برگزیده های پرشین تولز

سهام عدالت

Chego

Registered User
لایک‌ها
321
دوستان سهام فوتی ها رو به چه صورت باید انتقال بدیم . گفته بودن باید از طریق سامانه سجام درخواست ثبت کنیم اما تو فرم ثبت درخواست کد پیگیری از پیشخوان یا دبیرخانه میخواد . پیشخوان دولت هم میگه برو ۲ ماه دیگه بیا. از دوستان کسی درجریان هست؟

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
موندم مدیریت مستقیم رو انتخاب کنم یا غیر مستقیم (شکلک تفکر :دی)
از یه طرف سواد بورسی ندارم که بتونم خودم مدیریت مستقیم کنم از طرف دیگه هم نمیشه مدیریت غیر مستقیم رو داد دست این جماعت دزد فاسد اختلاس گر :دی ( کجا دیدید نگهداری از بره رو بدن دست گرگ :دی اونم گرگی که شکم ــش پر نمیشه :دی )
نظر دوستان چیه ؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
مهلت تغییر روش آزادسازی بازم تمدید شد. دیگه تمدیدش رو دائمی کنن

ali_2021

Registered User
لایک‌ها
800
برای من که دو هفته هستش میتونم تو سامانه خودشون سهم ها رو ببینم . هر کدوم از کارگزاریها یا بانکی ها میرم مشخضات رو میزنم میزنه شما دارای سهام عدالت نیستید
کدوم بانک سود میگرفتید ؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
مستقیم و غیر مستقیم باز میخوان تمدید کنند.. ;)....:D
دیروز میخواستن تمدید نکنن
در حالی بر پایان مهلت انتخاب روش مستقیم مدیریت سهام عدالت تاکید شده که پیش از این اعلام شده بود ممکن است این مهلت تا شنبه ادامه داشته باشد.

امروز
سخنگوی طرح آزادسازی سهام عدالت با بیان اینکه فرصت انتخاب روش مستقیم برای مدیریت این سهام فعلا ادامه دارد،

نمیدونم چرا اصرار دارن مردم روش مستقیم رو انتخاب کنن
تاکنون حدود ۲۰ میلیون نفر از حدود ۴۷ میلیون نفر مشمول سهام عدالت که در قید حیات هستند، روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کردند.

دیروز
تاکنون ۱۸.۵ میلیون نفر روش مستقیم را برای مدیریت سهام عدالت انتخاب کرده‌اند.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
زنگ زدم کارگزاری کیان گفت فروش سهام عدالت دست ما نیست به عهده سپرده گذاری هست.. اونا باید سهام رو بفروشن

Nima_20

Registered User
لایک‌ها
1,160
Last edited:

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
تا چند روز پیش که میزد صاحب سهام عدالت نیستید . الان میزنه شماه تلفن معتبر نیستش
مال منم همینه.
از دیروز خطای شماره تلفن میزنه.
فک کنم باید حضوری بریم کارگذاری.
خودشونو کشتن یه سامانه ی درست حسابی نتونستن بالا بیارن

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
مال منم همینه.
از دیروز خطای شماره تلفن میزنه.
فک کنم باید حضوری بریم کارگذاری.
خودشونو کشتن یه سامانه ی درست حسابی نتونستن بالا بیارن
شما سجام هم ثبت نام کردید ؟
من انجام ندادم . چون تو اخبارشون گفتن شماره شبا و تلفن رو ثبت کنید احتیاجی نیست کاری انجام بدید

md70

Registered User
لایک‌ها
2,510
کسی تا حالا 30 درصدو فروخته پول به حسابش بیاد؟
مدتهاست گذاشتیم اصلا خبری نیست

