• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

شبکه تبلیغات Nextads | بالاترین درآمد را از جایگاه های بنری خود داشته باشید در دو حالت PPC / CPM

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سيد عليرضا ..

Registered User
لایک‌ها
761
بالاترین قیمت کسب درآمد از بنر در بین تمام سیستم ها

http://Landing95.Nextads.ir

قیمت ها افزایش یافت ... صفحه بالا را مشاهده کنید .

کسب درآمد به روش PPC

به ازای هر کلیک که به آگهی موجود در وبسایت شما زده شود مبلغ ۷۰ تومان ( قیمت قدیم به ازای هر کلیک 45 تومان بود ) به حساب شما در پنل NextADS واریز خواهد شد .
" این سوال برای شما پیش خواهد آمد که چرا با ۷۰ تومان؟ در سیستم های مشابه شاهد قیمت بالاتری خواهیم بود چرا از نکست ادز استفاده کنیم ؟

جواب : این قیمت شاید از نظر عددی ظاهر کمی داشته باشد ، اما شما بعد از استفاده از سیستم شاهد درآمدی بالا و محاسبه دقیق کلیک ها خواهید بود ، قیمت مطرح نخواهد بود درآمد روزانه شما از هر سیستم ملاک شماست و قیمت پایین و آمار دقیق حداقل صادقانه تر خواهد بود .​

کسب درآمد به روش CPM

در این روش شما به ازای هر ۱۰۰۰ نمایش هر جایگاه بنر که در سایت شما وجود دارد مبلغی از 75 تا ۱۰۰ تومان به حساب شما در پنل NextADS واریز خواهد شد.

در این روش بعد از تست پیش پرداخت ( توافقی ) هم برای شما واریز می شود .
در دو حالت PPC / CPM مبالغ حساب شما (حتی اگر ۵۰۰۰ تومان هم باشد) پس از درخواست تسویه حساب توسط شما بصورت اتوماتیک به حساب بانکی تان واریز خواهد شد .

اجاره جایگاه بنری شما

به یکی از دو لینک زیر مراجعه کنید

اجاره ماهیانه جایگاه های بنری سایت شما توسط شبکه تبلیغات نکست ادز

شرایط اجاره جایگاه بنری شما ( مطالعه کنید )

نکته : به جز روش کسب درآمد از کلیک PPC که قیمت ثابت است در روش کسب درآمد در ازای نمایش CPM و اجاره جایگاه بنری وب سایت شما قیمت و شرایط همکاری توافقی و بعد از تست ۱ روزه تعیین می شود .

برخی از نمایش دهندگان شاخص شبکه تبلیغات نکست ادز
icon-support.png

نکته: همانطور که از توضیحات مشخصه بنرها به صورت کد جاوا اسکریپت میباشد، همه تبلیغات ها مجاز و بیشتر بنر ها برای سایت های معروفی همانند دیجی کالا میباشد.
و بهتر است قبل از تماس از این صفحه هم بازدیدی داشته باشید .

http://landing95.nextads.ir

راه های ارتباطی

شماره تماس :

Logomakr.png
( در ساعات و روزهای اداری )
Logomakr_7qpUh0.png
( در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل )

ایمیل :
[email protected]

تلگرام :
@nkoo7

ضمنا در این تاپیک پاسخگوی مشکلات و سوالات وبمستران حاضر در پرشین تولز خواهیم بود .

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

کسب درآمد به روش PPC

به ازای هر کلیک که به آگهی موجود در وبسایت شما زده شود مبلغ ۷۰ تومان ( قیمت قدیم به ازای هر کلیک 45 تومان بود ) به حساب شما در پنل NextADS واریز خواهد شد .

