• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سهام تبرک عرضه شد

royalcom.ir

Registered User
لایک‌ها
39
با سلام

به اطلاع دوستان میرسونم که عرضه نمیه رسمی سهام تبرک با قیمت پایه هر سهم 220 رسال در دفتر مرکزی مشد از تاریخ شنبه 23 آباد 93 آغاز شد و تا الان قیمت این سهام به 250 رسال در هر سهم افزایش پیدا کرده.

دوستانی که اطلاعات تکمیلی دارن در همین تاپیک منتشر کنن.

royalcom.ir

Registered User
لایک‌ها
39
البته من خودم 236000 سهم خریدم با قیمت 220 ریال

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
امکان خرید آنلاین وجود نداره؟
شماره تماس و سایت چی؟
برای شهرهای دیگر بجز مشهد شرایط خرید چطوریه؟

milaod

Registered User
لایک‌ها
5
دوست عزیز مگه امروزم سهام میفروختن؟

davi12

Registered User
لایک‌ها
781
همون شرکتی که سس و رب می زنه؟

EhsanMalek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
سلام دوستان ، این بنده ناچیز تقریبا آگاهی و اطلاعات کاملی از بازارهای سرمایه و اقتصاد کشور دارا میباشم و بیش ز 12 سال سابقه فعالیت در بازارهای پولی و مالی کشور را دارم و در حوزه کاری خودم یک قعال کاملا با اعتبار در بین همکاران محسوب میشوم ، در این نوع سرمایه گذاریها قبل از هر چیز باید توجه داشته باشید که این یک نوع سفته بازی است که بالا و پایین بردن قیمت و ارزش این شکل سهام ها مثل پدیده و تبرک بیشتر در دستان خود مردم و جو حاکم بر بازار هست ، وقتی صفهای طولانی خرید برای سهام تبرک وجود دارد و تقاضای مازاد بر عرضه به وضوح دیده میشود پس نشان میدهد که با توجه به اقبال مردم همچنان شاهد افزایش قیمت چشم گیر این سهام در روزها و ماههای آینده خواهیم بود اسم این کار را خرید یا فروش سهام نمیشود گذاشت بلکه این یک بلیط بخت آزمائی با درصد ریسک بالاست این که نظر من اینست این نوع سرمایه گذاری سهام نیست بدین دلیل است که تصمیم گیرنده در بالا بردن قیمت سهام خود مدیران این شرکت هستند که هر رو ز میتوانند این قیمت را بالا ببرند سرمایه ثبتی ، ارزش داریها و صورتهای مالی در سهامهای بورسی و فرابورسی مشخص کننده ارزش واقعی سهام شرکتها هستند و بالا و پایین رفتن قیمت هم ، بستگی به مدیریت اجرایی و عملکرد شرکتهای که واقعا در بورس هستند دارد، اما در شرکتهایی مثل تبرک و پدیده فقط و فقط احساسهای کاذب و وجود تقاضای موج گونه باعث رشد قیمت سهام میشود که مدیران با دیدن این استقبال غیر قابل توصیف مردم قاعدتا هر روز اقدام به گران کردن قیمت سهام خواهند نمود ، بنده اقدام بخرید 10 میلیون سهم با ارزش 23 تومان و به ارزش 230 میلیون تومان از تبرک کردم و در سود آوری این سهام شکی ندارم ، برای کسانی هم که پولهای بیکار در بانک دارند و کمی هم آشنایی با سرمایه گذاریهای با ریسک بالا مانند دلار، سکه، طلا، بورس را دارند توصیه میکنم که برای سرمایه گذاری در خرید تبرک درنگ نکنند " البته نه با سرمایه ابتدایی زندگی با سرمایه مازاد " و زمان را از دست ندهند و بمحضی که مجددا فروش شروع شد این کار را انجام بدهند چرا که بازار های دیگر کشور مانند مسکن ، طلا ، دلار ، بازرگانی و خدمات و ... در حال حاضر در رکود کاملا بی سابقه بسر میبرند و هیچ جایی برای سرمایه گذاری بهتر از سهام و یا سپرده بانکی فعلا موجود نیست ، وقتی دیگران در حال تماشا و یا حساب کتاب برای سرمایه گذاری هستند شما پیش قدم شده و سرمایه گذاریتان را هر چه سریعتر عملی کنید ، بدون شک تا انتهای سال هیچ نگرانی برا سرمایه گذاری وجود نخواهد داشت اما اینکه چقدر طمع سود دارید زمان فروش سهام را مشخص میکند ، همان لحطه ای که احسا س کردید باید سهامتان را واگذار کنید این کار را انجام بدهید و اقدام بفروش سهامتان نمایید ، موفق باشید :)

