برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد راه اندازی فروشگاه بازی های تحت شبکه استیم و ...

v0me

Registered User
لایک‌ها
5
سلام دوستان،
من قصد دارم فروشگاه اینترنتی بازی بزنم و فقط محصولات دیجیتال رو بفروش برسونم. سایت رو تقریباً آماده کردم و با سیستم مدیریت محتوای پرستاشاپ با قالب اختصاصی راه اندازی کردم. سرمایه کافی برای این کار دارم و از طرفی حساب Paypal و Master Card قانونی هم دارم و مشکلی در خرید از سایت های خارج از کشور ندارم. سوال من این هست که کسی میدونه این محصولات رو از کجا باید خریداری کرد و فروخت ؟ محصولاتی مثل بازی های تحت شبکه Steam, Origin, Battle.net, Uplay و ... . سایت هایی که این نوع محصولات رو میفروشن از خود سایت اصلی ارزون تر قیمت زدن و مطمئن هستم که سود خوبی ار فروش این محصولات بدست میارن. ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه.

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
سلام دوستان،
من قصد دارم فروشگاه اینترنتی بازی بزنم و فقط محصولات دیجیتال رو بفروش برسونم. سایت رو تقریباً آماده کردم و با سیستم مدیریت محتوای پرستاشاپ با قالب اختصاصی راه اندازی کردم. سرمایه کافی برای این کار دارم و از طرفی حساب Paypal و Master Card قانونی هم دارم و مشکلی در خرید از سایت های خارج از کشور ندارم. سوال من این هست که کسی میدونه این محصولات رو از کجا باید خریداری کرد و فروخت ؟ محصولاتی مثل بازی های تحت شبکه Steam, Origin, Battle.net, Uplay و ... . سایت هایی که این نوع محصولات رو میفروشن از خود سایت اصلی ارزون تر قیمت زدن و مطمئن هستم که سود خوبی ار فروش این محصولات بدست میارن. ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه.
فروشگاه برای کجا ؟ ایران ؟ فروش محصولات به چه صورت؟ لایسنس قانونی ؟
اگر جوابت برای سوالات بالا " بله " هست , وقتت رو بزار روی چیز دیگه, چون بازخوردی که باید داشته باشه رو نداره
تجربه 12 ساله من در زمینه فروشگاه اینترنتی گیم اینو میگه

v0me

Registered User
لایک‌ها
5
فروشگاه برای کجا ؟ ایران ؟ فروش محصولات به چه صورت؟ لایسنس قانونی ؟
اگر جوابت برای سوالات بالا " بله " هست , وقتت رو بزار روی چیز دیگه, چون بازخوردی که باید داشته باشه رو نداره
تجربه 12 ساله من در زمینه فروشگاه اینترنتی گیم اینو میگه
سلام ،
بله برای ایران. بله فروش محصولات قانونی مثل سیستم عامل، آنتی ویروس و بازی های اورجینال.
پیشنهاد شما چی هست ؟ سرمایه + حساب بانکی خارجی دارم.

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
سلام ،
بله برای ایران. بله فروش محصولات قانونی مثل سیستم عامل، آنتی ویروس و بازی های اورجینال.
پیشنهاد شما چی هست ؟ سرمایه + حساب بانکی خارجی دارم.

پیشنهاد خاصی ندارم , ولی با توجه به شرایط اقتصادی یه حساب کتاب ساده کنید فکر کنم به راحتی جوابتون رو بدست بیارید
قیمت هر بازی اورجینال 59.99$ هست که با نرخ فرضی 13 تومن در نظر بگیرید میشه 780 هزار تومن
به نظر خودتون وقتی n تا سایت دانلود فارسی زبان هست که بازیها رو در کسری از ثانیه بعد از کرک شدن برای دانلود میزارن کسی 780 هزار تومن برای خرید یک بازی میده ؟
تازه همه اینها بعد از گذروندن 7 خان رستم برای گرفتن مجوزهای لازم هست

adea1371

Registered User
لایک‌ها
217
پیشنهاد خاصی ندارم , ولی با توجه به شرایط اقتصادی یه حساب کتاب ساده کنید فکر کنم به راحتی جوابتون رو بدست بیارید
قیمت هر بازی اورجینال 59.99$ هست که با نرخ فرضی 13 تومن در نظر بگیرید میشه 780 هزار تومن
به نظر خودتون وقتی n تا سایت دانلود فارسی زبان هست که بازیها رو در کسری از ثانیه بعد از کرک شدن برای دانلود میزارن کسی 780 هزار تومن برای خرید یک بازی میده ؟
تازه همه اینها بعد از گذروندن 7 خان رستم برای گرفتن مجوزهای لازم هست
گرونی به کنار فقط مجوز

