برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد روزهای آزمایشی در استخدام شرکت خصوصی

davi12

Registered User
لایک‌ها
781
من فکر می کردم شبکه بازارش خوبه
همه چی بهم ریخته است
یعنی مدرک در حد ccnp و....کسی بگیره بازهم اوضاع همینطوره؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
هیچ وقت چنین کاری نکنید. میدونم ازمایشی بودید و میخواستید کار رو بگیرید اما توقع ایجاد میکنید و کار رو حتی برای دیگر همکارانتون سخت میکنید. مخصوصا برای چنین شیادهایی که از همون ابتدا میخوان از ادم سوء استفاده کنند با چنین قراردادهایی ...
درواقع من کار رو برای همکارای دیگه آسون کرده بودم و تمامی تداخل ها و کسری ها رو هم اوکی کرده بودم و به گفته کارمندای اونجا کار براشون فوق العاده راحت تر شده بود چون مغایرتی دیگه نبود و زحماتشون کمتر شده بود و باعث شده بود فشاری دیگه روی بقیه حتی قسمت های دیگه نباشه و حتی باعث شده بود تشویقی بگیرن بعضی از کامندها
به روز شدن اون قسمت توسط من باعث شده بود تقریبا تمامی قسمت های دیگه به روز شن و کاراشون سریعتر و آسون تر و بدون خطا انجام شه و حتی زودتر خونه برن

در هر صورت
من تونستم حدودا 5.5 میلیون رو زنده کنم و طی این چند روزی که اونجا بودم طبق دستگاه نزیدک به ۲ سوم اضافه کاری و تعطیل کاری من رو محاسبه نکردن یا به عبارتی نزدیک به ۳ میلیون رو ندادن

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
من فکر می کردم شبکه بازارش خوبه
همه چی بهم ریخته است
یعنی مدرک در حد ccnp و....کسی بگیره بازهم اوضاع همینطوره؟
ی چیزی از من داشته باش.مدرک اصلا واقعا اینقدر مهم نیست.تمرکزت در کل رو یادگیری و کسب تجربه و سابقه کاری مستند و نمونه کار باشه.
جدا میگم من خیلیا دیدم با دو برابر مدرک و دوره من طرف رفته رد شده ولی من همون پوزیشن رو قبول شدم.گرچه شانس هم در مصاحبه دخیله ولی میگم که زیاد تو قید بند مدارک نباش.مدرک زیاد تهش بتونه به مصاحبه برسونت از بعدش دیگه دانش و تجربه کاریت ملاکه.

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
داداش اسقاط کافه خیارات رو از طرفین بعمل نیاوردی اولش ؟؟؟
طبق ماده ۶۹۸ قانون مدنی بعد از اینکه ضمان به طور صحیح واقع شد ذمه مضمون عنه بری و ذمه ضامن به مضمون‌له مشغول می‌شود.

اشتباهت همینجا بوده

بالا