برگزیده های پرشین تولز

سهام عدالت

hostironi

Registered User
لایک‌ها
22
الان چند تا سوال پیش اومده
اون زمان اینا داشتن ثبت نام می کردن ما کوچیک بودیم و مجرد بابامون رفت ثبت نام کرد. الان داره بچمونم دنیا میاد :general506: الان تکلیف چیه پول می دن باباهه یا خودمون
چقدر می خوان سود بدن؟
اصلا حرفی از پرداخت به جز اینکه یک سال دیگه میدن هم نزدن
اون نوبتی هم کنسل کردن. برای همه شماره ملی ها وارد می شه. بنده خداها عجله دارن فقط اون 468 تومنو بگیرن. راجع به این که اون 468 تومن چجوری پرداخت کنی کلی توضیح دادن. ولی خبری از چجوری می خوان سود بدن هیچی نمی گن.
الان 10 سال شده 532 تومن سود ریختن حساب خودشون یعنی می خوان سالی 40 50 سود بدن؟ :confused:

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
اونجوری که من فهمیدم جریان از این قراره
میری توی سایت و شماره ملی رو وارد میکنید
میرید تو پنل کاربری و اونجا مبلغ سود سهام عدالتتون رو مینویسه که ۵۰۰ تومن میشه
ولی این مبلغ در صورتی بهتون تعلق میگیره که ۵۰۰ تومن دیگه بریزید به حساب و سال دیگه جمعا ۱ تومن بهتون میدن که ۵۰۰ تومنش برای خودتون بوده
یعنی باید ۵۰۰ تومن بدی تا ۵۰۰ تومن دیگه رو بهت بدن ؟
یکی شفاف سازی کنه لطفا من که سر در نیاوردم،‌جریان بالا هم از نظرات مردم توی سایت های خبری متوجه شدم

من برای بابام 6 سال پیش (اواخر سال ۱۳۸۹) سهام عدالت کارگران فصلی رو ثبت نام کردم و به تعداد خانوادم برگه سهام دریافت کردم ولی تا الان استفاده ای نداشته این برگه ها، میخام ببینم اینا اصلا بدرد میخوره یا نه؟
ممنون.

Last edited:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,549
تو سایت سهام عدالت حتماً باید بدهی مون :general711: رو پردخت کنیم؟
اگه فقط نگاه کنم چی میشه؟ دستگیرمون میکنن؟:D

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,814
سه خبر امروز :

عضو مجمع تشخیص مصلحت **** از آغاز واگذاری مدیریت سهام عدالت به مردم خبر داد و گفت: ارزش هر سهام عدالت بیش از دو میلیون تومان است.
http://ibena.ir/Default.aspx?PageName=News&ID=17282&language=1&title

رییس سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد که با صدور صورت حساب سهام عدالت مردم از امروز مالک مجازی سهام خود می‌شوند ضمن اینکه چهار دهک جامعه از امروز ۵۳۰ هزار تومان از محل سود سهام برایشان شارژمی‌شود.

http://ibena.ir/Default.aspx?PageName=News&ID=17286&Language=1&title

وزیر امور اقتصادی و دارایی با اعلام دو خبر خوش برای دارندگان سهام عدالت، گفت: اول اینکه ۵۰ میلیون نفر مشمولان سهام عدالت از اواخر سال ۹۶ سالانه سود دریافت می کنند و دوم اینکه ارزش اولیه سهام واگذار شده حدود ۲ برابر شده است.
http://ibena.ir/Default.aspx?PageName=News&ID=17285&Language=1&title

Last edited:

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
سهام عدالت فقط برای سرپرست خانوار ها هست یا نه ؟

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
هر وقت مشخص شد کی باید بده و کی باید بگیره..بیاین خبرم کنید :D

yp097

Registered User
لایک‌ها
146
الان چند تا سوال پیش اومده
اون زمان اینا داشتن ثبت نام می کردن ما کوچیک بودیم و مجرد بابامون رفت ثبت نام کرد. الان داره بچمونم دنیا میاد :general506: الان تکلیف چیه پول می دن باباهه یا خودمون
چقدر می خوان سود بدن؟
اصلا حرفی از پرداخت به جز اینکه یک سال دیگه میدن هم نزدن
اون نوبتی هم کنسل کردن. برای همه شماره ملی ها وارد می شه. بنده خداها عجله دارن فقط اون 468 تومنو بگیرن. راجع به این که اون 468 تومن چجوری پرداخت کنی کلی توضیح دادن. ولی خبری از چجوری می خوان سود بدن هیچی نمی گن.
الان 10 سال شده 532 تومن سود ریختن حساب خودشون یعنی می خوان سالی 40 50 سود بدن؟ :confused:
دوست عزیز بحث نوبتی بودن بازدید هنوز پابرجاست . چک کنید بعد اطلاعات بدید

yp097

Registered User
لایک‌ها
146
سه خبر امروز :

