برگزیده های پرشین تولز

سونی اریکسون چی کار داره میکنه؟! شد رده سوم جهانی

soloworld

Registered User
لایک‌ها
2
شاید به تاپیک ربطی نداشته باشه....ولی این ذهنیت که سامسونگ برند بدیه بین ما ایرانیها رواج داره و نمیدونم قضاوتمون بر چه اساس هست که همچین فکری میکنیم!!!!....به نظر من خارج از تعصب سامسونگ هم یکی از بهترین برندهای حال حاظر هست!!!!

دوست من دلیل من اینه که یه دستگاه دی وی دی ، یک گوشی موبایل و یک mp3 پلیر داریم که برای همشون متاسفم
پشت دستمو داغ کردم همین !

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
حتما شرکت هایی که فقط روی گوشی کار میکنند موفق تر خواهند بود
الان سامسونگ هم گوشی میزنه هم لوازم خانگی شاید همین لوازم خانگیش باعث شده که گوشی هاش هم بیشتر معرفی بشه
ولی سونی اریکسون فقط روی گوشی کار میکنه و به نظر من تو محصولات نوکیا و سونی اریکسون از سامسونگ موفق تر بودند

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
یه دوستی دارم صحبت قشنگی کرد میگفت یکی از دلائلی که سونی اریکسون نمیتونه سامسونگ و نوکیا رو کنار بزنه اینه:
بیشتر فروش سونی اریکسون برای کشور های جهان سوم و مخصوصا خاور میانه است وگرنه اگر مردم کشور های آمریکای شمالی به سونی اریکسون علاقه نشون بدهند نوکیا و سامسونگ بازی رو واگذار میکنند بهمین دلیل سونی اریکسون هنوز سوم هست چون انقدر که سامسونگ در بازار آمریکای شمالی فروش داره نوکیا و سونی اریکسون ندارند.

مطمئن نیستم ولی فکر میکنم دلیلش این هست که سیستم مخابراتی برتر توی آمریکایی HSDPA هست و چون گوشی های سونی اریکسون اکثرشون با سیستم GSM کار میکنن. واسه همین توی امریکا بلا استفاده میمونن.
اگر دقت کرده باشین الان iphone هم همین قضیه براش صادق هست ولی به صورت برعکس.ایفون رو فقط آمریکایی ها میتونن استفاده کنن البته تا حالا.

marmozi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
غیر ممکنه GSM و علاوه براون باند های مختلفی در امریکای شمالی هستند مثلا دبیلو 810 ساخت آمریکا هم دیدم که روی جعبش GSM نوشته بود

کلا گوشی های سونی اریکسون برای کشور های جهان سوم ساخته شده چون امکانات مخابراتی محدود هست بازار ایران دوبی و کشور های عقب افتاده فرصت مناسبی رو برای فروش محصولاتش میدونه
این رده بندی که نوکیا اول سونی اریکسون سوم و سامسونگ دوم این تشریفاتی خود سایت سونی اریکسون و GSMARENA.COM هست ئگرنه تمام گوشی های سونی اریکسون توی آمریکای شمالی اول میشدند

بازار خاور میانه چیو می طلبه :
گوشی با پخش موزیک بلند و با کیفیت دوربین عالی همه اینها برای جهان سومی ها مثل ایران ساخته شده تا صدای بلندی گوشی شونو باهم مقایسه کنن در صورتیکه همین جوانان و فروشنده های اطلاعات دیگری ندارند مثلا push to take, HSCSD,VOIP و غیرو تا آخرش
این عوامل باعث شده تا سونی اریکسون همیچ وقت نتونه اول بشه

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
مطمئن نیستم ولی فکر میکنم دلیلش این هست که سیستم مخابراتی برتر توی آمریکایی HSPDA هست و چون گوشی های سونی اریکسون اکثرشون با سیستم GSM کار میکنن. واسه همین توی امریکا بلا استفاده میمونن.
اگر دقت کرده باشین الان iphone هم همین قضیه براش صادق هست ولی به صورت برعکس.ایفون رو فقط آمریکایی ها میتونن استفاده کنن البته تا حالا.

در مورد سیستم مخابراتی البته اگه بگیم فناوری بهتره چون هنوز به صورت فراگیر به یک سیستم تبدیل نشده
ولی رقیبی برای نسل سوم موبایل هست:
فناوري دسترسي به داونلود پرسرعت (HSDPA) : اين فناوري مي‌تواند به كاربران امكان دهد فايل‌ها را سريع‌تر به گوشي خود وارد كنند.مثلاَ آهنگي كه در حال حاضر ظرف يك و نيم دقيقه دانلود مي‌شود، با HSDPA در ده ثانيه وارد گوشي شما مي‌شود.

GSM یک سیستم یکپارچه برای موبایل هست که در کشورهای اروپای شرقی و همچنین قاره های آسیا ، آفریقا و اقیانوسیه استفاده میشه و آمریکا ، ژاپن ، آمریکای جنوبی سعی کردن از سیستم مخابراتی دیگه ای که با GSM تفاوت داره استفاده کنن.

