برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
دلار آخر وقت دوباره 14.100 شد . چند ساعتی زیر 14 بود .
پ ن :البته به زودی دلار به صورت گسترده درب منزل ایرانیان رایگان توزیع خواهد شد مشاهده پیوست 1129019
پ ن 2 : به همتی بگیم یه سر بازار مشتکل ارزی باید این تاپیک باشه :)
دلار صرافی تهران : 14200
یورو : 15805
درهم : 3860
ااا نه آقا چرا دروغ میگید حتی تو بازار دلارو 12 میدن کسی نمیخره : )

Last edited:

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
ااا نه آقا چرا دروغ میگید حتی تو بازار دلارو 12 میدن کسی نمیره : )
والا اینا قیمتهایی بود که صرافی ماندگار در مرکز تجارت جهانی فردوسی به من آخر وقت امروز داد. یعنی حدود 3-2 ساعت پیش. بعد از اون هم فکر نمیکنم قیمت تغییری کرده باشه چون داشتند تعطیل میکردند.
البته این قیمت اسکناس هست. از نرخ حواله اطلاعی ندارم.

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
والا اینا قیمتهایی بود که صرافی ماندگار در مرکز تجارت جهانی فردوسی به من آخر وقت امروز داد. یعنی حدود 3-2 ساعت پیش. بعد از اون هم فکر نمیکنم قیمت تغییری کرده باشه چون داشتند تعطیل میکردند.
البته این قیمت اسکناس هست. از نرخ حواله اطلاعی ندارم.
میدونم داداش من خودم حواله امروز 13800 زدم
حرفم با اونایی بود که ....

Afshin75

Registered User
لایک‌ها
109
دلار از 19 تومن تا 11 اومد بعد چند بار تا بالای 15 رفت و برگشت و در تمام این مدت قیمت اکثر کالاهای ضروری هر روز از روز قبل گرانتر شدند. کاربرد اصلی دلار برای واردات کالاست وقتی جلوی واردات رو گرفتن برای اونایی هم که آزاده خیلی محدود و با هزار دنگ و فنگ ارز میدن اونوقت مشتری اصلی دلار میشن افراد عادی که میخوان پس اندازشونو برای حفظ ارزش دارایی دلار کنند. حجم خرید اینا هم بقدری کمه که با یکم تزریق میشه راحت به بازار نوسان داد . قیمت واقعی دلار وقتی معلوم میشه که واردات آزاد باشه وگرنه این قیمت ها چه بالا چه پایین مصنوعیه و معنی خاصی نداره . تاثیرانچنانی هم درکاهش قیمت کالاها نمیزاره

behsen69

Registered User
لایک‌ها
2,179
اینم تحلیل یکی از اساتید که فعلا تو سوراخ موش قایم شده گویا خخخخخ
من هستم، برای چی قایم بشم؟ مگه آدم کشتم؟ : ))) تو که اول یه چیزی رو کپی میکنی مرد باش وسط و آخرشم کپی کن. همون زمانی که دلار وارد کانال 15 شد گفتم همتی قطع یه یقین تزریق خواهد کرد تا از نزدیک شدن به کانال 16 جلوگیری کنه که شما گفتی اونی که که تزریق میکنه همتی نیست و یه عده پشت پرده نشتن و ... این حرفا(حرفای شمسی خانوم و اقدس خانوم پای بساط سبزی پاک کنی) :D 24 ساعت بعد از اینکه گفتم همتی تزریق میکنه و شما به سبک مباحث تاکسی جواب دادی همتی تزریق کرد و دلار از کانال 16 و 15 عقب نشینی کرد :D من که رو دلار 15500 گفتم تزریق و کاهش داریم و همونطورم شد. توام بیا تحلیل و عدد ارائه بده تا ثبت بشه تو تاپیک اونوقت همه میفهمن کی چیکارست :D

شما جدی فکر میکنی همتی تنهایی میشینه تصمیم میگیره به بازار ارز تزریق کنه یا نه؟ اونم مثل سیف مترسکی بیش نیست
تزریق های چند هزار دلاریِ روزانه برای کنترل موقت بازار بله، در اختیار خود همتیه

حرف من: همتی تزریق میکنه تا دلار کاهش پیدا کنه. حرف استاد: همتی هیچکارست ولش کرده هرچقدر میخواد گرون بشه. شما بگید کی باید تو سوراخ موش قایم بشه : ))))
الانم وقتی ملت هیچ واکنشی به گرونی ارز ندارن ولش کردن که هر چقدر خواست بره بالا، ملت فعلا بیشتر درگیر پخش جنتلمن تو مدارسن

Last edited:

behsen69

Registered User
لایک‌ها
2,179
الان که که دلار رسیده کانال سیزده تومن، تحلیل شما چیه استاد؟
تزریقِ درهم پتروشیمی در دوبی. تزریق مقداری دلار توسط بانک مرکزی در تهران باعث کاهش قیمت و فاصله گرفتن از کانال 15 شد. همونطور که یک هفته قبل و زمانی که دلار 15500 بود گفته بودم;)

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
قیمت لحظه ای #مثقال
1398-02-30
17:22:02

قیمت #دلار #حواله_ترکیه 14,250 تومان

50 تومان افزایش نسبت به قیمت قبل
100 تومان کاهش نسبت به قیمت اول وقت امروز

در صورت تغییر، قیمت جدید اعلام می‌شود.