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
شما سجام هم ثبت نام کردید ؟
من انجام ندادم . چون تو اخبارشون گفتن شماره شبا و تلفن رو ثبت کنید احتیاجی نیست کاری انجام بدید
اره بابا من تو سجام ثبت نام کردم تایید هویت شدم کد بورسی هم گرفتم علی رغم اینکه گفتن احتیاجی نیست.گفتم کد بورسی داشته باشم بد نیست.
تو سایت samanese شماره به اسم خودم نبود اونم تغییر دادم شماره سیمکارت به اسم خودمو وارد کردم اونم تایید شد.
بعد از چند روز تونستم وارد سایت sahamedalat بشم و اون میزان دارایی که برام ثبت شده رو ببینم یعنی هنوزم میتونم وارد بشم با همین شماره تلفن.تقریبا 20 میلیون سهام زده برام.
ولی تو کارگذاری ها نمیتونم ثبت نام کنم،تا پریروز میگفت سهام عدالت به کد ملی شما تعلق نداره و این حرفا.از دیروز هم خطا میده که شماره تلفن اشتباهه و معتبر نیست.
من نمیفهمم معتبر نیست یعنی چی ! اگر معتبر نیست که تو سایت سهام عدالت هم نباید بتونم وارد بشم.
حالا گفتم فردا حضوری برم کارگزاری ببینم چی میشه.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
اره بابا من تو سجام ثبت نام کردم تایید هویت شدم کد بورسی هم گرفتم علی رغم اینکه گفتن احتیاجی نیست.گفتم کد بورسی داشته باشم بد نیست.
تو سایت samanese شماره به اسم خودم نبود اونم تغییر دادم شماره سیمکارت به اسم خودمو وارد کردم اونم تایید شد.
بعد از چند روز تونستم وارد سایت sahamedalat بشم و اون میزان دارایی که برام ثبت شده رو ببینم یعنی هنوزم میتونم وارد بشم با همین شماره تلفن.تقریبا 20 میلیون سهام زده برام.
ولی تو کارگذاری ها نمیتونم ثبت نام کنم،تا پریروز میگفت سهام عدالت به کد ملی شما تعلق نداره و این حرفا.از دیروز هم خطا میده که شماره تلفن اشتباهه و معتبر نیست.
من نمیفهمم معتبر نیست یعنی چی ! اگر معتبر نیست که تو سایت سهام عدالت هم نباید بتونم وارد بشم.
حالا گفتم فردا حضوری برم کارگزاری ببینم چی میشه.
احتمالا اطلاعات رو کامل هنوز در اختیار کارگزاریها نزاشتن
فکر میکنم اونهایی هم که 30 درصدشون رو فروختن هنوز براشون پول کامل واریز نکردن

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
احتمالا اطلاعات رو کامل هنوز در اختیار کارگزاریها نزاشتن
فکر میکنم اونهایی هم که 30 درصدشون رو فروختن هنوز براشون پول کامل واریز نکردن
نه نگرفتن،فقط بانک تجارت بعد از یکماه دیروز واریزی داشته تازه اونم یه بخشی از پول سهام رو.نه همشو.
سامانه ی انلاین یعنی اطلاعات در لحظه جابجا بشه.یه دیتابیس مرکزی باشه و همه متصل باشن به اون و همه ی کارها در عرض یکروز انجام بشه.
نه اینکه بعد از دو هفته تازه خطا بده شماره تلفنت معتبر نیست !

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
نه نگرفتن،فقط بانک تجارت بعد از یکماه دیروز واریزی داشته تازه اونم یه بخشی از پول سهام رو.نه همشو.
سامانه ی انلاین یعنی اطلاعات در لحظه جابجا بشه.یه دیتابیس مرکزی باشه و همه متصل باشن به اون و همه ی کارها در عرض یکروز انجام بشه.
نه اینکه بعد از دو هفته تازه خطا بده شماره تلفنت معتبر نیست !
مثلا سجام رو راه انداختن که همینجوری بشه که متاسفانه بعد 2 سال از راه اندازی سجام هنوز همون مشکلات پا بر جاست

بالا