برگزیده های پرشین تولز

سوال: مشکل عدم تغییر حالت ویدیوها از عمودی به افقی در اینستاگرام IGTV

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
کسی از کاربران این مشکل رو داره:
در اپلیکیشن اینستاگرام، ویدیوهای IGTV که به صورت عریض آپلود شدند و یه آیکون مربعی شکل پایین این ویدیوها نمایش داده میشه، با چرخاندن گوشی یا ضربه زدن روی آیکون مربعی، حالت نمایش اونها از عمودی به افقی تغییر نمی کنه و همچنان به صورت کوچیک نمایش داده میشه.

اندروید 8 و آخرین نسخه اینستاگرام نصب شده.

mantoasheghaneh

Registered User
لایک‌ها
23
من هم همین مشکل دارم لطفا بگید چجوری میشه درستش کرد؟

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
من هم همین مشکل دارم لطفا بگید چجوری میشه درستش کرد؟
بالاخره یه نفر در کل دنیا پیدا شد که مشکلی شبیه من داره!
ببینید من کل اینترنت و فوروم ها و سایت ها و... زیر و رو کردم! ولی متاسفانه در هیچ جا ندیدم، کسی این مشکل رو داشته باشه!
هر کاری هم میتونستم انجام دادم. از تغییر انواع تنظیمات بگیرید تا تست ورژن های مختلف اینستاگرام. حتی میخواستم ورژن اندروید رو دانگرید کنم که دیدم، اینستا ارزش این کار رو نداره!
از اونجایی که مجموعه ی فیسبوک و اینستاگرام و واتساپ، یه مجموعه تقریباً بدون صاحب است(!)، هرگونه اعلام باگ به شرکت عملاً بی نتیجه است.

میتونید نوع گوشی، ورژن اندروید و نسخه اینستاگرام تون رو بگید؟

o0shahin

Registered User
لایک‌ها
122
بالاخره یه نفر در کل دنیا پیدا شد که مشکلی شبیه من داره!
ببینید من کل اینترنت و فوروم ها و سایت ها و... زیر و رو کردم! ولی متاسفانه در هیچ جا ندیدم، کسی این مشکل رو داشته باشه!
هر کاری هم میتونستم انجام دادم. از تغییر انواع تنظیمات بگیرید تا تست ورژن های مختلف اینستاگرام. حتی میخواستم ورژن اندروید رو دانگرید کنم که دیدم، اینستا ارزش این کار رو نداره!
از اونجایی که مجموعه ی فیسبوک و اینستاگرام و واتساپ، یه مجموعه تقریباً بدون صاحب است(!)، هرگونه اعلام باگ به شرکت عملاً بی نتیجه است.

میتونید نوع گوشی، ورژن اندروید و نسخه اینستاگرام تون رو بگید؟
سلام ربطی به گوشی شما نداره به ویدیو ربط داره که آپلود شده شما این ویدیو من رو تو گوشیتون با اینستاگرام نگاه کنید
http://instagr.am/p/CG34Qg7AtWa/ تو این ویدیو نصبت تصویر استاندارد یوتیوب هست و 16:9 هستش اگه همین ویدیو بره تو igtv همون طور که شما میخواید میشه
یعنی میتونید افقیش یکنید و کل تصویرو بگیره
اما اگه این ویدیو رو نگاه کنید
http://instagr.am/p/CII2Z9QA4H5/ میبینید که اومدم برای اینکه تو گوشی بهتر نشون داده بشه یه کاوری هم به ویدیوم اضافه کردم تا نسبت تصویر 4:5 بشه
مشکل شما اینه که چون کسی که این ویدیو رو منتشر کرده یه ناشی بوده اومده یه قسمت سیاه رنگ به ویدیوش اضافه کرده و با وجود اینکه تو اون قسمتای سیاه چیزی برای نشون دادن نیست اینستا فکر میکنه قسمتی از ویدیو هست و نمیتونه ویدیو رو به طور تمام صفحه براتون به نمایش در بیاره
این ویدیو رو من با فرمت درست آپلود کردم. تو igtv چک کنید اگه اینم درست نشون نداد مشکل از گوشی شماست

http://instagr.am/p/CEPkpcRgQpO/

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
سلام ربطی به گوشی شما نداره به ویدیو ربط داره که آپلود شده شما این ویدیو من رو تو گوشیتون با اینستاگرام نگاه کنید...

نه دیگه...
اون موردی که شما ذکر کردید، خودم تستش کرده بودم.

الآن در گوشی من، هیچ کدوم از ویدیوهای مثال شما، قابل چرخش به حالت افقی نیستند! ولی اگه اپلیکیشن igtv رو به صورت جداگانه نصب کنم، اونجا همه چی درسته. یعنی اگه ویدیویی 16:9 باشه، قابلیت چرخش داره و 4:5 فقط عمودی نشون میده. حالا جالبه که تو اپلیکیشن igtv قسمت اکسپلورر، باز همین مشکل اینستاگرام وجود داره و ویدیوهای 16:9 (واقعی) به صورت افقی نمی چرخند. یعنی مشخصه که اینستاگرام هر قسمت از برنامه نویسی رو داده دست یه گروه از دانشجویان ترم اول که کدنویسی کنند!

o0shahin

Registered User
لایک‌ها
122
نه دیگه...
اون موردی که شما ذکر کردید، خودم تستش کرده بودم.

الآن در گوشی من، هیچ کدوم از ویدیوهای مثال شما، قابل چرخش به حالت افقی نیستند! ولی اگه اپلیکیشن igtv رو به صورت جداگانه نصب کنم، اونجا همه چی درسته. یعنی اگه ویدیویی 16:9 باشه، قابلیت چرخش داره و 4:5 فقط عمودی نشون میده. حالا جالبه که تو اپلیکیشن igtv قسمت اکسپلورر، باز همین مشکل اینستاگرام وجود داره و ویدیوهای 16:9 (واقعی) به صورت افقی نمی چرخند. یعنی مشخصه که اینستاگرام هر قسمت از برنامه نویسی رو داده دست یه گروه از دانشجویان ترم اول که کدنویسی کنند!

یه ویدیو برای اینکه باید ویدیوی که تو اینستاگرام آپلود میکنیم نسبت تصویر و رزولوشنش چجوری باشه ساختم اینم لینکه شه

در کل اینستاگرام یه پلتفرم ضعیفی هست و باگ و ایراد زیاد داره از طرفی هم به قول شما کلا بیسش رو یه سری آدم نوشتن که انگار باره اولشون بوده کد نویسی یاد میگرفتن ولی چون یه جورایی تنها شبکه مجازی فیلتر نشده هست گزینه زیادی برای عزیزان باقی نمیمونه
از طرفی هم چون تولید محتوارو آسون کرده (فقط با یه گوشی و فیلتر های نرم افزاری) و هر ننه قمری میتونه توش ویدیو بسازه و منتشر کنه محتواش خالی و بیشتر اوغات خبرهای زرد هستن

بالا