برگزیده های پرشین تولز

شاپلاگر ( اولین و بزرگترین سرویس دهنده فروشگاه در ایران ) واگذار شد ، چرا و چگونه ؟

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
در اقدامی کاملا ناگهانی، امروز مورخه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۰، سرویس فروشگاه دهی شاپلاگر واگذار شد. با توجه به برخی مشکلات پیش آمده و ناتوانی مدیران وقت شاپلاگر در به روز رسانی سیستم و سرویس دهی مناسب به فروشندگان عضو، طی تصمیمات اتخاذ شده و توافقات انجام شده، سرویس شاپلاگر به شرکت جهان سیستم ایرانیان واگذار شد.

شاپلاگر به عنوان اولین سرویس دهنده وبلاگ فروشگاهی در ایران، شاپلاگ، مبتکر و پدید آورنده یک طرح کارآفرینی اینترنتی بود. در سال ۸۹ با روی کار آمدن این وب سایت شاهد رشد چشمگیری در تعداد فروشگاه های اینترنتی و به دنبال آن، افزایش درآمد حاصل از خرید و فروش های اینترنتی بودیم. شاپلاگر با ارائه سرویس های فروش اینترنتی به صورت کاملا رایگان توانست به کمک ابزارهای قدرتمندی که در اختیار فروشندگان قرار می داد اعتماد جمع کثیری از فعالان عرصه تجارت الکترونیک در ایران را به خود جذب کند و در مدت کمتر از یک سال، به بیش از هفت هزار فروشگاه اینترنتی فعال سرویس دهی نماید.

علی رغم تمام محاسن و ویژگی های ممتاز این سرویس، اخیرا شاهد مشکلات متعدد و عدیده ای در سرویس دهی و به روز رسانی این سیستم بودیم. عدم دسترسی برای چند روز متوالی، عدم تایید محصولات در اسرع وقت، عدم رسیدگی به مشکلات نرم افزاری و . . . همه و همه از جمله دلایلی بود که باعث بالا گرفتن اعتراضات و افزایش نارضایتی کاربران این سرویس شد. پس از این اتفاقات مدیران وقت شاپلاگر تصمیم به فروش و واگذاری سیستم گرفتند. پس از بررسی ها و انجام مذاکرات و حصول توافقات، امروز در تاریخ دوم اردیبهشت ۱۳۹۰ سرویس شاپلاگر از مدیریت قبلی به شرکت جهان سیستم ایرانیان با نام تجاری (برند) تجارت الکترونیک پادینا واگذار شد.

شرکت جهان سیستم ایرانیان با نام تجاری پادینا مدت هاست فعالیت گسترده و چشمگیری در فضای مجازی دارد و تا کنون طراح و مجری ده ها پروژه فاخر و موفق در محیط اینترنت بوده است. در مصاحبه ای که از جانب ای شاپ نیوز با جناب آقای شمشاد، مدیر عامل شرکت جهان سیستم ایرانیان داشتیم، دلیل خرید شاپلاگر را جویا شدیم و از جمله مهمترین دلیلی که برای این تصمیم بیان شد این بود: “ارتقای کمی و کیفی نرم افزاری و سخت افزاری شاپلاگر به گونه ای که به عنوان اولین سیستم، برترین نیز باشیم و این افتخار را داشته باشیم که همه فروشندگان ایرانی ما را انتخاب کنند.” همچنین از جمله چشم اندازهایی که تیم پادینا برای آینده این سرویس شاپلاگ دهی در نظر گرفته است می توان به راه اندازی سرویس خرید پستی و همچنین تبلیغات رایگان برای فروشگاه های برتر عضو سیستم اشاره نمود.

در پایان امیدواریم که این پروژه نیز به عنوان یکی از اولین ها، به جمع بهترین ها بپیوندد و مدیریت جدید با تجربه چندین سال فعالیت مفید خود و شناخت کافی ای که نسبت به محیط وب فارسی دارند، در رسیدن به این مهم موفق باشند.

منبع : http://www.eshopnews.ir/archives/175

meisam-ir

Registered User
لایک‌ها
0
یک سوال داشتم ؟ کلاً این سیستم برای کسی که بخواهد فروش اینترنتی داشته باشه خوبه یا نه ؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
چند خریدین؟ :rolleyes:

arvin11

Registered User
لایک‌ها
0
مبارک باشه

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
به به . می بینم که بالاخره ترکوندی بمب خبریت رو .

