برگزیده های پرشین تولز

سر دوراهی

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
اگر این دو سوال زیر مثبت پاسخ داده شود احتمال فراوان انتخابم ک750 خواهد بود(همون خزه)

1.آیا امکان استفاده از بلوتوث هدست جهت گوش دادن به mp3 وجود دارد؟(اگر بله چه مدلی؟)

2.آیا امکان ضبط صدا و پخش بلافاصله آن با قابلیت تکرار مداوم وجود دارد؟

کلآ یخورده از پلیر ک750 بگید.اینکه واکمن نیست درست اما کاره واکمنو انجام میده؟

1.خیر
2.بلی
به طور کلی پلیر و هدفونهای بدی نداره ...کار واکمن رو واستون انجام میده(در حد قابل قبول)!!!!

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
من فکر میکنم دوستمون منظورشون هدفون های بلوتوث 2 تایی هستن که به صورت استریو کار میکنن و باهاشون میشه اهنگ گوش داد....برای این منظور باید گوشی تون A2DP داشته باشه بلوتوثش...

متاسفانه w810/W800/K750 همچین چیزی ندارن...

پیشنهاد من یکی از این ها هست:

W880
W850
W610
S500

2 تا گزینه اخر قیمت مناسبی دارن حدود 250 تومن 260 تومن....و تمام چیزهایی که میخواید دارن...ضمن اینکه توصیه من w610 هست که دوربینش اتوفوکوس داره و همین طور یه مموری 512 روش هست....به نظرم 60 تومن اضافه تر از 200 دادن و یه گوشی بهتر خریدن بهتر از اینه که 6 ماه بعد بخواید با ضرر عوض کنیدش...

اگر تا 200 تومن بخواهید بخرید فقط همون K550 هست که میشه باهاش بلوتوث اهنگ گوش داد...

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
من فکر میکنم دوستمون منظورشون هدفون های بلوتوث 2 تایی هستن که به صورت استریو کار میکنن و باهاشون میشه اهنگ گوش داد....برای این منظور باید گوشی تون A2DP داشته باشه بلوتوثش...

من هم منظور این دوستمون رو گرفتم به خاطر همین بالا جواب سوال 1 رو خیر دادم!!!

saminoooooooooo

Registered User
لایک‌ها
0
بازم ممنون

پس برای گوش دادن mp3 از بلوتوث هدست حتمآ باید قابلیت a2dp داشته باشه که این وسط فقط میمونه ک550

درسته؟

کسی اینو داشته؟(حالا خودتون یا اشناها)

دوربینش در حده ک750 هست؟

اگه یه توضیح بدید ممنون میشم

چه حکایتی شد:blush:

soloworld

Registered User
لایک‌ها
2
بازم ممنون

پس برای گوش دادن mp3 از بلوتوث هدست حتمآ باید قابلیت a2dp داشته باشه که این وسط فقط میمونه ک550

درسته؟

کسی اینو داشته؟(حالا خودتون یا اشناها)

دوربینش در حده ک750 هست؟

اگه یه توضیح بدید ممنون میشم

چه حکایتی شد:blush:

دوربینش از سری CYBERSHOT هست و میشه گفت کمی هم کیفیت بهتری نسبت به K750 داره کلا کمی باریکتر از W810 هست و به گفته خیلی ها نمونه تکمیل شده ی K750 میباشد :happy:

saminoooooooooo

Registered User
لایک‌ها
0
1.شما خودتون دارید؟

2.جدآ دوربینش از k750 بهتره؟!

حقیقت بین ایندو گیر کردم! بیشتر تمایلم به سمت 750 چون دست دو هم کارمو راه میندازه.

یه جورایی بیخیال بلوتوث هدست شدم!

