برگزیده های پرشین تولز

سوني اريكسون P1000 ! عكساشو ببينيد ...............

mori

Registered User
لایک‌ها
14
من كه گفتم p900 هستش!
بعد هم اوني كه 600000 تومان بخواد پول بده واسه گوشي مغز خر كه نخورده p900 بگيره :lol: ميره يه PDA توپ ميگيره داداش من!
كه هم digital camera 1.3 mp واسش بزاره هم printer!!!! و 1001 امكانات ديگه! آره قربونش!

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mori_nokia_6230 :
من كه گفتم p900 هستش!
بعد هم اوني كه 600000 تومان بخواد پول بده واسه گوشي مغز خر كه نخورده p900 بگيره :lol: ميره يه PDA توپ ميگيره داداش من!
كه هم digital camera 1.3 mp واسش بزاره هم printer!!!! و 1001 امكانات ديگه! آره قربونش!

آخ درد دلمو تازه كردي داش مرتض.

يه دو تا PDA توپ پيشنهاد بده ببينم دادا.

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
البته داش عطاي مرحوم كه نسبت بهش ارادت دارم از P900 خيلي تعريف ميكرد.
خدا بيامرزدش.
:)

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
بابا ما اينجا يه سوال پرسيديما!!! كسي جواب نداره؟

mori

Registered User
لایک‌ها
14
پرشين سرچ زدي تو گوگل؟؟!؟!
حسين جون اين p900 ها فقط پول الكي ميدي پاشون! PDA هايي با همون قيمت p900 رو درسته قورت! ميدن
الان يه چند تا PDA ميگردم ميگم

mori

Registered User
لایک‌ها
14
حسين جونwww.psforums.org بهتره اونجا عضو بشي
الان طبق اخبار موتورولا داره مدل جديدي ميده با سيستم عامل جديد كه خيلي از نقص ها كم شده توش اينم ويژگي هاش :
Wi-Fi, Tri-band GSM/GPRS
SD slot
up to 1GB of storage expansion
integrated camera 1.3MP
320x240 2.8 inch screen
QWERTY layout keyboard
64MB of built in RAM
Microsoft Pocket PC Phone Edition
ولي هنوز نيومده و بايد گرون هم باشه
الان بهترين انتخاب imate هستش من اگه خودم ميخواستم بالاي 600 پول بدم imate رو ميگرفتم البته ppc .ولي من توصيه ميكنم 6600 بگيري الان ارزونتر هم شده با 360 ميتوني گارانتي ايراتل رو بگيري واقعا عاليه چون هم نرم افزاراش هست و هم نسبتا ارزونه!نه اينكه از رو تعصبم بگم به نظر من بهترين انتخابه.يه گوشي جديد هم نوكيا داده با دوربين 1 مگا پيكسلي! اونم اومده ولي قيمت ندارم.
خلاصه واسه خريد اينقدر انتخاب هست كه گيج بشي! حالا خودت ميدوني!
راستي روزبه هم عكس هاي اين موتورولا رو زده ها
http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=6602

_arash_

Registered User
لایک‌ها
9
من كه گفتم p900 هستش!

همين مونده بود شما تشخيص بدي خريداران P900 مغز خر خوردند ! احسنت به اين تشخيص !
شما خيلي متعصبانه درباره نوكيا اظهار نظر ميكني و سعي داري نظر خودتو به زور ثابت كني !

مقايسه كردن PDAs و SmartPhones حتي ار لحاظ نزديك بودن قيمت صحيح نيست مثل مقايسه كردن خريد اتوبوس با كاميون ولوو از لحاظ قيمتي است كه بگي چرا با اين پول كاميون خريدي و مثلا اتوبوس نخريدي اين بر ميگرده به سليقه و مورد كاري.مورد كاري P900 ذاتا تلفن همراه است با قابليت رايانه جيبي نه يك رايانه جيبي با قابليت تلفن همراه !!!

در ضمن جيزي كه شما فراموش كردي خدمات پس از فروش تعميرات ضمانت و وجود لوازم جانبي در بازاره كه چيز كم اهميتي نيست.

درباره مقايسه PDAs و SmartPhones خيلي در فوروم ها بحث شده من نميخوام اون بحث را به اينجا بكشونم
اما باز ميگم بهترين موبايل نه رايانه جيبي! در حال حاظر براي استفاده در ايران P900 هست حالا شما چون نوكيا در رده P900 نميبيني بگو PDA بهتره !!

انشاالله P1000 هم مياد يك ماتم شديد دل هواداران نوكيا را فرا ميگيره ;)
اما شما كم نياريد بگيد 700 يورو گرونه بريد يه PDA بگيريد :lol:

mori

Registered User
لایک‌ها
14
عزيزم يه سري به سايت نوكيا بزن
9500 و 7700 رو ببين بعد صحبت كن!

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
بالاخره نمرديم و معني گوشتكوب رو هم فهميديم. نه... نكنه خيال بد بكنينا...نه 9500، نه 9210، نه7700، نه 7600، نه 7650، نه 6600 و مخصوصا 3650 هيچ كدومشون شكل گوشكوب و دسته هونگ (با فتح اول و دوم) اين جور چيزا نيستن!! بعدشم از لحاظ كارايي و كيفيت و اين جور چيزا هم كه هر چي PDA و Smartphone و Laptop و G5 و كلا همه چي رو گذاشتن تو جيبشون. ديگه از دنيا چي مي خواين؟!
phone_models_7650.jpg
phone_models_6310.jpg
3650_pm.jpg
phone_models_9210.jpg
6600_pm.gif
:eek: :eek: :eek:
در ضمن شرط مي بندم اون چيزي كه شما بهش ميگين P1000 عمرا وجود خارجي نداشته باشه. ديگه عمه منم ميدونه كه P900 يه كيبرد OnScreen داره كه چندين زبون و فرمت رو مي توني انتخاب كني و كاركردن باهاش خيلي خيلي راحت تر از او کیبرد زشته بدتركيبه. من مي گم اينم كار همين نوكيايياست. اگه يه ذره از اين انرژي شون رو صرف بالا بردن كارايي گوشياشون ميكردن الان بعضيا حرفي براي گفتن داشتن.
p900_dark2.jpg

_arash_

Registered User
لایک‌ها
9
عزيزم يه سري به سايت نوكيا بزن
9500 و 7700 رو ببين بعد صحبت كن!

