برگزیده های پرشین تولز

شاهکار ارتباطات سیار در انتخاب نام تجاری

Don Bandini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
PoorCell نامیست برازنده برای این اپراتور با کیفیت!:D
کوتاه و پر معنا!
حالا میگی پورسل... اما خداییش سگش می ارزه به ایرانسل و تالیا
240.gif

اسمش رو باید میذاشتن BehtarCell... یا BehCell
245.gif

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
240.gif

245.gif
نمی خوام بگم این اپراتور بده یا اون یکی خوبه !!
فقط یه سوال داشتم، چرا اینطوری فکر میکنید ؟

Don Bandini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب من از راه تجربه هر 3 مورد به چنین نتیجه ای رسیدم!
برادر من همه نوع سیمکارت داشته تا حالا. تالیا که آنتن دهیش بدک نیست اما با sms مشکل داره. مثلا اگه عکس باشه یا چند قسمتی باشه کلی اذیتت می کنه. ایرانسل هم خدا بده برکت. اولا برای گرفتن شمارش باید کمی بیشتر از اپراتور اول پشت خط بمونی. بعدشم اینم با sms مشکل داره. درصد Failed شدنشون هم بیشتره تو تالیا و ایرانسل. Delivery Report هم که جفتشون یکی در میون میزنه. آنتن دهی اپراتور اول هم از جفت اینا بهتره. کافیه دو سه بار مسافرت بری ببینی تو جاده چه زجری میکشی با این 2 تا... در ضمن بخوای و نخوای باید قبول کنی که کلاس کار 0935 و 0932 با 091 خیلی فرق داره... واقعیته!
هزینه مکالمه همراه اول! هم نسبت به اون 2 تا خیلی پایین تره.
ایرانسل هم من امتحان کردم به خارج از کشور sms میداد اما دریافت نمیکرد از خارج!!! حالا نمیدونم چرا اینطوری بود. با 2-3 تا خط ایرانسل امتحان کردم همشون اینطوری بودن.

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
برادر من همه نوع سیمکارت داشته تا حالا. تالیا که آنتن دهیش بدک نیست اما با sms مشکل داره. مثلا اگه عکس باشه یا چند قسمتی باشه کلی اذیتت می کنه. ایرانسل هم خدا بده برکت. اولا برای گرفتن شمارش باید کمی بیشتر از اپراتور اول پشت خط بمونی. بعدشم اینم با sms مشکل داره. درصد Failed شدنشون هم بیشتره تو تالیا و ایرانسل. Delivery Report هم که جفتشون یکی در میون میزنه. آنتن دهی اپراتور اول هم از جفت اینا بهتره. کافیه دو سه بار مسافرت بری ببینی تو جاده چه زجری میکشی با این 2 تا... در ضمن بخوای و نخوای باید قبول کنی که کلاس کار 0935 و 0932 با 091 خیلی فرق داره... واقعیته!
ایرانسل هم من امتحان کردم به خارج از کشور sms میداد اما دریافت نمیکرد از خارج!!! حالا نمیدونم چرا اینطوری بود. با 2-3 تا خط ایرانسل امتحان کردم همشون اینطوری بودن.
هنوز من این رو متوجه نشدم که شما دولتی دارین یا ایرانسل ، چطوری این آمار دقیق رو میدین ؟!

hajarash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا برین دعا کنین که نزاشتن " همراه عرب" یا "عرب سل" یا عربیمسل" و یا " آویزون عربایمسل"
همینم فعلاً از سرمون زیادیه!!!!:f34r:

Don Bandini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هنوز من این رو متوجه نشدم که شما دولتی دارین یا ایرانسل ، چطوری این آمار دقیق رو میدین ؟!
من دولتی دارم. اما برادرم کل اینا رو امتحان کرده تا حالا. آخرش هم مجبور شد بره 0912 بگیره.

این مشکلاتی که گفتم رو روی تجربه شخصی خودم و برادرم بیان کردم. واقعا این مشکلات رو داشتیم باهاش.

فکر نمیکنم کسی الان بتونه بگه که ایرانسل و یا تالیا از شبکه دولتی بهتر هستن. شما آنتن دهی و وضعیتsms و هزینه مکالمه رو که در نظر بگیرید به نتیجه ای میرسید که من و بقیه رسیدیم!
18.gif

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
من دولتی دارم. اما برادرم کل اینا رو امتحان کرده تا حالا. آخرش هم مجبور شد بره 0912 بگیره.

