برگزیده های پرشین تولز

سهام عدالت

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
هنوز نه
موقع انتخابات ریاست جمهوری، برای رای دادن و کشیدن پای صندوق، خبری میشه... ;)... :D
ممنون از پاسختون
یه سوال خصوصی : شما چی میزنین همیشه انقدر خوشحالید یعنی 9 ساله من تو این فاروم هستم یه روز شما رو ناراحت ندیدم

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,808
ممنون از پاسختون
یه سوال خصوصی : شما چی میزنین همیشه انقدر خوشحالید یعنی 9 ساله من تو این فاروم هستم یه روز شما رو ناراحت ندیدم
ساقی ماورایی، جنس از عرش اعلی میاره... ;)... :D
دو یا سال قبل تاریخ فوق بعنوان مهمان از فروم استفاده می‌کردم... :D
زمانی که پی تی بخش ماهواره و ریسور داشت... ;)... :D

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,521
درود

من هم یکی از این سهامداران هستم، البته از امروز صبح شدم به لطف خدا و یاری دوستان همیشه در صحنه! :)
یعنی قبلا تو سایت samanese برای شما میزد سهام عدالت ندارید ؟

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
یعنی قبلا تو سایت samanese برای شما میزد سهام عدالت ندارید ؟
درود
نه همیشه می زده که داشته ام. تنها اینکه به جای پنجشنبه ،جمعه واریز شد بدون اینکه هیچ کاستی بوده باشد یا نوشته ای یا شماره ای افزوده باشم. از این جهت تا پایان روز پنجشنبه در گروه انهایی که به حسابشان واریز شد قرار نمی گرفتم. تنها از این جهت گفتم.

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
درود
نه همیشه می زده که داشته ام. تنها اینکه به جای پنجشنبه ،جمعه واریز شد بدون اینکه هیچ کاستی بوده باشد یا نوشته ای یا شماره ای افزوده باشم. از این جهت تا پایان روز پنجشنبه در گروه انهایی که به حسابشان واریز شد قرار نمی گرفتم. تنها از این جهت گفتم.
العان امکان خرید سهام عدالت هست؟

dream ocean

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
سجام ضروریه برای واریز سود؟

Adobe Audition

Registered User
لایک‌ها
89
اگر واقعا عدالتی در کار میبود باید در حال حاضر با این اوضاع بسیار داغان اقتصادی به هر سهامدار حداقل مبلغ 1 میلیون تومان داده میشد! چقدر بده که میگویند ایران کشوری غنی از لحاظ منابع سوختی است! اینهمه چاه نفت در این 40 سال یکی یکی سبز شدند ولی پول حاصل از فروش این نفت و گاز و طلا کجا رفت؟ ما فقط ثروتمند شدن عجیب و غریب یک عده خاص در ایران را شاهد بودیم با چندین حساب بانکی وصدها ملک در خارج از ایران! حالا برای فیلم بازی کردن که مردم فکر کنند واقعا بدنبال مفاسد اقتصادی هستند میگویند ما حسابهای بانکی و دادو ستدهای کلان را زیر نظر داریم...طرف اصلا 99درصد مال و اموالش خارج از ایرانه! چیو دقیقا زیر نظر داری؟ کسی از کار خودتان سردرنیاورد؟

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,808
دو بانک ملی و تجارت، کارت اعتباری میدهند

تا آخر اردیبهشت همه بانک‌ها کارت اعتباری سهام عدالت صادر می‌کنند

با توجه به اینکه در راستای صدور کارت اعتباری سهام عدالت تاکنون تنها دو بانک ملی و تجارت اعلام آمادگی کرده‌اند و در حال صدور این کارت به متقاضیان هستند، معاون وزیر اقتصاد از ورود سایر بانک‌ها به ارائه کارت اعتباری سهام عدالت تا اردبیشهت سال جاری خبر داد

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,808

salamatfa

Registered User
لایک‌ها
163
توی سامانه سعدی 60 درصد سهام رو برای فروش گذاشتم. نوشته در صف
پس کی فروش میره
کسی میدونه

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,808
کدام گروه از سهامداران سهام عدالت کارت اعتباری دریافت نمی‌کنند؟

سخنگوی ستاد سهام عدالت:
🔹به کسانی که سهام خود را فروخته اند کارت اعتباری تعلق نمی‌گیرد. یعنی از مجموع ۴۹ میلیون نفر، سه میلیون و دویست هزار نفری که سهام خود را فروخته اند، کارت اعتباری دریافت نمی‌کنند.
🔹 بر اساس تصمیمی که گرفته شده قرار است که اگر این تسهیلات تا یک ماه بازپرداخت شود، هیچ گونه هزینه مالی نداشته باشد. اما بعد از گذشت یک ماه به وام‌های سه ساله، سود ۱۸ درصد تعلق بگیرد.
🔹 از مجموع افرادی که قصد فروش داشته اند، سه میلیون و ۲۰۰ هزار نفر سهام خود را فروخته اند و بیش از ۱۳ هزار میلیارد تومان نیز وجه آن را دریافت کرده اند.