فرستاده شده از MI 8 Liteِ من با Tapatalk

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
دوستان از بحث های حاشیه ای جدا خود داری کنید
پست هایی که پاک شد گواه این حرف هست.
در صورت تکرار می بایست عزیزان به تعطیلات جزیه بزن

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
من بیشتر از هر شخص دیگه ای تو این تاپیک دلم می خواد دلار ارزون بشه. ولی اینطور که به نظر میاد به جز تزریق مقطعی ارز به بازار، هیچی پشت این پایین اومدنای ناچیز و موقتی نیست؛ چون هر سری فقط چند ساعت بعد از کاهش، قیمتها دوباره بر می گردن سر جای اولشون :(

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,893
تذکر بی‌فایده است تا وقتی عزیزانی هستن که پول می‌گیرند اوضاع رو آرام نشان بدن و خودشان رو به نفهمیدن بزنن و خواب شیرین
این بحث ها ادامه داره چون نه غیرتی دارن نه مردانگی نه از درد جامعه آگاه هستن
نه اینکه دلار چند بشه
بلکه ریال چی میشه
باید قابل درک باشه که نیست متاسفانه

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

Erfan90ir

Registered User
لایک‌ها
366
من بیشتر از هر شخص دیگه ای تو این تاپیک دلم می خواد دلار ارزون بشه. ولی اینطور که به نظر میاد به جز تزریق مقطعی ارز به بازار، هیچی پشت این پایین اومدنای ناچیز و موقتی نیست؛ چون هر سری فقط چند ساعت بعد از کاهش، قیمتها دوباره بر می گردن سر جای اولشون :(
درسته سری های قبل تزریق مقطعی بود
ولی این سری داره بازار متشکل ارزی برای جلوگیری از دلال بازی و سفته بازی راه اندازی میشه
تا نوسانات دلار گرفته بشه و وقتی دلار به قیمت واقعیش رسید ثابت بمونه
برای همین بود که این سری همتی هشدار داد مردم در بازار دلار سرمایه گذاری نکنند. و گفت این بازار بازار مناسبی برای سرمایه گذاری نیست.

vayu

Registered User
لایک‌ها
645
متأسفانه بحث و جدل های ناراحت کننده ی اتفاق می افته اینجا...
مسئله تلخ اینکه هیچکس وجه دیگه افت ارزش پول ملی رو نمیبینه...
ما از عراق دینار قبول می کنیم، روسیه از چین یووان رو قبول می کنه و ...
حالا تو دنیا کی حاضره ریال ما رو بپذیره...
متأسفانه جواب سال ها بی فکری و حماقت مسئولین محترم! رو باید ملت این مقطع بدن...

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
متأسفانه جواب سال ها بی فکری و حماقت مسئولین محترم! رو باید ملت این مقطع بدن...
دقیقا همینه
فقد دارن قیمت ارز رو میبینن در صورتی که ارز شاید 1% مشکلات هست و 99% چیزای دیگه هستن ...

نگو مسئولین
اونا دارن کارشونو درست انجام میدن ( درسته کارشون منفیه ولی کار منفیو به بهترین نحو ممکن انجام میدن )

مشکل خود مردم هستن که واقعا اون روز رو میبینم که در کتابای تاریخ آینده به عنوان مقاومترین مردم دنیا در مقابل فشار و سختی و نفهمی و بی عرضگی و ... ازشون یاد میکنن

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
تذکر بی‌فایده است تا وقتی عزیزانی هستن که پول می‌گیرند اوضاع رو آرام نشان بدن و خودشان رو به نفهمیدن بزنن و خواب شیرین
این بحث ها ادامه داره چون نه غیرتی دارن نه مردانگی نه از درد جامعه آگاه هستن
نه اینکه دلار چند بشه
بلکه ریال چی میشه
باید قابل درک باشه که نیست متاسفانه
Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
احسنت بر شما!
قطعاً عزیزانی که هر روز با شور و اشتیاق خبر از افزایش قیمت دلار و کم ارزش شدن پول ملی میدن و سعی می کنند اوضاع کشور وآینده مردم رو وخیم تر از چیزی که هست ترسیم کنند و با ایجاد شایعاتی مبنی بر گران شدن اجناس و مواد مصرفی، ملت رو روانه صف های طولانی خرید اقلام مختلف کنند، بدون شک اینها همون هایی هستند که هم غیرت دارند و هم مردانگی و هم از درد جامعه آگاهند و البته هیچ پولی هم از جایی نگرفتند!!

