷۰ هزار تومان معامله شده است.

ادامه کاهش نرخ دلار و یورو

بانک‌ها امروز (۲۸ فروردین) هر دلار آمریکا را ۱۳ هزار و ۱۳ تومان و هر یورو را ۱۴ هزار و ۷۱۰ تومان خریداری می‌کردند.

قیمت خرید دلار در روز گذشته در بانک‌ها ۱۳ هزار و ۲۰۸ تومان و یورو ۱۴ هزار و ۹۲۸ تومان بود. همچنین بانک‌ها پوند را با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته ۱۶ هزار و ۹۹۲ تومان خریداری می‌کنند.

یورو مسافرتی نیز امروز در شعب ارزی بانک‌ها ۱۵ هزار و ۴۴۹ تومان بود که با احتساب کارمزد بانک مرکزی و بانک عامل به حدود ۱۸ هزار و ۸۰۰ تومان می‌رسد.

این در حالی است که صرافی‌های مجاز بانک مرکزی امروز قیمت خرید هر دلار آمریکا را ۱۳ هزار و ۳۵۰ تومان و قیمت فروش آن را ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روز گذشته کاهش حدود ۱۵۰ تومانی داشته است.

قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۵ هزار و ۳۵۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۵ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام شده است که نرخ یورو نیز نسبت به روز گذشته با کاهش حدود ۱۵۰ تومانی همراه بوده است.

انتهای پیام

https://www.isna.ir/news/98012812663/قیمت-طلا-سکه-و-ارز-در-روز-چهارشنبه

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
نرخ دلار و یورو در صرافی های تهران در ساعت پایانی معاملات چهارشنبه 28 فروردین 98

دلار : 13700
یورو : 15500

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
#مثقال اولین رسانه اطلاع رسانی قیمت #طلا، #سکه و #ارز از سال 1386
1398-01-29
14:32:49
گزارش قیمت انواع ارز در بازار ایران

قیمت #دلار
13,700تومان

قیمت #یورو
15500

قیمت #پوند_انگلستان
17800

قیمت #دلار_کانادا
10300

قیمت #دلار_استرالیا
9800

قیمت #فرانک_سوییس
13550

قیمت #یوان_چین
2040

قیمت #درهم_امارات
3730

قیمت #لیر_ترکیه
2400

#Mesghal
آگاهی حق شماست

آرتیمس محتشم

Registered User
لایک‌ها
158
به نظرتون با توجه به لغو معافیتهای نفتی دلار افزایش پیدا میکنه؟

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787

آرتیمس محتشم

Registered User
لایک‌ها
158
اگر معافیتها تمدید نشه ارز افزایش قیمت داره و همینطور بقیه بازارها

بعید میدونم تا وقتی که ترامپ رییس جمهور هست توافقی صورت بگیره به نظرتون برای اینکه پولمون بی ارزش نشه چیکار کنیم؟
بعد فقط تا آخر برج 2 معافیتها ادامه داره و فروش نفت از 1/5 میلیون بشکه میاد روی 700 هزار تا که فکر کنم خیلی روی قیمت ارز تاثیر داره همینجوری خسارت های اخیر این سیل فکر کنم همه اینا تاثیر داشته باشه
نظر شما چیه؟

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
دوست عزیز نظرات متفاوته و من نظر شخصیم رو عرض میکنم خدمتت.
به نظر من با این وضعیت اقتصادی که الان داریم هیچ ارزونی در کار نیست.و همینطور نگه داری ریال با توجه به شرایط موجود کار عاقلانه ای نیست.من خودم هر چی پول دستم بیاد تبدیل میکنم به ارز یا مسکن یا موارد دیگه..البته یکم ریسک هم میکنم.
مثلا من حدود دو سال پیش یکم پول نقد داشتم رفتم تو پرند تهران دو تا واحد دو خوابه به قیمت هر واحد ۴۸ تومن خریدم..همون موقع خیلیا بهم میگفتن اشتباه کردی رفتی ملک خریدی.ملک گرون نمیشه و پولتو بزار بانک سود بگیر(کاری که خیلی از دوستام کردن و الان پشیمونن).ولی من ریسک کردم و گرفتم.الان هر کدوم از اون واحدها ۲۵۰ تا ۳۰۰ قیمتشون شده.یعنی حدود ۱۰۰ میلیون من تو دو سال شده ۵۰۰ میلیون.حالا در نظر بگیر من این ۱۰۰ میلیون رو تو بانک نگه میداشتم.نهایت ۵۰ میلیون روش سود میومد.
یا همینطور من پارسال همین موقع اومدم چند هزار تا دلار با قیمت ۵ تومن خریدم و برای روز مبادا برداشتم.الان رو هر دلار ۹ تومن سود دارم در حالیکه اگر ریال نگه میداشتم پولم یک سوم شده بود الان.