3.یه نگرانی اینکه میگن این 750 تقلبیش زیاده.چیکار کنم سرم گول نمالن؟:happy:

4.اگر دست دو خواستم بخرم تا چند خوبه؟و بیشتر کجا دنبالش بگردم

با این شرایط دوستان چه نظری دارن؟

saminoooooooooo

Registered User
لایک‌ها
0
6233 به کاره من میاد؟

دوربینش چطوره؟

پخش موزیک چطور؟

ضبط صدا و پخش با تکرار داره؟

از بس وسواس به خرج دادم دیگه دارم قاطی میزنم:wacko:

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
.شما خودتون دارید؟

2.جدآ دوربینش از k750 بهتره؟!

حقیقت بین ایندو گیر کردم! بیشتر تمایلم به سمت 750 چون دست دو هم کارمو راه میندازه.

یه جورایی بیخیال بلوتوث هدست شدم!

3.یه نگرانی اینکه میگن این 750 تقلبیش زیاده.چیکار کنم سرم گول نمالن؟

4.اگر دست دو خواستم بخرم تا چند خوبه؟و بیشتر کجا دنبالش بگردم

با این شرایط دوستان چه نظری دارن؟

حکما به خاطر عنوان سایبر شات که به گوشی ک550 اضافه شده به نظر میرسه دوربینش بهتر باشه(ولی تجربه نکردم)....اگر بیخیال a2p شدین ک750 خیلی گزینه مناسبیه!!!!...ولی کلا خرید دست دو ریسکه مگر اینکه از کسی بخرید که 100% بهش اعتماد دارین ....در موقع خرید حواستون رو جمع کنید اگر با گارانتی اصلی (سیتادل) بخرید خیالتون راحتتره!!!!

6233 به کاره من میاد؟

دوربینش چطوره؟

پخش موزیک چطور؟

ضبط صدا و پخش با تکرار داره؟

از بس وسواس به خرج دادم دیگه دارم قاطی میزن

گوشی بدی نیست...ولی در مقایسه با ک750 دوربین ضعیف تری داره و اپلیکیشنهای جاوای بالای 1 مگابایت رو اجرا نمیکنه...منتها صدای اسپیکر قویتر(البته نه با کیفیت تر از ک750) داره!!!!

saminoooooooooo

Registered User
لایک‌ها
0
علی جان ممنون

آقا ما امروز یه چند ساعتی رو تو جمهوری صرف پرس وجو و نظر خواهی از اینو اون و البته برخی خوش اخلاقها !! کردیم.

محور این امر هم ک750 ک550 و کمی 6233 بود.

هزار و یه جور نظر ضد و نقیض شنیدیم

نتیجه در ابتدا این :blink: و بعد این :wacko: و بعد دست از پا درازتر بود.:lol:

بیشتر سوالم این بود که با کدوم میشه بلوتوث موزیک گوش داد!

یکی میگفت فقط سونی اریکسونها:eek:

یکی میگفت فقط نوکیا:cool:

یکی میگفت اصلآ همچین چیزی نداریم:(

یکی میگفت میشه اما با هدست بلوتوث استریو دو گوشه(چی شد!:happy:)

خلاصه اینکه کلی فر و بعد گیج خوردیم و نتونستم تصمیم بگیرم

گفتم باز یه مشورتی از خوده شما بگیرم خیلی بهتره:rolleyes:

من که اطلاعاتم قد نمیده اما مگه نگفتید ک550 قابلیت a2dp داره پس میتونی بلوتوث اهنگ گوش بدی؟

اصلآ این a2dp چی هست؟

والا ما از هر کدوم از این مغازه دارا پرسیدیم :با ک550 میشه بلوتوث اهنگ گوش داد چشاش چارتا شد!
البته نا گفته نمونه انگار خیلی کم رو این گوشی کار شده .زیاد اطلاعاتشون قوی نبود به نظرم.

