برگزیده های پرشین تولز

سیستم کسب درآمد بدون کلیک بر روی لینک تبلیغاتی -روشی نوین در کسب درآمد

smsbaz

Registered User
تاریخ عضویت
7 فوریه 2009
نوشته‌ها
474
لایک‌ها
20
به نام خدا

دوستان لطف کنید این مطلب رو تا آخر بخونید . فوق العاده مهم هست !!
نمیدونم چقدر با کسب درآمد از اینترنت آشنا هستد یا تا بحال با شکست مواجه شدید . این مطلبی که میخوام بگم اصلا نیاز به پول ندارید و تنها زمانی که کامپیوتر شما روشن هست و داخل اینترنت بدون هیچ کاری میتونید کسب درآمد کنید . تنها کافیست بنر تبلیغاتی سایت در حال اجرا باشد نه نیازی به کلیک است نه چیزی تنها بنر تبلیغاتی باید در حال اجرا باشد .

اگر تا اینجا برای شما جالب بود ادامه مطلب رو بخوانید و اگر نبود نخوانید !بدون حتی یک ریال سرمایه گذاری...

شرکت تبلیغاتی 20 دلارسورف که معرفی می کنم کارش مربوط به تبلیغات دراینترنت است بدون هیچ هزینه و وقتی حتی بدون کلیک روی تبلیغات می تونید درآمد داشته باشید مهم اینکه هر وقت که تو اینترنت بری حالا هرکاری داشته باشی دانلود کردن یا وبلاگ بروزکردن و غیره برات درآمد حساب می شه چیزی واقعا از دست نمی دی چون حتی اگه زیر مجموعه هم جمع نکنی هر 5 ماه $20 می گیری شرکت تبلیغاتی 20 دلارسورف بر اساس نمایش تبلیغات در کامپیوتر شما ماهیانه پورسانت میدهد.

این شرکت هم اکنون تبلیغات بزرگترین سایتها وشرکتها در سرار جهان را بعهده دارد که تا 800 شرکت می رسه که بیشتر این شرکتها سایتهای بازی آنلاین و پیش بینی نتایج فوتبال ، رالی ، بسکتبال ، تینیس و وسائل منزل و ماشین ها گران قیمت و .....

(bwin,888,eToro,bitclic,votre,betfair,1&1,casino,Royal Lounge,okapi,prime Grattage,.....)


این سایت نه تنها برای افرادی که شما مستقیماً خودتون اونها رو معرّفی میکنید ، بلکه برای افرادی که بعد ها از طریق زیرمجموعه های شما در سایت عضو میشن 10% درامد آنها نیز به شما تعلق می گیرد مخصوصآ برای کسانی که اینترنت پر سرعت دارن و همیشه آنلاین هستند که کاری نداره بلکه از اینترنت هم درآمد خوبی هم کسب می کن .

طریقه درآمد از این شرکت چیست؟

بعد از نصب برنامه یک بنر در زیر صفحه نمایش کامپیوتر شما دیده می شود که با اتصال به اینترنت تبلیغات نمایش داده می شود و شما حداقل از همین بنر ماهیانه 10000پوینت درآمد دارید بدون هیچ زیر مجموعه . اما اگر خود بنر یا لینکی که سایت برای زیر مجموعه جمع کردن در اختیار شما می گذاره توسط دیگران فقط نمایش داده شود 1 پوینت و اگر کلیک شود 10پوینت به شما تعلق می گیرد و همچنین از طریق زیر مجموعه های خود تا 10 سطح 10% درامد آنها به شما تعلق می گیرد

آیا حتما باید زیر مجموعه کسی باشیم ؟

بله . سیاست شرک جدیدا به نحوی شده این که اگر زیر مجموعه کسی نباشند اکانت انها مسدود میشود

اگر بنر تبلیغاتی رو ببندم چه میشود ؟

هیچ اتفاقی نمی افتد فقط شما از دریاقت پول منع میشوید . بعد از اجرا شدن بنر دوباره سیستم به کار می افتد

چگونه پوینت بدست می آوریم؟

با اتصال به اینترنت به ازای هر ساعت شما 50 تا 60 پوینت بدست می اورید نیاز به کلیک روی بنر نیست بطور کلی هر چی بیشتر تو اینترنت باشی درآمد بیشتری کسب میکنی خود شرکت همه پوینت های شما رو در اخر ماه به دلار تبدیل می کنه

هر پوینت چند دلار هست؟

باید توجه داشته باشید قیمت پوینت ها در هر ماه تغییر می کنه و اون بستگی به فعالیت اعضاش داره که هر چه بیشتر باشه شرکت تبلیغات بیشتری و درآمد بالاتری بدست می آورد و پوینت های شما رو با قیمت بالاتری می خرد اما یک حداقل و حداکثر قیمت هر پوینت در پائین ذکر کردم

هر 1000 پوینت برابر 15 سنت یا 13000 پوینت 2 دلار و 130 هزار پوینت برابر 20دلار

هر 1000 پوینت برابر 20 سنت یا 10000 پوینت 2 دلار و 100 هزار پوینت برابر 20دلار

هر 1000 پوینت برابر 25 سنت یا 8000 پوینت 2 دلار و 80 هزار پوینت برابر 20دلار

چگونه درآمد خودمون را دریافت می کنیم؟

در اول ماه این پوینت ها به دلار تبدیل می شود و به حساب شما در سایت واریز می گردد که در آمد شما بعد از رسیدن به$ 20 به حساب پیپال واریز می شودآیا در این کار تعادل زیر مجموعه ها باید وجود داشته باشه؟

خیر تعادل مسئله نیست

اگر زیرمجموعه کسب نکنیم چه میشود ؟

در صورتی که اینترنت پر سرعت داشته باشید می توانید از همین بنر تبلیغاتی ۲۵۰۰۰ پوینت بدست بیاورید که هر 4 تا ۵ ماه به ۱۰۰۰۰۰ پوینت میرسد معادل ۲۰ دلار . با 5 زیر مجموعه که اونها هم همین ترتیب رو رعایت کنن به درآمد تقریبی 600 دلار در ماه میرسید .توجه : این سایت فرانسویه هنگام ورود به سایت اگر زبان انگلیسی نبود روی پرچم آمریکا (در بالای سایت) کلیک کنید تا زبان انگلیسی باز بشه.چگونه حساب باز کنم برای واریز پول :

دوستان اول این رو بگم که عجله ای برای این کار نکنید و تمرکز خودتون رو روی گرفتن زیر مجموعه قرار بدید یا اگر وقت این کار رو ندارید بگذارید بعد از چند ماه به حد نصاب رسیدید بعد بع فکر حساب باشید فعلا تمرکز خود رو روی درآمد بگذارید برای دریافت وقت زیاد است .اما اگر حساب خواستیت خودتون میتونید حساب paypal بسازیدمنتها حساب باید حتما وریفای بشه اگر این کار برای شما مشکل بود سایت های زیادی هستند که برای شما این کار رو انجام میدن . فقط کافیه یک سرچ در گوگل بکنید . پول ها داخل حساب paypal توسط سرافی ها از شما خریداری میشود . ( آیدی خودم رو گذاشتم میتونید باهام در تماس باشید )


 
بالا