در کل این نظر بنده هست و بنده هیچ وقت پول نگه نمیدارم و سریع تبدیل میکنم.
شما هم میتونی نظر سایر دوستانم بپرسی و بعد در مجموع تصمیم بگیری.
موفق باشی
بعید میدونم تا وقتی که ترامپ رییس جمهور هست توافقی صورت بگیره به نظرتون برای اینکه پولمون بی ارزش نشه چیکار کنیم؟
بعد فقط تا آخر برج 2 معافیتها ادامه داره و فروش نفت از 1/5 میلیون بشکه میاد روی 700 هزار تا که فکر کنم خیلی روی قیمت ارز تاثیر داره همینجوری خسارت های اخیر این سیل فکر کنم همه اینا تاثیر داشته باشه
نظر شما چیه؟

AR4SH66

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
201
در راستای تغییر قیمت ارز، اعلام قطع و یا ادامه معافیت خرید نفت از ایران توسط دولت امریکا دقیقا چه تاریخی است ؟

Last edited:

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
در راستای تغییر قیمت ارز، اعلام قطع و یا ادامه معافیت خرید نفت از ایران توسط دولت امرکیا دقیقا چه روزی هست ؟
اگر اشتباه نکنم معافیتها از اواسط آبان 97 شروع شده و تا اواسط اردیبهشت تمام میشه

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
قیمت لحظه ای #مثقال
1398-01-31
13:57:54

قیمت #دلار #دستوری 13,700 تومان

100 تومان افزایش نسبت به قیمت قبل
برابر با قیمت اول وقت امروز

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
دلار هفته را با ثبات آغاز کرد
57756700.jpg

در نخستین روز هفته جاری قیمت ارز در صرافی‌های مجاز بانک مرکزی ثابت مانده است.

به گزارش ایسنا، صرافی‌های مجاز بانک مرکزی امروز (۳۱ فروردین) هر دلار آمریکا را ۱۳ هزار و ۴۵۰ تومان خریده و ۱۳ هزار و ۵۵۰ تومان می‌فروشند.

این صرافی‌ها همچنین نرخ خرید یورو را ۱۵ هزار و ۴۰۰ تومان و نرخ فروش آن به متقاضیان را ۱۵ هزار و ۴۵۰ تومان اعلام کرده‌اند.

نرخ دلار در صرافی‌های مجاز بانک مرکزی نسبت به روز گذشته تغییری نداشته است.

یورو نیز در این دو روز تغییر قیمتی نداشته و روز گذشته نیز با قیمت ۱۵ هزار و ۴۵۰ تومان فروخته شده است.

انتهای پیام

https://www.isna.ir/news/98013113834/دلار-هفته-را-با-ثبات-آغاز-کرد

Tom.Cruise

Registered User
لایک‌ها
168
دوستان کسی حساب ارزی داره؟
مثل حساب معمولی و غیر سپرده ، هزینه نگهداری و کارمزد نداره؟!

نه هیچ هزینه ای نداره.
قبلا حساب کوتاه مدت ارزی هم بود که یه سود خیلی مختصری هم میداد! نمی دونم الان باز میکنن یا نه

behsen69

Registered User
لایک‌ها
2,179
خبر فوری: واشنگتن پست به نقل از منابع آگاه اعلام کرد مایک پمپئو فردا اعلام خواهد کرد معافیت نفتی برای خریداران نفت ایران تمدید نخواهد شد و خریداران نفت ایران موظف هستند به سرعت خرید نفت از ایران را به صفر برسانند. عربستان و امارات وظیفه ی جبران نبود نفت ایران در بازار را برعهده گرفته اند

با این خبر احتمالا در دو روز آینده بازار کاملا صعودی خواهد بود

hamed_forum

Registered User
لایک‌ها
129
دوست عزیز نظرات متفاوته و من نظر شخصیم رو عرض میکنم خدمتت.
به نظر من با این وضعیت اقتصادی که الان داریم هیچ ارزونی در کار نیست.و همینطور نگه داری ریال با توجه به شرایط موجود کار عاقلانه ای نیست.من خودم هر چی پول دستم بیاد تبدیل میکنم به ارز یا مسکن یا موارد دیگه..البته یکم ریسک هم میکنم.
مثلا من حدود دو سال پیش یکم پول نقد داشتم رفتم تو پرند تهران دو تا واحد دو خوابه به قیمت هر واحد ۴۸ تومن خریدم..همون موقع خیلیا بهم میگفتن اشتباه کردی رفتی ملک خریدی.ملک گرون نمیشه و پولتو بزار بانک سود بگیر(کاری که خیلی از دوستام کردن و الان پشیمونن).ولی من ریسک کردم و گرفتم.الان هر کدوم از اون واحدها ۲۵۰ تا ۳۰۰ قیمتشون شده.یعنی حدود ۱۰۰ میلیون من تو دو سال شده ۵۰۰ میلیون.حالا در نظر بگیر من این ۱۰۰ میلیون رو تو بانک نگه میداشتم.نهایت ۵۰ میلیون روش سود میومد.
یا همینطور من پارسال همین موقع اومدم چند هزار تا دلار با قیمت ۵ تومن خریدم و برای روز مبادا برداشتم.الان رو هر دلار ۹ تومن سود دارم در حالیکه اگر ریال نگه میداشتم پولم یک سوم شده بود الان.

در کل این نظر بنده هست و بنده هیچ وقت پول نگه نمیدارم و سریع تبدیل میکنم.
شما هم میتونی نظر سایر دوستانم بپرسی و بعد در مجموع تصمیم بگیری.
موفق باشی

دوست عزیز الان با دو سرمایه یکی حدود ده تومان و یکی حدود 50تومان پیشنهاد شما چیه؟

el digo

Registered User
لایک‌ها
176
یه کاربر توییتر به نام سید احمد حق نگار نوشته بود به گزارش یک کاربر نفوذی در بیت *****،اونجا براشون کاملا محرزه ک دلار ب بالای بیست و پنج هزار تومن میرسه و دولت توان کنترل نداره،نظر دوستان در این رابطه چیه؟ البته من نه دلاری دارم و ن سرمایه ای فقط نگران بدبخت نشدن بیشتر هستم

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
قیمت لحظه ای #مثقال
1398-02-02
13:04:28

قیمت #دلار #حواله_ترکیه 14,100 تومان

50 تومان افزایش نسبت به قیمت قبل
200 تومان افزایش نسبت به قیمت اول وقت امروز