قیمت دلار دیروز 14350

signore

Registered User
لایک‌ها
636
اگه تصمیم به خرید بالای ۵۰۰۰۰ دلار دارید الان فرصت خوبی هست به صورت پله ای خریدهای خودتونو انجام بدید. دیروز فرصت خیلی خوب برای یک پله خرید برای کسانی که کف بازار رو توانستند بگیرند بود اما خود من موفق نشدم زیر ۱۴ تومن گیر بیارم. اینطور که می گفتن برای یکی دو ساعت زیر ۱۴ هم رفته بوده اما قیمتی که تو سبزه میدون می‌دادند ۱۴۱۰۰ به بالا بود. اگه کسی دیروز تونسته باشه ۱۳۸۰۰ خرید کرده باشه مفت چنگش.
حالا امروز باید ببینیم چی میشه. اگه باز اومد زیر ۱۴ باید کمی صبر کرد شاید بشه رو ۱۳۵۰۰ خرید کرد برای یک پله

Michael Jordan

Registered User
لایک‌ها
347
اگه تصمیم به خرید بالای ۵۰۰۰۰ دلار دارید الان فرصت خوبی هست به صورت پله ای خریدهای خودتونو انجام بدید. دیروز فرصت خیلی خوب برای یک پله خرید برای کسانی که کف بازار رو توانستند بگیرند بود اما خود من موفق نشدم زیر ۱۴ تومن گیر بیارم. اینطور که می گفتن برای یکی دو ساعت زیر ۱۴ هم رفته بوده اما قیمتی که تو سبزه میدون می‌دادند ۱۴۱۰۰ به بالا بود. اگه کسی دیروز تونسته باشه ۱۳۸۰۰ خرید کرده باشه مفت چنگش.
حالا امروز باید ببینیم چی میشه. اگه باز اومد زیر ۱۴ باید کمی صبر کرد شاید بشه رو ۱۳۵۰۰ خرید کرد برای یک پله
زیاد به خودت فشار نیار، میره پایینتر، پشت پرده مذاکره شده با آمریکا و آمریکا هم از تحریم پتروشیمی و تحریم کامل نفتی عقب کشیده، این داستان جنگ و ناو جنگی هم فقط برای گرفتن امتیاز بیشتره و احتمال جنگ زیر صفره

silva14

Registered User
لایک‌ها
454
احسنت بر شما!
قطعاً عزیزانی که هر روز با شور و اشتیاق خبر از افزایش قیمت دلار و کم ارزش شدن پول ملی میدن و سعی می کنند اوضاع کشور وآینده مردم رو وخیم تر از چیزی که هست ترسیم کنند و با ایجاد شایعاتی مبنی بر گران شدن اجناس و مواد مصرفی، ملت رو روانه صف های طولانی خرید اقلام مختلف کنند، بدون شک اینها همون هایی هستند که هم غیرت دارند و هم مردانگی و هم از درد جامعه آگاهند و البته هیچ پولی هم از جایی نگرفتند!!

قیمت دلار دیروز 14350
بله درست میفرمایید همه گرانی ها شایعه بوده و جهت اغوای ملت، امروز رفتم مسکن قیمتش شده متری یک میلیون اونم تهران ، گرانی گوشت و مواد غذایی و لوازم خانگی و روغن موتورو هزار تا چیز دیگه فقط شایعه بیش نبوده خدا لعنت کنه دلال هارو الکی قیمت دادن ، ماشینو نگو اصلا باورم نمیشه مفت شده

silva14

Registered User
لایک‌ها
454
زیاد به خودت فشار نیار، میره پایینتر، پشت پرده مذاکره شده با آمریکا و آمریکا هم از تحریم پتروشیمی و تحریم کامل نفتی عقب کشیده، این داستان جنگ و ناو جنگی هم فقط برای گرفتن امتیاز بیشتره و احتمال جنگ زیر صفره
جناب این خبرا اگه راست هست چرا علنی نمیکنن ملت مفلوک دمی به شادمانی بگذرانند و یا فعلا در حال مذاکره هستن؟

ای انکه مذاکره شعارت،،،،،، استخر فرح جایگاهت

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
قیمت لحظه ای #مثقال
1398-02-31
13:03:38

قیمت #دلار نقدی #دبی 14,050 تومان

50 تومان افزایش نسبت به قیمت قبل
برابر با قیمت اول وقت امروز

در صورت تغییر، قیمت جدید اعلام می‌شود.

فرستاده شده از MI 8 Liteِ من با Tapatalk

Michael Jordan

Registered User
لایک‌ها
347
جناب این خبرا اگه راست هست چرا علنی نمیکنن ملت مفلوک دمی به شادمانی بگذرانند و یا فعلا در حال مذاکره هستن؟

ای انکه مذاکره شعارت،،،،،، استخر فرح جایگاهت
حالتو درک میکنم که دلار گرون زیاد خریدی و الان بهت فشار اومده. برای برجام هم یکسال مذاکره پشت پرده انجام شده بود، الان هم همونه، به موقع علنیش میکنن. با اون شعارها هم نمیخواد سر خودت رو شیره بمالی، الان هم مذاکره نشه بالاخره آخر این ماجرا مذاکره ست، فکر جنگ رو از سرت بیرون کن، ترامپ حاضره استعفا بده ولی جنگ نکنه

بالا