" این سوال برای شما پیش خواهد آمد که چرا با ۷۰ تومان؟ در سیستم های مشابه شاهد قیمت بالاتری خواهیم بود چرا از نکست ادز استفاده کنیم ؟

جواب : این قیمت شاید از نظر عددی ظاهر کمی داشته باشد ، اما شما بعد از استفاده از سیستم شاهد درآمدی بالا و محاسبه دقیق کلیک ها خواهید بود ، قیمت مطرح نخواهد بود درآمد روزانه شما از هر سیستم ملاک شماست و قیمت پایین و آمار دقیق حداقل صادقانه تر خواهد بود .​

کسب درآمد به روش CPM

در این روش شما به ازای هر ۱۰۰۰ نمایش هر جایگاه بنر که در سایت شما وجود دارد مبلغی از 75 تا ۱۰۰ تومان به حساب شما در پنل NextADS واریز خواهد شد.

در دو حالت PPC / CPM مبالغ حساب شما (حتی اگر ۵۰۰۰ تومان هم باشد) پس از درخواست تسویه حساب توسط شما بصورت اتوماتیک به حساب بانکی تان واریز خواهد شد .

اجاره جایگاه بنری شما

نکته : به جز روش کسب درآمد از کلیک PPC که قیمت ثابت است در روش کسب درآمد در ازای نمایش CPM و اجاره جایگاه بنری وب سایت شما قیمت و شرایط همکاری توافقی و بعد از تست ۱ روزه تعیین می شود .

icon-support.png

نکته: همانطور که از توضیحات مشخصه بنرها به صورت کد جاوا اسکریپت میباشد، همه تبلیغات ها مجاز و بیشتر بنر ها برای سایت های معروفی همانند دیجی کالا میباشد.

راه های ارتباطی

شماره تماس :

Logomakr.png
Logomakr_7qpUh0.png

ایمیل :
[email protected]

تلگرام :
@nkoo7

ضمنا در این تاپیک پاسخگوی مشکلات و سوالات وبمستران حاضر در پرشین تولز خواهیم بود .

دوست عزیز بنده دارم از سیستم شما استفاده میکنم و هر کلیک رو داره 20 تومن میشماره و برای واریز هم باید مبلغ به 25 هزار تومن برسه تا بشه درخواست داد.

سيد عليرضا ..

Registered User
لایک‌ها
761
دوست عزیز بنده دارم از سیستم شما استفاده میکنم و هر کلیک رو داره 20 تومن میشماره و برای واریز هم باید مبلغ به 25 هزار تومن برسه تا بشه درخواست داد.
بابت این ناهماهنگی ازتون عذرمیخوام .

تغییرات از امشب اعمال میشه و قیمت هر کلیک میشه 70 و سقف واریزی 5000 هزارتومان

و کلیک های قبلی 45 بوده فک کنم لایت باکس استفاده می کنید که ۲۰ حساب میشه , بعد از تغییرات قیمت به هر کلیک 40 تومان افزایش پیدا میکنه .

موفق باشید .

علت ویرایش : اشتباه در درج قیمت لایت باکس

Last edited:

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
بابت این ناهماهنگی ازتون عذرمیخوام .

تغییرات از امشب اعمال میشه و قیمت هر کلیک میشه 70 و سقف واریزی 5000 هزارتومان

و کلیک های قبلی 45 بوده فک کنم لایت باکس استفاده می کنید که ۲۰ حساب میشه , بعد از تغییرات قیمت به هر کلیک 70 تومان افزایش پیدا میکنه .

موفق باشید .
نه بنر استفاده میکنم و هر کلیکو 20 تومن حساب میکنه. خواستید عکسشو میزارم براتون.

سيد عليرضا ..

Registered User
لایک‌ها
761
نه بنر استفاده میکنم و هر کلیکو 20 تومن حساب میکنه. خواستید عکسشو میزارم براتون.

بله حتما عکس و برام پ.خ کنید که رسیدگی کنم .
راجب افزایش قیمت ها و سقف واریزی .
این تبلیغ افزایش قیمت همین امروز لانچ شده و از ساعت 24 امشب اعمال خواهد شد و هم اکنون در حال به روز رسانی پنل هستیم .

با تشکر از اعتماد شما .