من سر زده بودم كه گفتم
شما چشم خود را بر حقيقت بستي
هر وقت با اين گوشه ها تو ايران كار كردي و تو خيابون صحبت كردي درسته من لينك هر دو گوشي تعريفي !!!شما را انجا ميزارم بگو با كدومشون كار كردي و تو خيابون باهاش صحبت كردي؟

گوشي 9500

گوشي 7700

اين هم تلفن همراه P900

_arash_

Registered User
لایک‌ها
9
اين نوكيا 7700 خيلي خوشگله ها !!
اگه خوب بهش نگاه كني ياد ساعت زنگي روميزي خونتون ميوفتي!! ;)
اما فكر كنم يه هوا بزرگتر از ساعت روميزي خونه ماست :lol:

mori

Registered User
لایک‌ها
14
به نقل از _arash_ :
همين مونده بود شما تشخيص بدي خريداران P900 مغز خر خوردند ! احسنت به اين تشخيص !
شما خيلي متعصبانه درباره نوكيا اظهار نظر ميكني و سعي داري نظر خودتو به زور ثابت كني !

مقايسه كردن PDAs و SmartPhones حتي ار لحاظ نزديك بودن قيمت صحيح نيست مثل مقايسه كردن خريد اتوبوس با كاميون ولوو از لحاظ قيمتي است كه بگي چرا با اين پول كاميون خريدي و مثلا اتوبوس نخريدي اين بر ميگرده به سليقه و مورد كاري.مورد كاري P900 ذاتا تلفن همراه است با قابليت رايانه جيبي نه يك رايانه جيبي با قابليت تلفن همراه !!!

در ضمن جيزي كه شما فراموش كردي خدمات پس از فروش تعميرات ضمانت و وجود لوازم جانبي در بازاره كه چيز كم اهميتي نيست.

درباره مقايسه PDAs و SmartPhones خيلي در فوروم ها بحث شده من نميخوام اون بحث را به اينجا بكشونم
اما باز ميگم بهترين موبايل نه رايانه جيبي! در حال حاظر براي استفاده در ايران P900 هست حالا شما چون نوكيا در رده P900 نميبيني بگو PDA بهتره !!

انشاالله P1000 هم مياد يك ماتم شديد دل هواداران نوكيا را فرا ميگيره ;)
اما شما كم نياريد بگيد 700 يورو گرونه بريد يه PDA بگيريد :lol:
آقا تو برو p900 بخر!
هم سايزش به يه smartphone ميخوره هم وزنش :lol: هم قيمتش!!!!در ضمن ميخواستم بپرسم يه smartphone چه كارهايي نميكنه كه p900 ميكنه :blink: خدمات پس از فروش هم كه حداقل imate داره و من ميدونم.
در مورد بهترين بله وقتي شما وزن و اندازه رو مد نظر قرار بدي و قيمت موبايل بهتره مثا 6600 اما وقتي اين ها برات مهم نباشه بهترين PDA هستش
ديگه هم بحث رو ادامه نميدم عيسي به دين خود موسي به دين خود!

amirsung

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من به عنوان يك بي طرف نظرمو ميگم..

نوكيا قدمت و سابقه ي بيشتري در زمينه ي موبايل داره و تقريبا ميشه گفت پيش كسوت هست در اين زمينه.
نوكيا گوشيهاش سگ جون ترن. گوشيهاشو در رده هاي مختلفي ميده كه همه ي مشتريها رو جذب كنه. مثلا از اون مدلي كه ميشه زير كاورش كاغذ رنگي گذاشت براي بچه ها.. مدلهايي بدون هيچ امكانات جالبي براي اراد مسن تر.. مدلهاي جوون پسند.. مدلهاي براي كاربران حرفه اي موبايل مثل 6600
سوني اريكسون گوشيهاش قشنگتر و خوش دست ترن اما خيلي ظريف وشكننده هستن.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
ما كه هنوز داريم با همون 8110 عهد تيركمونشاه حال ميكنيم.:D

shahedz

Registered User
لایک‌ها
1
سلام به تمام دوستاي سبزم !
من هم در تعصب نباشم با حرف امير كاملا موافقم و اما اينم مي خواهم اضافه كنم كه علاوه بر آنچه امير گفت سوني اريكسون خلاقيت داره و رو هر گوشي جديدش يه چيز جديد مي زاره ! يا همون : Innovation !

دوستدار همه : شاهد !

ReD3ath++

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
7
كدوم قابليت؟!
كيبورد كه رو همين p1000 هستش
در ضمن p800/p900 چيزي نيست جز گوشتكوب!

آهان گوشكوبه !!! پس حتما 3650 هم آپولو ست .نه ؟!؟

pay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اين p1000 هم بالاخره اومد البته به اسم p910 !
انصافا خوشگل تر شده به هر حال مبارك كسايي باشه كه پول خريدنش رو دارن :D
P910_Mail_eps.jpg

بالا