عضو مجمع تشخیص مصلحت **** از آغاز واگذاری مدیریت سهام عدالت به مردم خبر داد و گفت: ارزش هر سهام عدالت بیش از دو میلیون تومان است.
http://ibena.ir/Default.aspx?PageName=News&ID=17282&language=1&title

رییس سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد که با صدور صورت حساب سهام عدالت مردم از امروز مالک مجازی سهام خود می‌شوند ضمن اینکه چهار دهک جامعه از امروز ۵۳۰ هزار تومان از محل سود سهام برایشان شارژمی‌شود.

http://ibena.ir/Default.aspx?PageName=News&ID=17286&Language=1&title

وزیر امور اقتصادی و دارایی با اعلام دو خبر خوش برای دارندگان سهام عدالت، گفت: اول اینکه ۵۰ میلیون نفر مشمولان سهام عدالت از اواخر سال ۹۶ سالانه سود دریافت می کنند و دوم اینکه ارزش اولیه سهام واگذار شده حدود ۲ برابر شده است.
http://ibena.ir/Default.aspx?PageName=News&ID=17285&Language=1&title
من نمیدونم یک میلیون تومن بعد ده سال بشه دو میلیون کجاش خبر خوشه ؟
شایدم من معنی خبر خوش رو درست متوجه نشدمo_O

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,814
كسايي كه اصلا ثبت نام نكردن چي؟
فعلا از دادن ، قسط 400 تومن راحت شدن :D
شاید دوباره اعلام کنند برای ثبت نام منتظر باشند
سهام عدالت فقط برای سرپرست خانوار ها هست یا نه ؟
برای تمام کسانی که تا از 84 تا 85 ثبت نام کردند، کد ملیشون تو سیستم هست، زدی وارد شدی داری در غیر این صورت خیر
شایدم من معنی خبر خوش رو درست متوجه نشدمo_O

پس اون قسمت که افراد به صورت مجازی صاحب بخشی از سهامشون شدن ، چی میگید
به صورت مجازی= خیالی :D

hostironi

Registered User
لایک‌ها
22
دوست عزیز بحث نوبتی بودن بازدید هنوز پابرجاست . چک کنید بعد اطلاعات بدید
اون زمان من چک کردم آزاد بود. برای 8 کد ملی مختلف هم چک کردم که هر کدوم رقم سمت راستش با یک دیگه فرق داشت
احتمال دادن به این که من تونستم با کد ملی متفرقه وارد بشم کار سختی نبود.فقط کافی بود به ساعت ارسال و متن پست من کمی دفت می کردین.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,549
پس اون قسمت که افراد به صورت مجازی صاحب بخشی از سهامشون شدن ، چی میگید
به صورت مجازی= خیالی :D
سودی که خودشون بردن واقعی بوده
اسماً نفری یه میلیون به مردم دادن. بعد با این سهام فرضی سهام شرکت خریدن. چند تریلیون سود کردن. بعد اومدن میگن قسط سهام تون رو بدین ، مجازی صاحب سهام میشین.. خر تو خریه

یه کاغد پاره دست مردم دادن نوشته یه میلیون. نه میتونی خرید و فروش کنی نه باهاش کار کنی سودی کسب کنی ... بعد 10 سال میگن 532000 تومن سود کردی 472000 تومن بده تا صاحب مجازی سهام شی..

یه سایت فارکس بود موقع ثبت نام 30 دلار بهت میدادن، اما نمی تونستی اون پول رو برداشت کنی. با اون 30 دلار می تونستی کار کنی اگه تونستی 30 دلار و رو بکنی 90 دلار میتونستی سودی رو که به دست اوردی (30-90) رو برداشت کنی...
این معلوم نیست چیه

amme joon

Registered User
لایک‌ها
2,941
چیزی که نمیدن هیچ ، 468 تومنم باید بدیم:general304: . اگه ندیم حتما ازمون شکایت هم میکنن

Store-buy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام
زمان ثبت نام تا کی هست؟

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
سهام بانکهای اروپایی و امریکاییه . هرسال یکی دو درصد بیشتر سود نداده

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,814
سهام عدالت یا کلاه برداری
خوب و با تانی و تامل به افشاگری عضوهیات علمی دانشگاه توجه فرمائید.
وخودتان قضاوت کنید:

*پشت پرده سود سهام عدالت*

از فردا مردم با شوک رو به رو خواهند شد، اما چرا؟
1- با ورود به سامانه اعلام شده با عنوان "سهام عدالت" به صفحه مقررات سامانه وارد خواهید شد. در همان بند اول به صراحت آمده "اين سامانه براي مشاهده صورتحساب و تسويه بدهي مشمولين سهام عدالت مي‌باشد".
مراجعین محترم دقت کنند، آنچه گفته شده، "تسویه بدهی"، و نه "پرداخت سود" سهام عدالت است.