اون وزرات ارشاد :eek:

v0me

Registered User
لایک‌ها
5
گرونی به کنار فقط مجوز

اون وزرات ارشاد :eek:
سلام
بیشتر بازی های آنلاین طرفدار خیلی زیادی دارن و اکثراً پولی هستن. مشتری های خاص خودشونو دارن.
من هر چی سایت تو این زمینه دیدم همشون بدون مجوز در حال فعالیت هستن. نه نماد اعتماد گرفتن و نه نماد ساماندهی.

amir.aghayi

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
157
سلام
تا جایی که اطلاع دارم قیمتا خیلی کمتر از قیمت دلاریشون هست
من کال اف مدرن ریمستر رو گرفتم 89 هزار !!
گیفت استیم بود
و الانم مدت زیادی هست که دارم می خرم و بازی می کنم و بازیام قانونی هست چون اگر نباشه اکانتم باید لاک میشد !
و اینکه روی ریجن های متفرقه می فروشن ! نه یو اس

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
سلام
بیشتر بازی های آنلاین طرفدار خیلی زیادی دارن و اکثراً پولی هستن. مشتری های خاص خودشونو دارن.
من هر چی سایت تو این زمینه دیدم همشون بدون مجوز در حال فعالیت هستن. نه نماد اعتماد گرفتن و نه نماد ساماندهی.
کلا شل کن سفت کن داره رفیق , من ده سال فروشگاه گیم داشتم کسی کاری نداشت , دو سال پیش شروع کردن به فیلتر کردن به بهانه نداشتن مجوز
هفت خان که چه عرض کنم هفت خاج رستم رو رد کردیم بازم مجوز ندادن , اینقدر فیلتر کردن که ما عطایش را به لقایش بخشیدیم
کلا هر چندسال یه بار که تغییراتی در بنیاد ملی بازهای رایانه ای بوجود میاد مثل سونامی میوفتن به جون فروشگاه ها, الان دوباره شل کردن همه دارن کار میکنن ,

سلام
تا جایی که اطلاع دارم قیمتا خیلی کمتر از قیمت دلاریشون هست
من کال اف مدرن ریمستر رو گرفتم 89 هزار !!
گیفت استیم بود
و الانم مدت زیادی هست که دارم می خرم و بازی می کنم و بازیام قانونی هست چون اگر نباشه اکانتم باید لاک میشد !
و اینکه روی ریجن های متفرقه می فروشن ! نه یو اس

اینکه شما گرفتی 89 تومن رو نمیدونم ولی قیمت در استیم در عکس زیر مشخصه

Untitled.jpg

amir.aghayi

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
157
جی تی ای وی رو هم با همین حدود قیمت خریدم !
و همه نت قیمتا همین رنج هست نه ۷۰۰-۸۰۰ تومن
حالا این که چطور و از کجا میخرن رو نمی دونم

adea1371

Registered User
لایک‌ها
217
سلام
اونا ی مشت بچه مدرسه و... هستند

اگه به عنوان شغل ثابت میخوای نگاه کنی بحث فرق میکنه

v0me

Registered User
لایک‌ها
5
کلا شل کن سفت کن داره رفیق , من ده سال فروشگاه گیم داشتم کسی کاری نداشت , دو سال پیش شروع کردن به فیلتر کردن به بهانه نداشتن مجوز
هفت خان که چه عرض کنم هفت خاج رستم رو رد کردیم بازم مجوز ندادن , اینقدر فیلتر کردن که ما عطایش را به لقایش بخشیدیم
کلا هر چندسال یه بار که تغییراتی در بنیاد ملی بازهای رایانه ای بوجود میاد مثل سونامی میوفتن به جون فروشگاه ها, الان دوباره شل کردن همه دارن کار میکنن ,

اینکه شما گرفتی 89 تومن رو نمیدونم ولی قیمت در استیم در عکس زیر مشخصه

مشاهده پیوست 1161628
سلام
منظور شما از مجوز ها کدوم ها هستن ؟ من مجوز نماد اعتماد و ساماندهی رو در 2 روز کاری گرفتم. به غیر از این ها مجوز دیگه ای هم لازم هست ؟
کلاً بازی های استیم گیفت ارزون تر هستن، روش خرید ارزان در استیم رو پیدا کردم و کاملاً مطمئن هست .

