• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سی پی یو های 4 هسته ای مخصوص بازی با بالاترین کیفیت با قیمت باور نکردنی مخصوص سوکت 775

Mohsen-6558

Registered User
لایک‌ها
36
سلام مادربرد GIGA EP41-UD3L دارم می تونم از پردازنده ی Intel Xeon x5450 استفاده کنم؟

abbas667

Registered User
لایک‌ها
571
سلام مادربرد GIGA EP41-UD3L دارم می تونم از پردازنده ی Intel Xeon x5450 استفاده کنم؟

بله میتونید از این پردازنده روی مادربردتون استفاده بفرمایید
باسپاس

Persiansstuff

Registered User
لایک‌ها
131
سلام روی مادر بورد z68-ap giga جواب میده؟

مادربوردی دارید که رم 32 گیگ ساپورت کنه و هم این سی پی یو ؟

abbas667

Registered User
لایک‌ها
571
سلام روی مادر بورد z68-ap giga جواب میده؟

مادربوردی دارید که رم 32 گیگ ساپورت کنه و هم این سی پی یو ؟
سلام
مادربرد شما 1155 هستش و این سی پی یو ها فرق میکنن
متاسفانه همچین بردی که 32 گیگ رم رو ساپورت کنه توی سوکت 775 تولید نشده

Mohsen-6558

Registered User
لایک‌ها
36
سلام و عرض ادب
بله میتونید از این پردازنده روی مادربردتون استفاده بفرمایید
باسپاس
با سلام و احترام
لظقا شرایط خرید رو بفرمایین شماره حساب ، قیمت نهایی ، مهلت تست و غیره
و یه سوال دیگه وقتی از این پردازنده استفاده کردیم بعدا می تونیم برگردیم به پردازنده ی قبلی؟ منظورم از نظر سخت افزاری و تغییراتی که می دیم تا بتونیم از این پردازنده ها استفاده کنیم هست.

abbas667

Registered User
لایک‌ها
571
با سلام و احترام
لظقا شرایط خرید رو بفرمایین شماره حساب ، قیمت نهایی ، مهلت تست و غیره
و یه سوال دیگه وقتی از این پردازنده استفاده کردیم بعدا می تونیم برگردیم به پردازنده ی قبلی؟ منظورم از نظر سخت افزاری و تغییراتی که می دیم تا بتونیم از این پردازنده ها استفاده کنیم هست.
سلام مجدد
شرایط و توضیحات و مدت گارانتی در صفحه اول درج شدند
بدون هیچ مشکلی میتونید از پردازنده های قبلیتون استفاده کنید - اون دوتا پلاستیکی که از روی برد کنده میشن فقط پلاستیکن نه چیزه دیگه :D
برای دریافت شماره کارت لطفا پیغام خصوصی بدید و یا تماس بگیرید - با تشکر
09363745872
عباس عابدی

mardune

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام وقتتون بخير براي لپ تاپ dell m6500 ميشه از اين پردازنده ها استفاده كرد؟اگه ميشه چند نمونه از بهتربن مدهاشو ميگين؟

Sent from my iPad using Tapatalk

mardune

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام وقتتون بخير براي لپ تاپ dell m6500 ميشه از اين پردازنده ها استفاده كرد؟اگه ميشه چند نمونه از بهتربن مدهاشو ميگين؟

Sent from my iPad using Tapatalk

masoud01

Registered User
لایک‌ها
4
سلام پیوی جواب من بدید این cpu ها برای بازی هایی سنگین مثل addend ware یا farcry4 جواب میده مین هست تا 16 گیگ رم ساپورت کنه واسه این ها

abbas667

Registered User
لایک‌ها
571
سلام پیوی جواب من بدید این cpu ها برای بازی هایی سنگین مثل addend ware یا farcry4 جواب میده مین هست تا 16 گیگ رم ساپورت کنه واسه این ها
سلام و عرض ادب
ما تست گیم نکردیم باید ببینید بازی هایی که اسم بردی توی توضیحاتشون چه سخت افزاری ذکر شده
با تشکر

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,628
سلام
من می خوام یه کیس مناسب برای گیم ببندم البته کیس، پاور، هارد، دی وی دی رایترش رو دارم.
فقط مین برد، سی پی یو، رم و کارت گرافیک لازممه. بودجه ام برای این 4 تا هم 1.200
خواستم بپرسم مین و سی پی یوی خوب چی می تونید واسم جور کنید؟ بعد مین برداتون تا 16 گیگ رم می خوره؟ یه سوال دیگه تو این سی پی یوهایی که دارید چیزی هست که قدرتی معادل Intel Core i5 3470 داشته باشه؟ (من قدرت معادل این سی پی یو رو درنظر دارم)
ممنون می شم جواب بدید مرسی.