اگر این قضیه که با این قابلیت a2dp مستقیمآ میشه بلوتوث آهنگ گوش داد تایید بشه انتخابم ک550 خواهد بود

سوال دیگه اینکه یکی از اینا گفت: با همون هدست بلوتوث استریو میشه از شر هندفری سیمی برای گوش دادن به موزیک خلاص شد.
شما میتونید با جزییات بیشتر اینو تشریح کنید؟ چطوری؟کدوم هدستا؟ و ...

خلاصه این بود حکایت ما
این گوی ومیدون
ببینم باز هم بر و بچ پی تی رو سفیدمون میکنن

ممنون از همه

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
علی جان ممنون

آقا ما امروز یه چند ساعتی رو تو جمهوری صرف پرس وجو و نظر خواهی از اینو اون و البته برخی خوش اخلاقها !! کردیم.

محور این امر هم ک750 ک550 و کمی 6233 بود.

هزار و یه جور نظر ضد و نقیض شنیدیم

نتیجه در ابتدا این و بعد این و بعد دست از پا درازتر بود.

بیشتر سوالم این بود که با کدوم میشه بلوتوث موزیک گوش داد!

یکی میگفت فقط سونی اریکسونها

یکی میگفت فقط نوکیا

یکی میگفت اصلآ همچین چیزی نداریم

یکی میگفت میشه اما با هدست بلوتوث استریو دو گوشه(چی شد!)

خلاصه اینکه کلی فر و بعد گیج خوردیم و نتونستم تصمیم بگیرم

گفتم باز یه مشورتی از خوده شما بگیرم خیلی بهتره

من که اطلاعاتم قد نمیده اما مگه نگفتید ک550 قابلیت a2dp داره پس میتونی بلوتوث اهنگ گوش بدی؟

اصلآ این a2dp چی هست؟

والا ما از هر کدوم از این مغازه دارا پرسیدیم :با ک550 میشه بلوتوث اهنگ گوش داد چشاش چارتا شد!
البته نا گفته نمونه انگار خیلی کم رو این گوشی کار شده .زیاد اطلاعاتشون قوی نبود به نظرم.

اگر این قضیه که با این قابلیت a2dp مستقیمآ میشه بلوتوث آهنگ گوش داد تایید بشه انتخابم ک550 خواهد بود

سوال دیگه اینکه یکی از اینا گفت: با همون هدست بلوتوث استریو میشه از شر هندفری سیمی برای گوش دادن به موزیک خلاص شد.
شما میتونید با جزییات بیشتر اینو تشریح کنید؟ چطوری؟کدوم هدستا؟ و ...

خلاصه این بود حکایت ما
این گوی ومیدون
ببینم باز هم بر و بچ پی تی رو سفیدمون میکنن

ممنون از همه

ببنید دوست عزیز.....اگر شما بخواهید از طریق بلوتوث موزیک گوش کنید نیاز به یک هدست استریو بلوتوث دارین و برای اینکه این هدست بتونه با گوشی ارتباط برقرار کنه باید بلوتوث گوشی شما ساپورت a2p داشته باشه!!!!! حالا دیگه هر برندی میخواد باشه در مورد فوق ک550 و 6233 هر دو a2p دارند!!!!....علت اظهار بی اطلاعی اونها هم فکر میکنم به این دلیل بوده که قیمت اینگونه هدستها گرونه به خاطر همین کسی از مغازه دارها نمیاره!!!!....در مورد سوال آخرتون دقیق نمیدونم ولی فکر میکنم بشه........... البته فکر میکنم قیمت دو گوشی فوق از 200 تومن بیشتر باشه!!!!....شما قیمت گرفتین؟!!!!

emi_1120

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توی شیراز قیمت هدست DS970 سونی اریکسون 40000 تومن هست
در ضمن همه شما خیلی نامفهوم به این یوزر جواب میدید:

a2dp: وظیفه اصلی اون فشرده کردن یک ترانه از گوشی و ارسال اون از طریق امواج بلوتوث به هدست های بلوتوثی هست که قابلیت پخش موزیک را دارند
حالا توی این وسط تنها هدست موجود از سونی اریکسون توی بازار که چنین قابلیتی رو داره هدست DS970 سونی اریکسون هست که مخصوص موزیک هست و از دو کپسول یا همون هدفون برای موزیک استفده شده و پایینش سیم ندارد

