برگزیده های پرشین تولز

سهام بانک/بیمه دی

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
دلیل حمایت و به قول خودتون تک سهم بودن شما هر چه که هست به خودتون مربوطه ولی پیشنهاد میکنم با به کار بردن چنین جملاتی سرمایه مردم رو به بازی نگیرید.

پ.ن: من زیاد آشنایی با بورس ایران و قوانینش ندارم اما تا امروز این رو یاد گرفتم که تک سهم بودن خودش دال بر عدم اطلاع و دانش کافی سرمایه گذار است.

بانک دی جزو ثروتمندترین بانک‌های خصوصی ایران به حساب می‌آید اما به دلیل مدیریت غلط منابع این بانک پس از بانک سرمایه در جایگاه دوم زیانده‌ترین بانک‌های ایران با زیانی بیش از ۸ هزار و ۱۹۰ میلیارد تومان قرار گرفته‌است.
اگر کسی با حرف دیگران ترید می کند باید هزینه اش را هم تمام و کمال بپردازد. با اینحال تا الان کسی با خرید دی ضرر نکرده که جنابعالی اینگونه جبهه گرفتید. چه آن کسیکه در کف قیمت دیروز خرید امروز در سود رفته و چه کسیکه چند ماه پیش با پیشنهاد من این نمادو خرید الان در سود های چند صد درصدیه.
اگر شما فکر میکنید با خرید از تمام 700 نماد بورسی ریسک کمتر و در روزهای پرتلاطم بازار مثل امروز سود بیشتری میکنید همون کارو انجام بدید :لول
در مورد زیان ده بودن این بانک هم به نکته خوبی اشاره کردید من دقیقا بخاطر همین موضوع این نمادو انتخاب و تک سهمش شدم. عاقلان دانند این یعنی چه.
شما سهامدار وتجارت نیازی به سمپاشی نیست، آرزوی ما سهامدار دی این است که وتجارت و وبصادر هر چه زودتر به بالای 1000 تومان برسند. عاقلان دانند این برای دی یعنی چه.

ضمنا من به حرف هایی که میزنم کاملا اعتقاد دارم و عمل میکنم. اینم خریدهای پله ای دیروز دی در کف قیمت روی یکی از کدهای خانواده همونطور که بالاتر گفته بودم.
Untitled.jpg

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
اگر کسی با حرف دیگران ترید می کند باید هزینه اش را هم تمام و کمال بپردازد.

اینکه 100% ولی در صورتی که اطلاعات غلط بهش ندن.

با اینحال تا الان کسی با خرید دی ضرر نکرده که جنابعالی اینگونه جبهه گرفتید. چه آن کسیکه در کف قیمت دیروز خرید امروز در سود رفته و چه کسیکه چند ماه پیش با پیشنهاد من این نمادو خرید الان در سود های چند صد درصدیه.

چه آن کسی که در 24 تیر در بالاترین قیمت خرید زد؟

پ.ن: جبهه من نه ربطی به قیمت داره نه ربطی به بانک دی داره نه حتی بهترین سهم در بورس، شما فرمودید:

بله الان در کف قیمته. این قیمت ها خیلی زود به فراموشی سپرده میشه.

بنده هم گفتم: با به کار بردن چنین جملاتی ( جملات تلگرامی )سرمایه مردم رو به بازی نگیرید. اگر تحلیل دارید روی چارت نشون بدید اگر نقاط مقاومت و حمایت رو میدونید نشون بدید.. بر چه اساسی ارزش فعلی رو کف قیمتی میدونید؟

اگر شما فکر میکنید با خرید از تمام 700 نماد بورسی ریسک کمتر و در روزهای پرتلاطم بازار مثل امروز سود بیشتری میکنید همون کارو انجام بدید :لول

همون 2 نقطه ی آخر جواب بنده هست.

در مورد زیان ده بودن این بانک هم به نکته خوبی اشاره کردید من دقیقا بخاطر همین موضوع این نمادو انتخاب و تک سهمش شدم. عاقلان دانند این یعنی چه.

عاقلان خوب میدانند تک سهم شدن یعنی چه.

شما سهامدار وتجارت نیازی به سمپاشی نیست، آرزوی ما سهامدار دی این است که وتجارت و وبصادر هر چه زودتر به بالای 1000 تومان برسند. عاقلان دانند این برای دی یعنی چه.

عاقلان دانند اینجا تلگرام نیست.

ضمنا من به حرف هایی که میزنم کاملا اعتقاد دارم و عمل میکنم. اینم خریدهای پله ای دیروز دی در کف قیمت روی یکی از کدهای خانواده همونطور که بالاتر گفته بودم.

