برگزیده های پرشین تولز

......::::::::سوپر مارکت ::::::::::........نیازمند راهنمایی شما هستیم!!!

mr_scroch

Registered User
لایک‌ها
26
کسی سوپر مارکت نداره؟؟؟؟

mr_scroch

Registered User
لایک‌ها
26
بله البته یه سوپرمارکت جمع و جور
شما در مورد محل و جایی که میخوای کارتون رو شروع کنی یه شرح میدی!!!؟وبا چقدر پول میخوایی شروع کنی؟؟؟تا حالا چه چیزهایی فهمیدی از اینور و انور در مورد این شغل !!!

amir pirahmadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من خودم الان سوپری اداره میکنم
با هر شرکتی بخوای بستنی بیاری یه چک ضمانت 1000000 تومانی میگیره ازت برات یخچال میاره اما نمیذاره بستنی شرکت های دیگرو بریزی داخلش. حتی یه دونه.

amir pirahmadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه مکان مغازت نزدیک محل مسکونی هست عالیه.

mr_scroch

Registered User
لایک‌ها
26
یه چندتا سوال داشتم دوستانی که سوپر مارکت دارن
بعضی از شرکت ها مثل همین شرکت های نوشابه و نوشیدنی ها که میارن درب مغازه چجوری باید بهشون اطلاع بدین که ویزیتورشون رو برامون بفرستن!!!؟
چه اقلامی از جنس هارو خودتون میرید بازار تهیه میکنید!!!؟

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
شما در مورد محل و جایی که میخوای کارتون رو شروع کنی یه شرح میدی!!!؟وبا چقدر پول میخوایی شروع کنی؟؟؟تا حالا چه چیزهایی فهمیدی از اینور و انور در مورد این شغل !!!

والا از لحاظ مغازه مشکلی ندارم یه مغازه دارم خدا رو شکر ولی یخچال و ویترین و ترازو رو ندارم همینطور جنس هم ندارم فک کنم بتونم یه 15 میلیونی جور کنم

mr_scroch

Registered User
لایک‌ها
26
والا از لحاظ مغازه مشکلی ندارم یه مغازه دارم خدا رو شکر ولی یخچال و ویترین و ترازو رو ندارم همینطور جنس هم ندارم فک کنم بتونم یه 15 میلیونی جور کنم
خوبه به نظر من هم همین مقدار پول هم برای شروع کار خیلی خوبه.من پول زیادی دارم میارم تو این کار ولی من 2 تا کار میخوام بکنم یکی سوپرمارکتی و یکی هم رستوران
روزهای پنج شنبه جمعه بازار همشهری رو بخون چیزهای دست دوم خوبی میشه گیر اورد توش من خودم میخوام یخچال ویترین و قفسه رو دست دوم بگیرم تو اون هم خیلی اگهی یخچال و ویترین ترازو قفسه اینها هست که دست دوم هست و بعضی ها هم در حد نو.

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
خوبه به نظر من هم همین مقدار پول هم برای شروع کار خیلی خوبه.من پول زیادی دارم میارم تو این کار ولی من 2 تا کار میخوام بکنم یکی سوپرمارکتی و یکی هم رستوران
روزهای پنج شنبه جمعه بازار همشهری رو بخون چیزهای دست دوم خوبی میشه گیر اورد توش من خودم میخوام یخچال ویترین و قفسه رو دست دوم بگیرم تو اون هم خیلی اگهی یخچال و ویترین ترازو قفسه اینها هست که دست دوم هست و بعضی ها هم در حد نو.

شما چقدر میخواید کلا هزینه کنین؟بعدش به نظرتون ماهی 1 تومن سود خالصش هست؟

mr_scroch

Registered User
لایک‌ها
26
من نزدیک 30 میلیون برای سوپر مارکت و 30 میلیون هم برای رستوران

اون بستگی به این داره محل پر رفت و امدی داشته باشین یا نه و اینکه چقدر بخوایید جنس بریزید و تا چقدر جنستون جور باشه

اونجایی که ما داریم میزنیم لب جاده هست و اطرافمون کارگاه زیاده. یخ و اب جوش وسیگار وکنسرویجات خیلی خوب میخرن.ولی چیزهایی مثل ماکارونی،سس،یا از این قبیل که تو خونه ها مصرفش زیاده انوجاها خیلی کمتر هست.یعنی شما هم باید با توجه به دور و اطرافت جنس بریزی سرمایه گذاری کنی.ولی من برای خودم تخمین میزنم که خیلی بیشتر از اینها بتونم اونجا فروش کنم.بد قیمت اونجاها بالاتر از مغازه هست به قول معروف سر گردنه هستش :D

در کل شما خودت باید بسنجی ببینی چقدر در ماه میتونی از اونجا در بیاری و حتما با محیط اونجا باید خودتو اشنا کنی با سلیقه مردم و با نیاز مردم ببینی اونجا چی کم داره اونو بیاری.ببینی ضعف سوپری های دیگه اونجا چیه اونو نقطه قوت خودت کنی تا بتونی اونجا خودتو جا بندازی.

اینها چیزهایی بود که من بلد بودم
دیگه با تجربه ها بهتر میتونن بیان راهنمایی کنن من و شمارو

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
من نزدیک 30 میلیون برای سوپر مارکت و 30 میلیون هم برای رستوران

اون بستگی به این داره محل پر رفت و امدی داشته باشین یا نه و اینکه چقدر بخوایید جنس بریزید و تا چقدر جنستون جور باشه

اونجایی که ما داریم میزنیم لب جاده هست و اطرافمون کارگاه زیاده. یخ و اب جوش وسیگار وکنسرویجات خیلی خوب میخرن.ولی چیزهایی مثل ماکارونی،سس،یا از این قبیل که تو خونه ها مصرفش زیاده انوجاها خیلی کمتر هست.یعنی شما هم باید با توجه به دور و اطرافت جنس بریزی سرمایه گذاری کنی.ولی من برای خودم تخمین میزنم که خیلی بیشتر از اینها بتونم اونجا فروش کنم.بد قیمت اونجاها بالاتر از مغازه هست به قول معروف سر گردنه هستش :D

در کل شما خودت باید بسنجی ببینی چقدر در ماه میتونی از اونجا در بیاری و حتما با محیط اونجا باید خودتو اشنا کنی با سلیقه مردم و با نیاز مردم ببینی اونجا چی کم داره اونو بیاری.ببینی ضعف سوپری های دیگه اونجا چیه اونو نقطه قوت خودت کنی تا بتونی اونجا خودتو جا بندازی.

اینها چیزهایی بود که من بلد بودم
دیگه با تجربه ها بهتر میتونن بیان راهنمایی کنن من و شمارو

خوبه موفق باشین منم در جریان کارتون بذارین حتما

بالا