برگزیده های پرشین تولز

priche

Registered User
لایک‌ها
67
سلام دوستان
توی این تایپیک قصد داریم سی دی کی اشتراکی ( اکانت های افلاین ) بازی fifa 17 و battlefield 1 رو برای Pc برای فروش قرار بدیم.

• بازی fifa 17 همون طور که مطلع هستید در تاریخ 6 مهر منتشر شد
  • و بازی battlefield 1 هم در تاریخ 30 مهر سال 95 منتشر خواهد شد داستان این بازی در مورد جنگ جهانی اول هست

افرادی که مایل به خرید هستند پیام بدند تا در لیست قرار بگیرند.

تا به اینجا اسم 3 نفر در لیست فیفا 17 ثبت شده است.
تا به اینجا اسم 3 نفر در لیست بتلفیلد 1 ثبت شده است.

قیمت : 15 هزار تومان

اگر سوال داشتید به لیست زیر یه سری بزنید ممکنه جواب سوالتان را پیدا کنید اگر نبود میتونید بپرسید در خدمتم.

سوالات متداول :

• فرق سی دی کی اشتراکی که من میفروشم با بقیه افراد و سایت ها چیست ؟
سی دی کی اشتراکی بنده دارای گارانتی هستش و هرگاه با مشکل برخوردید از طرف بنده به صورت مستقیم پشتیبانی میشید بدون هیچ گونه هزینه ای و بدون نوبت . در صورتی که بقیه سایت ها برای فعال سازی هر باره بازی مبلغی را از شما اخذ میکنند و شما باید 2 روز الی سه روز در صف باشید. معامله در سایت پرشین تولز انجام خواهد شد و اعتماد بیشتری بین طرفین خواهد بود.

• CD Key چیست؟
CD Key همان کد ۱۶ حرفی میباشد که به شما اجازه میدهد بازی را بدون مشکل اجرا کنید و به بازی کردن بپردارید. تا وقتی کرک برای بازی یا نرم افزاری منتشر نشود، شما ناچارید که به صورت قانونی، مبلغ واقعی (مبلغی چند برابر کرک) آن بازی یا نرم افزار را بپردازید تا بتوانید از آن استفاده کنید.

• تقاوت بین CD Key اشتراکی و CD Key اختصاصی چیست؟
CD Key اشتراکی تفاوتی با کرک ندارد؛ پس با خرید CD Key اشتراکی فقط امکان بازی کردن به صورت آفلاین را دارید و از آنلاین بازی کردن محروم میشوید. اما با CD Key اختصاصی، تمامی امکانات از جمله بازی کردن به صورت آنلاین نیز در اختیار شماست که البته هزینه آن هم بیشتر میباشد.

• آیا با خرید CD Key اشتراکی، میتوانم اطلاعات فعال‌سازی را به دوستانم هم دهم؟
هرگز این کار را نکنید! همانطور که اشاره کردیم، CD Key اشتراکی تفاوتی با کرک ندارد. پس این مورد از نظر شرکت EA غیر مجاز میباشد. برای فعال‌سازی بازی به اینترنت نیاز دارید و اوپراتورهای شرکت EA با دیدن اتصال IPهای متفاوت به یک اکانت پی به قضیه برده و فورا اکانت را مسدود میکنند. در این صورت هم شما و هم دیگر مشترکان از بازی محروم میگردند.

• آیا حتما باید فایل‌های بازی را دانلود کنم؟
اگر از اینترنت با سرعت بالایی برخوردار هستید، میتوانید اقدام به دانلود فایل‌ها از اوریجین یا دیگر سایت‌ها نمایید.

• بعد از خرید CD Key چه مدت طول میکشد تا اطلاعات آن بدستم برسد؟
بعد از تکمیل شدن اعضا

• آیا امکان نصب در درایوی به جز درایو C وجود دارد؟
بله! شما در هر فولدر از هر درایوی که بخواهید میتوانید برنامه Origin نصب کنید. در هر درایوی که نصب کنید، در حین مراحل نصب، شاخه Program Files (x86)Origin GamesFIFA 16 ایجاد میشود. مثلا اگر در درایو D نصب کنید، آدرس بازی به صورت D:program Files (x86)Origin GamesFIFA 16 میشود.

