• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

شبکه تبلیغات Nextads | بالاترین درآمد را از جایگاه های بنری خود داشته باشید در دو حالت PPC / CPM

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سيد عليرضا ..

Registered User
لایک‌ها
761
[QUOTE="جواب : این قیمت شاید از نظر عددی ظاهر کمی داشته باشد ، اما شما بعد از استفاده از سیستم شاهد درآمدی بالا و محاسبه دقیق کلیک ها خواهید بود ، قیمت مطرح نخواهد بود درآمد روزانه شما از هر سیستم ملاک شماست و قیمت پایین و آمار دقیق حداقل صادقانه تر خواهد بود .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من یک بار تجربه استفاده از سایت شما رو دارم بدون رودر وایسی بگم سایت شما یا سایت کلاه برداری بیش نیست کلیک ها رو کاملا به طور مشهودی میدزدین

من یک روز بنر هاتون رو در سایتم گذاشتم و با کمال تعجب دیدم که هیچ کلیکی انجام نشده و برای تست که ببینم واقعا این سایت کلیک ها رو میشموره یانه یه چندباری خودم کلیک کردم و دیدم که نه این سایت اصلا کلیک ها رو نمیشموره

من حاضرم این حرفم رو قسم بخورم که راسته خدا شاهده این که کلیک ها رو نمیشمورد دروغ نیست

قبل از تهمت زدن باید یه موردی و یادآوری کنم بهتون

دوست عزیز نمایش ها و کلیک های شما روز بعد محاسبه میشن و در پنل کاربری شما اضافه میشه .

سيد عليرضا ..

Registered User
لایک‌ها
761
سلام
من یک روز تمام از سیستم استفاده متاسفانه کلیک ها رو شمارش نمیکنه ، نرخ هم پایینه
ولی از Anetwork چند وقتیه استفاده می کنم هم نرخ بالاست هم توافقی 70% از هر بنر رو محاسبه میکنه صادقانه هم داره شمارش می زنه
البته سیستم هایی مثل اد نگاه ، اد تیوب ، کلیکس ، کلیک یاب و ... رو تست کردم هر کدام رو یک یا چند روز.

نمایش ها و یا کلیک ها روز بعد به پنل کاربری شما اضافه می شود ....

سيد عليرضا ..

Registered User
لایک‌ها
761
من یک بار تجربه استفاده از سایت شما رو دارم بدون رودر وایسی بگم سایت شما یا سایت کلاه برداری بیش نیست کلیک ها رو کاملا به طور مشهودی میدزدین
اگر مدرکی دارید خوشحال میشم در خدمتتون باشم و بهش رسیدگی کنم اگر حقی از شما ضایع شده ...

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
برنامه نویس از شنبه درست میکنه این مورد و به 5 هزارتومان کاهش داده میشود .
شما یکهفته پیش گفتین که از فردا میشه 5 تومن. نه تنها 5 تومن نشد بلکه 50 هزار تومان شد!
خوب بود که اول این مورد رو انجام میدادین و بعدش اطلاعیه میزدین.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا