• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سوال درباره UTorrent و دانلود با آن

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

یک اتفاق جالب برای من با دانلود به صورت تورنت پیش اومده نمی دونم کجا مطرحش کنم گفتم اینجا بگم شاید کسی دلیل منطقی داشته باشه یا کمکی بتونه بکنه :)

من مدتی هست که دارم با تورنت شبانه عکس های دکستاپی و ... دانلود می کنم ولی امشب که دقت کردم دیدم عکس هایی رو داخل فایل دانلودی میاره و حتی دانلودش هم می کنه و بعد از تکمیل شدن تورنت اون عکس دیگه نیست با این که دانلودشم کردم ؟!

مثلا یک عکس 500 کیلوبایتی از ویدال به صورت کامل دان کردم بعد به خاطر کاری کپیش کردم در دکستاپ و بعد از دانلود کامل فایل ها رفتم و دیدم اصلا اثری از این عکس نیست (و چند عکس دیگه که در همین فولدر دیده بودم) حتی با شماره همین عکس توی فولدر دانلودش عکس دیگه ای دارم ؟!!!

کسی می دونه مشکل از چیه نمی شه این عکس ها رو که دانلود کردم نگهشون داره برام ؟ با یو تورنت 3.3.1دانلود انجام می دهم

این احتمال رو می دهم که به خاطر هم اسم بودن پاکش می کنه با این که اون عکس جزو دانلودهاش نیست ! راهی وجود داره که یک فولدر بتونه خودکار اسم فایل های هم نام رو حفظ کنه یا تغییر نام بده در این مورد ؟

ببخشید سرتون رو به درد آوردم اگه کسی می تونه دلیل یا راهی جلوی پام بگذاره مرسی :happy:

rasoooli

Registered User
لایک‌ها
325
هنوز مشکلتون حل نشده ؟
احیانا مشکل ویروس که ندارید ( سیستمی و مخفی کردن فایل ).

Last edited:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
هنوز مشکلتون حل نشده ؟
احیانا مشکل ویروس که ندارید ( سیستمی و مخفی کردن فایل )

سلام دوست من

نه ویروس که فکر نکنم داشته باشم , احساس می کنم یک سری عکس دانلود می شه که نباید توی اون پکیج عکس دانلودی باشه ( بالا مثال زدم ) ولی تورنت دانلود می کنه و بعدش که دانلود کامل می شه اون رو با عکسی که داخل پکیج هست عوض می کنه ( یعنی دانلود می شه یک بار ولی دوباره روش یک عکس دیگه که در اصل باید باشه جایگزین می شه ) الان دارم تست می کنم یک فایل عکس برای دانلود گذاشتم و بعد از رسیدن به 50% فولدرش رو کپی کردم به جایی دیگه و گذاشتم فایل کامل بشه تا دوباره این مورد رو چک کنم :)

شاید تورنت نوعی ویژگی دانلود آفلاین داشته باشه , البته از نوع آنلاینش ( دوستانی که دانلود آفلاین کردند می دونند چی می گم :blush: )

payamb

Registered User
لایک‌ها
434
به غیر از عکس قایل دیگری دانلود کن ببین بازم این مشکل داری...

_Nera_

Registered User
لایک‌ها
741
نمی دونستم باید کجا مطرحش می کردم اما:
من چند وقتیه که وقتی نرم افزار تورنت رو باز می کنم که دانلود کنم دیگه تو هیچ سایتی نمی تونم برم!
باید حتما ری استارت کنم بعد مشکل حل میشه.
پینگ که میگیرم میبینم سند و رسیو دارم اما سایت باز نمی کنه و فقط دانلود !
کسی چنین مشکلی واسش پیش اومده؟

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
به غیر از عکس قایل دیگری دانلود کن ببین بازم این مشکل داری...

امتحان نکردم ولی اگه در بقیه موارد هم این مشکل باشه که دیگه فاجعه هستش :D
ممنون تست می کنم:happy:

نمی دونستم باید کجا مطرحش می کردم اما:
من چند وقتیه که وقتی نرم افزار تورنت رو باز می کنم که دانلود کنم دیگه تو هیچ سایتی نمی تونم برم!
باید حتما ری استارت کنم بعد مشکل حل میشه.
پینگ که میگیرم میبینم سند و رسیو دارم اما سایت باز نمی کنه و فقط دانلود !
کسی چنین مشکلی واسش پیش اومده؟

دوست من شاید برنامه شما تمام سرعت اینترنت رو به خودش اختصاص می دهد و مشکل ایجاد می کنه شما وقتی این مشکل پیش اومد برنامه رو ببندید و حتی از Quickstar ( منوی کوچیک کنار ساعت ) هم تست کنید که بسته شده باشه سپس یک سایت باز کنید .

اگر یک بار هم برنامه رو پاک کنید دوباره نسخه آخرش رو بریزید شاید مشکل حل بشه

_Nera_

Registered User
لایک‌ها
741
امتحان نکردم ولی اگه در بقیه موارد هم این مشکل باشه که دیگه فاجعه هستش :D
ممنون تست می کنم:happy:

دوست من شاید برنامه شما تمام سرعت اینترنت رو به خودش اختصاص می دهد و مشکل ایجاد می کنه شما وقتی این مشکل پیش اومد برنامه رو ببندید و حتی از Quickstar ( منوی کوچیک کنار ساعت ) هم تست کنید که بسته شده باشه سپس یک سایت باز کنید .

اگر یک بار هم برنامه رو پاک کنید دوباره نسخه آخرش رو بریزید شاید مشکل حل بشه

تمام این کارها رو کردم. برنامه رو که میبندم هم کار نمی کنه.
یه ربع که به کامپیوتر دست نمی زنم بعد میشه سایت باز کرد!!!

m0st4f4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام دوستان

یک اتفاق جالب برای من با دانلود به صورت تورنت پیش اومده نمی دونم کجا مطرحش کنم گفتم اینجا بگم شاید کسی دلیل منطقی داشته باشه یا کمکی بتونه بکنه :)

من مدتی هست که دارم با تورنت شبانه عکس های دکستاپی و ... دانلود می کنم ولی امشب که دقت کردم دیدم عکس هایی رو داخل فایل دانلودی میاره و حتی دانلودش هم می کنه و بعد از تکمیل شدن تورنت اون عکس دیگه نیست با این که دانلودشم کردم ؟!

مثلا یک عکس 500 کیلوبایتی از ویدال به صورت کامل دان کردم بعد به خاطر کاری کپیش کردم در دکستاپ و بعد از دانلود کامل فایل ها رفتم و دیدم اصلا اثری از این عکس نیست (و چند عکس دیگه که در همین فولدر دیده بودم) حتی با شماره همین عکس توی فولدر دانلودش عکس دیگه ای دارم ؟!!!

کسی می دونه مشکل از چیه نمی شه این عکس ها رو که دانلود کردم نگهشون داره برام ؟ با یو تورنت 3.3.1دانلود انجام می دهم

این احتمال رو می دهم که به خاطر هم اسم بودن پاکش می کنه با این که اون عکس جزو دانلودهاش نیست ! راهی وجود داره که یک فولدر بتونه خودکار اسم فایل های هم نام رو حفظ کنه یا تغییر نام بده در این مورد ؟

ببخشید سرتون رو به درد آوردم اگه کسی می تونه دلیل یا راهی جلوی پام بگذاره مرسی :happy:

شاید مشکل از نام پوشه هاست ، اسم پوشه هارو پارسی نذاشتی؟
من این مشکل رو با FDM داشتم وقتی پوشه نامش پارسی بود قاطی میکرد

بالا