برگزیده های پرشین تولز

سیستم های کسب درامد جایگزین پاپ آپ

mahmoudz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من به دلیل اینکه نسبت به درامد هایی که از سیستم های پاپ آپ راضی نیستم و از نظر شرعی یکم مشکل داره میخواستم ببینم کسی سیستمی برا کسب درامد غیر از پاپ آپ سراغ داره

ممنون میشم معرفی بفرمائید؟

.................................
فروش ویژه زیر مانیتوری قابل تنظیم

p30better

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
سلام
من به دلیل اینکه نسبت به درامد هایی که از سیستم های پاپ آپ راضی نیستم و از نظر شرعی یکم مشکل داره میخواستم ببینم کسی سیستمی برا کسب درامد غیر از پاپ آپ سراغ داره

ممنون میشم معرفی بفرمائید؟

.................................
فروش ویژه زیر مانیتوری قابل تنظیم

شرعی مشکلی نداره . هر کی بیاد توی سایت شما باید قانون شما رو قبول کنه مثل این میمونه بری کشور دیگه باید قانون اون کشور رو قبل کنی.

پاپ اپ هم مثل قانون برای سایته اگر کسی باید توی سایت خودم پاپ اپ رو بلاک کرده باشه من راضی نیستم .

alireza1411

Registered User
لایک‌ها
260
ببخشید منم با این شرعی شدیداً مشکل دارم!
یه بار یه کادر گذاشتم اول صفحات که به صورت پاپ‌آپ باز بشه و سوال کردم که آیا موافقید برای تأمین هزینه‌های نویسندگان و سرور سایت، فقط در همین صفحه تبلیغ مشاهده کنید؟
نتیجه؟
از ۳۶۰ نفر که کلیک کردن تو ۲ ۳ ساعت، فقط ۸ نفر زدن موافق!

به نظرم منصفانه نیست. شرع هم منصفانه نباشه تأیید نمیکنه قطعاً.

p30better

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
ببخشید منم با این شرعی شدیداً مشکل دارم!
یه بار یه کادر گذاشتم اول صفحات که به صورت پاپ‌آپ باز بشه و سوال کردم که آیا موافقید برای تأمین هزینه‌های نویسندگان و سرور سایت، فقط در همین صفحه تبلیغ مشاهده کنید؟
نتیجه؟
از ۳۶۰ نفر که کلیک کردن تو ۲ ۳ ساعت، فقط ۸ نفر زدن موافق!

به نظرم منصفانه نیست. شرع هم منصفانه نباشه تأیید نمیکنه قطعاً.

یک برنامه تلویزیونی هم تبلیغات داره به زور میگن ستاره 714 مربع رو بگیر !!
پاپ اپ که چیزی نیست

alireza1411

Registered User
لایک‌ها
260
یک برنامه تلویزیونی هم تبلیغات داره به زور میگن ستاره 714 مربع رو بگیر !!
پاپ اپ که چیزی نیست
دقیقاً!!!!
اتفاقاً منم در پاسخم به یه برنامه و مجری اشاره کردم که پولدار شده! حالش هم خیلی خوبه! ولی گفتم جای بحث و جدل نیست. همه گوششون پر از این حرفاست. اینه که ادیت کردم و حذف کردم.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,052
ولا من خودم زمانی که سایت داشتم از مجبوری پاپ آپ میذاشتم..
ولی از اونطرف خودمم به عنوان گاربر که میرم کلی شاکی میشم از سایت میزبان و اگه لنگ یک مطلب کمیاب نباشم تند از اون سایت فرار میکنم

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
شما تو سایتت داری خدمات ارائه میدی..هزینه میکنی و وقت میذاری و ....
حالا یه صفحه هم براش باز بشه مگه چی میشه..
هرچند الان گوگل داره گیر میده به تبلیغات پاپ آپ و شناور

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
شرع رو بریز دور اگه میخوای پول در بیاری;)

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
از منظر کاربری بهش نگاه کنیم من خودم یک بار وارد سایتی که قدیم داشتم شدم و واقعا اعصابم خورد شد با ورود به سایت چندین برنامه شروع به دانلود کردن با اولین کلیک چندین پاپ باز شدن و برخساشون مثل موش سریع قایم شدن که بعد کامل شدن بالا میومدن خلاصه تا چند لحظه درگیر این بحث بودم که در نهایت مجبور شدم مرورگر رو کلا ببندم اما دانلود ها همچنان انجام شد که نرم افزار های تاکسی آنلاین بود تمامی بحث اینکه سایت هزینه داره و باید این هزینه ها تامین بشود و سودی هم داشته باشه فرد رو قبول دارم اما سوال اصلی اینه آیا ما باید حتما سایتی بزنیم که ته ماجرا برای درامدش متوسل به پاپ آپ بشیم؟ من خودم بی خیال این بحث شدم ما محیط خودمون رو می شناسیم مردم ایران حاضر نیستن برای محتوا هزینه کنن پس نمی توان از محتوا از راه دیگری جز کلیکی و پاپ اپ درامد داشت اما انتخاب اینکه رو چه سایتی باید زحمت کشید با شما هست خدمتی رو به کاربر ارائه کنید و رایگان هم نه پولی و از همون اول خودتون رو راحت کنید دیگه آویزون سیستم های پاپ آپ و کلیکی هم نیستید

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
بالا