در ضمن نهایت بردی که این هدست بلوتوث میتونه حمایت کنه 22 متر هست
گوشی های توی قیمت 200 تومن این قابلیت رو دارند

k550
w710
5300 نوکیا

پیشنهاد من به شما 5300 هست چون هم جم و جور هست هم ساپورت این هدست مخصوص رو داره هم اینکه همراش یه رم 512 داره میشه 180 تومن +40 تومن هدست DS970 نهایت میشه220000 تومن

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
حالا توی این وسط تنها هدست موجود از سونی اریکسون توی بازار که چنین قابلیتی رو داره هدست DS970 سونی اریکسون هست که مخصوص موزیک هست و از دو کپسول یا همون هدفون برای موزیک استفده شده و پایینش سیم ندارد

در ضمن نهایت بردی که این هدست بلوتوث میتونه حمایت کنه 22 متر هست

نه عزیز جون...

DS970 هست...DS980 هم هست که تو ایران هنوز من ندیدم...DS200 هم هست که حدود 60 تومنه دیدم علاالدین...DS220 هم هست که هنوز ندیدم...

بردشون هم 22 متر نیست و نهایت تو فضای باز 10-12 متر اخر اخرش...

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
شما دوست عزیز حرفهای اون فروشنده های علاالدین رو زیاد جدی نگیر...چون 90 درصدشون چیز زیادی بلد نیستن و رو هوا حرف میزنن..

شما توسط یه K550 و خرید یکی از 4 مدل هندزفری بلوتوث استریوی که تو پست بالا گفتم میتونید به راحتی باهاش موزیک گوشی بدین و حالش رو ببرید...هندزفری سیم دار هم دیگه لازم ندارید...فقط توجه کنید که رادیو فقط با هندزفری سیم دار کار میکنه چون نقش انتن رو براش بازی میکنه...ولی برای اهنگ گوش دادن با همون هدفون های بلوتوث استریو دیگه نیازی به سیم دار ندارید...

saminoooooooooo

Registered User
لایک‌ها
0
ببنید دوست عزیز.....اگر شما بخواهید از طریق بلوتوث موزیک گوش کنید نیاز به یک هدست استریو بلوتوث دارین و برای اینکه این هدست بتونه با گوشی ارتباط برقرار کنه باید بلوتوث گوشی شما ساپورت a2p داشته باشه!!!!! حالا دیگه هر برندی میخواد باشه در مورد فوق ک550 و 6233 هر دو a2p دارند!!!!....علت اظهار بی اطلاعی اونها هم فکر میکنم به این دلیل بوده که قیمت اینگونه هدستها گرونه به خاطر همین کسی از مغازه دارها نمیاره!!!!....در مورد سوال آخرتون دقیق نمیدونم ولی فکر میکنم بشه........... البته فکر میکنم قیمت دو گوشی فوق از 200 تومن بیشتر باشه!!!!....شما قیمت گرفتین؟!!!!

علی جان باز هم ممنون

k550: از 190 تا 210

6233: حول و حوش 205

saminoooooooooo

Registered User
لایک‌ها
0
شما دوست عزیز حرفهای اون فروشنده های علاالدین رو زیاد جدی نگیر...چون 90 درصدشون چیز زیادی بلد نیستن و رو هوا حرف میزنن..

شما توسط یه K550 و خرید یکی از 4 مدل هندزفری بلوتوث استریوی که تو پست بالا گفتم میتونید به راحتی باهاش موزیک گوشی بدین و حالش رو ببرید...هندزفری سیم دار هم دیگه لازم ندارید...فقط توجه کنید که رادیو فقط با هندزفری سیم دار کار میکنه چون نقش انتن رو براش بازی میکنه...ولی برای اهنگ گوش دادن با همون هدفون های بلوتوث استریو دیگه نیازی به سیم دار ندارید...