البته من جایی خوندم که iphone امکان پشتیبانی از HSPDA رو نداره .
اینجا : http://www.kcspot.net/blog/?p=318

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
پس من اشتباه فکر کردم.گفتم که مطمئن نیستم.

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
خوب این حرف شما قبول که گوشی های سونی اریکسون برای جهان سوم هست ولی گوشی های موتورولا رو اگر با سونی اریکسون مقایسه کنیم تفاوت اساسی ندارن حتی سونی اریکسون در بیشتر موارد بهتره
اگر برتری خواستی هست ذکر کنید.

marmozi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببنید دوست من همشهری
موتورلا که توی امریکای شمالی اول نیست یک کمپانی کوچک خست اونجا pda های موبایل هستند که با ویندوز موبایل های 2006 و HSPDA , VOIP,PUSH TO TAKE همه اینها رو دارند و یکپارچه اطلاعات رو پرسرعت دانلود میکنند
مثلا دوستم که برای تحصیل سوئد رفته بود تعریف میکرد اونجا مردم اهل اینترنت چیزی به اسم گوشی های با صدای بلند رو علاقه نشون نمیدن بیشتر توی دانلود سریع برقی با HSPDA هستند مثلا میگفت یه فایل 500 مگی رو با این سیستم در عرض 45 دقیقه دانلود کرده بود
ما جهان سوم هستیم که سر دبیلو 950 دبیلو 900 ان73 بحص میکنیم متاسفانه ما هم جهان سومی هستیم و عقب افتاده گان مردم دنیا هستیم

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
نمیدونم چرا تعجب میکنید ... از این تاپیک ها میزنید !

خب سونی اریکسون از بقیه برند ها بهتره ! و باید اول بشه ! خب از آخر که نمیشه یهو اول بشه ! دونه دونه میره بالا .... :D :D

از بچگیم ( با این که نبود ) سونی اریکسون رو دوست داشتم :D

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
Ahwaz................ Cellphone : Nokia N8

خب سونی اریکسون از بقیه برند ها بهتره ! و باید اول بشه ! خب از آخر که نمیشه یهو اول بشه ! دونه دونه میره بالا .... :D :D

پس شما چرا نوکیا خریدین؟:D

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
به این خبرها زیادم اعتماد نکنید چون تو خبر سایت Xbit اشاره شده که Motorola سومه . البته مضنون تمام این خبرها حاکی از افزایش چشم گیر فروش نوکیا هست که تو کوارتر دوم 100 میلیون گوشی فورخته ! که دلیل اصلیشم ضعف موتورولا اعلام شده . http://www.xbitlabs.com/news/mobile/display/20070803221634.html

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
دوست من دلیل من اینه که یه دستگاه دی وی دی ، یک گوشی موبایل و یک mp3 پلیر داریم که برای همشون متاسفم
پشت دستمو داغ کردم همین !

به چه دلیل براشون متاسفی ؟!!!...من که تا حالا بدی از این برند ندیدم!!!!...کمابیش تجربه استفاده از محصولاتشون هم داشتم!!!!

حتما شرکت هایی که فقط روی گوشی کار میکنند موفق تر خواهند بود

دلیل منطقی واسه این حرف نمیبینم!!!...شما دلیل منطقی واسش دارین؟

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90

حرف شما درسته!!!!....مدیر جان ظاهرا شما از همون بچگی هم خاص بودی:happy::f34r:

marmozi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
///.هر برندی که زیاد بفروشه دلیل بر خوب بودنش نیست.\\\

Suba_sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به چه دلیل براشون متاسفی ؟!!!...من که تا حالا بدی از این برند ندیدم!!!!...کمابیش تجربه استفاده از محصولاتشون هم داشتم!!!!

خوب راست ميگه محصولات سامسونگ زياد کيفيت خوبي ندارند نه فقط موبايل تو همه زمينه ها کلا يک چيز متوسط رو به ضعيفند

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319

به نظر شما اگه یک شرکت روی یک محصول خاص تمرکز کنه بهتره یا اینکه مثل سامسونگ بخواد تو همه جا سرک بکشه
البته میشه چنین شرکت هایی هم موفق بشن ولی سامسونگ از اون شرکت ها نبوده
واضح هست که گوشی های سونی اریکسون از ساسونگ بهتره

marmozi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نوکیا همیشه گوشی هایی ارئه داده که از اصلش فراتر نره مثلا نوکیا پول آنتن دهی خوبش رو داره میخوره و اول شده
حقش هم هست
ولی سونی اریکسون بیشتر پول امکاناتش رو میخوره که سوم هست اگر سونی اریکسون روی پلیر های موبایل کار نکنه سریع سقوط میکنه
هرکسی که میره گوشی بخره در کلام اول میگه صداش چطوریه سونی اریکسون با این دلیل توی خاور میانه بیشترین امتیاز رو آورده
بیشترین مخاطبان سونی اریکسون جوانان هستندکه دنبال صداش موزیک بلند و دیدن کلیپ با کیفیت هستند

بالا