این مشکلاتی که گفتم رو روی تجربه شخصی خودم و برادرم بیان کردم. واقعا این مشکلات رو داشتیم باهاش.

فکر نمیکنم کسی الان بتونه بگه که ایرانسل و یا تالیا از شبکه دولتی بهتر هستن. شما آنتن دهی و وضعیتsms و هزینه مکالمه رو که در نظر بگیرید به نتیجه ای میرسید که من و بقیه رسیدیم!
18.gif

حتما منفی، مثبت رو قاطی کردین :rolleyes:
من 20 مهر سال 85 تصمیم گرفتم که برم موبایل بخرم، بودجه هم تا حدی گه بخوام یه خط 912 با کد 4 بخرم موجود بود
از طریق رسانه ها متوجه شدم که قرار از آبان سیم کارت های اپراتور دوم بیاد، شنیده بودم که قراره چه امکاناتی داشته باشه ، صبر کردم تا آبان بشه، 4 آبان رفتم گرفتم ، اون موقع هم جو منفی زیاد بود، همش به خاطر گندکاری های تالیا بود که به جز سرویس همه چیز ارائه میداد(همین الانش هم تعطیله!!!) از اون موقع تا حالا مشکل حادی نداشتم ، حتی توی شهرستان هم که رفته بودم، بهتر از خطوط دولتی آنتن میداد، شاید شما نمی خواهید این رو قبول کنید به خاطر این هست که کلی پول سیم کارت دادین و حالا دارین هی ضرر میکنید ؟ نمیتونه اینطور باشه ؟ :blush:
تنها مشکلاتی که به ندرت اتفاق می افته اینه که بعد از برقراری تماس صدا نمیاد که با تماس دوباره برطرف میشه
در ضمن در مورد اس ام اس هم مشکلی نیست، همه چی درسته
یه سوال داشتم ! آخرین باری که با خط 912 خودتون اس ام اس مجانی زدید چه تاریخی بوده ؟

Don Bandini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حتما منفی، مثبت رو قاطی کردین :rolleyes:
من 20 مهر سال 85 تصمیم گرفتم که برم موبایل بخرم، بودجه هم تا حدی گه بخوام یه خط 912 با کد 4 بخرم موجود بود
از طریق رسانه ها متوجه شدم که قرار از آبان سیم کارت های اپراتور دوم بیاد، شنیده بودم که قراره چه امکاناتی داشته باشه ، صبر کردم تا آبان بشه، 4 آبان رفتم گرفتم ، اون موقع هم جو منفی زیاد بود، همش به خاطر گندکاری های تالیا بود که به جز سرویس همه چیز ارائه میداد(همین الانش هم تعطیله!!!) از اون موقع تا حالا مشکل حادی نداشتم ، حتی توی شهرستان هم که رفته بودم، بهتر از خطوط دولتی آنتن میداد، شاید شما نمی خواهید این رو قبول کنید به خاطر این هست که کلی پول سیم کارت دادین و حالا دارین هی ضرر میکنید ؟ نمیتونه اینطور باشه ؟ :blush:
تنها مشکلاتی که به ندرت اتفاق می افته اینه که بعد از برقراری تماس صدا نمیاد که با تماس دوباره برطرف میشه
در ضمن در مورد اس ام اس هم مشکلی نیست، همه چی درسته
یه سوال داشتم ! آخرین باری که با خط 912 خودتون اس ام اس مجانی زدید چه تاریخی بوده ؟
خب شما دارید دقیقه ای 60-70 تومن پول مکالمه با ایرانسل رو میدید. دولتی دقیقه ای 45 تومنه. ارسال چند تا sms مجانی که شق القمر نیست! حالا مثلا اگه به من بگن sms ها مجانی هست و بزن فکر می کنی من تعداد sms ارسالیم میشه 50 برابر؟ نه... دونه ای 14 تومنه که مجانی و غیر مجانیش خیلی توفیق نمیکنه. مگه یکی از این smsبازهای خفن باشه که روزی حداقل 100 تا میفرسته... که خب خیلی بهش حال میده. اما تعدادشون چقدره مگه؟ در ضمن ایرانسل خیلی بیشتر از اینا نوش جان کرده. اینکه بگه مجانی sms بفرستین کار شاقی نیست.

