برگزیده های پرشین تولز

سوال کلی و مهم

hooshmand29

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من قبلا با زبان سی کار کردم الان می خوام vbرو شروع کنم ولی یه فکری خیلی اذیتم می کنه من قبول دارم که
وی بی همه جور امکانات داره اما با توجه به بازار امدن مادر بوردهای 64 بیتی و ویندوز ویستا آیا ویزوال بیسیک روی
این سخت افزار و در محیط ویستا قابل اجرا هست؟ ترس من از اینه که آدم وقتشو صرف نوشتن برنامه ای بکنه که روی سیستمهای جدید قابل اجرا نباشه من به دلیل اینکه منابع وسیعی در مورد ویزوال بیسیک هست بیشتر از سی به اون راغب هستم خواهش میکنم منو راهنمایی کنید

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوست خوبم، به تو خوش آمد مي گم به دنياي وي بي ، و اما در مورد نگرانيت : اصلا نگران نباش، ويژوال بيسيك زباني بود كه مايكروسافت اونرو به عنوان زبان خودش انتخاب كرد و هميشه پشتيبانش بود VBScript رو پايه گذاري كرد و براي رقابت با شركت هايي مثل Borland سعي مي كنه كه وي بي رو زنده نگه داره و مطمئن باش كه وي بي هيچ وقت نميميره تا وقتي ويندوز زندست. اينو بهت قول ميدم. و اما در مورد ويستا!!! كي گفته ويستا با وي بي مشكل داره اتفاقا مطمئن باش ويستا با هرچي مشكل داشته باشه با وي بي مشكل نداره البته فقط اين يه حرف نيست من يه نرم افزارمو رو ويستا تست كردم البته يه نرم افزار كلفت !!! كه توش هزار تا تابع API ، اكتيو ايكس ، كتابخونه و چيزاي ديگه بود و خيلي راحت تو ويستا اجرا شد. بازم مي گم اصلا نگران نباش. مايكروسافت حامي وي بيه. موفق باشي.

بالا