برگزیده های پرشین تولز

سوال و مشکلات مربوط به صرافی بایننس

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
Daily withdrawal limits will be adjusted to 0.06 BTC for accounts which have completed only Basic Account Verification.

اینجا گفته محدودیت برداشت روزانه برای اکانت هایی که تاییدیه بیسیک را انجام دادند از چهارشنبه هفته اینده به 0.06 بیت کوین کاهش داده می شه . به نظر می رسه برای اکانت هایی که تاییدیه بیسیک را هم انجام ندادند کلا برداشت غیرفعال خواهد شد .

تو فیلم بالا هم می گه که تاییدیه بیسیک شامل نام تاریخ تولد و ادرس هست . (بدون نیاز به ارسال مدارک)

بله درسته، حالا باید صبر کرد ببینیم در عمل چه اتفاقی رخ خواهد داد.

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
Daily withdrawal limits will be adjusted to 0.06 BTC for accounts which have completed only Basic Account Verification.

اینجا گفته محدودیت برداشت روزانه برای اکانت هایی که تاییدیه بیسیک را انجام دادند از چهارشنبه هفته اینده به 0.06 بیت کوین کاهش داده می شه . به نظر می رسه برای اکانت هایی که تاییدیه بیسیک را هم انجام ندادند کلا برداشت غیرفعال خواهد شد .

تو فیلم بالا هم می گه که تاییدیه بیسیک شامل نام تاریخ تولد و ادرس هست . (بدون نیاز به ارسال مدارک)

بله، ولی این برداشته شدن به طور کلی مسئله خیلی خیلی بزرگی هست که به نظر من در صورتی که میخواست اتفاق بیوفته کاملا بولد میشد و صراحتا توی این خبر اعلام میشد که برداشت برای انوریفای ها به طور کلی لغو میشه. ضمن اینکه همونطور که گفتم توی خبر اعلام شده برای اکانت های جدید از ابتدا اعمال میشه و من اکانت جدید ساختم بدون انجام بیسیک باز هم امکان خروج 0.06 بیت کوین رو داشتم.

باز هم باید صبر کرد من که به شخصه خالی کردم تا ببینم چه اتفاقی میوفته طی هفته های آینده.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
کد:
https://www.binance.com/en/support/announcement/f72d0fff2bd24b488213fa30284dd4cd

فیوچرز ممنوع

بایننس بخش Derivatives معاملات از جمله فیوچرز را برای کشور های آلمان،ایتالیا و هلند خواهد بست.

کاربرانی که از ای پی این کشور ها استفاده میکنند ۹۰ روز فرصت دارن تا پوزیشن های باز خودشون رو ببندن.

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,627
دوستان این ارور اومده
بیسیک کفایت میکنه یا نه؟
Withdrawal function temporarily suspended
You may have multiple accounts registered under your identity. According to our Terms of Service, each user can only register one Binance account.You need to complete identity verification in order to restore withdrawal function. For more details about identity verification, please refer to this guide: ance.com/en/support/faq/360027287111. You can submit appeal if you cannot be completed KYC: inance.com/en/my/risk/withdraw-appeal.​

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
دوستان این ارور اومده
بیسیک کفایت میکنه یا نه؟
Withdrawal function temporarily suspended
You may have multiple accounts registered under your identity. According to our Terms of Service, each user can only register one Binance account.You need to complete identity verification in order to restore withdrawal function. For more details about identity verification, please refer to this guide: ance.com/en/support/faq/360027287111. You can submit appeal if you cannot be completed KYC: inance.com/en/my/risk/withdraw-appeal.​

سلام

نه باید وریفای کامل کنید، یا بگید ایرانی هستید راهنماییتون میکنن و به احتمال زیاد اجازه خروج موجودیتون رو میده.

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,627
سلام

نه باید وریفای کامل کنید، یا بگید ایرانی هستید راهنماییتون میکنن و به احتمال زیاد اجازه خروج موجودیتون رو میده.
ممنون
یه جا بود یکی از دوستان رو راهنمایی کرده بودین که بگه ایرانیه و موجودیشو برداره
پیداش نمیکنم

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
ممنون
یه جا بود یکی از دوستان رو راهنمایی کرده بودین که بگه ایرانیه و موجودیشو برداره
پیداش نمیکنم

خواهش میکنم

خب همینجا دوباره میگم :دی

شما پیام بدید بهشون بگید کشور من تو لیست شما نیست، چکار باید بکنم؟ ( خودتون رو بزنید به اون راه )

بعد یه لینک بهتون میدن که باید از اون طریق اقدام کنید، مراحلی که میگن رو دقیق انجام بدید به احتمال 99% اکی میشه.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
سلام دوستان

میگم معاملات margin توی بایننس جزو spot حساب میشه یا futures ?

