• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سوال در مورد سایت کلیکی feclix

mohizzz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام دوستان عزیز
آیا با سایت کلیکی feclix آشنایی دارین؟؟ معتبر هست؟؟میانگین زیر مجموعه هاش چجوره؟؟
سایت کلیکی خیلیییی معتبر دارین معرفی کنین
ممنوووون :)

sasquach

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با این سایتی که گفتی آشنایی ندارم . توصیه میکنم تو هم بیخیال این سایته شو چون معروف نیس رتبه پایینی هم داره تو کلیکیا

من تو کلیکس تن هستم خوبه
جزییات ریزوشو الان نمیتونم بگم درباره کلیکس تن . دو سه هفته دیگه میگم . چون الان من تو دوره حساسی از اکانتم هستم دقیقا دوره ای که ریفرالای با اوتوپی روشن به مرحله تمدید خودشون رسیدن یعنی دو سه تایی رو در روز باید تمدید ماهانه کنم . دو سه هفته بگذره ببینم چقدر ته دیگ میمونه . بعد تاپیک میزنم با جزییات.
اما میانگین کلیکای ریفرالها خیلی خوبه یعنی سودش نصف نصفه بخوام دقیقتر بگم : avg کلیک هر ریفرالی در طول یک ماه تو حالت گلدن دوبرابر bep است. و تعداد کلیک ریفرال های من که 750 عدد است در روز بین 1060 تا 1180 متغیره . معمولا هر دو روز بعضی وقتها هم هر روز یک تا دو درصد ار ریفرال هارو ریسایکل میکنم . که حدودا میشه بین 5 تا 10 عدد.
تا الان دو برداشت داشتم برداشت اول که دو دلاربود و یک روزه واریز شد.
برداشت دوم که 14 دلار و یازده روز طول کشید تا پرداخت کنن.
تو قوانینش گفتن زمان برداشت از یک روز تا بیست روز.
کلا هم 134 دلار ریختم تو این سایت
یادت باشه موقع ثبت نام حتما full name رو وارد کنی که با full name پرفکت مانیت یکی باشه. تا زمان برداشت به مشکل نخوری
سوالی داشتی در خدمتم
------------------------------------------------------------------------------------------------------
اینم لینک ثبت نام ، اگه قابل دونستی با لینک من ثبت نام کن
http://clixten.info/?ref=sasquach

mohizzz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
با این سایتی که گفتی آشنایی ندارم . توصیه میکنم تو هم بیخیال این سایته شو چون معروف نیس رتبه پایینی هم داره تو کلیکیا

من تو کلیکس تن هستم خوبه
جزییات ریزوشو الان نمیتونم بگم درباره کلیکس تن . دو سه هفته دیگه میگم . چون الان من تو دوره حساسی از اکانتم هستم دقیقا دوره ای که ریفرالای با اوتوپی روشن به مرحله تمدید خودشون رسیدن یعنی دو سه تایی رو در روز باید تمدید ماهانه کنم . دو سه هفته بگذره ببینم چقدر ته دیگ میمونه . بعد تاپیک میزنم با جزییات.
اما میانگین کلیکای ریفرالها خیلی خوبه یعنی سودش نصف نصفه بخوام دقیقتر بگم : avg کلیک هر ریفرالی در طول یک ماه تو حالت گلدن دوبرابر bep است. و تعداد کلیک ریفرال های من که 750 عدد است در روز بین 1060 تا 1180 متغیره . معمولا هر دو روز بعضی وقتها هم هر روز یک تا دو درصد ار ریفرال هارو ریسایکل میکنم . که حدودا میشه بین 5 تا 10 عدد.
تا الان دو برداشت داشتم برداشت اول که دو دلاربود و یک روزه واریز شد.
برداشت دوم که 14 دلار و یازده روز طول کشید تا پرداخت کنن.
تو قوانینش گفتن زمان برداشت از یک روز تا بیست روز.
کلا هم 134 دلار ریختم تو این سایت
یادت باشه موقع ثبت نام حتما full name رو وارد کنی که با full name پرفکت مانیت یکی باشه. تا زمان برداشت به مشکل نخوری
سوالی داشتی در خدمتم
------------------------------------------------------------------------------------------------------
اینم لینک ثبت نام ، اگه قابل دونستی با لینک من ثبت نام کن
http://clixten.info/?ref=sasquach

اره معتبر بودن سایت کلیکس تن رو از خیلی ها شنیدم
ولی مورد مهم زیرمجموعه هاش هستن که بتونن حداقل میانگین 1.3 به بالا رو داشته باشن بعد از 30 روز

بالا