abbas667

Registered User
لایک‌ها
571
سلام
من می خوام یه کیس مناسب برای گیم ببندم البته کیس، پاور، هارد، دی وی دی رایترش رو دارم.
فقط مین برد، سی پی یو، رم و کارت گرافیک لازممه. بودجه ام برای این 4 تا هم 1.200
خواستم بپرسم مین و سی پی یوی خوب چی می تونید واسم جور کنید؟ بعد مین برداتون تا 16 گیگ رم می خوره؟ یه سوال دیگه تو این سی پی یوهایی که دارید چیزی هست که قدرتی معادل Intel Core i5 3470 داشته باشه؟ (من قدرت معادل این سی پی یو رو درنظر دارم)
ممنون می شم جواب بدید مرسی.
با سلام و عرض ادب
متاسفانه در حال حاضر به غیر از سی پی یو های زئون و مادربردهای مربوط به این سی پی یو ها چیز دیگه ای نداریم
با تشکر

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,628
با سلام و عرض ادب
متاسفانه در حال حاضر به غیر از سی پی یو های زئون و مادربردهای مربوط به این سی پی یو ها چیز دیگه ای نداریم
با تشکر
ممنون فقط سوال من این هست که آیا مادربردهایی که سی پی یوهای شما بهشون می خورن (775) تا 16 گیگ رم ساپرت می کنند یا نه. شرمنده اطلاعات من خیلی کمه از سخت افزار به خاطر همینه که می پرسم-این رم هم برام خیلی مهمه.

abbas667

Registered User
لایک‌ها
571
ممنون فقط سوال من این هست که آیا مادربردهایی که سی پی یوهای شما بهشون می خورن (775) تا 16 گیگ رم ساپرت می کنند یا نه. شرمنده اطلاعات من خیلی کمه از سخت افزار به خاطر همینه که می پرسم-این رم هم برام خیلی مهمه.
سلام و عرض ادب
بله بردهایی نظیره مدل های زیر تا 16 گیگ ساپورت رو دارند
ولی متاسفانه ما فعلا مدل های 16 گیگ ساپورت موجود نداریم که در صورت تمایلتون با دریافت پیش پرداخت براتون تهیه میشه حدود قیمت مدل هایی مشابه با بردهایی که لینکشون رو قرار میدم حدود 200 هزار تومن هستش
http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=2861#sp
http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3487#sp

taha mobile

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
با سلام
من یک سی پی یو مدل e5450 را خریدم ولی مشکل اساسی من اینه که دمای سی پی یو بدون باز کردن برنامه و یا بازی در حالت عادی روی 70 الی 75 درجه هست اگر کروم باز کنم میره روی 80 الی 85 اگر باز یهم باز کنم میره روی 96 با اقای عابدی مشورت کردم گفتند بایوس ابدیت کن از سایت ایسوس اخرین ورژن بایوس را دانلود و فلش کردم با استفاده از برنامه ایسوس ابدیت الان ورژن بایوس مادربردم هست0405 که فایلی هم من از سایت دانلود کردم اینه P5P43TD-USB3-ASUS-0405 حالا نمیدونم
مشکل از مادربرد هست که ساپورت نمیکنه یا از ورژن بایوس و یا ...
از دوستان تقاضای راهنمایی دارم ممنون میشم سریعتر چون کامپبوتر مغازه هست و حیرونم
با تشکر

Mohsen-6558

Registered User
لایک‌ها
36
سلام چند روز پیش یه دونه x5450 خریدم
همش چی خوبه فقط دمای CPU بین هشتاد تا هشتاد و پنج هست
در حالتی که فن سی پی یو رو 2500 RPM هست و مشکلی به نظر نداره
این دما عادیه؟ به پردازنده آسیب نمی زنه؟

dexter jordan

Registered User
لایک‌ها
62
سلام اگه میتونید فن و خمیر رو عوض کنید.من هم از این نوع cpu استفاده میکنم ولی با خنک کننده deepcool gamaxx 300 که خنک شده و تو فول لود از ۷۵ بالاتر نمیره و بیکاریش ۴۰ هستش

بالا