برگزیده های پرشین تولز

سوال درمورد دستگاه دفع حشرات (برق یا باتری)

hamed73

Registered User
لایک‌ها
9
سلام به همگی
چند روزه که تبلیغات دستگاه های دفع پشه رو توی اینترنت میبینم
بعضی از دستگاه ها صوتی هستند بعضی الکترو مغناطیس و بعضی هردو سیستم را دارند.
جدیدا چند تا مدل دیدم که با باتری کار میکنند و میگن تا 20 متر مربع رو پوشش میدن
البته من روی متراژش حساس نیستم. همین که روشنش کنم و پشه ها نتونن بهم نزدیک بشن و کبابم کنن بسه.

من بعضی مواقع میرم باغ و زمین کشاورزی و اونجا هم که حتما میدونید پشه ها نوبتی ترتیب آدم رو میدن. خخخ
متاصفانه هرچی گشتم سایتی پیدا نکردم که این دستگاه ها رو نقد و بررسی کنه ببینیم تبلیغات درسته یا نه

از دوستان کسی هست که از این دستگاه ها خریده باشه و بدون تعصب بگه واقعا این دستگاه ها پشه ها رو دور میکنن یا نه؟

بیواسطه: دستگاه فراری دهنده پشه Mosquito-Away پشه کش صوتی

دستگاه فراری دهنده پشه باطری دار > بازارچه الکترونیکی Qbazar > محصولات

mojtabamir

Registered User
لایک‌ها
30
والا منم مثل شما زياد گير حشرات افتادم و راسش بخوايد هيچ كدام مثل همان توري هاي قديم ، جوابگو نيست!!!

روش هاي زيادي ديدم يكي همون روش هاي شيميايي و...سم پاشي و....استفاده از نور و كشنده هاي ولتاژ بالا و....

يكي هم همين روشهاي صوتي با فركانس هاي 7كيلوهرتز يا بعضي فركانس هاي خيلي بالاتر ميتونه رو بعضي حشرات اثر داشته باشد...اما نه به اين معني كه يكي ازينا بگيريد و همه فرار كنند!!...از همه مهمتر خيلي ازين مدل ها نبايد نزديك گوش انسان باشه درسته كه شنيده نميشه اما در طولاني مدت سر درد ميشيد. لزومي هم نداره بخريد ميتونيد يك اسيلاتور 555 و يك تويتر يا حتي بعضي نرم افزارهاي گوشي تست كنيد اگر جواب داد بخريد

بهرحال بهترين روش تركيب همه اين روشهاست..

rozmad

Registered User
لایک‌ها
308
سیستم الکترومغناطیسی فقط جنبه تبلیغاتی داره همه از سیستم مافوق صوت استفاده میکنند که نقشه های اونها به وفور در ابنترنت یافت می شود

hamed73

Registered User
لایک‌ها
9
همون مافوق صوت منظورمه
آیا صدایی که تولید میکنه واقعا پشه ها رو دور میکنه؟

rozmad

Registered User
لایک‌ها
308
دقیقا همینطورکه شما یه مکان با سر و صدای خیلی بلند رو تحمل نمیکنید و از اونجا خارج میشوید این بدبخت مادر مرده هم تاب تحمل نداره و میره یه مکان دیگه البته بایستی فرکانسی رو که انتخاب میکنید در محدوده شنوایی حشرات باشد و در ضمن اینقدر توان داشته باشد که برای آنها آزار دهنده باشد

hamed73

Registered User
لایک‌ها
9
میدونم طرز کارش چطوریه
میخوام بدونم کسی استفاده کرده و بهش جواب داده یا اینکه این هم مثل بقیه تبلیغات اینترنتی دروغه

میخوام از تجربه بقیه استفاده کنم

rozmad

Registered User
لایک‌ها
308
میدونم طرز کارش چطوریه
میخوام بدونم کسی استفاده کرده و بهش جواب داده یا اینکه این هم مثل بقیه تبلیغات اینترنتی دروغه

میخوام از تجربه بقیه استفاده کنم

سیستمی که با مافوق صوت کارمیکنه چیزی حدود 60 است که در غرب هم برای مصارف خونگی و هم برای مصارف صنعتی استفاده میشود البته الزاما برای پشته استفاده نمیشه چون این سیستم هم حشرات و هم خزندگان را دور میکند در خونه های پر از جونور غربیها کاربرد فراوان دارد
همچنین در مزارع برای دور کردن پرندگان و خرندگان استفاده میشود

hamed73

Registered User
لایک‌ها
9
عزیز میدونم که این سیستم خیلی کارآمده
میخوام بدونم کسی هست که از این دستگاه ها خریده باشه و ازش استفاده کرده باشه؟؟؟

mojtabamir

Registered User
لایک‌ها
30
من يك مدل رو گرفته بودم
يك مدل هم رو گوشي نصب ميشه كه اون هم تست كردم...

حقيقتش اونايي كه من باهاشون كار كردم معجزه نميكرد ، سيستم داخلشون هم واقعا ابتدايي هست يك اسيلاتور و يك پيزو...ولي يكي از دوستان داروخانه دار يك مدل خريداري كرده بود كه واقعا متفاوت بود ..كه خيلي هم گران....

