• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

شرایط ادامه تحصیل در فنلاند

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
سلام ،
دوستان عزیز کسی اطلاعی داره شرایط ادامه تحصیل تو فنلاند به چه نحوی هست ؟
تو گوگل گشتم اکثر نتایج اسکم بودن حالم خراب شد .

فقط این رو پیدا کردم که فنلاند با سوئد زمانی تحصیل رایگان بود که ظاهرا در حال حاضر سوئد پولی کرده .
یک انجمن هم بود برای همین موضوعات ، ممنون میشم معرفی کنید .

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
زبان + پول+ ويزا = تحصيل در خارج + زندگي بي دغدغه

زبان +سواد + ويزا = چون پول نداري سوادت ماله خودت بشين خونتون سبزيتو پاك كن خواهر !

erfan_2010

Registered User
لایک‌ها
572
من یه زمانی رو همین موضوع تو نت میگشتم یه چیزایی پیدا کردم . البته برای من فرهنگ مردم اون کشور مهمتر از سطح اموزشی بود . اول اینکه تو فنلاند بدلیل اینکه با روسیه همسایه هست گدای روس زیاده . شبها وقتی میخای بری بیرون اینکه با دو سه تا گدای روس روبرو بشی کم نیس . دوم اینکه شدیدا ودکا خور هستن . حالا بخورن به جهنم به خودشون مربوطه ولی هر چیزی حدی داره اونجوری که من پرس و جو کردم بجای اب هم ودکا میخورن . دوم اینکه با خلق و خوی ما ایرانیها ، رفتارشون زیاد جور در نمیاد . اب و هواش هم که فقط سه ماه افتاب دارن اونم نصف و نیمه . کلا برخلاف چیزایی که میگن زاید جای جالبی نیست البته بنظر من .
ببین اگه هدفت فقط تحصیله همین ایران خودمون بهترین جاست . فقط یه اینترنت میخای و یه کارت اعتباری که بتونی پول بعضی مقاله ها رو بدی . دوسه تا از دوستای من دارن همینجا دکترا میخونن . برای ارایه مقالشون از شون تا استرالیا دعوت شده رفتن ارایه دادن و دوباره اومدن .
اینو صادقانه بهت بگم . ادم باسواد و با پشتکار همه جا میتونه بخونه . خارج و داخل نداره .
حالا ببین صلاح خودت چیه . بیشتر مطالعه کن . موفق باشی

DesertRose

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
377
مقیاس دوست بالایی برا فنلاند جالبه که چون گدا دارند و ودکا زیاد میخورن و بحث افتابشون جای خوبی نیست

شما برای تحصیل بهترین جارو ایران میدونید ؟؟؟ مقاله هارو که توی همین فروم کسانی هستن که رایگان میدن بهتون نیاز نیست پولشم بدی - اینترنتم که داره ملی میشه همچین پرسرعت که کره جنوبی هم به گردمون نرسه

جالبه برام .... بماند (حال و حوصله بحث رو ندارم در این مورد همین الانم داشتم با یکی دیگه بحث میگردم در مورد اینکه ایران برا پزشکی بهتره یا یک کشور دیگر )

دوست استارتر برید اینجا فنلاند

کامل بحث شده در این مورد و خیلی از بچه ها هم همونجا هستند و خیلی بیشتر از ما میتونند کمکتون کنند که اینجا هستیم و اونجارو اصلا ندیدیم

بالا