برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد مانیتور

zebel-khaan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
می خواستم بدونم مانیتورهای lcd که در نوت بوک های dell سری inspiron استفاده شده آیا مشابه

به صورت رومیزی ( lcd معمولی برای pc) هم داره ؟

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
این مانیتور ها رو من خودم رو دل 6400 تست کردم ساخت اپسون هست
کیفیت زیاد خوبی نداره اما کاراییش خداییش خوبه
خیلی هم کم امکان داره پیکسلش بسوزه
شما ببین اگه مانیتوری پیدا میکنی که پنلش اپسون باشه بگیر
البته ممکنه دل شما مانیتورش رو یه شرکت دیگه مثل AUO یا AOC یا سامسونگ زده باشه
فقط با تست تخصصی میشه فهمید چه شرکتی پنل رو زده

soheilspeedart

Registered User
لایک‌ها
1
این مانیتور ها رو من خودم رو دل 6400 تست کردم ساخت اپسون هست
کیفیت زیاد خوبی نداره اما کاراییش خداییش خوبه
خیلی هم کم امکان داره پیکسلش بسوزه
شما ببین اگه مانیتوری پیدا میکنی که پنلش اپسون باشه بگیر
البته ممکنه دل شما مانیتورش رو یه شرکت دیگه مثل AUO یا AOC یا سامسونگ زده باشه
فقط با تست تخصصی میشه فهمید چه شرکتی پنل رو زده

اکثر پنل های LCD واسه شرکت هایی مثل دل، اپل، سونی، آی بی ام و... توسط سامسونگ تامین می شه و جالبه بدونید که کیفیت پنل های LCD سامسونگ ++A هست

در مورد پیکسل های سوخته هم باید عرض کنم که استاندارد سامسونگ واسه پیکسل سوخته حداکثر 3 نقطه واسه 17 و 4 نقطه واسه بالای 22 اینچ هست (که اگه محصول گارانتی سام سرویس باشه، مثلا مونیتور ال سی دی سامسونگ، قابل تعویضه)

دقت کنید که پیکسل های سوخته به هیچ وجه قابل افزایش نیستند و نیازی نیست نگران افزوده شدن پیکسل سوخته در مونیتور خود باشید.

mhaf

کاربر فعال
لایک‌ها
314
اکثر پنل های LCD واسه شرکت هایی مثل دل، اپل، سونی، آی بی ام و... توسط سامسونگ تامین می شه و جالبه بدونید که کیفیت پنل های LCD سامسونگ ++A هست

در مورد پیکسل های سوخته هم باید عرض کنم که استاندارد سامسونگ واسه پیکسل سوخته حداکثر 3 نقطه واسه 17 و 4 نقطه واسه بالای 22 اینچ هست (که اگه محصول گارانتی سام سرویس باشه، مثلا مونیتور ال سی دی سامسونگ، قابل تعویضه)

دقت کنید که پیکسل های سوخته به هیچ وجه قابل افزایش نیستند و نیازی نیست نگران افزوده شدن پیکسل سوخته در مونیتور خود باشید.
دوست عزیز من خودم تست کردم ساخت اپسون بود
دروغ ندارم بگم که

soheilspeedart

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزیز من خودم تست کردم ساخت اپسون بود
دروغ ندارم بگم که

دوست عزیز، اختیار دارین، من همچین حرفی زدم؟ دروغ چیه؟

من که نگفتم شما دروغ می گین، فقط خواستم در پی تایید و تکمیل مطالب شما این نکته رو هم عرض کنم

اگه دقت کنید من عرض کردم اکثر پنل ها توسط سامسونگ تامین می شه نه همش که اینم به خاطر کاربردهای مختلفه و اهداف متفاوتی که در کاره،

همه می دونن که سامسونگ تنها تولید کننده پنل ال سی دی نیست و دل یا هر هر شرکت دیگه، با توجه به نیاز و کاربردش آزاده از هر شرکتی که دوست داره خرید کنه

در ضمن پنل خام، با پک پنل نمایشگر (واسه لپ تاپ یا...)، کمی متفاوته و چیزی که توی تست ها نشون داده می شه مورد دوم هست، حتی اگه پنل خام مال شرکت دیگه ای باشه (مثل LMS890)

بازم شرمنده اگه باعث سوء تفاهم شدم، فقط چون دیدم بحث در این مورد هست، گفتم این نکته رو هم علاوه بر نکات شما اضافه کنم

mhaf

کاربر فعال
لایک‌ها
314
دوست عزیز، اختیار دارین، من همچین حرفی زدم؟ دروغ چیه؟

من که نگفتم شما دروغ می گین، فقط خواستم در پی تایید و تکمیل مطالب شما این نکته رو هم عرض کنم

اگه دقت کنید من عرض کردم اکثر پنل ها توسط سامسونگ تامین می شه نه همش که اینم به خاطر کاربردهای مختلفه و اهداف متفاوتی که در کاره،

همه می دونن که سامسونگ تنها تولید کننده پنل ال سی دی نیست و دل یا هر هر شرکت دیگه، با توجه به نیاز و کاربردش آزاده از هر شرکتی که دوست داره خرید کنه

در ضمن پنل خام، با پک پنل نمایشگر (واسه لپ تاپ یا...)، کمی متفاوته و چیزی که توی تست ها نشون داده می شه مورد دوم هست، حتی اگه پنل خام مال شرکت دیگه ای باشه (مثل LMS890)

بازم شرمنده اگه باعث سوء تفاهم شدم، فقط چون دیدم بحث در این مورد هست، گفتم این نکته رو هم علاوه بر نکات شما اضافه کنم
نه خواهش میکنم دوست من
حرف شما کاملا درسته و تایید میشه

morti18

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
خوبین
من یک مانیتور ال سی دی سامسونگ مدل p22500 خریدم !
کارت گرافیکمم xfx 9500 هستش !
کابل دیجیتال یا همون dvi رو که وصل میکنم ، میگه سیگنال نیست !
ممنون میشم راهنمایی کنید !
راستی ویندوزم ، 7 هستش و به خاطر همین سی دی گرافیکم رو نصب نکردم ، خودش شناخته !
با تشکر

بالا