آقای عزیز

شما دوست داری کل سرمایت رو بریزی تو این سهم به من مربوط نمیشه من یه سوال کردم شما زدی صحرای کربلا.. جواب اون سوال رو بده. شاید اصلا این سهم تا سال دیگه 100 برابر بشه.. بحث من این نیست من میگم بر چه اساس و قانونی میگی قیمت کف هست و " این قیمت ها خیلی زود به فراموشی سپرده میشه. "

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
photo5823546212937217310.jpg
بیشترین ارزش معاملات
دی این بانک کوچک خصوصی در رتبه هفتم بیشترین ارزش معاملات بازار سرمایه این هفته بعد از چند نماد غول دولتی

photo5823546212937217309.jpg
دی در رتبه دوم بیشترین افزایش مالکیت حقوقی. یعنی این هفته حقیقی ها فروشنده بوده اند و حقوقی ها خریدار.
به بیان ساده سهامداران قدیمی که از سودهای هزار درصدی سرگیجه گرفته بودند، نوسانگیرها و سهامدارهای مردد که فکر میکردند دی در اصلاح سنگین خواهد رفت، فروختند و با زیرکی بازارگردان بیش از یک میلیارد سهم (از 4 میلیارد سهم قابل معامله نماد) در کانال چهار هزار تومان جابه جا شد و حقوقی پس از رسیدن قیمت در کف جمع کرد و قبل از اینکه فروشنده های نوسان گیر بتوانند به سهم بگردند
s198.gif
با ارسال یک افشای الف سهم بسته شد و در نتیجه با یک جهش کانگورویی از روی این نوسان گیران مزاحم عبور می کند.
s226.gif

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
از لحاظ تکنیکالی و امواج الیوت، استراحت دو هفته اخیر دی در محدوده 4000 تومان بنظر میرسه اصلاح موج ۴ و پولبک به سقف کانال قبلی بود که به اتمام رسید و موج داغ ۵ صعودی از چهارشنبه استارت خورده با هدف حداقلی بالای ۱۰ هزار تومان. مقاومت کوتاه مدت هم سقف قبلی یعنی 4600-4700 تومان.
با توجه به فرصت محدود بانک برای خروج از ماده 141 تا پایان مهر، در صورتی که افزایش سرمایه ای در کار باشد بایستی حتما طی 10 روز آینده گزارش توجیهی افزایش سرمایه 3650 درصدی روی کدال بیاد و می توان گفت این روزها آخرین فرصت های خرید دی می باشد.

Screen Shot 2020-07-23 at 10.34.22 AM.png

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
از لحاظ تکنیکالی و امواج الیوت، استراحت دو هفته اخیر دی در محدوده 4000 تومان بنظر میرسه اصلاح موج ۴ و پولبک به سقف کانال قبلی بود که به اتمام رسید و موج داغ ۵ صعودی از چهارشنبه استارت خورده با هدف حداقلی بالای ۱۰ هزار تومان. مقاومت کوتاه مدت هم سقف قبلی یعنی 4600-4700 تومان.
با توجه به فرصت محدود بانک برای خروج از ماده 141 تا پایان مهر، در صورتی که افزایش سرمایه ای در کار باشد بایستی حتما طی 10 روز آینده گزارش توجیهی افزایش سرمایه 3650 درصدی روی کدال بیاد و می توان گفت این روزها آخرین فرصت های خرید دی می باشد.

مشاهده پیوست 1189781
البته بعیده به این شارپی بره بالا ... با اون بازیگرش

amirrezan95

Registered User
لایک‌ها
9,192
سلام،اطلاع دارید دی همچنان قصد فروش سهامش از دماوند را دارد یا نه؟

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
سلام،اطلاع دارید دی همچنان قصد فروش سهامش از دماوند را دارد یا نه؟
با سلام خدمت شما
با توجه به الزام بانک مرکزی بر خروج بانک ها از بنگاه داری، بانک ها ملزم هستن که اموال و سرمایه گزاری های مازاد خود را فروخته و در راستای تحقق رسالت خود که بانکداری و خدمت رسانی به مشتریان است حرکت نمایند. با توجه به زیان 8000 میلیاردی بانک دی پیش بینی میگردد بانک تا صاف کردن این زیان در دماوند روی تابلو فروشنده باشد البته نه در قیمت فعلی بلکه قیمت های بالای 10 هزار تومان.
در حال حاضر دماوند دوباره به کف قیمت 8000 تومان رسیده و اگر دارید و در ضرر هستید در این نقطه می توانید میانگین کم کنید.

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
من خودم دی ندارم ولی به نظر شخصی من دی به همراه غنوش و خزامیا در بین 8 سهم پربازده سال 99 خواهند بود.

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
543217383739021-1573577801.jpg
دی، مسیر آرزوها
شاخص و هم وزن منفی، لیدرهای بانکی منفی، کلیت بازار منفی ولی دی عالی جلو می‌ره.
دیروز و امروزم در صفر تابلو اضافه کردم، یکم دیگه پول امروز دستم میاد فردا کله صبح در 0 تابلو منتظر فروشنده ها هستم در غیر اینصورت میریم تو صف خرید.