EhsanMalek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
برادران که اطلاع دارن بگن.
خرید غیرحضوری نداره؟
فعلا که 28 آبان ماه هست فروش متوقف شده است و فروش غیر حضوری هم ندارد باید مراجعه نمایید به کارگزاریها در مشهد

EhsanMalek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
امکان خرید آنلاین وجود نداره؟
شماره تماس و سایت چی؟
برای شهرهای دیگر بجز مشهد شرایط خرید چطوریه؟
پاسخ : برای شهرای دیگر در حال حاضر دفتر موجود نیست اما قطعا در آینده نزدیک با وجود این تقاضا اقدام به تاسی خواهند نمود ، باید برای خرید به کارگزاریهای مشهد مراجعه نمایید

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,547
بالا و پایین بردن قیمت و ارزش این شکل سهام ها مثل پدیده و تبرک بیشتر در دستان خود مردم و جو حاکم بر بازار هست
الان شما هم سهام خریدی داری جو میدی که بره بالا

EhsanMalek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
الان شما هم سهام خریدی داری جو میدی که بره بالا
اره خوب - ولی من زمانی که داشتم میخریدم از تجربه 12 سالم استفاده کردم - شما ه اگر پول بیکار داری بخر - اینکه سهام 23 تومنی الان داره توسط دلالها 34 خرید فروش میشه بده مگه :)

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
بچه های مشهد بیان کمک.
آقا کسی میتونه این لطف رو بکنه که ما براش هزینه واریز کنیم و اون بره برای ما سهام تبرک بخره؟
شیرینیش هم محفوظ

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,547
اره خوب - ولی من زمانی که داشتم میخریدم از تجربه 12 سالم استفاده کردم - شما ه اگر پول بیکار داری بخر - اینکه سهام 23 تومنی الان داره توسط دلالها 34 خرید فروش میشه بده مگه :)
حلاله؟
مشهد نیستم

EhsanMalek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
بچه های مشهد بیان کمک.
آقا کسی میتونه این لطف رو بکنه که ما براش هزینه واریز کنیم و اون بره برای ما سهام تبرک بخره؟
شیرینیش هم محفوظ
فعلا که سایت بسته است ، اما اگر باز شد من میتونم براتون این کار رو انجام بدم ، کپی کارت ملی تون رو برام ایمیل کنید برای خرید هم اجازه بدین که سایت باز شد با هم هماهنگ میکنیم میتونید تلفنی با من تماس بگیرید براتون حتما این کار رو انجام میدم . تلفن من هست 09353492720 احسان

EhsanMalek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
حلاله؟
مشهد نیستم
این که حلال هست یا حرام رو باید تماس بگیرید دفتر آیت االه عظما مکارم شیرازی استفتاح کنید ، بنده نمی تونم فتوا بدم ;) ولی مطمئنا حلال هست نگران نباشید
من مشهد هستم اگر کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم میتونید با من تماس بگیرید هر کاری مشهد داشتید انجام وظیفه - تلفن من هست 09353492720 احسان

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,547
این که حلال هست یا حرام رو باید تماس بگیرید دفتر آیت االه عظما مکارم شیرازی استفتاح کنید ، بنده نمی تونم فتوا بدم ;) ولی مطمئنا حلال هست نگران نباشید
من مشهد هستم اگر کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم میتونید با من تماس بگیرید هر کاری مشهد داشتید انجام وظیفه - تلفن من هست 09353492720 احسان
یعنی ما پول رو اول بریزیم تو حساب شما؟
بعد اون مدارک خرید سهام رو چطور به ما میدید؟

بالا