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
با سلام
دوستان بعد از اینکه ۱۰۰۰ دلارم رو کردم ۵۰۰۰ ، کرونا گرفتم و متاسفانه سراغ ترید و نگرفتم بخاطر استرسش الان اومد دیدم شده ۳۰۰ دلار ،،،،، از یک دهم کمتر .....

تن سالم باشه ضرر مالی جبران میشه

من دوروز پیش سفر داشتم برای گواهی سلامت رفتم تست بدم ,, خیالم کاملا راحت بود منفی میخوره !!

دیدم مثبت شدم و دوروزه گرفتار شدم
سلام دوستان

میگم معاملات margin توی بایننس جزو spot حساب میشه یا futures ?
جز اسپات هست قاعدتا

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
دوستان کسی امروز تست نکرده اکانت بدون وریفای بایننس امکان خروج میده یا نه؟

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
به نظرم کلا بایننس رو بیخیال بشید. تموم شد رفت دیگه.

مسئله اینجاست که همه صرافی ها با ایران مشکل دارن (به جز کوینکس که اصلا قابل مقایسه نیست و نمیشه خیلی بهش اطمینان کرد) و به شخصه ترجیح میدم اگه بایننس بدون وریفای 0.06 بیت کوین رو روزانه اجازه خروج بده با هممون بایننس کار کنم تا با سایر صرافی های عمدتا درپیت که مثلا روزانه دو بیت اجازه خروجی میدن.

و اصلا مشخص نیست اگه متوجه بشن از ایران هستی پول رو پس بدن یا نه (ولی حداقل بایننس تا الان پس داده).

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
مسئله اینجاست که همه صرافی ها با ایران مشکل دارن (به جز کوینکس که اصلا قابل مقایسه نیست و نمیشه خیلی بهش اطمینان کرد) و به شخصه ترجیح میدم اگه بایننس بدون وریفای 0.06 بیت کوین رو روزانه اجازه خروج بده با هممون بایننس کار کنم تا با سایر صرافی های عمدتا درپیت که مثلا روزانه دو بیت اجازه خروجی میدن.

و اصلا مشخص نیست اگه متوجه بشن از ایران هستی پول رو پس بدن یا نه (ولی حداقل بایننس تا الان پس داده).
اون 0.06 رو قراره به مرور تا 22 اگوست حذف کنه اگر تاریخش رو اشتباه نگم
پس اگر الان براتون باز هست برداشت
احتمالا در اینده ببندن
ولی اگر همین 0.06 باشه من خودم به شخصه برمیگردم مجدد بایننس

amirmw

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
71
دوستان سلام
وقتتون بخیر ...

در راستای محدودیت های جدید بایننس ... تا جایی که تو سایت خودشون و اطلاعیه های رسمی سایتشون خوندم فقط اعمال محدودیت برای اونهایی که وریفای نکرده بودند حدود 0.06 BTC بود و من جایی ندیدم که بگه تا فرضاً فلان تاریخ KYC رو اجباری میکنیم و همه باید اکانتشون وریفای بشه تا بتونند برداشت داشته باشند ... اگر جایی گفته که تا تاریخ x قراره KYC رو تمام اکانت ها اجباری بشه و بدون اون هیچ فعالیتی نمیتونند بکنن میشه لینک خبرش رو بدید؟

یه سئوال دیگه ... کسی تا حالا از بایننس ICP انتقال داده؟ به ولت های مختلف یا به صرافی های مختلف؟

تو تراست ولت ICP رو نداره ولی ظاهرا یه امکانی داره که میشه کوین هایی که تو لیستش نیست رو ادد کرد ... Add Custom token اگر اشتباه نکنم ...
میشه از این طریق اضافه کرد بهش؟ کسی تجربه این کار رو داره؟

- با توجه به محدودیت های KYC صرافی ها ... کدوم صرافی رو پیشنهاد میدید که بشه توش بدون نیاز به KYC فعالیت کرد یا کوینی رو هولد کرد؟ البته با فرض اینکه با آی پی ایران لاگین نکنی.

پیشاپیش ممنون

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
دوستان سلام
وقتتون بخیر ...