مازیار جان و جناب emi_1120 تشکر

راستش همون ابتدا هم خدمتتون عرض کردم اطلاعاتم در این زمینه ها زیره صفره:blush:

این مدلهایی که شما از بلوتوث هدفونها نام بردید دیدم(اینا هم که سیم بهش آویزونه:lol:)

من فکر میکردم با یه چیزی مثل همون بلوتوث هندفری های معروف مثل جبرا (که جدآ سیم نداره:happy:) میشه فراتر از مکالمه رفت و فایلهای mp3 رو گوش داد.که گویا اشتباه میکردم لا اقل در آینده ای نزدیک:( (جدآ نمیشه؟)

جدآ با یه چیزی مثل این:
pic1.jpg

نمیشه mp3 گوش داد؟

اگر نهایتش همین کپسولهاییه که اسم بردید, همون هندفری سیمی هم (از سره ناچاری:() کارو راه میندازه!

خب حالا ک750 یا ک550 یا ...؟

خودم از این دیزاین 550 خوشم اومده!

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
نه عزیز جون...

DS970 هست...DS980 هم هست که تو ایران هنوز من ندیدم...DS200 هم هست که حدود 60 تومنه دیدم علاالدین...DS220 هم هست که هنوز ندیدم...

بردشون هم 22 متر نیست و نهایت تو فضای باز 10-12 متر اخر اخرش...

مازیار خان شما هنوز نفهمیدین این emi همون تنگناست؟!!!!... از حالا به بعد بدونید!!!!

خب حالا ک750 یا ک550 یا ...؟

خودم از این دیزاین 550 خوشم اومده!

با این قیمتی که از ک550 گفتین گزینه بسیار مناسبیه!!!!....هم جدیدتره هم ساپورت a2p داره هم عنوان سایبرشات رو یدک میکشه!!!!

meyysam

Registered User
لایک‌ها
1
من يه 2 ماه پيش 6120 رو ديدم و كلي بررسي ديدم گوشي خيلي خوبي هست.صبر كردم كه يه مقدار ارزون تر بشه بهد بخرم اون زمان 230 هزار تومن.الان توي سايت چرخ ميزدم كه w950 رو ديدم گفتم(220 هزار تومن) امكاناتشو يه مطالعه اي كردم كه اطلاعاتمون زياد بشه .ديدم كه به غير از دوربين امكانات خوبي داره كه خيلي ازش خوشم اومده حال با اين تفاسير به نظر شما كدوم يك رو انتخاب كنم.

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
من يه 2 ماه پيش 6120 رو ديدم و كلي بررسي ديدم گوشي خيلي خوبي هست.صبر كردم كه يه مقدار ارزون تر بشه بهد بخرم اون زمان 230 هزار تومن.الان توي سايت چرخ ميزدم كه w950 رو ديدم گفتم(220 هزار تومن) امكاناتشو يه مطالعه اي كردم كه اطلاعاتمون زياد بشه .ديدم كه به غير از دوربين امكانات خوبي داره كه خيلي ازش خوشم اومده حال با اين تفاسير به نظر شما كدوم يك رو انتخاب كنم.

سلام

بهتر بود در تاپیک مشاوره سوال خودتون رو مطرح می کردید

W950 یه گوشی عالی با 4 گیگ رم داخلی و سیستم uiq 3 هست (سیستم عامل).یه واکمن خوب هم برای شما هست.صفحه نمایش لمسی و نسبتا بزرگ از خصوصیات دیگرش هست

6120 یه گوشی با سیستم عامل 9.2 هست که ال سی دی 2 اینجی داره و کارکردن با کلید هاش یه خورده اذیت کننده هست.

اگر دوربین اصلا براتون اهمیت نداره w950 می تونه خیلی انتخاب بهتری باشه

بالا