• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سی پی یو های 4 هسته ای مخصوص بازی با بالاترین کیفیت با قیمت باور نکردنی مخصوص سوکت 775

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,353
سلام.داداش من یه کارت gtx 460 دارم که پردازندم براش گلوگاه ایجاد میکنه.(مدل e8400).تو گیم های 2014 مخصوصا خیلی اذیت میکنه.میخوام ببینم با بودجه 200 تومن چه سی پیوییی بگیرم خوبه؟I3 داریم تو این قیمت؟اگه نداریم q9400 چطوره؟

سلام داداش. بله گیم های 2014 به این ور از کور های بیشتری نسبت به گیم های قدیمی تر استفاده میکنند و خوب نکته ی خوبی هست.
در مورد مشکل شما. سعی کنید زیاد خرج این سری نکنید. توصیه من خرید یک سری زئون هست و افزایش فرکانس بی خطر آن تا 3.2 که دیگه برای گیم ها گلوگاه نداشته باشید. البته بگم گرافیک شما هم برای گیم های 2014 قوی نیست و باید انتظارتون معقول باشه.
شما اگر بودجتون 200 هست چظوری می خوایید سمت i3 برید؟! باید مادربورد عوض کنی یحتمل رم باید عوض بشه. با 200 سی پی یو i3 هم نمی شه تهیه کرد.
تضمینی در فرکانس 3.2ghz با پردازنده های زئون مشکلتون بر طرف میشه. خودم تست کردم و قطعا بهتون میگم.
سوالی بود در خدمتم.

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,353
سلام
مین برد قدیمی GIGABYTE
پردازنده intel 845pe/ich4/ATX را دارید

سلام
داداش بنداز دور. حیف برق نیست مصرف کنه. اگر بودجتون هم محدود هست میتونید راحت 4 هسته یی ببندید. به پست اول مراجعه کنید.

asgar1363

Registered User
لایک‌ها
79
سلام 2تا 5410 واسه ما همکاری چند میزنید؟واسم پخ کنید ممنون.

mohamaddh

Registered User
لایک‌ها
48
سلام داداش. بله گیم های 2014 به این ور از کور های بیشتری نسبت به گیم های قدیمی تر استفاده میکنند و خوب نکته ی خوبی هست.
در مورد مشکل شما. سعی کنید زیاد خرج این سری نکنید. توصیه من خرید یک سری زئون هست و افزایش فرکانس بی خطر آن تا 3.2 که دیگه برای گیم ها گلوگاه نداشته باشید. البته بگم گرافیک شما هم برای گیم های 2014 قوی نیست و باید انتظارتون معقول باشه.
شما اگر بودجتون 200 هست چظوری می خوایید سمت i3 برید؟! باید مادربورد عوض کنی یحتمل رم باید عوض بشه. با 200 سی پی یو i3 هم نمی شه تهیه کرد.
تضمینی در فرکانس 3.2ghz با پردازنده های زئون مشکلتون بر طرف میشه. خودم تست کردم و قطعا بهتون میگم.
سوالی بود در خدمتم.
درمورد آی تری منظورم فقط خود سیپیو بود(هزینه مین به کنار). مثلا مدل ۲۱۰۰ گیر نمیاد؟
این سری زءون از چه سوکتی هست؟ اخه من تو چندتا فروم خارجی خوندم که طراحیشون واسه گیم مناسب نیست.؟ اصلا گیم ها از این پردازنده ها پشتیبانی میکنن؟ سوال اصلی اینجاس
ممنون میشم توضیح بدید که خودتون گیم تست کردید باهاش

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,353
درمورد آی تری منظورم فقط خود سیپیو بود(هزینه مین به کنار). مثلا مدل ۲۱۰۰ گیر نمیاد؟
این سری زءون از چه سوکتی هست؟ اخه من تو چندتا فروم خارجی خوندم که طراحیشون واسه گیم مناسب نیست.؟ اصلا گیم ها از این پردازنده ها پشتیبانی میکنن؟ سوال اصلی اینجاس
ممنون میشم توضیح بدید که خودتون گیم تست کردید باهاش

لینک سایت خارجی رو لطف کنید بزارید/
شما پیدا کردید i3 بخرید باید حدود 250 باشه حدود 100 گرون تر هست!! 2100 خیلی مدلش پایینه فکر نکنم به پای 5408 اورکلاک شده با 12 مگ کش و 4 هسته فیزیکی برسه.
بله اگر پست های من رو در این تاپیک دنبال کنید توضیح دادم که خودم تست کردم برای گیم مناسب هست.

واقعا به بودجتون بر میگرده. خوب اگر بیشتر دارید بهتر بخرید. تاپیک کاملا مشخص هست هدف برای گیمر هایی هست که با این مقدار هزینه بهترین رو می خواهند.