v0me

Registered User
لایک‌ها
5
اونا ی مشت بچه مدرسه و... هستند

اگه به عنوان شغل ثابت میخوای نگاه کنی بحث فرق میکنه
سلام
هر صنفی مشتری خاص خودشو داره نمیشه این طور قضاوت کرد.
نمیشه گفت به عنوان شغل اول ... ولی میشه گفت هر چند وقت یکبار خریدی از این سایت برای من بیاد و مبلغی در ماه درآمد داشته باشه. به غیر از این سایت یک سایت دیگه هم مد نظرم هست ولی مثل اینکه ایجاد همچین سایتی خیلی درد سر داره . سایتی که می خوام بزنم سایت سرافی آنلاین هست . پرداخت های ارز انجام بشه و % از مشتری گرفته بشه...

adea1371

Registered User
لایک‌ها
217
سلام
منظور شما از مجوز ها کدوم ها هستن ؟ من مجوز نماد اعتماد و ساماندهی رو در 2 روز کاری گرفتم. به غیر از این ها مجوز دیگه ای هم لازم هست ؟
کلاً بازی های استیم گیفت ارزون تر هستن، روش خرید ارزان در استیم رو پیدا کردم و کاملاً مطمئن هست .

شما مجوز های عمومی کار گرفتی

مجوز اصلی شما

adea1371

Registered User
لایک‌ها
217
سلام
هر صنفی مشتری خاص خودشو داره نمیشه این طور قضاوت کرد.
نمیشه گفت به عنوان شغل اول ... ولی میشه گفت هر چند وقت یکبار خریدی از این سایت برای من بیاد و مبلغی در ماه درآمد داشته باشه. به غیر از این سایت یک سایت دیگه هم مد نظرم هست ولی مثل اینکه ایجاد همچین سایتی خیلی درد سر داره . سایتی که می خوام بزنم سایت سرافی آنلاین هست . پرداخت های ارز انجام بشه و % از مشتری گرفته بشه...
منظور من از ی مشت بچه ی مدرسه و... خریداران نبودن
منظور من این حرف شما بود هر چی سایت تو این زمینه دیدم همشون بدون مجوز در حال فعالیت هستن. نه نماد اعتماد گرفتن و نه نماد ساماندهی این اشخاص هستند

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
سلام
دو سال قبل بنیاد ملی بازیهای رایانه ای یک قانون گذاشت که همه فروشگاه های مجازی فعال در زمینه گیم باید مجوز بگیرن و هر فروشگاه که مجوز نداشته باشه فیلتر میشه
مثل سونامی در عرض چند روز 80-90% فروشگاه های بازی فیلتر شدن. در اون زمان حتی اگر برای نماد اقدام میکردید و تمام مراحل رو هم پاس میکردید , در انتها میگفتن که مجوز بنیاد رو ارائه بدید تا نماد رو بدن
بنیاد هم برای دادن مجوز هزار جور داستان درست میکردن و در واقع عملا هدفشون حذف کردن فروشگاه های مجازی بود نه دادن مجوز
اینطور شد که ما بعد از ده سال کلا تعطیل کردیم

از اونجا که با هر تغییری در بنیاد , قوانین هم تغییر میکنه رویه فعلی اونها رو نمیدونم ولی با تجربه 10 ساله فروشگاه مجازی گیم که داشتم ممکنه در استارت کار براتون مشکلی نداشته باشن ولی بقول معروف دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره و یه روزی میان سراغتون

حالا شما تحقیق کن ببین داستان از چه قراره چون از اون موقع تا الان تغییرات زیادی در بنیاد بوجود اومده

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
سلام دوستان،
اینها معمولا زمانی که فروشنده بازی یا خوده مثلا استیم تخفیف میگذارند آن موقع خریدشون رو انجام میدن، البته فکر کنم یه محدودیتی در تعداد خرید دارن، فکر کنم حداکثر ۱۰ نسخه از یک بازی با تخفیف میشه از استیم گرفت.

مثلا زمان سایبر ماندی اکثر نرم افزارها تخفیف خوبی میخورن آنموقع میشه تعدادی نسخه بازی تهیه کرد

street design

Registered User
لایک‌ها
555
من آشنا واسه گرفتن مجوز بنیاد دارم ...
خودمم میتونم سایت رو اوکی کنم .. کسی که حساب ارزی داره و از خرید محصولات و سایر چیزها سر در میاره ، یه بیوگرافی به من پیغام کنه، که اگر قسمت شد کار کنیم

بالا