برگزیده های پرشین تولز

سوال: نحوه محاسبه قیمت گوشی دست دوم؟

cyres

Registered User
لایک‌ها
673
ابر شهــر،خاک وطن من♥ส็็็็็็็็็็็็็็็نیشابــور منส
اين حرفت يه لايك اساسي داره ميلاد.
به طرف ميگي چرا گوشيت هم قيمت آكبنده؟ ميگه خب ماله من محافظ صفحه و گارد داره.خخخخخخخ
Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
یه نوت 2 از یکی میخاستم بخرم قیمت آکش 1300 بود این بنده خدا پایه رو 1350 گذاشته بود :D
پستامم همه رو گزارش کرد پاک کرد ;)

در کل همون قدر که متوهم قیمت از آکبند بیشتر داریم ماشاللهههههه فروم پر دلال هست
من خودم به شخصه بیش از 1ماه کارکرد رو 20درصد کم میکنم
زیر 1ماه و درحد آک رو 15درصد
و بستگی به خط و خش و کارکرد بیشتر تا 30درصد هم خرید کردم...

در مورد وسایل اضافه هم نه مثل بعضی از دوستان بزخر هستم که بگم وسایل جانبی رو برای عشقت خریدی
نه به قیمت کامل حساب میکنم،وسایل رو نصف قیمت مثلا 200تومن وسیله روشه من 100تومن حساب میکنم :دی

mohammad-28

Registered User
لایک‌ها
1,851
اگر در حالت کلی بخوای درنظر بگیری 15 تا 20 درصد اگه کاملاً تمیز و سالم باشه از قیمت آکش کم میشه . واسه دلال 30 درصد ...
امااااا .... !

اگه بخوای توی این سایت بفروشی یه برچسب و گارد ژله ای براش بخر بعد بخاطر لوازم , 10 درصد بالاتر از قیمت آکش قیمت پایه بزن !! البته اگه خیلی منصف باشن هم قیمت آکش قیمت میزنن !!
تو تاپیکتم بنویس هرکی ارزونتر سراغ داره بره از همونجا بخره !! آخرشم واسه اینکه کم نیاری میبری بازار میفروشی 30 درصد زیر قیمت به دلال بعد میای مینویسی خارج از فروم فروخته شد به قبمت بالاتر از پایه !!
این میشه نحوه محاسبه قیمت گوشی کارکرده و روش تاپیک زدن !

كاملا مخالفم
يه نكته رو جا انداختي :
هر كس هم زير قيمت بايه قيمت بده كزارش ميشه و بحث كارشناسي هم كاملا ممنوع هست
:D

lasholoosh

Registered User
لایک‌ها
236
برا بزخر جماعت : نگاه به کارتن گوشی 100 ت کسری قیمت . در آوردن گوشی از کارتن 200ت کسری استفاده به نحو احسن کسری زیاد ! البته همشونم از این روشه محترم حمایت کامل میکنن
اما اصولیش اینه یه درصد بسیار کمی از گوشی واسه باز کردن کم بشه ( در حد 10 20 ت اگه گوشی بالای 700 800 باشه ) و متناسب با خط و خش ها شکستگی اشکال سخت افزاری و نرم افزاری قیمتی کم شه

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
نظر من اینه که کاملا توافقی هست خودم شده گوشی رو قیمت اک دادم خریدارم میدونسه و راضی بوده و موردهایی بوده که ۳۰ درصدم بیشتر کم کردم فروش بره تو خریدم گاهی برا جنسی هم قیمت اکش پول دادم و جنسی رو هم پافشاری داشتم حتما ۳۰ درصدی زیر قسمت باشه بستگی داشته چقدر مشتری باشم ولی قانون خاصی نداشته و نداره

smart.pro

Registered User
لایک‌ها
652
دوستان اینا همه رو ول کنید یه محافظ صفحه برام رسیده مایع میمالی رو صفحه گوشی یه لایه درست میشه شیک با اچار فرانسه بیوفت رو صفحه گوشی اگه روش خش افتاد . . .
دیگه به همه گوشی ها میخوره 40 کسی خواست بسم ا...