موفق باشید

Last edited:

m.s.a87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام. مین GIGA 945pls3 از این پردازنده ها ساپورت میکنه؟
من میخوام اینو رو سیستمی ببندم که روزی حداقل 14ساعت روشنه. مشکلی پیش نیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,353
سلام. مین GIGA 945pls3 از این پردازنده ها ساپورت میکنه؟
من میخوام اینو رو سیستمی ببندم که روزی حداقل 14ساعت روشنه. مشکلی پیش نیاد؟

نه ساپورت نمی کنه.

مادربردی پیدا کنید که ساپورت کنه اورکلاکش هم کنید با فن خوب 7/24 هم روشن باشه موردی نداره.

asgar1363

Registered User
لایک‌ها
79
سلام داداش با فن کولر مستر وی 10 تا چه حد میشه اور کرد یه لینک اموزش اور این سی پی یوهارو ممنون میشم اگه قرار بدید اینجا.

alksdj

Registered User
لایک‌ها
257

hooman - 64

Registered User
لایک‌ها
30
با سلام
آقای saeedOc ممنون از راهنمایی ها و تست هایی که قرار دادین. شما با مادربرد های DDR3 هم تست و OC داشتین؟

جناب عابدی
مادربرد های موجود و آماده که تمام کارهاش انجام شده :
مادربرد GA-G41-ES2L آماده ناقابل -موجوده125

مدل کامل این مادربرد GA-G41MT-ES2L هست (DDR3) یا GA-G41M-ES2L که DDR2 هست ؟
DDR3 موجود ندارید؟

ممنون از لطف شما

ehsan10

Registered User
لایک‌ها
56
سلام
با مادربرد asus p5b سازگاری داره؟

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,353
سلام داداش با فن کولر مستر وی 10 تا چه حد میشه اور کرد یه لینک اموزش اور این سی پی یوهارو ممنون میشم اگه قرار بدید اینجا.

بسته به بچ نامبر cpu و .. داره ولی با این کولر غـــول و cpu 5408 و مادربورد خوب. تا 3.6 به صورت استیبل و 7/24 به نظر من خوبه.
آموزش کاملشو خودم در همین تاپیک برای برد های گیگابایت قرار دادم. صفحه ی سوم هست. از آقای عابدی می خوام تا به پست اول اضافش کنه.
به زودی برد ایسوس به دستم میرسه آموزش بایوس AMI هم قرار میدم.

با سلام
آقای saeedOc ممنون از راهنمایی ها و تست هایی که قرار دادین. شما با مادربرد های DDR3 هم تست و OC داشتین؟

جناب عابدی

DDR3 موجود ندارید؟

ممنون از لطف شما

به زودی یک برد DDR3 دستم میرسه قرار می دم. ولی هیچ فرقی نداره . مهم بایوسشه. یا فونیکسه یا AMI کلا چیز خاصی نداره. زود یاد میگیرد.

سلام
با مادربرد asus p5b سازگاری داره؟

سلام. بله مشکلی نداره. ولی حتما قبلش بایاس مادربورد رو آپدیت کنید تا میکرو کدک های 45 نانومتری به بردتون اضافه بشه.

abbas667

Registered User
لایک‌ها
571
با سلام

جناب عابدی

DDR3 موجود ندارید؟

ممنون از لطف شما
سلام و عرض ادب
اون مدل DDR2 هستش و متاسفانه فعلا DDR3 نداریم
البته بدونه DDR3 / DDR2 ComBo مدل Biostar tp43
http://www.biostar.com.tw/app/en/mb/introduction.php?S_ID=412#dl
موجوده که همونطور که توی سایتش میبینید رم DDR3 رو فقط با بعضی از رم ها کار میکنه ولی بخش DDR2 اوکی هست و من با 2-3 مدل رم تست کردم - سی پی یو زئون هم روش تست کردیم و اوکی هستش - به دلیل اینکه هر رم DDR3 رو ساپورت نمیکنه ناقابل 130 تومن تقدیم میشه - یعنی هم قیمت برد DDR2

abbas667

Registered User
لایک‌ها
571
با تشکر از زحمات آقا سعید گل
پست شماره 50 در صفحه اول هم قرار گرفت و دوستان میتونند آموزش تصویری اورکلاک استاندار مدل 5408 رو در صفحه اول مشاهده بفرمایند

hooman - 64

Registered User
لایک‌ها
30
با سلام
سلام و عرض ادب
اون مدل DDR2 هستش و متاسفانه فعلا DDR3 نداریم
البته بدونه DDR3 / DDR2 ComBo مدل Biostar tp43
http://www.biostar.com.tw/app/en/mb/introduction.php?S_ID=412#dl
موجوده
ممنون از لطف و پیشنهاد شما
با توجه به گرافیک آنبرد و چیپ ست ، مادربرد GA-G41-ES2L رو انتخاب کردم
برای خرید حضوری خدمت می رسم

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
سلام داداش مین من قدیمیه فکر میکنی ساپورت کنه این cpu رو؟
ep31-ds3l gigabyte

بالا