بعدشم شما فقط داخل بعضی شهرها و برخی نقاط محدود رو در نظر نگیرید که ایرانسل ممکنه بهتر آنتن بده. اگه یه ارزیابی کلی داشته باشید متوجه میشید که دولتی ها بهترن از این نظر. البته ایرانسل داره به سرعت نصب انتن می کنه. ولی اپراتور دولتی هم بیکار نیست و چون حجم شبکه رو زیاد کرده مجبوره دائم آنتن اضافه کنه.

در مورد آنتن دهی بین شهری و حومه شهری که خودتون ایرانسل دارید و مشکلاتش رو میدونید!

در مورد هزینه خرید سیمکارت شما درست میگین. پدر بنده سالها پیش مبلغ گزافی واسه سیمکارتشون دادن. (همینی که من صاحابشم
232.gif
) اما باز الان می بینم که همچین ضرری نکردم. اولا که اون موقه موبایلی وجود نداشته و اون قیمت می ارزیده و در ثانی الان همین خط رو 800 رو هوا می زنن!

سیمکارت دولتی چند ماه پیش فکر کنم تا 250 تومن هم اومد پایین. اما الان اگه اشتباه نکنم کد 8 رو دارن 350 میدن. (اگه اشتباهه تصحیح کنید). قیمت اینا داره کم کم میره بالا... حالا صرفنظر از اینکه شما ایرانسل دارید باید بگم که این ایرانسله که الان داره زور میزنه ورشکست نشه
242.gif
سیمهای اعتباری اپراتور دولتی بدجوری کارشون رو خوابوند. خودت داری می بینی چطوری میخواد سیمکارت بفروشه...

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
خب شما دارید دقیقه ای 60-70 تومن پول مکالمه با ایرانسل رو میدید. دولتی دقیقه ای 45 تومنه. ارسال چند تا sms مجانی که شق القمر نیست! حالا مثلا اگه به من بگن sms ها مجانی هست و بزن فکر می کنی من تعداد sms ارسالیم میشه 50 برابر؟ نه... دونه ای 14 تومنه که مجانی و غیر مجانیش خیلی توفیق نمیکنه. مگه یکی از این smsبازهای خفن باشه که روزی حداقل 100 تا میفرسته... که خب خیلی بهش حال میده. اما تعدادشون چقدره مگه؟ در ضمن ایرانسل خیلی بیشتر از اینا نوش جان کرده. اینکه بگه مجانی sms بفرستین کار شاقی نیست.

بعدشم شما فقط داخل بعضی شهرها و برخی نقاط محدود رو در نظر نگیرید که ایرانسل ممکنه بهتر آنتن بده. اگه یه ارزیابی کلی داشته باشید متوجه میشید که دولتی ها بهترن از این نظر. البته ایرانسل داره به سرعت نصب انتن می کنه. ولی اپراتور دولتی هم بیکار نیست و چون حجم شبکه رو زیاد کرده مجبوره دائم آنتن اضافه کنه.

در مورد آنتن دهی بین شهری و حومه شهری که خودتون ایرانسل دارید و مشکلاتش رو میدونید!

در مورد هزینه خرید سیمکارت شما درست میگین. پدر بنده سالها پیش مبلغ گزافی واسه سیمکارتشون دادن. (همینی که من صاحابشم
232.gif
) اما باز الان می بینم که همچین ضرری نکردم. اولا که اون موقه موبایلی وجود نداشته و اون قیمت می ارزیده و در ثانی الان همین خط رو 800 رو هوا می زنن!

سیمکارت دولتی چند ماه پیش فکر کنم تا 250 تومن هم اومد پایین. اما الان اگه اشتباه نکنم کد 8 رو دارن 350 میدن. (اگه اشتباهه تصحیح کنید). قیمت اینا داره کم کم میره بالا... حالا صرفنظر از اینکه شما ایرانسل دارید باید بگم که این ایرانسله که الان داره زور میزنه ورشکست نشه
242.gif
سیمهای اعتباری اپراتور دولتی بدجوری کارشون رو خوابوند. خودت داری می بینی چطوری میخواد سیمکارت بفروشه...
فکر کنم ایرانسل از همون اول هم میخواست سیم کارت مجانی بدی (مثل بقیه دنیا)، حالا داره اینجوری کارش رو پیش میبره
در مورد سیم کارت های دولتی که دقیقه ای 447 ریال هست، مطمئنی ؟

Majid2x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستش قبض سیمکارت های دولتی واقعا الکی میاد
یکی میره پشت سیستم میشینه و می زنه یارو اینقدر حرف زده !

