برگزیده های پرشین تولز

سوال و جواب در مورد Pocket PC ٠

وضعیت
موضوع بسته شده است.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
سلام به همه دوستان
من يه E900دارم يه مشكل با بلوتوثش دارم بيت ريتش خيلي پايينه من با گوشي هاي سري W و k750 كه آزمايش كردم سرعت انتقال حدود 5kb/sبود كه خداييش خيلي ضايس حالا مي خواستم ببينم بيت ريت اين گوشيا تو چه مايه هايي ست مخصوصا اونايي كه همين E900 يا M500دارن مثلا اقا دانيال بگن ممنونشون مي شم كه اگه مشكل داره يه فكري بكنم

برادر این مشگل همشون معمولا بخصوص 1.2 هاش کاری هم نمیشه کرد همینی که هست:(

IMAN.BESTBOY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان هر چي سعي مي كنم به خودم تلقين كنم كه اين ايميت جمين گوشي خوبيه باز هم فايده نداره هر روز يه عيب جديد نشون مي ده:eek:

بابا چرا قسمت messagin اين گوشي اينقدر مزخرفه اول كه ميخواي مسجها رو ببيني يا مسج بفرستي بايد صد بار كليك كني با رستارت كني تا messaging بياد بالا و بعدشم اصلا به زور يه مسج مي فرسته اخه چرا اينجوريه:(
راه حلي داره؟؟؟ برنامه جايگزيني براي فرستادن مسج نيست بخدا كلافه شدم اي كاش دستم مس شكست و ppc نگرفته بودم

chase.gif

122fs329172.gif

desert_son

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يادتون هست گوشيم هي بي خود بي خود خاموش مي شد. نزديك بود 50-60 هزار تومن خرج رو دستم بزاره مشكلشو پيدا كردم به عنوان يك تجربه گرانبها در اختيار دوستان قرار مي دم.
با خودم فكر كردم اگه از باطري باشه با يد گوشي هارد ريست بشه پس گوشي رو گذاشتم جلوم هي بهش نگاه كردم هي فكر كردم. هي نگاه كردم هي فكر كردم هي ........ :confused:
تا اينكه يهو فهميدم چي شده. حالا گوشيهاي ديگه رو نمي دونم ولي گوشي من پشت در باطريش دو تا اهرم هست كه وقتي در باطري رو باز مي كني گوشي رو خاموش مكنه حالا اون قسمتي از در كه بايد اين اهرمهاي حساس رو پايين نگه مي داشت ساييده شده بود و با اندك تكاني اهرمها جابجا مي شدند و ...:blink:
و با يه تكه كوچك چسب نواري درست شد مثل روز اول:lol:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
سلام دوستان هر چي سعي مي كنم به خودم تلقين كنم كه اين ايميت جمين گوشي خوبيه باز هم فايده نداره هر روز يه عيب جديد نشون مي ده:eek:

بابا چرا قسمت messagin اين گوشي اينقدر مزخرفه اول كه ميخواي مسجها رو ببيني يا مسج بفرستي بايد صد بار كليك كني با رستارت كني تا messaging بياد بالا و بعدشم اصلا به زور يه مسج مي فرسته اخه چرا اينجوريه:(
راه حلي داره؟؟؟ برنامه جايگزيني براي فرستادن مسج نيست بخدا كلافه شدم اي كاش دستم مس شكست و ppc نگرفته بودم

chase.gif

122fs329172.gif

ایمان جان باز عجول شدی هااااا:happy:

شما یدونه از دکمه های پائین صفحه تو با برنامه تبدیل به مسیج کن هر وقت با بخش مسیجت کار داشتی 3 سوت میاره برات:) البته در تعطیل بودن جمین و اس200 من با شما موافقم:lol:

دستت درست حداقل حالامي دونم مشكل از گوشيم نيس

من کلی تو این فروم این جمله گرانبها رو گفتم الان هم میگم به چیزی که دل نداره دل نبند رفیق:)

يادتون هست گوشيم هي بي خود بي خود خاموش مي شد. نزديك بود 50-60 هزار تومن خرج رو دستم بزاره مشكلشو پيدا كردم به عنوان يك تجربه گرانبها در اختيار دوستان قرار مي دم.
با خودم فكر كردم اگه از باطري باشه با يد گوشي هارد ريست بشه پس گوشي رو گذاشتم جلوم هي بهش نگاه كردم هي فكر كردم. هي نگاه كردم هي فكر كردم هي ........
تا اينكه يهو فهميدم چي شده. حالا گوشيهاي ديگه رو نمي دونم ولي گوشي من پشت در باطريش دو تا اهرم هست كه وقتي در باطري رو باز مي كني گوشي رو خاموش مكنه حالا اون قسمتي از در كه بايد اين اهرمهاي حساس رو پايين نگه مي داشت ساييده شده بود و با اندك تكاني اهرمها جابجا مي شدند و ...
و با يه تكه كوچك چسب نواري درست شد مثل روز اول

مبارک عزیز:happy:

Raymond

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ایمان جان باز عجول شدی هااااا:happy:

شما یدونه از دکمه های پائین صفحه تو با برنامه تبدیل به مسیج کن هر وقت با بخش مسیجت کار داشتی 3 سوت میاره برات:) البته در تعطیل بودن جمین و اس200 من با شما موافقم:lol:

بابا دمت گرم من که اس200 دارم چشم نزنم خیلی خوب کار میکنه هیچ مشکلی هم نداره بقیه رو نمی دونم.:cool:

Raymond

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با خودم فكر كردم اگه از باطري باشه با يد گوشي هارد ريست بشه پس گوشي رو گذاشتم جلوم هي بهش نگاه كردم هي فكر كردم. هي نگاه كردم هي فكر كردم هي ........ :confused:
تا اينكه يهو فهميدم چي شده. حالا گوشيهاي ديگه رو نمي دونم ولي گوشي من پشت در باطريش دو تا اهرم هست كه وقتي در باطري رو باز مي كني گوشي رو خاموش مكنه حالا اون قسمتي از در كه بايد اين اهرمهاي حساس رو پايين نگه مي داشت ساييده شده بود و با اندك تكاني اهرمها جابجا مي شدند و ...:blink:
و با يه تكه كوچك چسب نواري درست شد مثل روز اول:lol:

خب تبریک می گم به خیر گذشت،ppc من آخه اینطوری نیست راحت در باطریش بیرون میاد دستگاه و هم خاموش نمی کنه و در هر صورت آفرین به تو که کلی نبوق به کار گرفتی.:lol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا