برگزیده های پرشین تولز

سیستم مناسب برای حسابداری

T_L_O_T_D

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان یک کیس می خواهم برای سیستم حسابداری استفاده دیگه ندارم

چه قطعاتی مناسبن بگیرم هر چی اقتصادی تر بهتر

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
دوستان یک کیس می خواهم برای سیستم حسابداری استفاده دیگه ندارم

چه قطعاتی مناسبن بگیرم هر چی اقتصادی تر بهتر
سلام عزیز. پیشنهاد بنده:
CPU : intel Pentium G3220 Box قیمت حدود 170000 تومان.
Mother Board : Gigabyte H81M-S2PT قیمت حدود 220000 تومان.
Case Green Wee قیمت حدود 74000 تومان.
H.D.D : Toshiba 500GB Sata III قیمت حدود 130000 تومان.
RAM : 4GB Corsair XMS3-Bus1600 قیمت حدود 75000 تومان.
Power Supply Unit : Corsair VS450 قیمت حدود 130000 تومان.
قطعات از بهترین برندها انتخاب شدن که زود خراب نشن والا میشه برندهای ارزانتر هم انتخاب کرد اما حیفه چون ابزار کارتون هستش. اینا به نظر من حداقلهاست که اذیت نشید
مجموعا میشه 799000 تومان.

aat_Faryad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام:
اولا عرض کنم که چون سوالم مشابه این تاپیک بود دیگه تاپیگ جدیدی باز نکردم و از دوستان میخوام در کنار سوال استارتر جواب سوال منو هم بدن!
منم یه راهنمایی در خصوص یک کیس مناسب کارهای اداری و حسابداری میخوام البته طوری که کمی آینده نگرانه هم باشه!
مثلا مادربورد رو جوری پیشنهاد بدید که بعدا قابلیت ارتقا داشته باشه، رم که فکر کنم حداقل 2 گیگ خوبه و گرافیک هم آنبورد باشه فکر نمیکنم مشکلی ایجاد کنه و ترجیحا سی پی یو هم از نسل های ابتدایی celeron یا امثالهم نباشه!
پاور خوب باشه، کیس و هارد و دی وی دی رام هم مهم نیست!
کاری هم که قراره با این سیستم فعلا انجام بشه کار با آفیس و نرم افزارهای اداری و حسابداری هست و احتمالا به عنوان سرور نرم افزارهای تحت شبکه هم استفاده بشه!
بودجه هم در حد 600-700 تومن هست فعلا
اگه بیشتر میشه قیمت قطعات رو جدا جدا بگید تا ببینم کدوم رو میشه کم کرد!

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
سلام:
اولا عرض کنم که چون سوالم مشابه این تاپیک بود دیگه تاپیگ جدیدی باز نکردم و از دوستان میخوام در کنار سوال استارتر جواب سوال منو هم بدن!
منم یه راهنمایی در خصوص یک کیس مناسب کارهای اداری و حسابداری میخوام البته طوری که کمی آینده نگرانه هم باشه!
مثلا مادربورد رو جوری پیشنهاد بدید که بعدا قابلیت ارتقا داشته باشه، رم که فکر کنم حداقل 2 گیگ خوبه و گرافیک هم آنبورد باشه فکر نمیکنم مشکلی ایجاد کنه و ترجیحا سی پی یو هم از نسل های ابتدایی celeron یا امثالهم نباشه!
پاور خوب باشه، کیس و هارد و دی وی دی رام هم مهم نیست!
کاری هم که قراره با این سیستم فعلا انجام بشه کار با آفیس و نرم افزارهای اداری و حسابداری هست و احتمالا به عنوان سرور نرم افزارهای تحت شبکه هم استفاده بشه!
بودجه هم در حد 600-700 تومن هست فعلا
اگه بیشتر میشه قیمت قطعات رو جدا جدا بگید تا ببینم کدوم رو میشه کم کرد!
در تاپیک جدید اقدام به سوالتون کنید و از پرسش سوال در تاپیک های قدیمی خوداری کنید .
بودجتون هم بسیار کم هست . با این بودجه فقط میشه سلرون بست .

بالا