در راستای محدودیت های جدید بایننس ... تا جایی که تو سایت خودشون و اطلاعیه های رسمی سایتشون خوندم فقط اعمال محدودیت برای اونهایی که وریفای نکرده بودند حدود 0.06 BTC بود و من جایی ندیدم که بگه تا فرضاً فلان تاریخ KYC رو اجباری میکنیم و همه باید اکانتشون وریفای بشه تا بتونند برداشت داشته باشند ... اگر جایی گفته که تا تاریخ x قراره KYC رو تمام اکانت ها اجباری بشه و بدون اون هیچ فعالیتی نمیتونند بکنن میشه لینک خبرش رو بدید؟

یه سئوال دیگه ... کسی تا حالا از بایننس ICP انتقال داده؟ به ولت های مختلف یا به صرافی های مختلف؟

تو تراست ولت ICP رو نداره ولی ظاهرا یه امکانی داره که میشه کوین هایی که تو لیستش نیست رو ادد کرد ... Add Custom token اگر اشتباه نکنم ...
میشه از این طریق اضافه کرد بهش؟ کسی تجربه این کار رو داره؟

- با توجه به محدودیت های KYC صرافی ها ... کدوم صرافی رو پیشنهاد میدید که بشه توش بدون نیاز به KYC فعالیت کرد یا کوینی رو هولد کرد؟ البته با فرض اینکه با آی پی ایران لاگین نکنی.

پیشاپیش ممنون

زمانش توییتر دست به دست شده بود از 14 همین ماه !
kyc اجباری نیست ! سطح 1 وریفای اجباری هستش ( که اطلاعات بیسیک )

ای سی پی هم ولت رسمی نداره و فقط از صرافی به صرافی میشه ترنسفر کرد !

کاستوم توکن هم نمیشه کرد ! چون شبکه خودش داره ای سی پی ظاهرا ! هنوز اطلاعاتی هم نیست چطوری میشه کانکت کرد ! (این اطلاعاتم در حدود 4-5ماه پیش بود بروز نیستم )

هیچ صرافی برای هدل مناسب نیست !

و همچنان من برای ترید بایننس پیشنهاد میکنم !! ببینید ایرانیا چطور پیپال استفاده میکنن ! پس روشی برای بایننس هم پیدا میشه ( احراز هویت با مدارک قلابی )

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
دوستان کسی از مشهد هست؟
یه شرکتی هست میگه پاسپورت جعلی میده برای بایننس ( عکس نمیده خود پاسپورت رو میده )
جالب اینجاست سایتشون نماد اعتماد هم داشت ( البته برای یه بخش دیگه از سایتشون )

گفتم ببینم اگه کسی از دوستان مشهده یه سر بزنه به این شرکته ببینه داستان چیه

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
در مورد اهراز پایه بایننس چیکار باید کرد که ریسک پایین بیاد؟
تا 1 شهریور مهلت برای کاربرای قدیمی هستش

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
دوستانی که نگران احراز هویت بایننس و یا کلا مسائل و مشکلات مربوط به بایننس هستند، میتوانند از کیف پول safepal استفاده کنند.

همانطور که گفته شد صرافی مشهور بایننس از حامیان اصلی پروژه SafePal است، بنابراین مارکت معاملات Binance توسط کیف پول SafePal در دسترس صاحبان ولت قرار داده شده است. بازار معاملات لحظه‌ای صرافی بایننس یا market Spot Binance در ولت SafePal وجود دارد. به همین دلیل صاحبان ولت بدون آنکه نیازی به انتقال سپرده های خود به صرافی Binance داشته باشند، امکان استفاده از نقدینگی این صرافی جهت هرگونه ترید و انجام معاملات خود را دارند.

کیف پول safepal قابلیت تبدیل داره از بایننس بدون نیاز به ورود به حساب بایننس دارایی هم دست خودتون هست.

پ.ن: به شخصِ تا حالا با کیف پول سیف پل کار نکردم و صرفا جهت راهنمایی و کمک دوستان این مطالب رو به اشتراک گذاشتم.

65824347473532839463.gif

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
خیلی عجیبه من یه اکانت قدیمی بایننس داشتم روی وی پی اس آلمان ساخته بودم و فقط با وی پی اس لاگین میکردم و الان بیشتر از یکساله که خالیش کردم و اصلا بهش لاگین نمیکنم ولی امروز از بایننس یه ایمیل اومده که ما متوجه شدیم شما از کشور ممنوعه هستی و 7 روز وقت داری پوزیشن هاتو ببندی و دارایی رو بکشی بیرون! چجوری فهمیده :rolleyes:

بالا