قبض آخری من با کنتر موبایل خیلی فرق میکرد !

یادم میاد بخش پیام کوتاه تو قبض اینجوری بود : 2888888888..... خدا وکلی همچین چیزی میشه !
اولش گفتیم دولتی از ایرانسل شاخ تر ولی با این وضعیت پول قبض بی خیال دولتی

راستی وضعیت ایرانسل چطوره !

viva_iran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

راستش این اپراتور اول یا هر مزخرفه دیگه ای بهتر از بقیه هستش.تالیا که کسی دنبالش نمیره,ایرانسل هم فردا اگهی می زنه بیا بیا 3 تا 30,000 وردار ببر.
الان هم که داره 0936 ثبت نام می کنه.

دولتی هم 49 تومن هستش:cool:

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
240.gif

245.gif
IR-TCI
کیفیت صدا: آشغال
موقع نیاز: مشترک مورد نظر در دسترس نیست
SMS سنتر: قاطی پاتی (در بعضی مواقع)
آنتن دهی: با اینکه آنتن میده صدا قطع و وصل میشه!
هزینه: غیر شفاف و پالسی (هر دقیقه 10 پالس = هر 10 ثانیه 1 پالس = هزینه بیشتر از مردم گرفتن)
نداشتن GPRS و MMS بعد از 12 سال راه اندازی شبکه (MMS ایرانسل رو هم کله پا کردن مبادا کم بیارن! اینم روش رقابتشون!)

برای کسی که کار مهم با موبایل داره فعلا همین دولتی بهتره

ایرانسل هنوز 1 سال نشده راه افتاده همه ازش انتظارات بیجا دارن ، همین حد هم که رفتن جلو رو با 12 سال پیش دولتی مقایسه کنین نه الان! (یادتون نره که که تا همین پارسال این دولتی چقد تو تهران مشکل آنتن دهی داشت که الانشم داره ولی کمتر (دولتی= 1400 BTS بدردنخور هر نیم متر ورداشته نصب کرده با اون دکل ضایعش که تو شهر پره - ایرانسل با 260 تا BTS درست و حسابی کل تهران رو کمتر از یکسال پوشش داده - البته هنوز 260 تارو هم نصب نکردن و بیشتر شمالی ترین نقطه شهر آنتن نداره - و اینقدر ظریف کار کرده اصلا معلوم نیست آنتن هاش کجای شهره!

بازم هست که حوصله بیشتر گفتن نیست!

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4

خداییش این قضیه پشت خط موندن خیلی اذیت میکنه!!
نمدونم مشکل این ایرانسلا چیه که باید این همه پشت خط واستیم تا بوق بزنه!!:eek:

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
این رو به خاطر احترامی که به نظر مردم میگذارن انتخاب کردن !!!!
چون 19 نفر با اس ام اس این نام رو فرستادن !

240.gif

245.gif

با 13 سال مونوپولی و خوردن پول مردم شدن این.
حالا روشونم کم نمیشه بازم دارن ثبت نام میکنن.
یکی از بندهای قراردادهای اپراتور دوم این بود که اپراتور اول دیگه ثبت نام نکنه.
ولی دو بار بعد از آغاز کار ایرانسل ثبت نام کرده و یکی نیست جلوشو بگبره.
معنی حمایت از بخش خصوصی رو هم فهمیدیم.:wacko:
من که از سیمکارتم خیلی راضیم.
شمارمو خودم انتخاب کردم. هزینه هام هم شفافه.
نا گفته نمونه که کمبودهایی هم هست که به مرور زمان حل میشه. ;)
تو این یکی دو ماهه وضعیت sms هام ( به جز ارسال به تالیا ) عالیه و زیر یک دقیقه میرسه.:D

ولی در کل اگه سرم بره 0912 نمیگیرم.

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
با این اسمی که انتخاب کردن ؛ از این پس روی صفحه موبایل به جای IR-MCI باید HAMRAHEAVVAL رو ببینیم ؟
اصلا روی صفحه موبایل جاش میشه ؟
خداوکیلی همون IR-MCI بهتره !

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
با این اسمی که انتخاب کردن ؛ از این پس روی صفحه موبایل به جای IR-MCI باید HAMRAHEAVVAL رو ببینیم ؟

شاید هم فارسیش: همراه اول

بالا