بهرحال اگر اين سيستم اون چيزي كه شما ميخوايد ميبود ديگه چه كاري هست برا اين همه سمپاشي و ....ويا خرجي كه صرف تغييرات ژنتيكي يا كشتن لارو و..بخصوص در بحث مالاريا...خوب با يك اسيلاتور و يك پيزو حلش ميكردند دوست عزيز

نتيجه صحبتام اينه اگر به دانش الكترونيك تخصصي داريد ميتونيد يك اسيلاتور 555 يا هر اسيلاتور ديگري...با يك پيزو خريداري كنيد و خودتون بسازيد و يا از برنامه گوشي استفاده كنيد ، بعد بريد محل مدنظرتون ببينيد روشون اثر داره اگر داشت اونو تقويت كنيد و تعدادشون رو زياد...بهرحال اونايي كه تو بازار با قيمت هاي 30-40تومن و بازار مشترك هستند...مطئنا چيزاي خاصي نيستند اما بعضي مدلها بر اساس آزمايش هايي كه رو حشرات وپستانداران و..شده اين كارو ميكنند

نكته هم اينكه بهتره با وجود اينكه نميشه شنيد از نزديك بودن يا كنار گوش گذاشتن دوري كنيد

hamed73

Registered User
لایک‌ها
9
کسانی که قبلا خریدن نظر بدن دیگه
این کالا بدجوری داره تو اینترنت تبلیغات میشه

modj.ir

Registered User
لایک‌ها
136
قدیم ها جاهای مختلف نوشتم که :
فقط پشه ماده زمان تخم گذاری برای تغذیه تخم ها، نیش می زنه و خون می خوره. در این زمان وظیفه پشه نر این هست که جایی می شینه برای مراقبت از محیط اطراف. به محض دیدن خطری، 2 پای بلندش که توو هوا هست رو با فرکانس خاصی به حرکت در میاره و باعث ایجاد صدایی می شه که پشه ماده با شنیدن اون فرار می کنه. کافیه اون فرکانس رو تولید کنید تا پشه ماده اون طرف نیاد.
پرنده ها از صدای قرقی و موش و یعضی حشرات توو زمین از صدای پا و ... هر حیوانی به صدا حساس نیست، و اگر باشه، به صدای خاص خودش حساسیت نشون میده

jimi1100

Registered User
لایک‌ها
26
کل این تبلیغات یک دروغ و کلاهبرداری بیشتر نیست
بنده در آذر ماه سال 95 به دلیل مشکل موریانه منزل با این شرت تماس گرفتم.و با توجه به تبلیغات دروغین و مشاوره های دروغین این شرکت و همچنین تبلیغات تلویزیونی این شرکت(تلویزیون ایران کافیه بهش پول بدی ،هر چیزیو تبلیغ میکنه،همه دیگه تبلیغ کرم حلزون یادتونه....) 3 عدد دستگاه از این شرکت تهیه کردم.نوع و تعداد این دستگاه ها با نظر به اصطلاح کارشناس خود شرکت بود.این دستگاه ها در منزل باز هم با نظر کارشناس های شرت نصب شد.

در تبلیغات عنوان کردن 2 تا 4 هفته مشکل برطرف میشه

الان نزدیک به 5 ماهه در منزل بنده نصب هستن و هیچ مشکلی بر طرف نشده.

جالب اینجاست که حدود 1 متری دستگاه تو یکی از اطاقها ه دستگاه 5 ماه در اون فعاله ،موریانه ها خیلی خوشگل و مرتب مشغول تردد و زندگی خودشونن.

چندین بار با پشتیبانی شرکت تماس گرفتم

هر دفعه ی چیزی گفتن

ی بار گفتن جایجا کنین

ی بار گفتن باید رو بروی هم باشن

ی بار گفتن باید صبر کنین

و ...........

در آخر گفتم آقا نخواستم ،با توجه به اینکه تو سایت زدین گارانتی کارایی 100 درصد،دستگاه ها مال خودتون پولمو بدین

با کمال وقاحت پشتیبان گفت گارانتی فقط شامل سلامت دستگاه میشه (یعنی همین که روشن میشه یعنی سالمه)

بر خلاف همه حرفهایی که قبل از خرید به شما میگن

کلا شگرد این شرکت همینه

اول شمارو مجاب میکنه که از دستگاه ها تهیه کنین.وقتی خرید انجام شد ،شما رو ی مدت میزاره سر کار

تا زمان بگذره

بعد به شما میگه تعداد دستگاه کمه که اثر نمیکنه

(آخه شارلاتانها شما تو تبلیغات میگین تا 60 متر مربع تاثیر داره،من تو اتاق 12 متری 5 ماهه نصب کردم ،انگار نه انگار که نصبه)

اینقد شمارو سر ار میزاره تا خسته بشین و بیخیال

هیچ برگه گارانتی هم همراه دستگاه به شما نمیده

فقط برای اینکه بفهمین چقد کلاهبردارن افیه برین تو سایت irandh.ir و روی لوگو نماد الکترونیک که تو انتهای سایت هست کلیک کنین .میبینین که جعلیه

تو سایت enamad.ir که سایت irandh.ir رو جستجو کنین میبینین اعتبار سایت 9506 منقضی شده

jimi1100

Registered User
لایک‌ها
26
بنده 420000 تومان هزینه کردم و در واقع کلاه سرم رفت
البته هزینه پوشک بچه من تو این چند ماه در همین حدود میشه و من فرض میکنم که بچه دوبل جاشو کثیف کرده ........
ولی دوستان به هیچ وجه گول این سایتها مخصوصا ایران دی اچ رو نخورین

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
بالا