• با خرید CD Key اشتراکی، چند بار میتوانم از آن استفاده و بازی را نصب کنم؟ آیا با تعویض ویندوز، باید دوباره CD Key جدید بخرم؟
با خرید هر CD Key اشتراکی، هر شخص میتواند به تعداد نامحدود از آن استفاده و با آن بازی را فعال‌سازی کند. ولی برای هر بار باید با بنده هماهنگی ایجاد کند (منظور از هماهنگی گرفتن نوبت جدید میباشد). با تعویض ویندور احتیاجی به خرید CD Key جدید نیست؛ کافیست با هماهنگی با بنده دوباره با همان CD Key خودتان بازی را نصب کنید. البته چون قبلا یک بار کلیه فایل‌ها و آپدیت‌های مورد نیاز را دانلود کرده‌اید، این بار نصب بازی تنها ۵ دقیقه طول میکشد! (باید فایل‌های جدید را در طول نصب جایگزین کنید)

• آیا همیشه باید آفلاین بازی کرد؟ اگر کسی آنلاین شود، تکلیف اکانت و سایر مشترکان چه میشود؟
بله همیشه باید آفلاین بازی کنید. ما با جرئت میگوییم که پس از فعال‌سازی، هیچ یک از مشترکان امکان آنلاین بازی کردن را ندارند. پس نگرانی از این بابت وجود ندارد و شما میتوانید با خیال راحت بازی کنید!

• آیا امکان اضافه کردن آپدیت‌ها و پچ‌ها وجود دارد؟
بله! شما به راحتی میتوانید آپدیت‌ها را بعد از نصب بازی به هر تعداد که بخواهید، به صورت آفلاین اضافه کنید و هیچ مشکلی هم پیش نمی‌آید (در صورتی که آپدیت یا پچ معتبر و سالم باشد)

• چه نسخه‌ای از CD Keyها ارائه میگردند؟ / زبان CD Keyها مربوط به چه زبانی است؟
تمامی CD Keyها نسخه انگلیسی هستند. پس زبان بازی، گزارشگر و CD Key نیز انگلیسی میباشد.

Last edited:

lazzaross30

Registered User
لایک‌ها
142
سلام مجدد داداش گلم
من هردو رو منظورم بود یعنی هم فیفا هم بتل
سپاس

priche

Registered User
لایک‌ها
67
سلام دوست عزیز خبری از سی دی کی ها نشد؟

سلام داداش شرمنده لیست هنوز کامل نشده باید لیست کامل بشه تا پول سی دی کی اصلی رو در بیاریم و قادر به خریداریش باشیم

Sajjad9790

Registered User
لایک‌ها
24
سلام خدمت شما
برای فعال سازی دفعه اول با تیم ویوور هم هزینه ای دریافت میکنید؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

30hamidreza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام خوبی سوال اول: اگه من نخسه fifa 18 world cup دانلود کنم از هر سایتی بعد سی دی کی اشتراکی vip بخرم میتونم از جدیدترین اپدیت ها مثل 12 یا 13 یا هر اپدیتی باشه کلا استفاده کنم ؟
--
سوال دوم : من اگه سی دی کی اشتراکی بخرم vip چند بار میتونم نصب کنم روی کامپیوتر مشکلی پیش بیاره مثل ( نصب ویندوز مجدد یا پاک کردن بازی نصب دوباره بازی )
سوال سوم : ایا مدت زمانی داره فعال بودنش محدود مثل یک ماهه یا یک ساله یا نامحدود مدت زمانش ؟؟ هر وقت بخوام میتونم بازی کنم نصب کنم فعال میمونه
سوال چهارم : این dlc جام جهانی برای سی دی کی اورجینال فقط یا برای سی کی اشتراکی میشه نصب کرد
سوال اخر : الان من بازی کردم نخسه کرک شده اگه بازی فیفا 18 اورجینال جام جهانی با سیدی کی اشتراکی باید سیو قبلی پاک کنم دوره سیو کنم یا کلا میشه با همین سیو بازی کنم فرقی نمیکنه کرک شده یا اورجینال همیجنوری میپرسم
میخوام سی کی بخرم لطفا جواب سوالم کامل بدهید بگید جواب مال کدوم سوالم هستش

بالا