• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سفارش کالا از فروشگاه های آنلاین آمریکا ، EBAY ، AMAZON + نماد اعتماد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

persiansoftware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام.ایشون برای بنده 2 عدد کاور خرید کردند. و در همان روز ثبت سفارش کردن و الان کد رهگیری رو گرفتم.ممنون از ایشون

malavan.ehsan

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
953

inoora

Registered User
لایک‌ها
75
سلام
پخ دادم خدمتتون
منتظرم
ممنون

mehrabooni.dadash.kuchike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
کد رهگیری هنوز not found میزنه چرا
روزی صدبار چک میکنم
----
----
مدت زمانی که طول بکشه بعد از ثبت سفارش کالا ارسال بشه بین 2 تا 7 روز هست
اطلاعات کد رهگیری داده بشه بین 3 تا 10 روز طول میکشه که اطلاعات رهگیری آن ثبت بشه
این چیزیه که خودت توی امضا نوشتی ، روز اول که ازت خرید کردم با توجه به همین نوشته بهت اطمینان کردم
پیگیری کن چرا توی سایت کد رهگیری رو اشتباه مینویسه ، با تشکر

Last edited:

mehrad karimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام وقتتون خوش
چندتا سوال داشتم
یکی اینکه قاب ایفون توجیه داره بگیرم مثلا 7 8 10 تا بگیرم که به صرفه بشه و از یک فروشنده میخوام بگیرم با این توضیحات به صرفه هست؟
سوال دوم ایکس باکس 360 قیمت چنده که تو پست اول گفته بودین؟
فروشنده خوب واسه لباس و پوشاک مردونه زنونه میتونین معرفی کنین یا خودم پیدا کنم؟

malavan.ehsan

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
953
کد رهگیری هنوز not found میزنه چرا
روزی صدبار چک میکنم
----
----

این چیزیه که خودت توی امضا نوشتی ، روز اول که ازت خرید کردم با توجه به همین نوشته بهت اطمینان کردم
پیگیری کن چرا توی سایت کد رهگیری رو اشتباه مینویسه ، با تشکر
سلام
عزیز لطفا مقداری صبور باشید بخدا کد رهگیری دست من نیست و من نباید اطلاعاتش رو ثبت کنن من الان به فروشنده پیام بدم هیچ حوابی به بنده نمیده نیازی نیست روزی صد بار چک کنید جوابی که فروشنده میده میگه باید صبر کنید و اگر از 15 تا 18 روز گذشت بنده حق اعتراض دارم و میتونم اعتراضی داشته باشم لطفا مشکلات رهگیری و غیره رو فقط پ.خ کنید.

mehrad karimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
داداش سوال ما جواب نداشت ینی؟
سلام وقتتون خوش
چندتا سوال داشتم
یکی اینکه قاب ایفون توجیه داره بگیرم مثلا 7 8 10 تا بگیرم که به صرفه بشه و از یک فروشنده میخوام بگیرم با این توضیحات به صرفه هست؟
سوال دوم ایکس باکس 360 قیمت چنده که تو پست اول گفته بودین؟
فروشنده خوب واسه لباس و پوشاک مردونه زنونه میتونین معرفی کنین یا خودم پیدا کنم؟

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813

malavan.ehsan

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
953
داداش سوال ما جواب نداشت ینی؟
سلام
بله به صرفه هست
فعلا فروش ایکس باکس و PS4 نداریم
راجب لباس وغیره با سرچ میتونید پیدا کنید
184000 تومان
سلام
لینک اول:347000 تومان
دوم:347000
سوم:128000

mkilat2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
با سلام؛
بلاخره بسته بنده بعد از كلي معطلي و خوردن به تعطيلات سال نو چيني و نوروز امروز بدستم رسيد ولي كلي خورد توي ذوقم چون روكش آيينه دوربين دنده عقب شكسته بود كه موضوع به آقا احسان با مستندات ارائه شده و از طريق پ.خ اطلاعات رد و بدل مي‌شود تا طبق گارانتي سايت ALIEXPRESS پول فروشنده آزاد نشده و حق خريدار حفظ شود.
IMG_1365_2.jpg

ولي چيز جالبي كه متوجه شدم رده آقا احسان فروزان در سايت ALIEXPRESS است كه طبق تصوير زير ايشون 5 مداله و رده پلتينيوم هشتند.مبارك ايشان باشد :D:general711::) و شيرينيش فراموش نشود.

Platinum%20vip%20level%20%20buyer.JPG

جالب اينجاست كه روز 13 فوريه خريد صورت گرفته و 30 مارت جنس تحويل شده يعني يك ماه و 17 روز و مسلماً اگر اين تعطيلي‌هاي سال نو چيني و نوروز نبود كلي زودتر جنس بدستم مي‌رسيد.
فقط خوب مي‌شد اگر آقا احسان فيدبك ما خريداران ايراني را درباره جنس‌ها وارد مي‌كردند مثلاً در سايت نوشته شده بود "زاويه ديد دوربين 170 درجه و جايي ديگه گفته بود از 120 الي 170 درجه" ولي جنسي كه تحويل دادند رويش نوشته شده بود 120 درجه؟؟؟!!!
http://www.aliexpress.com/store/pro...rking-Rearview-Monitor/506629_1665666465.html
مراتب صرفاً جهت اطلاع دوستان است و اصل موضوع با جزئيات پ.خ شده است.

123456hhh

Registered User
لایک‌ها
193
یعنی پول فروشنده بعد از 47 روز هنوز آزاد نشده ؟؟؟

mkilat2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
با سلام؛
بله دوست عزیز پول اول به حساب سایت aliexpress می‌رود و در صورت تأیید یا به اصطلاح satisfy درخواست دهنده، آنگاه پول به حساب فروشنده واریز می‌شود. در خود سایت بطور مفصل موضوع توضیح داده شده و در هر صفحه هم این موضوع ذکر می‌شود تا تأیید بر گارانتی برگشت پول و خرید امن از سایت باشد:

buyer%20protection.jpg

اینهم لینک توضیحات:
http://activities.aliexpress.com/adcms/www-aliexpress-com/buyerprotection/index.php
نکته جالب اینکه گفته شده حتی اگر جنس مورد پسند نبود، جنس برگشت داده می‌شود ولی از پول مشتری هزینه پست کسر می‌شود!!!
البته این بشرطی است که خریدار برداشت پول را به اصطلاح satisfy نکرده باشد که مسلماً جناب احسان خان چنین کاری را بدون تأیید رسید جنس از سوی سفارش دهنده نمی‌کنند.
بازهم یک چیزی بگم که :
دوست عزیز از سایت چینی نباید انتظار جنس آلمانی داشت و پیش می‌آید که جنس مطابق آنچه که پرزنت شده نیست (تا حالا برای من محدود بوده و اغلب خوب بوده و این اولین بار است که هم جنس ناقص است و هم جنس با آنچه که پرزنت شده مطابقت ندارد که مسلماً این یعنی که فروشگاه و نه سایت کارش درست نیست) پس این برگشت پول تنها برای اجناس معیوب و شکسته یا ناقص است و اگر در پست کردن شکسته باشد که چون اجناس بیمه هستند پست مسئول است بازهم اگر ثابت شود که کار پست بوده.
بهرحال سایت خودش حساب این موضوع را کرده و راه‌حلش را هم در نظر گرفته چون از هر 100 بسته هم که در نظر بگیرید، بلاخره یکی دچار نقص در حین پست خواهد شد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا