برگزیده های پرشین تولز

سوالی پیرامون پارک دامنه

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,246
سلام
یه سوال دارم ازتون که شاید مسخره به نظر بیاد :blush:

میخواستم بدونم که وقتی یک دامین رو پارک میکنیم از نظر ایندکس در موتورهای جستجو با دامین اصلی تفاوتی نداره؟

مثلا به فرض مثال اگه یه دامنه رو روی دامنه istgah.com پارک کنیم آیا مطالب سایت از طریق دامنه پارک شده ایندکس میشود و در نتایج جستجو نمایش داده میشود؟!

ممنون

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,246

dr.v4ndal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مثلا به فرض مثال اگه یه دامنه رو روی دامنه istgah.com پارک کنیم آیا مطالب سایت از طریق دامنه پارک شده ایندکس میشود و در نتایج جستجو نمایش داده میشود؟!

تاثیر گزار است و در گوگل ایندکس می شود.

m_designer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من چند دامنه رو روی یک دامنه اصلی پارک کردم / میخواستم بدونم گوگل ایندکس میشه یا نه ؟
تو همین فروم دیروز یکی به من گفته نمی شه!
ببینید این مشکل ممکنه برای خیلی پیش اومده باشه / لطفا جواب کامل و درستی در این خصوص بدید و بگید میشه چکار کرد که گوگل دامنه رو بهتر بشناسه و .... . ؟
مرسی

sababazar

Registered User
لایک‌ها
7
سلام
تا جایی که من میدونم میگن رتبه رو میاره پایین
چون گوگل مطالب تکراری رو ایندکس نمیکنه اگه هم ایندکس کنه در پایین صفحاتش جا میده
اون عزیزی که میگه روی ایستگاه پارک کنم هم بهش بگم تو اجازه نداری که پارک کنی
چطوری میخوای اخه پارک کنی ؟
حالا اگه یه طورایی پارک کردی این رو بدون که یه سایت تقریبا اسپم حساب میشی و چون رتبه بسیار پایین تری نسبت به سایت های مشابه داری در صفحات ده به بعد گوگل هستید.در صورتی میتونید موفق باشید که دامنه ای که میخواید پارک کنید از رتبه مناسبی برخوردار باشه تا بتونی کار بکنی

با تشکر
محسن - مدیر اریسفا:D
وبلاگدهی اریسفا

mahallat

Registered User
لایک‌ها
30
با سلام
دوست گرامی من کلا با نظر کللیه دوستان مخالف هستم
پارک دامین رتبه را پایین نمی آورد چرا که بسیاری از وب سایت های بزرگ با دامین های مختلفی بالا می ایند مثل خود گوگل که با دامین هر کشوری لود می شه.
در مورد ایندکس هم خیر ،همون دامین اصلی شما ایندکس می شود.
پارک دامین از اسمش مشخص هست روی یک دامین پارک می شه تا محتوایات همون دامین را روی دامین دیگر هم نشون بده .
در ضمن باعث کاهش ترافیک و رنکینگ هم نمی شود.

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
سلام
تا جایی که من میدونم میگن رتبه رو میاره پایین
چون گوگل مطالب تکراری رو ایندکس نمیکنه اگه هم ایندکس کنه در پایین صفحاتش جا میده
اون عزیزی که میگه روی ایستگاه پارک کنم هم بهش بگم تو اجازه نداری که پارک کنی
چطوری میخوای اخه پارک کنی ؟
حالا اگه یه طورایی پارک کردی این رو بدون که یه سایت تقریبا اسپم حساب میشی و چون رتبه بسیار پایین تری نسبت به سایت های مشابه داری در صفحات ده به بعد گوگل هستید.در صورتی میتونید موفق باشید که دامنه ای که میخواید پارک کنید از رتبه مناسبی برخوردار باشه تا بتونی کار بکنی

با تشکر
محسن - مدیر اریسفا:D
وبلاگدهی اریسفا

ایستگاه رو مثال زد
icon8.gif

تبلیغ هم جاش تو امضاست :rolleyes:

fcbarcairan

Registered User
لایک‌ها
227
با سلام
دوست گرامی من کلا با نظر کللیه دوستان مخالف هستم
پارک دامین رتبه را پایین نمی آورد چرا که بسیاری از وب سایت های بزرگ با دامین های مختلفی بالا می ایند مثل خود گوگل که با دامین هر کشوری لود می شه.
در مورد ایندکس هم خیر ،همون دامین اصلی شما ایندکس می شود.
پارک دامین از اسمش مشخص هست روی یک دامین پارک می شه تا محتوایات همون دامین را روی دامین دیگر هم نشون بده .
در ضمن باعث کاهش ترافیک و رنکینگ هم نمی شود.

تایید میشه گوگل پارک دامنه را متوجه میشه و دامین پارک شده را ایندکس نمیکنه اما بینگ و یاهو این کارو میکنند(اینو تست کردم )

mahallat

Registered User
لایک‌ها
30
تایید میشه گوگل پارک دامنه را متوجه میشه و دامین پارک شده را ایندکس نمیکنه اما بینگ و یاهو این کارو میکنند(اینو تست کردم )

این خیلی خوب هست و بد روزگار اونجا هست که هیچ کس از یاهو و یا بیگ وارد وب سایت نمی شه و همیشه گوگل منبع اصلی هست.

بالا