برگزیده های پرشین تولز

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bighero

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
یعنی من میتونم در سایت های خارجی فعالیت داشته باشم و درآمدم رو به شماره حسابی که شما در اختیار بنده میزارید تقاضا برداشت بدم و شما هم معادل ریالیش رو برای بنده محاسبه کرده و بعدش من میتونم از شما تقاضا کنم که این معادل رو به حساب بانکی در داخل کشور واریز کنید ؟

Thinker.Brain

Registered User
لایک‌ها
57
سلام و عرض ادب
اینکه با قیمت امروز میشه حدود 15 درصد کارمزد. فکر نمیکنید خیلی زیاده ؟
به دلیل بالا و پایین شدن قیمت دلار این بهترین راه حل مطمئن بود. ( فید بانک ملی )
و با توجه به خدماتی که ارائه میدیم فکر نکنم زیاد باشه... با خیال راحت میتونید به کسب و کار بین المللی ادامه بدین.

Thinker.Brain

Registered User
لایک‌ها
57
یعنی من میتونم در سایت های خارجی فعالیت داشته باشم و درآمدم رو به شماره حسابی که شما در اختیار بنده میزارید تقاضا برداشت بدم و شما هم معادل ریالیش رو برای بنده محاسبه کرده و بعدش من میتونم از شما تقاضا کنم که این معادل رو به حساب بانکی در داخل کشور واریز کنید ؟
سلام و درود
بله , کاملآ درسته.

Thinker.Brain

Registered User
لایک‌ها
57
درود
الان چجوری باید دلاری پرداخت کنیم با چه حسابائی؟
سلام و درود
بعد از ثبت نام در سایت :http://sibapay.com
لینک سایت + موضوع فعالیت + حدود تراکنش ماهیانه + پلاگین مورد نظر خودتون رو بصورت تیکت ثبت کنید تا مشخصات درگاه با توجه به فعالیت شما براتون ارسال بشه.
اگر سوالی هست درخدمتم.

Thinker.Brain

Registered User
لایک‌ها
57
به مدت 72 ساعت تمامی افراد میتوانند با هر میزان تراکنشی (بدون نیاز به تراکنش در درگاه ایرانی ) درگاه خارجی خود را دریافت کنند.

nanayan

Registered User
لایک‌ها
37
سلام با عرض احترام یه سوال داشتم یعنی شما یه درگاه پرداخت برای سایت خارجی ما در اختیارمون قرار میدید مثلا بنده یه سایت خارجی دارم و یه درگاه ویزا کارت و مستر کارت میخوام برای سایتم قرار بدم این امکان وجود داره? و یه سوال دیگه بنده درگاه پرداخت از وبمانی و بقیه بانک های اینترنتی بخوام چطور مثل ایگوانا پی اوکی پی و ...

Thinker.Brain

Registered User
لایک‌ها
57
سلام با عرض احترام یه سوال داشتم یعنی شما یه درگاه پرداخت برای سایت خارجی ما در اختیارمون قرار میدید مثلا بنده یه سایت خارجی دارم و یه درگاه ویزا کارت و مستر کارت میخوام برای سایتم قرار بدم این امکان وجود داره? و یه سوال دیگه بنده درگاه پرداخت از وبمانی و بقیه بانک های اینترنتی بخوام چطور مثل ایگوانا پی اوکی پی و ...
سلام و درود
در حال حاضر فقط درگاه پی پال ارائه میشه ...
اگر سوالی هست در خدمتم.

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
ببخشید شما به ما یک شماره حساب پی پال میدید که میتونیم از سایتهای خارجی باهاش برداشت بزنیم؟

Thinker.Brain

Registered User
لایک‌ها
57
ببخشید شما به ما یک شماره حساب پی پال میدید که میتونیم از سایتهای خارجی باهاش برداشت بزنیم؟
سلام و درود
خیر - ما به شما درگاه پرداخت خارجی میدیم با حساب های خودمون ... که شما به راحتی میتونید تراکنش انجام بدین. زمانی که وجه به دلار پرداخت شد , به ریال در حساب سیبا پی شما شارژ میشود و شما میتوانید درخواست تسویه بزنید.

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
فکر خوبیه دوست من. امکانش هست که یه پلاگین طراحی کنید که بعد از پرداخت وجه لینک باز بشه؟ ( منظورم همون روشیه که لینک قفله تا وجه پرداخت بشه)

Thinker.Brain

Registered User
لایک‌ها
57
فکر خوبیه دوست من. امکانش هست که یه پلاگین طراحی کنید که بعد از پرداخت وجه لینک باز بشه؟ ( منظورم همون روشیه که لینک قفله تا وجه پرداخت بشه)
بله,همین الان هم این پلاگین برای وردپرس موجوده ! دانلود به ازای پرداخت یا همون EDD

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
برای ثبت نام حتمن باید سایت داشته باشم؟ چون الان من یه ایده تو ذهنم دارم ولی هنوز پیادش نکردم

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
امکان نقد کردن از سایت های خارجی وجود داره؟ یا فقط درگاه واسط ارزی ارائه میدید

Thinker.Brain

Registered User
لایک‌ها
57
امکان نقد کردن از سایت های خارجی وجود داره؟ یا فقط درگاه واسط ارزی ارائه میدید
درآمد از چه راه هایی به دست اومده؟ لطفآ از طریق پ.خ توضیحات رو ارسال کنید.

pclord

Registered User
لایک‌ها
63
کسی میدونه چی سر این شرکت اومده، سایتشون باز نمیشه، ازشون پنل داشتم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا