برگزیده های پرشین تولز

سوئدی و یادگرفتن زبان سوئدی

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
سلام دوستان :)
کی میدونه چطوری میشه زبان سوئدی رو سریع یاد گرفت ؟ منابعی چیزی ، نرم افزاری که تلفظ های رو داشته باشه و ...

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
منابع که فقط رزتا استون هست و پیمسلر که باید انگلیسی بدونی!

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
حاجی اینگیلیسی که میدونم در حد بنز ! یا یه کم اینور تر اونور تر !رزتا استون ورژن 3 ش رو براش ماژول سوئدی پیدا نکردم برای ورژن 2 ش پیدا کردم اونم فقط یک لول اه خیلی هم جالب به نظر نمیرسه نسبت به ورژن 3 ش که قبلا یه خورده با فرانسش ور رفته بودم ، پیمسلر که نمیدونم چیه ولی خدا خیرت بده اگر چیز درست درمون داری لینک بده دانلود کنیم :)

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
پیمسلر براساس متد صوتیه.
یه چیز مثل نصرت برای انگلیسیه ولی فقط بیسش زبان انگلیسیه و برای همون گفتم باهاس انگلیسی بدونی.
شب یه چپترش برات آپ میکنم.
خواستی آدرس بده برات میفرسم.
**********************************************************************************

آموزش مكالمه زبان پيمزلر كه در مورد آموزش زبان انگليسي در ايران بنام روش زبان نصرت شناخته شده است يكي از قوي ترين و كاملترين روشهاي موجود در زمينه فراگيري زبان مي باشد .

اگر تا اندازه اي به زبان انگليسي مسلط باشيد، اين دوره آموزشي از سطح مبتدي تا عالي، بدون استفاده از كتاب، شما را در يادگيري زبان سوئدی كمك خواهد كرد.

در ابتدا مكالمه اي پخش ميشود، سپس روي تك تك لغات و جملات مكالمه تاكيد شده و معني و طرز تلفظ آنها آموزش داده ميشود.

اين دوره آموزشي در سه سطح ارائه شده كه هر كدام شامل 30 درس جداگانه ميباشد

آموزش مكالمه زبان بصورت كلمه به كلمه و تكرار كلمات همراه با گوينده و ساختن جمله با كلمات بيان شده در حافظه موقت قرار گرفته و تكرار در ادامه دروس و يادآوري آنها در فواصل زماني تعيين شده با عث مي گردد اطلاعات از حافظه موقت به حافظه اطلي منتقل گردد و محفوظات ماندگار شوند .

در اين روش با صرف زمان حداكثر روزي يك ساعت بعد از گذشت 90 روز آموزش هر زبان را به راحتي فرا خواهيد گرفت. فايل دروس به فرمت صوتي مي باشد و در تمامي دستگاههاي بخش صدا ( وي سي دي خانگي - دستگاه پخش سي دي ماشين و يا خانه - MP3 پلير - و ... ) و كامپيوتر قابل اجراء مي باشد.

بر پايه ی تحقيقات دکتر پيمزلر زبانشناس و محقق دانشگاه يو سی ال ای طراحی شده.

مهمترين وجه تمايز اين متد از ديگر روشها :

* ياد آوری بين زمانی مندرج ( بر پايه ی قوای ذهنی و به خاطر سپری اطلاعات جديد در بزرگسالان)

* اصل پيش بينی (پرسش از دانشجو بر اساس آموخته های جديد).

برنامه بر پايه ی يادگيری زنده: بکار گرفتن دانشجو در موقعيتهای روزمره و واقعی برای يادگيری و تمرين آموختهاست درست بمانند اينکه در کشور بيگانه حضور فيزيکی داريد. بر اساس اين روش در هر زبانی يک هسته ی کلامی وجود دارد که با فراگيری مجموعه ی لغاتی که بيشترين و ضروريترين کاربرد را در هر زبانی دارند ميتوان بی آنکه مغز را با لغات غير ضروری و اطلاعات غير کاربردی انباشته کرد زبان را آموخت.