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
مشاهده پیوست 1190234
دی، مسیر آرزوها
شاخص و هم وزن منفی، لیدرهای بانکی منفی، کلیت بازار منفی ولی دی عالی جلو می‌ره.
دیروز و امروزم در صفر تابلو اضافه کردم، یکم دیگه پول امروز دستم میاد فردا کله صبح در 0 تابلو منتظر فروشنده ها هستم در غیر اینصورت میریم تو صف خرید.
امروزم میخواستیم اضافه کنیم ولی مرغ از قفس پرید.
از سهم های دیگر باید فعلا فاصله گرفت وضعیت بازار خوب نیست ولی شاخص هر چی منفی تر میشه، صف دی سنگین تر میشه.

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
فردا هم سرخطی میریم. آیا مقاومت روانی 6000 تومان پودر خواهد شد؟
این روزهای پر تلاطم همچنان با دی می تازیم، از سهم های دیگر فعلا باید فاصله گرفت وضعیت کلی بازار به چوخ رفته.
فردا انتظار صف خریدی سنگین تر از روزهای گذشته داریم. پول هارو ملت از سهم های بادکنکی دولت کم کم دارن نقد میکنن. انتظار می‌ره مقداری از این پول های سرگردان به دی، سهم روزهای سخت وارد شود.

m558

Registered User
لایک‌ها
1,487
تشکر از کاربر
TVKade
به خاطر معرفی دی
برای من که سود ده بوده

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
فردا هم سرخطی میریم. آیا مقاومت روانی 6000 تومان پودر خواهد شد؟
این روزهای پر تلاطم همچنان با دی می تازیم، از سهم های دیگر فعلا باید فاصله گرفت وضعیت کلی بازار به چوخ رفته.
فردا انتظار صف خریدی سنگین تر از روزهای گذشته داریم. پول هارو ملت از سهم های بادکنکی دولت کم کم دارن نقد میکنن. انتظار می‌ره مقداری از این پول های سرگردان به دی، سهم روزهای سخت وارد شود.
فکر کنم تا حالا میلیاردر شدی:D چون دی خیلی رشد کرده

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
فکر کنم تا حالا میلیاردر شدی:D چون دی خیلی رشد کرده
با آرزوی اول سلامتی و بعد سود سرشار برای شما و همه عزیزان، امسال بانک دی سهامداران میلیونر خودش رو میلیاردر و میلیاردرها رو میلیونرهای دلاری میکنه.

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
دی این دردانه بانکی رکورد افشای اطلاعاتو زده. امروزم نتیجه برگزاری مزایده هفته قبلو فرستاده، املاک مازاد اصلی فروش نرفته که به معنی اضافه شدن این املاک به تجدید ارزیابی پیش رو و بیشتر شدن درصد افزایش سرمایه است. بنظرم نفرستادن گزارش توجیهی افزایش سرمایه بخاطر مشخص شدن وضعیت همین املاک مازاد بود که الان دیگه همه دارایی هایی که باید تجدید و در گزارش بیاد مشخص شده و هر لحظه باید منتظر رونمایی از افزایش سرمایه باشیم که انتظار میره همین فردا یا هفته بعد روی کدال بیاد.

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
IMG_20200730_122515_803.jpg
دی 50 درصد بازده هفته در این بازار پر تلاطم
لغزش در دی = جاموندن

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
همچنان با دی در حال پرواز هستیم.
عرضه های بازارگردان فردا به اتمام میرسه اگر بخواد درصدی باقی بمونه و بعدش دیگه حقیقی باید عرضه کنه و جوابگوی تقاضای بازار باشه.
امروزم مقداری پول دستم اومده، فردا سرخطی منتظر فروشنده/حقوقی هستم.

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
687a8353-6423-494c-8dc1-5b5d31ff6660.jpg
وقتی کالایی ارزنده یافتی باید در زمان مناسب و در قیمت مناسب، یکجا با کل سرمایه همش رو بار بزنی.
این موقعیت ها هر چند سال یک بار رخ میده و یکیش که بگیره برای هفت جد و آباد آدمی بسه. نتیجه کالایی که ما بار زدیم در تصویر مشخصه.
ولی عساتید بورسی میگن باید سبد تشکیل داد. همش مزخرفه، مگر بقالیه!
افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی های بانک دی از رگ گردن نزدیک تر شده. افزایش سرمایه بی نظیر و نهایت استفاده از پتانسیل بازار که انرژی و چاشنی رشد مجدد قیمت سهم از این نقطه به بعد را فراهم میکند.
با دی هستیم تا 30 هزار تومان.

بالا