برگزیده های پرشین تولز

سوپر مارکتهای اینترنتی : تغییر سبک خرید اجناس روز مره زندگی

unknown boy

Registered User
لایک‌ها
918
همینجا اعلام کن شاید دیگران هم خواستند استفاده کنند:eek:

خیلی خوب بابا، حالا چرا می زنی ؟!
khashm_5.gif

البته من بیشتر برای فروش جنس می گیرم ، با اینحال تک فروشی هم دارن زیر قیمت بازار .. این بخش سوپرمارکتش تازه باز شده. بیشترش لوازم جانبی و قطعات کامپیوتری هست

www.finaleshop.com

من کی زدم!
tiredsmiley.gif
و لی اینو داشته باش!
Just_Cuz_15.gif

فتنه گر

Registered User
لایک‌ها
138
آدرس فینال شاپ هم کلاس گذاشتن داره ؟ :weird:
khashm_5.gif

قبلا final.ir میزدیم میرفت رو finaleshop.com . الان برعکس شده . آخرالزمان که میگفتن همین بود ؟

کسی کلاس نذاشت، دقیقن به همین خاطر گفتم چون سایتشون تازه منتقل شده و کلن فینال شاپ رو با فینال آی آر ادغام کردند و موضوع اینجاست که الان به علت افزایش کلیه ی جنس ها زدند خارج از موجودی. گفتم یه خرده روبراه بشه اون موقع آدرس بدم. گرچه شما که می دونستی خودت :worried:

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,814
رستورانهای اینترنتی

n00190132-b.gif

http://www.zoodfood.com/

غیر این باز هم هست که جالب باشه؟

baharspringg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یه سایت اینترنتی هست من پفک و آدامس و چیپس می خرم ، ولی تا حالا نون داغ یا ماست و اینا رو نگرفتم . آره تجربه ی خوبیه ، یه جور تنوع هست

دوست من سلام

با توجه به شرایط فعلی پیش اومده و ویروس کرونا من خودم چندین و چند تا از سوپر مارکت های اینترنتی رو طی این روزها امتحان کردم.... از سوپرهای سر کوچه که فروش آنلاین یا تلفنی داشتند تا اپلیکیشن های مختص خریدهای سوپرمارکتی.

با توجه به این هر دفعه ارسال کالا مستلزم این هست که همه کالاهارو ضدعفونی کنید پس بهتره که خریدهارو به صورت یک جا انجام بدی... اینطوری تعداد کیسه هایی که تحویل میگیری هم کمتر هستند.

از بین سایت ها و اپلییکیشن هایی که امتحان کردم اسنپ مارکت زمان دلیوری خیلی سریعی تری داشت، و نسبت به یک سوپر مارکت،‌تنوع کالایی بالاتری داره... خصوصا محصولات مرغ و گوشتی اون که کشتار روز هستند و تازه.. و تازه میوه هم دارن. این دو تا مزیت برای من خیلی مهم بود... راستی نون هم دارن. اما نه مثل نون وایی.. بسته بندی خود هایپراستار و پخت همون جان
خلاصه انگار هم سوپرمارکت و هم قصابی و هم میوه فروشی یک جا کنار هم هست.

من چون اولین تجربه خریدم ازشون بود تونستم از لینک زیر که کد تخفیف 25 تومنی میداد استفاده کنم. شما هم امتحان کن اگه خرید داشت

والا به این که آدم یه سر بره قصابی، یه سر بره میوه فروش و 60 دفعه بره سوپرمارکت می ارزید.

چون اسنپ مارکت از هایپراستار ارسال داره خود کالاها هم تخفیف های هایپراستار رو دارن. اینم یه علت دیگهه انتخاب من هست.

سایتشونم که همینه

ایشالا که شما هم راضی باشی و اگر تجربه خرید خوبی داشتید منو هم دعا کنید. :)

baharspringg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان سلام.
برای تهیه کالاهای سوپرماکتی منم میخواستم بهتون اسنپ مارکت رو معرفی کنم.
که تخفیف اولین خرید از اسنپ مارکت رو هم که 25 تومن هست هم میتونید استفاده کنید.

راستی با یک نگاه ساده به صفحه اصلیشونم میبینید که علاوه بر کالاهای سوپرمارکتی، محصولاتی شامل گوشت و مرغ و میوه و سبزیجات هم دارن. اینم لینکش:

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,553

ایشالا که شما هم راضی باشی و اگر تجربه خرید خوبی داشتید منو هم دعا کنید. :)

دعا نمیکنم. من ماست سفارش دادم برام پپسی فرستادن:( تازه دیر هم اوردن. خیی هم گرون حساب کردن. 25 تومن تخفیف هم ندادن. 700 تومن سفارش دادم همش بد بود

بالا