440000

Registered User
لایک‌ها
6
سلام الان قیمت کلیک لایت باکس چقدر هست؟

javid_blog

Registered User
لایک‌ها
95
امکان تبادل بنر هم دارید ؟ یعنی با میزان بازدید ها یا کلیک ها بشه حالا به یه نسبتی تبادل بنر کرد ؟

سيد عليرضا ..

Registered User
لایک‌ها
761
سلام الان قیمت کلیک لایت باکس چقدر هست؟
بنر شناور و لایت باکس 40 تومان
باقی بنرها 70 تومان

امکان تبادل بنر هم دارید ؟ یعنی با میزان بازدید ها یا کلیک ها بشه حالا به یه نسبتی تبادل بنر کرد ؟
اگر سایت خوبی داشته باشید با روش زیر می تونیم باهاتون کار کنیم .
یک تست 24 ساعته برید و نتیجه رو ببینیم و پلن همکاری مناسب سایت شما رو باهم بریم جلو .

440000

Registered User
لایک‌ها
6
حداقل موجودی لازم برای ثبت درخواست 25,000 تومان!!

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

فایل های ضمیمه

• 1234.jpg
    1234.jpg
    24 KB · نمایش ها: 24

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
393
[QUOTE="جواب : این قیمت شاید از نظر عددی ظاهر کمی داشته باشد ، اما شما بعد از استفاده از سیستم شاهد درآمدی بالا و محاسبه دقیق کلیک ها خواهید بود ، قیمت مطرح نخواهد بود درآمد روزانه شما از هر سیستم ملاک شماست و قیمت پایین و آمار دقیق حداقل صادقانه تر خواهد بود .

من یک بار تجربه استفاده از سایت شما رو دارم بدون رودر وایسی بگم سایت شما یا سایت کلاه برداری بیش نیست کلیک ها رو کاملا به طور مشهودی میدزدین

[/QUOTE]
امار کلیک هر روز رو روز بعد نمایش میدن

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
شمارشتون افتضاحه چیکار میکنید که اینقدر شمارشتون کمه؟!

sasy23

Registered User
لایک‌ها
116
شمارش غیر هماهنگ
پشتیبانی بسیار ضعیف
پاسخگویی هر 12 ساعت یکبار
عملکرد بسیار بد در نمایش تبلیغات طوری که باید قیمت هر کلیک رو تا 1000 تومن تعیین کنی تا بنرت در روز کلیک بخوره.مثلا اگر 200 تومن تعیین کنی تا روزی 10 تا کلیک بیشتر نمیخوره و به قول خودشون سیستم رقابتیه

من به عنوان تبلیغ دهنده اصلا توصیه نمیکنم

emad2013

Registered User
لایک‌ها
268

کسب درآمد به روش PPC

کسب درآمد به روش CPM

اجاره جایگاه بنری شما

icon-support.png

راه های ارتباطی

شماره تماس :

Logomakr.png
Logomakr_7qpUh0.png

ایمیل :
[email protected]

تلگرام :
@nkoo7

سلام داداش شما چه سمتی در اون شرکت دارید؟
امروز چک کردم حداقل برداشت شده پنجاه تومان!!!
لازم به ذکر است حداقل مبلغ برای ثبت درخواست 50,000 تومان می باشد.

440000

Registered User
لایک‌ها
6
لازم به ذکر است حداقل مبلغ برای ثبت درخواست 50,000 تومان می باشد!!!
مسخره بازیه؟

mr.hanzaleh

Registered User
لایک‌ها
361
سلام
من یک روز تمام از سیستم استفاده متاسفانه کلیک ها رو شمارش نمیکنه ، نرخ هم پایینه
ولی از Anetwork چند وقتیه استفاده می کنم هم نرخ بالاست هم توافقی 70% از هر بنر رو محاسبه میکنه صادقانه هم داره شمارش می زنه
البته سیستم هایی مثل اد نگاه ، اد تیوب ، کلیکس ، کلیک یاب و ... رو تست کردم هر کدام رو یک یا چند روز.

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
فقط آنتورک بدیش اینه که ماهانه صورتحساب میزنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا