برگزیده های پرشین تولز

سهام عدالت

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
سهام‌داران عدالت در روش مستقیم می‌توانند از امروز سهام خود را معامله کنند

سخنگوی ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت گفت: سهامداران عدالت که روش مدیریت مستقیم را انتخاب کرده‌اند، از امروز می‌توانند سهام خود را معامله کنند.

سخنگوی ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت:

سهامداران عدالت که روش مدیریت مستقیم را انتخاب کرده‌اند، از امروز می‌توانند سهام خود را معامله کنند.

برای آنهایی که سهام عدالت به آنها تخصیص داده نشده بود، از روز شنبه 14 تیر ماه این سهام به آنها تخصیص داده خواهد شد و کسانی که روش مدیریت مستقیم را انتخاب کرده‌اند، می‌توانند اولاً دارایی خود را در پرتفوی سهام ببینند، ثانیاً‌ می‌توانند سهام خود را اضافه کنند‌، بفروشند، تبدیل کنند و یا نگه دارند و این اختیار با آنها خواهد بود

این خبر در حال پخش شدن است.

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,808

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,721
این خبر در حال پخش شدن است.
واقعا تمام سهام میاد پرتفوی ؟
پس این همه گربه رقصون برا چی بود که فقط ۳۰ درصدشو میتونین بفروشین
میخاستن سهامارو از چنگ مردم دربیارن؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653

پس باید امروز اومده باشه توی سبد سهام که نیومده تا الان...

اما چند سوال همچنان بی جواب مونده:

1. بعد از گذشت شاید 50 روز از تغییر شماره ی موبایل همچنان ارور میده که شماره موبایل سهامدار نامعتبر هست اما در سایت سامانه سهام عدالت که فقط سبد و جمع کل دارایی رو نشون میده شماره ثبت شده.

2. کسانی که کد بورسی ندارن چکار کنن؟

3. کسانی که مشکل مورد 1 رو دارند تا کی باید صبر کنن تا این آپدیت بشه؟ :|

4. اگر قرار بر این بوده که 30% بتونی بفروشی پس باید 30% ش رو الان به سبد سهام اضافه کنند.
واقعا تمام سهام میاد پرتفوی ؟
پس این همه گربه رقصون برا چی بود که فقط ۳۰ درصدشو میتونین بفروشین
میخاستن سهامارو از چنگ مردم دربیارن؟

واللا من خودمم نمیدونم چی به چیه : ))))) این سیستم آپدیتشون و روزانه نظر دادن هاشون انقدر مشکل داره که سردرد میگیره آدم..

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,521
این آزادسازی میگن چیز جدیدی نیست، کسایی که از 15 تا 29 خرداد آزادسازی به مستقیم انتخاب کردن، می تونن تو کارگزاری ها برای 30 درصد از سهام شون سفارش فروش بزنن

تو پرتفو میاد و ... الکیه. این سخنگو و رسانه ها بلد نیستن اطلاعات درست بدن
ا

Last edited:

Golden_light

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
برای کسانی که غیر مستقیم هستن امکان فروش هست ؟

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
این سهام عدالت دوربین مخفیه انگار نه میزارن بفروشی کامل ، فروختی هم پولتو نمیدن الان کاربردش چیه وقتی هیچ دسترسی نداریم بهش با قبل از آزادسازی فرقش چیه؟

.XERXES.

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
5,994
یکی نیست به این روانی ها بگه اگه نمیشد بفروشیم چرا علنیش کردین، اگه میشه بفروشیم چرا دو ماهه میگید تو پرتفو میاد، الان که میگید تو پرتفو اومده چرا کسی نمیبینه؟!
تو این دزدبازار مسیولین یه عده بیچاره امیدشون به این بامبولای حضراته بتونن بزنن به یه دردی، زهی خیال باطل.

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,808
سود سهام عدالت از طریق سجام واریز شود

سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت: مدیران این شرکت‌ها باید سود سالانه سهام عدالت را از طریق سجام مستقیماً به حساب سهامداران واریز کنند.

هریک از سهامداران عدالت در ۳۶ شرکت بورسی و فرابورسی سهامدار است و منطقی نیست که برای دریافت سود ناچیز سهام خود به ۳۶ شرکت مراجعه کند... ;)... :D

JAVAD 66

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
دوستان کسی موفق شده پول 30 درصد خودشو بگیره یا نه
به من که کلا 300 هزار تومن دادن کجا باید از این کار شکایت کنیم دارن با پول ما کارگزاری ها کاسبی میکنن

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
به من که کلا 300 هزار تومن دادن کجا باید از این کار شکایت کنیم دارن با پول ما کارگزاری ها کاسبی میکنن

وقتی فروش زدید مگه قیمت نزده بود؟

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
وقتی فروش زدید مگه قیمت نزده بود؟
چرا قیمت زده ولی کلا همون 300 واریز کرد دائم میرم نوشته در حال ارسال به سپرده گزاری .... اگه با پای پیاده هم میفرستاده به سپرده گزاری تا حالا رسیده بود

EK2

Registered User
لایک‌ها
571
درخواست فروش من تو سعدی فارابی بوده اکثر پول رو ریختن کاملا هم مشخصه چی رو به چه قیمتی فروختن(از فارابی بی در و پیکر بعید بود!) کارگزاری اگر به قیمت روز بفروشه واریز کنه چه بهتر ، الان بانکی ها هم که اکثرا اوایل که ملت درخواست فروش اونجا دادان پاسخگو نیستن چه به برسه به کارگزاری.

Nima_20

Registered User
لایک‌ها
1,172
یه دکون باز کردن برای لاشخوری بانکها

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,705
درخواست فروش من تو سعدی فارابی بوده اکثر پول رو ریختن کاملا هم مشخصه چی رو به چه قیمتی فروختن(از فارابی بی در و پیکر بعید بود!) کارگزاری اگر به قیمت روز بفروشه واریز کنه چه بهتر ، الان بانکی ها هم که اکثرا اوایل که ملت درخواست فروش اونجا دادان پاسخگو نیستن چه به برسه به کارگزاری.
هر قیمتی که اون لحظه بفروشه همون قیمت رو واریز میکنه و ربطی به زمان درخواست ما نداره؟

EK2

Registered User
لایک‌ها
571
هر قیمتی که اون لحظه بفروشه همون قیمت رو واریز میکنه و ربطی به زمان درخواست ما نداره؟
درخواست فروش من 17 خرداد بوده به قیمت روز میفروشن این چیزی که واریز کردن حتما قیمت فروش تو این چند روزه هست.

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,705
درخواست فروش من 17 خرداد بوده به قیمت روز میفروشن این چیزی که واریز کردن حتما قیمت فروش تو این چند روزه هست.
توی کارگزاری سعدی چک نکردین که مبلغ واریزی قیمت روز بوده یا نه؟

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
من یکبار 10 روز قبل 320 گرفتم البته سر اون قضیه کارگزاری کیان با اون سایتش گول خوردم امروزم 90 واریز کردن واقعا ملت مسخره کردن قرار بود این 30 درصد کمک حال ملت بشه ولی کدوم کمک

Golden_light

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
شاید فروش نرفته که پول فروش رو دیر به دیر میدن ؟ میشه ؟

بالا