اين دوره در اصل روي سه پكيج جداگانه و 90 درس مربوطه، مجموعا روي 48 CD صوتي ارائه ميشود.ما برای راحتی شما آنرا بصورت فایلها فشرده که بالاترین کیفیت را دارا میباشد تقدیمتان خواهیم کرد تا براحتی بتوانید در همه جا از آن استفاده کنید.

شما میتوانید به راحتی و به کمک این مجموعه زبان سوئدی را یاد گرفته و به راحتی صحبت کنید

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
Muhammadinfo
من کلا با نصرت حال نمیکنم :D نمیدونم چرا شاید چون کلاسهای تندخوانیش کلا شارلاتان بازی بیش نبود و یادمه که چه جور تبلیغات کذبی در مجله دانستنی ها (مجله محبوب دوران نوجوانی من ) میکرد باعث شد که من کلا اعتمادم رو به این مردک از دست بدم ! چون من اینترنت پرسرعت دارم و همینطور اکانت رپیدشیر اگر لینک های رپید شیر این کرس رو دارید بهم بدید خیلی ممنون میشم :) میخوام ببینم کلا میتونم باهاش رابطه برقرار کنم یا نه !

shahre_ahanin
جان مرسی بابت لینک هان میشه یه توضیحی در موردشون هم بدید ؟ یکیش که یه سایت کاملا سوئدی اه که من سر در نمیارم یکیشم مثل tell me more اه یه خورده تحت وب ! :D

Last edited:

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
آقا من اینو گیر اوردم فکر کنم چیز خوبی باشه Pimsleur اه :

کد:
http://rapidshare.com/files/92397372/Pimsleur_-_Swedish_-_Compact.part1.rar 
[URL]http://rapidshare.com/files/92398692/Pimsleur_-_Swedish_-_Compact.part2.rar[/URL]

guitar_player

Registered User
لایک‌ها
0
i have created software for practicing Persian words from swedish, it can be used in both directions so you can practice swedish with it also (or any language). l

there is software for computer and for mobile phone (java), i use it my self and IT IS EXCELLENT!

my word list is now about 500 words, no more writing words on paper :)l

ماهستیم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کاربر پتان در پی تی سوئدی بلده
ازایشون کمک بگیرید

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
shahre_ahanin
جان مرسی بابت لینک هان میشه یه توضیحی در موردشون هم بدید ؟ یکیش که یه سایت کاملا سوئدی اه که من سر در نمیارم یکیشم مثل tell me more اه یه خورده تحت وب ! :D

والا سایت آموزشی دیگه، :D توضیحش سخته!

i have created software for practicing Persian words from swedish, it can be used in both directions so you can practice swedish with it also (or any language). l

there is software for computer and for mobile phone (java), i use it my self and IT IS EXCELLENT!

my word list is now about 500 words, no more writing words on paper :)l

ok now how can we download the program that you created?

ladda ner ??

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
H-R عزیز الان برید اینجا... http://www.digitalasparet.se/index.htm

وسط صفحه زده که Lyssna och läs الان رو هر کدام از رنگ های آبی که زیرش هست رو بزنید!!تلفظ هم داره،

حالشو ببرید! :D

guitar_player

Registered User
لایک‌ها
0
picture
2qbwuax.jpg

files: http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=other&file=farsi_practice.zip

three programs, two are for your desktop pc, one for your mobile phone, the picture shows how it looks and the mobile phone application on emulators, you have no use of farsi_writer since you have Persian keyboard

the *.far files are textfiles you can open them with Microsoft word and add/delete words, you can change to *.txt if you want, i use *.far so it is linked to word and not notepad

the best program is the mobile phone program, you can practice words everywhere

let me know how it works :)l

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
بالا