2- پس از آن با رد کردن مراحل استعلام به صفحه ای خواهید رسید که در آن صورتحساب و عدد سود باقی مانده در طی 10 سال گذشته، مشاهده می شود.
در عمده موارد که سودی توسط مردم دریافت نشده باشد، و سال دریافت سهام سال 85 باشد، عدد سود 532 هزار تومان محاسبه شده است. این پول نتیجه انباشت حدود 10 سال، یعنی 120 ماه، سود این برگه سهام می باشد.

3- در مرحله همان صفحه مشاهده تسویه حساب، ذیل برگه اعلام سود، در گزینه اول توضیحات اینگونه گفته شده که: اکنون شما به مبلغ 532 هزار تومان دارایی دارید، که ارزش واقعی آن به مراتب بالاتر است، در صورت تمایل می توانید با پرداخت 468 هزار تومان، مالک کل سهام تخصیص یافته شوید.
با فشردن دکمه "صدور قبض پرداخت" شما به مرحله بعدی راه خواهید یافت.

4- حالا شما مختار هستید تا از مبلغ حداقل 10 هزار تومان تا کل مبلغ، یعنی 468 هزار تومان، بدهی خود نسبت به مبلغ کل سهام، یعنی 1 میلیون تومان را تسویه کنید.
با وارد کردن عدد کل مبلغ بدهی، یعنی 468 هزار تومان، شما به صفحه آخر وارد خواهید شد، جایی که شما با یک شناسه اختصاصی می توانید به واسطه شماره حساب سیبا خزانه داری کل کشور، بدهی خود را تسویه کنید.
در ادامه صفحه آخر نوشته شده: پرداخت اين قبض صرفا با در اختيار داشتن شناسه پرداخت يا بارکد فوق و مبلغ انتخابی امکانپذير مي باشد و از شما درخواست مي شود به اطلاعيه هاي آتي سازمان خصوصي سازي در سايت www.samanese.ir مراجعه نماييد.

5- اما سود ادعایی که دولت یازدهم مدعی بود، چه می شود؟!
مبلغ سود دریافتی هر نفر از ارزش مبلغ 1 میلیونی سهام، طی مدت 120 ماه، 530 هزار تومان برآورد شده است. یعنی ماهیانه، چیزی حدود 4 هزار و 433 تومان. و این یعنی شما با پرداخت 468 هزار تومان بدهی خود، از اسفندماه سال آینده یعنی سال 1396 (مطابق وعده رئیس کل سازمان خصوصی سازی)، می توانید ماهیانه مبلغی نزدیک به 4 هزار 500 تومان سود خود را بصورت مستقیم دریافت کنید.

6- با یک برآورد نصفه و نیمه، متوجه خواهید شد که دولت یازدهم، قصد دارد با جمع آوری عدد تقریبی 400 هزار تومان از 50 میلیون سهامدار، عددی معادل 20 هزار میلیارد تومان را از مردم جمع آوری کرده و از اسفندماه سال 96 (مطابق وعده رئیس کل سازمان خصوصی سازی) یعنی یکسال بعد، به مشمولین سود پرداخت کند.

7- در شرایط فزایند رکود، بیکاری، گرانی و ایام نزدیک به سال جدید، آیا این الگوی رفتار با مردم، تنها به تخریب دست آوردهای دولت قبل ختم خواهد شد، یا اهداف بسیار کلان تری در پس این اقدامات نهفته است؟!

مردم باید بدانند نحوه مدیریت اکنون سهام عدالت و شکل توزیع سود آن، مطابق هیچ کدام از الگوهای تعیین شده در سند چشم انداز دولت قبل نبوده و نیست.
دکتر قاسم عباسی عضوهیات علمی دانشگاه

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,814

همانطور که در تصویر بالا مشاهده مکنید
هر کی سهام عدالت گرفته ،عوض دریافت سود، باید این 468 هزار تومان به حساب خزانه دولت در بانک ملی پرداخت کنه :D

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
حالا چی کار. کنیم دقیقا

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
میخوان سود بدن یا قسط بگیرن؟ بدهکارمون نکنن
باید بهشون گفت شما جیب ما رو نزن سهام عدالت بخوره تو فرق سرتون

تا الان که 10 سال گذشته سودش شده 492 هزار تومان، 10 سال دیگه هم بگذره و 500 تومان باقیمونده رو هم از

سود پرداختی اون 60 تا شرکت تصفیه کنن میشه 1 میلیون تومان، اونوقت توی 10 سال آینده این یک میلیون به چه

دردی میخوره، باهاش میشه خروس قندی بخری، اصلاً ارزش یک میلیون تومان در پایان سال دهم چقدره با این تورم،

جمع کنید این بساط مسخره بازی و شو تبلیغاتی رو.

بالا