برگزیده های پرشین تولز

سوپرمارکت یا گوشی فروشی؟

sanaka

Registered User
لایک‌ها
892
یک نفر که سررشته در تعمیرات سخ افزاری داره رو بیار پیش خودت و یه مبلغ ثابت ماهانه ازش بگیر، در اصل یک میز و صندلی بهش اجاره بده

در مورد خرید و فروش گوشی هم تمرکز رو بزار فقط روی گوشی استوک در حد، چون با توجه به قیمت ها گرایش مردم روی خرید کالای استوک بیشتر هست
با لوازم جانبی هم مغازه‌ات پر میشه، حتی میتونی پخش قطعات سخت افزاری شهرتون هم دست بگیری چون معمولا گوشی فروش ها به این حوزه ورود نمیکنن
ایده نابی دادی عزیز که میتونم میز و صندلی رو اجاره بدم خیلی ممنونم با بقیه حرافتون هم 100% موافقم سود الان تو گوشی کارکرده ست مردم دیگه تمایل ندارن گوشی آکبند بخرن به اون صورت

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
ایده نابی دادی عزیز که میتونم میز و صندلی رو اجاره بدم خیلی ممنونم با بقیه حرافتون هم 100% موافقم سود الان تو گوشی کارکرده ست مردم دیگه تمایل ندارن گوشی آکبند بخرن به اون صورت
بهتر اینه تعمیرکاری که میارید رو به صورت درصدی باهاش کار کنید تا اینکه میز اجاره بدید
گوشی میان رده رو هنوز هم میخرن و بازارش داغ هست تعمیرات هم الان برای تبلت بورس هست (به خاطر کرونا و دانش آموزان)

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,257
سوپر مارکت یه جور علافیه

صد درصد مارکت گوشی بهتره

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
سوپر مارکت یه جور علافیه
چرا آخه؟86.gif
چند تا مغازه پایین تر از ما یه سوپر هست 3 تا برادر هستند 15 ساله کارشون اینه و هر 3 تا از این یه مغازه خونه و ماشین خریدن و ازدواج کردن و دارن زندگی میکنن
البته این 2 ساله آخر میگن که درجا زدیم فقط ...

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,257
چرا آخه؟مشاهده پیوست 1212515
چند تا مغازه پایین تر از ما یه سوپر هست 3 تا برادر هستند 15 ساله کارشون اینه و هر 3 تا از این یه مغازه خونه و ماشین خریدن و ازدواج کردن و دارن زندگی میکنن
البته این 2 ساله آخر میگن که درجا زدیم فقط ...
اگه بخوای منصف باشی واقعا درجا زدنه ( به این دلیل که شغلی هست که باید دربست تو مغازه باشی صبح تا نصف شب )
اما اگه بخوای وجدان زیرپا بزاری و دوبرابرمعمول بکشی رو جنسا اره کویته! و سالی یه خونه میشه خرید.

بازار موبایل سود خوبی داره و تایمش تا حدودی کمتره معمولا بعدازظهر تا شب

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
اگه بخوای منصف باشی واقعا درجا زدنه ( به این دلیل که شغلی هست که باید دربست تو مغازه باشی صبح تا نصف شب )
اما اگه بخوای وجدان زیرپا بزاری و دوبرابرمعمول بکشی رو جنسا اره کویته! و سالی یه خونه میشه خرید.

آدم رو فرسوده میکنه ولی اینها جنس رو به قیمت روش میدن حتی اگر گرون شده باشه
به نظر من اگر کسی کننده کار باشه بدون دزدی هم درآمد داره

بازار موبایل سود خوبی داره و تایمش تا حدودی کمتره معمولا بعدازظهر تا شب
موبایل رو من با بیش از هزار نفر در ارتباطم و دارم جنس میفروشم
این هم اگر بخوای چیزی دستت رو بگیره باید صبح تا شب وایسی و تعطیلات باز کنی و تعمیرات و فروش و همه رو با هم انجام بدی
در کل کاری نیست که ساده باشه

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
آدم رو فرسوده میکنه ولی اینها جنس رو به قیمت روش میدن حتی اگر گرون شده باشه
به نظر من اگر کسی کننده کار باشه بدون دزدی هم درآمد داره

موبایل رو من با بیش از هزار نفر در ارتباطم و دارم جنس میفروشم
این هم اگر بخوای چیزی دستت رو بگیره باید صبح تا شب وایسی و تعطیلات باز کنی و تعمیرات و فروش و همه رو با هم انجام بدی
در کل کاری نیست که ساده باشه

جنس قیمت رو نیست معمولا کمتره
در حال حاظر بالاتر قیمت رو هست در بعضی موارد مثل روغن مثال زده ۱۹ ولی ۳۱ فروششه هر چند تعزیرات ببینه جریمه میکنه ولی خب اینطوره

بالا