rasoulfun1994

Registered User
لایک‌ها
113
از 5 درصد تا 70 درصد به خیلی چیزا بستگی داره

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
دوستان اینا همه رو ول کنید یه محافظ صفحه برام رسیده مایع میمالی رو صفحه گوشی یه لایه درست میشه شیک با اچار فرانسه بیوفت رو صفحه گوشی اگه روش خش افتاد . . .
دیگه به همه گوشی ها میخوره 40 کسی خواست بسم ا...
میخواستم اشاره کنم که ایشون همیشه 30درصد رو کم میکنه :)
باید چیز باحالی باشه ولی دریغ از گوشی،اگه روش یه گوشی هم واسه تست میدی بسم الله :)
البته ممکنه یه سمت بیشتر جمع شه یا مایع را نفوذ کنه از لبه ها(گوشی هایی که خیلی داغونن)یا روی کناره هاش بریزه که البته شاید با مایع های پاک شونده(نام نمیبرم ریا نشه،استن و..)پاک بشه که اونشو باید تست کرد :)
الان که گفتی منم واسم سوال شد!:blink:

من توی این کشور حیف شدم;خدا وکیلی!

smart.pro

Registered User
لایک‌ها
652
میخواستم اشاره کنم که ایشون همیشه 30درصد رو کم میکنه
smilingsmiley.gif

باید چیز باحالی باشه ولی دریغ از گوشی،اگه روش یه گوشی هم واسه تست میدی بسم الله
smilingsmiley.gif

البته ممکنه یه سمت بیشتر جمع شه یا مایع را نفوذ کنه از لبه ها(گوشی هایی که خیلی داغونن)یا روی کناره هاش بریزه که البته شاید با مایع های پاک شونده(نام نمیبرم ریا نشه،استن و..)پاک بشه که اونشو باید تست کرد
نه اسمش برچسب مايع است ولي مايع نيست دو تا تيكه پارچه نم هست ، اولي رو ميكشي و صفحه رو تميز ميكني و ميزاري خشك بشه بعد شماره 2 رو ميكشي و چند دقيقه صبر ميكني و خلاص !
حالا با ميخ بيوفت به جان صفحه
smilingsmiley.gif

hamedi3

Registered User
لایک‌ها
331
نه اسمش برچسب مايع است ولي مايع نيست دو تا تيكه پارچه نم هست ، اولي رو ميكشي و صفحه رو تميز ميكني و ميزاري خشك بشه بعد شماره 2 رو ميكشي و چند دقيقه صبر ميكني و خلاص !
حالا با ميخ بيوفت به جان صفحه
smilingsmiley.gif

ميخ خخخخخخخخخخ جرات داري بيوفت ٤٠ هزارررررررر تومن اي ماشاالله دستمال نم دار ٤٠ تومني هم نمرديمو ديديم خخخ:D:D:D:D

Sent from my Haier-W718 using Tapatalk 2

hamed4354

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه گوشی یا هر جنس دیگه ای دسته دوم مشابه نو باشه و از لحاظ فنی مشکلی نداشته باشه باید 30 درصد از قیمت فروش جنس نو کم کنند که معمولا 30 درصد از قیمت خرید خودشون کم میکنند این وسط لاشخور سود میکنه و فروشنده جنس دسته دوم ضرر که چه عرض کنم کلاه گشادی میره سرش...اگه یه ذر جنس مشکل داشته باشه دیگه قیمتش میشه توافقی...بهتره جنس دسته دوم رو تا حد امکان مستقیما برسونید دست خریدار و واسطه رو حذف کنید

darvish.m

Registered User
لایک‌ها
160
گوشی سالم و نو رو از مغازه بخری بری استفاده کنی حرف بزنی باهاش بخوای بفروشی بازار 70 درصد می کنند.
حالا اینکه بسته به تمیزی به یوزر چند بدی توافقی هست.

بالا