مبارک باشه عزیز . ایشالا موفق باشی و بقول بچه ها ، چرخش واست بچرخه

The Rock

Registered User
لایک‌ها
421
تبریک میگم فرشاد جان ، منظر پیشرفت روزافزون سیستم هستیم

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
سلام و خسته نباشید خدمت همه کاربران محترم و دوستان عزیز..

اول از همه ممنون که به بنده حقیر لطف دارید .

تبریک میگم فرشادجان

مخلصم سعادت جان..

مبارکه و موفق باشید....

ممنون و همچنین

یک سوال داشتم ؟ کلاً این سیستم برای کسی که بخواهد فروش اینترنتی داشته باشه خوبه یا نه ؟

100% میتونه مفید باشه و برای کسی که نمیخواد هزینه ای داشته باشه به طور رایگان میتونه فروشگاه داشته باشه

اجازه بدید مبلغ سکرت بمونه..

ممنون و ارادت

ممنونم.

بنده هم تبريك ميگم

ممنون و ارادت مهدی جان

به به . می بینم که بالاخره ترکوندی بمب خبریت رو .

مبارک باشه عزیز . ایشالا موفق باشی و بقول بچه ها ، چرخش واست بچرخه

در سکوت مطلق یهو خبری ناگهانی :D:D
مخلصم امیر جان..
منتظر COD باشید:دی

مفت :D
1-2 تومن :دی

زنده ای :دی؟
زبان سایت asp.net هست و طراحی سایت معمولی به این زبان بالای 6-7 تومن هزینه داره + اولین سرویس جهان هست و بیش از 7000 فروشگاه داره ! با همه اینها چطوری حساب کردی شد 1-2 تومن :blink::D:D ؟
رقم بالاست حاجی:happy:

نه ممد
من خودم بنگاه دار بودم این وسط
2.5 باهاش اب خورد :p

تو هم که زنده ای ! :lol:
یه 0 جلوی مبلغت نیوفتاده :blush:

تبریک میگم فرشاد جان ، منظر پیشرفت روزافزون سیستم هستیم

ممنون امیر جان

مفت خریدی فرشاد!
مبارک باشه

زیادم مفت نبودا :p
ممنون

رقم رو به عکس اواتورت گفتم دهنش باز مونده :دی

ارادتمند
ف-شمشاد

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
رقم رو به عکس اواتورت گفتم دهنش باز مونده :دی

اواتارم بهم گفت رقمو :blink:
به نظر من اول از همه این ظاهر سایت رو یه دستی بکشید بعد ایرادات سیستم سایت رو رفع کنید :D

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
اواتارم بهم گفت رقمو :blink:
به نظر من اول از همه این ظاهر سایت رو یه دستی بکشید بعد ایرادات سیستم سایت رو رفع کنید :D

انشالله تا چند وقت دیگه قالب کاربران و ایندکس و برخی مشکلات رفع خواهد شد و مزایای خوبی مثل تبلیغات رایگان برای فروشگاه ها در نظر داریم. ;)

nanographic

Registered User
لایک‌ها
3
فرشاد جان مبارک :D ایشالا چرخش به چرخه!

شیرینی یادت نره :D

pmmcdvd

Registered User
لایک‌ها
5
امروز رفتم یه فروشگاه توش باز کردم
امکاناتی که داره خوبه ولی کافی نیست
اگر حداقل امکاناتی مانند میهن بلاگ داشته باشه عالی میشه البته امکاناتی هم داره که مخصوص شاپ هست و میهن بلاگ نداره
از همه مهمتر امکان اتصال به دامین
امکان وارد کردن لینک عکس کالا که الان فقط از طریق آپلود کردن این قابلیت رو داره
قالب های فروشگاهی بیشتر که دو قالب خیلی کمه برای اولین سرویس فروشگاه دهی ایران
امکان اضافه کردن بنر تبلیغاتی کالا از تو پنل
تا به الان این موارد به ذهنم اومده که از نظر من مهم بوده

بالا