Masood1996

Registered User
لایک‌ها
180
از سامانه کارگزاری مفید اول اسفند درخواست فروش زده بودم و هنوزم پرداخت نکردن، لغو کردم که برم از بانک بگیرم، اگه بانک بدتش

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,808
دریافت کنندگان کارت اعتباری سهام عدالت از بانک ملی ایران می توانند اعتبار موجود در کارت خود را در فروشگاه های طرف قرارداد با این بانک مصرف کنند.

http://www.ibena.ir/news/123377/

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,808
۱۰ مرحله دریافت کارت اعتباری سهام عدالت

🔹مقرر شده که به ازای هر برگ سهام عدالت یک میلیون تومانی ۱۴ میلیون اعتبار و برای هر برگ سهام عدالت ۵۰۰ هزار تومانی هفت میلیون تومان اعتبار در کارت‌های سهام عدالت لحاظ شود.
🔹نحوه دریافت کارت‌های اعتباری با پشتوانه سهام عدالت و بازپرداخت آن در ۱۰ مرحله به شرح زیر است:
۱.ثبت‌نام، در سامانه سجام احراز هویت شوند که این فرآیند به صورت غیرحضوری قابل انجام است.
۲.پس از ارائه درخواست به بانک‌ها و دریافت کارت اعتباری، افراد می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های مشخص‌شده، اقدام به خرید تا سقف در نظر گرفته‌شده در کارت اعتباری خود کنند.
۳.ضمانت این کارت‌های اعتباری، برگه‌های سهام عدالت است و نیازی به سایر مدارک جهت ضمانت و توثیق کارت نیست؛
۴.سهامداران برای احراز شرایط دریافت کارت‌های اعتباری به هیچ عنوان نیاز به مراجعه حضوری به بانک‌ها ندارند.
۵.چنانچه سهامداران نتوانند به تعهدات خود در قبال بازپرداخت مبالغ کارت‌های اعتباری عمل کنند، سهام عدالت آن‌ها توسط بانک به فروش می‌رسد.
۶.اگر سهام‌داران توانستند تا یک ماه مبلغ را به بانک بازگردانند، این مبلغ قرض‌الحسنه خواهدبود اما اگر از یک ماه عبور کرد و مبلغ را پرداخت نکردند، این اعتبار به تسهیلات سه ساله تبدیل خواهدشد.
۷.در حال حاضر دو بانک ملی و تجارت به صورت الکترونیکی به سهامداران عدالت، کارت اعتباری ارائه می‌دهند.
۸.تمهیداتی در نظر گرفته شده تا در صورت امکان از کارت اعتباری فیزیکی استفاده نشود و خریدها از طریق کیوآرکد انجام شود.
۹.نرخ سودی که برای این کارت‌های اعتباری در نظر گرفته شده، ۱۸ درصد است، اما اگر مصرف‌کننده این کارت‌ها تا آخر هر ماه مبلغ کارت را تسویه کند، هیچ سودی از او هم گرفته نمی‌شود.
۱۰.افرادی که از طریق بانک ملی اقدام می‌کنند باید به «سامانه ایوا» و افرادی که از طریق بانک تجارت اقدام می‌کنند باید به «سامانه زمرد» مراجعه کنند.

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,808
منظور از وام سهام عدالت

اعتبار خرید است نه پول نقد

از فروشگاه‌های زنجیره‌ای مثل افق کوروش و رفاه و وین
خورد و خوراک یا وسایل منزل خرید و تهیه کنید

مبلغ این اعتبار هم نصف ارزش سود سهام عدالت است

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,808
نمونه فعال سازی این اعتبار خرید در اپلیکیشن بله در گوشی موبایل

Screenshot_۲۰۲۱۰۴۱۵_۱۵۵۸۳۹.jpg
Screenshot_۲۰۲۱۰۴۱۵_۱۵۵۸۵۶.jpg

Screenshot_۲۰۲۱۰۴۱۵_۱۵۵۹۱۱.jpg

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,808
مبلغ وام سهام عدالت (اعتبار خرید)
تعداد اقساط،مبلغ هر قسط

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,721
دوستان یه سوال
الان متن زیر، قسمت بولد شده به چه معناست
این اعتبار تنها در فروشگاه های فلان و تمام پذیرندگان دستگاه پوز سداد که دارای QR code هستند قابل استفاده است
این دستگاه پوزی که نوشته، با دستگاه های پوز معمولی فرق داره ؟
اگه یه شرکت مواد غذایی پوز داشته باشه، میشه از اون کارت کشید ؟

تشکر.

sufivand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
الان بخوام سهام رو بفروشم چیکار باید بکنم ؟ صجام باید ثبت نام کنم ؟ اجبراریه ؟

بالا